TOPlist

Aktuální výsledky

Clean4you krajský přebor muži

Odehrané zápasy

7. kolo

Neděle 15. 9. 2019 16:00
Velké Losiny - FK Jeseník 2:4 (1:3)

Rozhodčí: Slota Marek - Brázdil Petr, Čampišová Natálie.

Neděle 15. 9. 2019 16:00
TJ Sigma Lutín - FC Želatovice 4:1 (1:0)

Rozhodčí: Habermann Lubomír - Šteier Michal, Konečný Miroslav.

Neděle 15. 9. 2019 16:00
SK Lipová - FK ŠTERNBERK 1:2 (1:1)

Rozhodčí: Motal Radek - Samek Lubomír, Kološ Pavel.

Neděle 15. 9. 2019 16:00
FC Dolany - FK Medlov 0:2 (0:1)

Rozhodčí: Jurčák Milan - Kopecký David, Chládek Miroslav.

Sobota 14. 9. 2019 16:00
FK MOHELNICE - SOKOL Opatovice 3:0 (1:0)

Rozhodčí: Sedláček Libor - Šteier Michal, Šrejma Robert.

Sobota 14. 9. 2019 16:00
TATRAN LITOVEL - TJ Slovan Černovír 1:2 (1:0) Pen: 6:7

Rozhodčí: Konečný Miroslav - Machala Martin, Chládek Miroslav.

Sobota 14. 9. 2019 16:00
FC Kralice na Hané - TJ Sokol Bohuňovice 3:2 (2:2)

Rozhodčí: Štětka Zdeněk - Perutka Jiří, Matulík Radek.

Sobota 14. 9. 2019 16:00
Sokol Ústí - SULKO-Zábřeh 3:0 (1:0)

Rozhodčí: Habermann Lubomír - Petrásek Jan, Halenka Martin. Delegát: Sedlák Vladimír.

Tabulka

# Klub Z V R P S B P+ P-
1. FK ŠTERNBERK 8 7 0 1 25:10 21 0 0
2. FK Medlov 8 6 0 2 20:8 19 0 1
3. SULKO-Zábřeh 8 6 0 2 17:10 17 1 0
4. TJ Sokol Bohuňovice 8 6 0 2 17:8 16 2 0
5. Sokol Ústí 8 5 0 3 21:14 15 0 0
6. SK Lipová 8 4 0 4 14:11 13 0 1
7. TATRAN LITOVEL 8 4 0 4 13:15 13 0 1
8. FK Jeseník 8 4 0 4 19:17 12 0 0
9. FC Želatovice 8 5 0 3 17:18 12 3 0
10. FK MOHELNICE 7 3 0 4 12:11 11 0 2
11. TJ Sigma Lutín 8 4 0 4 15:15 11 1 0
12. Velké Losiny 8 2 0 6 13:16 7 1 2
13. FC Kralice na Hané 8 2 0 6 9:20 6 1 1
14. TJ Slovan Černovír 7 2 0 5 8:19 6 1 1
15. SOKOL Opatovice 8 2 0 6 12:26 5 1 0
16. FC Dolany 8 1 0 7 4:18 5 0 2
Tabulky

Nejbližší zápasy

8. kolo

Sobota 21. 9. 2019 15:30
FK ŠTERNBERK - FC Dolany

Rozhodčí: Polanský Jan - Kopecký David, Šrejma Robert.

Sobota 21. 9. 2019 15:30
FK MOHELNICE - TATRAN LITOVEL

Rozhodčí: Brázdil Petr - Slota Marek, Šebesta Vratislav.

Sobota 21. 9. 2019 15:30
FC Želatovice - Sokol Ústí

Rozhodčí: Machala Martin - Perutka Jiří, Halenka Martin.

Sobota 21. 9. 2019 15:30
FK Jeseník - TJ Sigma Lutín

Rozhodčí: Šteier Michal - Habermann Lubomír, Samek Lubomír.

Neděle 22. 9. 2019 10:00
TJ Slovan Černovír - Velké Losiny

Rozhodčí: Štětka Zdeněk - Brázdil Petr, Labaš Roman.

Neděle 22. 9. 2019 10:00
SOKOL Opatovice - TJ Sokol Bohuňovice

Rozhodčí: Vedral Roman - Slota Marek, Halenka Martin.

Neděle 22. 9. 2019 15:30
FK Medlov - FC Kralice na Hané

Rozhodčí: Samek Lubomír - Habermann Lubomír, Šteier Michal.

Neděle 22. 9. 2019 15:30
SULKO-Zábřeh - SK Lipová

Rozhodčí: Kopecký David - Polanský Jan, Matulík Radek.

Rozpis zápasů
Webdesign Ladislav Streck, 123 DESIGN