TOPlist

Aktuální výsledky

ALEA sportswear 1.A třída sk.A muži

Odehrané zápasy

7. kolo

Neděle 15. 9. 2019 16:00
SK Haňovice - Jiskra Rapotín 1:4 (1:2)

Rozhodčí: Petrásek Jan - Winkler Tomáš, Dokoupil Petr.

Neděle 15. 9. 2019 16:00
Bělkovice-Lašťany - Sokol Troubelice 2:3 (1:0) Pen: 3:4

Rozhodčí: Perutka Jiří - Dorušák Jiří, Frais Jakub.

Sobota 14. 9. 2019 16:00
SK Náměšť na Hané - SK Chválkovice 2:0 (2:0)

Rozhodčí: Šerý Patrik - Labaš Roman, Pytlíček Dušan. Delegát: Balcárek Jiří.

Sobota 14. 9. 2019 16:00
FK Bohdíkov - Olomouc - Chomoutov 2:1 (2:0)

Rozhodčí: Dorušák Jiří - Dokoupil Petr, Pekárek Roman.

Sobota 14. 9. 2019 16:00
TJ Sokol Lesnice - 1.FC Olešnice 1:2 (0:1)

Rozhodčí: Brázdil Petr - Slota Marek, Doležal David.

Sobota 14. 9. 2019 16:00
SK Řetězárna - Maletín 4:3 (0:1) Pen: 5:4

Rozhodčí: Dokoupil Petr - Motal Radek, Straka Michal.

Sobota 14. 9. 2019 16:00
FK Hlubočky - SK PASEKA 2:5 (1:1)

Rozhodčí: Kundrát Ladislav - Rosskohl Ladislav, Votava Matěj.

Tabulka

# Klub Z V R P S B P+ P-
1. Jiskra Rapotín 7 7 0 0 30:4 21 0 0
2. 1.FC Olešnice 7 6 0 1 27:7 18 0 0
3. FK Hlubočky 7 5 0 2 34:17 16 0 1
4. Sokol Troubelice 7 5 0 2 16:16 14 1 0
5. Maletín 7 4 0 3 22:9 13 0 1
6. TJ Sokol Lesnice 7 4 0 3 11:10 11 1 0
7. SK PASEKA 7 4 0 3 19:19 11 1 0
8. FK Bohdíkov 7 3 0 4 9:13 9 0 0
9. Bělkovice-Lašťany 7 2 0 5 11:15 8 1 3
10. SK Náměšť na Hané 7 3 0 4 7:21 8 1 0
11. SK Řetězárna 7 2 0 5 15:31 6 1 1
12. SK Haňovice 7 2 0 5 12:28 6 0 0
13. SK Chválkovice 7 2 0 5 10:14 5 1 0
14. Olomouc - Chomoutov 7 0 0 7 10:29 1 0 1
Tabulky

Nejbližší zápasy

8. kolo

Sobota 21. 9. 2019 15:30
Olomouc - Chomoutov - SK PASEKA

Rozhodčí: Brázdil Petr - Molík Jan, Frais Jakub.

Sobota 21. 9. 2019 15:30
Maletín - FK Hlubočky

Rozhodčí: Hampl Evžen, Kryl Stanislav.

Sobota 21. 9. 2019 15:30
SK Chválkovice - 1.FC Olešnice

Rozhodčí: Winkler Tomáš - Januš Václav, Votava Matěj.

Sobota 21. 9. 2019 15:30
Jiskra Rapotín - SK Náměšť na Hané

Rozhodčí: Štěpán Matěj - Dorušák Jiří, Kaňok Martin.

Sobota 21. 9. 2019 15:30
FK Bohdíkov - Bělkovice-Lašťany

Rozhodčí: Kylar Roman - Straka Michal, Zbožínek Lukáš.

Neděle 22. 9. 2019 15:30
Sokol Troubelice - SK Haňovice

Rozhodčí: Šebesta Vratislav - Machala Martin, Aberle Jiří.

Neděle 22. 9. 2019 15:30
TJ Sokol Lesnice - SK Řetězárna

Rozhodčí: Lizna Oldřich - Majer Pavel, Lepka Miloslav.

Rozpis zápasů
Webdesign Ladislav Streck, 123 DESIGN