Aktuální výsledky

Smoos krajský přebor muži

Odehrané zápasy

4. kolo

Neděle 28. 8. 2016 16:30
Šternberk - Kralice na Hané 1:0 (1:0)

Branky: 39. Kuba Martin

Rozhodčí: Dorušák Jiří - Bartuněk Jaroslav, Habermann Lubomír.

Neděle 28. 8. 2016 16:30
Dolany - Určice 6:1 (1:1)

Branky: 42. Bednář Jan, 53. Holásek Jan, 54. Holásek Jan, 59. Holásek Jan, 65. Bednář Jan, 90. Katsumasa Jiho - 45. Šlajs Jakub

ČK: Neubauer

Rozhodčí: Kouřílek Martin - Štětka Zdeněk, Svozil Petr.

Neděle 28. 8. 2016 16:30
TJ Sigma Lutín - JISKRA Rapotín 4:3 (2:0)

Branky: 9. Los Tomáš, 32. Los Tomáš, 68. Wanke Petr, 12. Skopalík Michal - 50. Indra Tomáš, 80. Březina Martin, 88. Indra Tomáš

Rozhodčí: Grečmal Michal - Slota Marek, Pospíšil Michal.

Neděle 28. 8. 2016 16:30
Hněvotín - Želatovice 2:1 (0:0)

Branky: 66. Kobylík David, 76. Lošťák David - 59. Stokláska Josef

Rozhodčí: Vedral Roman - Křepský Michal, Piták Jan.

Neděle 28. 8. 2016 16:30
SULKO-Zábřeh - Chválkovice 1:0 (0:0)

Branky: 53. Jakeš Antonín

Rozhodčí: Jelínek Michal - Kašpar Jaroslav, Motal Radek.

Neděle 28. 8. 2016 10:00
1. HFK Olomouc - Medlov 0:3 (0:2)

Branky: 29. Dus Martin, 44. Novák Filip, 70. Novák Filip

Rozhodčí: Bartuněk Jaroslav - Vrba Mojmír, Piták Jan. Delegát: Gallo Ladislav.

Sobota 27. 8. 2016 16:30
Kojetín - Koválovice - Velké Losiny 1:2 (0:0) Pen: 3:4

Branky: 47. Řezáč Matěj (pen.) - 67. Hegner Hugo

Rozhodčí: Pospíšil Michal - Grečmal Michal, Svozil Petr.

3. kolo

Neděle 21. 8. 2016 16:30
TJ Sigma Lutín - Šternberk 2:3 (1:0) Pen: 3:4

Branky: 7. Los Tomáš (pen.), 66. Wanke Petr - 63. Zifčák Petr, 64. Vytřísal Petr

Rozhodčí: Malčánek Václav - Konečný Miroslav, Kološ Pavel. Delegát: Zelík Pavel.

Tabulka

# Klub Z V R P S B P+ P-
1. SULKO-Zábřeh 4 4 0 0 8:2 12 0 0
2. Velké Losiny 4 4 0 0 9:3 11 1 0
3. Šternberk 4 4 0 0 7:3 11 1 0
4. Hněvotín 3 3 0 0 10:2 9 0 0
5. Ústí /okr.Přerov/ 3 3 0 0 10:3 9 0 0
6. Medlov 4 2 0 2 10:4 6 0 0
7. Chválkovice 4 2 0 2 3:5 6 0 0
8. TJ Sigma Lutín 4 1 0 3 8:8 5 0 2
9. Dolany 3 1 0 2 7:7 3 0 0
10. Kralice na Hané 4 1 0 3 1:4 3 0 0
11. 1. HFK Olomouc 4 1 0 3 3:10 3 0 0
12. JISKRA Rapotín 4 1 0 3 7:15 3 0 0
13. Želatovice 4 1 0 3 3:6 2 1 0
14. Kojetín - Koválovice 3 0 0 3 4:9 1 0 1
15. Určice 4 0 0 4 5:14 0 0 0
Tabulky

Nejbližší zápasy

5. kolo

Sobota 3. 9. 2016 16:00
Kralice na Hané - JISKRA Rapotín

Rozhodčí: Štětka Zdeněk - Grečmal Michal, Pospíšil Michal.

Sobota 3. 9. 2016 16:00
Želatovice - SULKO-Zábřeh

Rozhodčí: Slota Marek - Boháč Petr, Kouřílek Martin.

Sobota 3. 9. 2016 16:00
Medlov - Dolany

Rozhodčí: Konečný Miroslav - Sedláček Libor, Machala Martin.

Sobota 3. 9. 2016 16:00
Chválkovice - Šternberk

Rozhodčí: Svozil Petr - Motal Radek, Lizna Oldřich.

Neděle 4. 9. 2016 10:00
Ústí /okr.Přerov/ - Hněvotín

Rozhodčí: Vrba Mojmír - Malčánek Václav, Štětka Zdeněk.

Neděle 4. 9. 2016 16:00
TJ Sigma Lutín - 1. HFK Olomouc

Rozhodčí: Motal Radek - Svozil Petr, Šteier Michal.

Neděle 4. 9. 2016 16:00
Určice - Kojetín - Koválovice

Rozhodčí: Křepský Michal - Kološ Pavel, Kopecký David.

14. kolo

Středa 7. 9. 2016 17:00
Hněvotín - Dolany
Rozpis zápasů
Webdesign Ladislav Streck, 123 DESIGN