TOPlist

Aktuální výsledky

ALEA sportswear 1.A třída sk.A muži

Odehrané zápasy

24. kolo

Neděle 26. 5. 2019 17:00
SK Chválkovice - SK PASEKA 0:2 (0:0)

Rozhodčí: Dokoupil Petr - Petrásek Jan, Šteier Michal.

Neděle 26. 5. 2019 17:00
SK Haňovice - SK Náměšť na Hané 1:5 (1:4)

Rozhodčí: Majer Pavel - Antoníček Ivo, Sedláček Libor.

Neděle 26. 5. 2019 17:00
Bohuňovice - FK Bohdíkov 7:0 (4:0)

Rozhodčí: Krpec Radomír - Kučera Zdeněk, Čampišová Natálie.

Neděle 26. 5. 2019 17:00
Sokol Konice - Maletín 3:0 (1:0)

Rozhodčí: Frais Jakub - Slota Marek, Molík Jan.

Neděle 26. 5. 2019 15:00
SK Řetězárna - FK Hlubočky 3:7 (2:3)

Rozhodčí: Jurčák Milan - Foral Lukáš, Kreif Miroslav.

Sobota 25. 5. 2019 17:00
Sokol Leština - Bělkovice-Lašťany 0:2 (0:1)

Rozhodčí: Chládek Miroslav - Kreif Miroslav, Aberle Jiří.

Sobota 25. 5. 2019 17:00
Jiskra Rapotín - Sokol Troubelice 3:0 (1:0)

Rozhodčí: Januš Václav - Šafařík Petr, Brázdil Petr.

Tabulka

# Klub Z V R P S B P+ P-
1. Bohuňovice 23 22 0 1 78:14 66 1 1
2. Sokol Konice 23 18 0 5 54:28 53 2 1
3. SK Chválkovice 23 17 0 6 67:29 51 2 2
4. FK Hlubočky 23 15 0 8 72:41 46 0 1
5. FK Bohdíkov 23 13 0 10 34:32 39 1 1
6. Jiskra Rapotín 23 13 0 10 37:34 38 2 1
7. Maletín 23 11 0 12 46:34 35 1 3
8. Bělkovice-Lašťany 23 11 0 12 37:45 32 2 1
9. SK PASEKA 23 10 0 13 48:52 30 0 0
10. SK Řetězárna 23 11 0 12 33:54 29 4 0
11. SK Náměšť na Hané 23 7 0 16 46:56 21 0 0
12. SK Haňovice 23 6 0 17 29:64 20 0 2
13. Sokol Troubelice 23 6 0 17 37:62 19 1 2
14. Sokol Leština 23 1 0 22 15:88 4 1 2
Tabulky

Nejbližší zápasy

25. kolo

Sobota 1. 6. 2019 17:00
FK Bohdíkov - SK Chválkovice

Rozhodčí: Sedláček Libor - Konečný Miroslav, Slota Marek.

Sobota 1. 6. 2019 17:00
FK Hlubočky - Jiskra Rapotín

Rozhodčí: Halenka Martin - Perutka Jiří, Motal Radek.

Sobota 1. 6. 2019 17:00
Maletín - SK Haňovice

Rozhodčí: Matulík Radek - Polanský Jan, Grečmal Michal.

Sobota 1. 6. 2019 17:00
SK Náměšť na Hané - Bělkovice-Lašťany

Rozhodčí: Šrejma Robert - Hampl Evžen, Foral Lukáš.

Neděle 2. 6. 2019 17:00
Bohuňovice - Sokol Leština

Rozhodčí: Januš Václav - Habermann Lubomír, Heger Michal.

Neděle 2. 6. 2019 17:00
SK PASEKA - SK Řetězárna

Rozhodčí: Krpec Radomír - Frais Jakub, Hrbáček Adam.

Neděle 2. 6. 2019 17:00
Sokol Troubelice - Sokol Konice

Rozhodčí: Šteier Michal - Machala Martin, Kašpar Jaroslav.

Rozpis zápasů
Webdesign Ladislav Streck, 123 DESIGN