TOPlist

Aktuální výsledky

Clean4you krajský přebor muži

Odehrané zápasy

8. kolo

Neděle 27. 9. 2020 15:30
SULKO-Zábřeh - SK Lipová 1:2 (1:1)

Rozhodčí: Jurčák Milan - Samek Lubomír, Machala Martin.

Neděle 27. 9. 2020 15:30
Brodek u Přerova - TJ Sokol Bohuňovice 3:2 (2:1) Pen: 4:3

Rozhodčí: Perutka Jiří - Konečný Miroslav, Bašný Petr.

Neděle 27. 9. 2020 15:30
FK Medlov - FC Kralice na Hané 4:1 (2:1)

Rozhodčí: Trávníček Miroslav - Habermann Lubomír, Šrejma Robert.

Sobota 26. 9. 2020 15:30
FK ŠTERNBERK - FC Dolany 4:0 (2:0)

Rozhodčí: Vedral Roman - Kopecký David, Petrásek Jan.

Sobota 26. 9. 2020 15:30
FK Jeseník - TJ Sigma Lutín 2:1 (1:1)

Rozhodčí: Machala Martin - Samek Lubomír, Jurčák Milan.

Sobota 26. 9. 2020 15:30
FC Želatovice - Sokol Ústí 1:2 (0:1) Pen: 8:9

Rozhodčí: Brázdil Petr - Sedláček Libor, Aberle Jiří.

Sobota 26. 9. 2020 15:30
TJ Jiskra Rapotín - Velké Losiny 0:5 (0:2)

Rozhodčí: Konečný Miroslav - Šteier Michal, Perutka Jiří.

7. kolo

Neděle 20. 9. 2020 15:30
SK Lipová - FK ŠTERNBERK 1:3 (0:1)

Rozhodčí: Štětka Zdeněk - Polanský Jan, Matulík Radek.

Tabulka

# Klub Z V R P S B P+ P-
1. FK ŠTERNBERK 8 7 0 1 20:6 20 1 0
2. Sokol Ústí 8 6 0 2 23:11 17 1 0
3. SK Lipová 8 6 0 2 14:10 17 1 0
4. Velké Losiny 8 5 0 3 17:8 15 1 1
5. TJ Sigma Lutín 8 5 0 3 8:7 14 2 1
6. TJ Jiskra Rapotín 8 4 0 4 15:18 13 0 1
7. FK Jeseník 8 4 0 4 16:11 12 0 0
8. FC Želatovice 8 3 0 5 14:9 12 0 3
9. FC Dolany 8 4 0 4 15:16 12 1 1
10. TJ Sokol Bohuňovice 8 3 0 5 13:16 11 0 2
11. FK Medlov 8 4 0 4 8:11 10 2 0
12. Brodek u Přerova 8 4 0 4 17:24 10 2 0
13. FK MOHELNICE 7 3 0 4 15:14 9 0 0
14. TATRAN LITOVEL 7 3 0 4 9:12 9 0 0
15. SULKO-Zábřeh 8 2 0 6 10:25 6 0 0
16. FC Kralice na Hané 8 0 0 8 10:26 2 0 2
Tabulky

Nejbližší zápasy

8. kolo

Úterý 29. 9. 2020 16:15
TATRAN LITOVEL - FK MOHELNICE Poznámka: , Původní termín: 26.09.2020 15:30

Rozhodčí: Dorušák Jiří - Habermann Lubomír, Doležal David.

9. kolo

Sobota 3. 10. 2020 15:00
TATRAN LITOVEL - Brodek u Přerova

Rozhodčí: Petrásek Jan - Vedral Roman, Machala Martin.

Sobota 3. 10. 2020 15:00
Sokol Ústí - FK Jeseník

Rozhodčí: Kopecký David - Perutka Jiří, Matulík Radek.

Sobota 3. 10. 2020 15:00
FC Kralice na Hané - FK ŠTERNBERK

Rozhodčí: Samek Lubomír - Jurčák Milan, Dorušák Jiří.

Neděle 4. 10. 2020 15:00
TJ Sokol Bohuňovice - FK Medlov

Rozhodčí: Šteier Michal - Perutka Jiří, Konečný Miroslav.

Neděle 4. 10. 2020 15:00
SK Lipová - FC Želatovice

Rozhodčí: Slota Marek - Vedral Roman, Bašný Petr.

Neděle 4. 10. 2020 15:00
FC Dolany - SULKO-Zábřeh

Rozhodčí: Sedláček Libor - Brázdil Petr, Aberle Jiří.

Neděle 4. 10. 2020 15:00
Velké Losiny - FK MOHELNICE

Rozhodčí: Polanský Jan - Machala Martin, Čampišová Natálie.

Rozpis zápasů
Webdesign Ladislav Streck, 123 DESIGN