Aktuální výsledky

ALEA sportswear 1.A třída sk.A muži

Odehrané zápasy

19. kolo

Sobota 22. 4. 2017 16:00
Maletín - Slovan Černovír 2:3 (0:3)

Rozhodčí: Přikryl Roman - Oulehla Miloslav, Molík Jan. Delegát: Vysloužil Petr.

Sobota 22. 4. 2017 16:00
FC Dubicko - Bohuňovice 3:1 (1:1)

Rozhodčí: Kouřílek Martin - Štětka Zdeněk, Opravil Petr. Delegát: Sedlák Vladimír.

Sobota 22. 4. 2017 16:00
Štěpánov u Olomouce - FK Bohdíkov 1:3 (0:1)

Rozhodčí: Krpec Radomír - Běhal Radek, Odstrčil Martin.

Sobota 22. 4. 2017 16:00
Hlubočky - SK Loštice 2:3 (1:1)

Rozhodčí: Jílek Petr - Dorušák Jiří, Borůvka Pavel.

Sobota 22. 4. 2017 16:00
Bělkovice-Lašťany - Moravský Beroun 3:2 (2:1) Pen: 8:7

Rozhodčí: Kopecký David - Dokoupil Petr, Rosskohl Ladislav.

Sobota 22. 4. 2017 16:00
TATRAN LITOVEL - Doubrava Haňovice 0:1 (0:0) Pen: 2:3

Rozhodčí: Vrána Stanislav - Boháč Petr, Kučera Zdeněk.

18. kolo

Neděle 16. 4. 2017 16:00
SK Loštice - Doubrava Haňovice 0:1 (0:1)

Rozhodčí: Kylar Roman - Molík Jan, Chládek Miroslav.

Tabulka

# Klub Z V R P S B P+ P-
1. Slovan Černovír 18 14 0 4 61:21 42 1 1
2. Bohuňovice 18 14 0 4 45:26 41 1 0
3. FC Dubicko 18 13 0 5 55:33 40 0 1
4. SK PASEKA 18 11 0 7 38:30 33 0 0
5. Doubrava Haňovice 18 11 0 7 25:32 30 3 0
6. Maletín 18 9 0 9 47:45 27 1 1
7. Moravský Beroun 18 9 0 9 42:45 26 2 1
8. FK Bohdíkov 18 8 0 10 29:26 25 0 1
9. TATRAN LITOVEL 18 8 0 10 25:35 24 1 1
10. SK Řetězárna 18 6 0 12 45:40 22 0 4
11. Hlubočky 18 8 0 10 25:37 22 2 0
12. SK Loštice 18 5 0 13 28:38 18 0 3
13. Bělkovice-Lašťany 18 6 0 12 24:49 18 0 0
14. Štěpánov u Olomouce 18 4 0 14 24:56 10 3 1
Tabulky

Nejbližší zápasy

20. kolo

Sobota 29. 4. 2017 16:00
Moravský Beroun - Štěpánov u Olomouce

Rozhodčí: Ehrenberger Tomáš - Sedláček Libor, Boháč Petr.

Sobota 29. 4. 2017 16:00
FK Bohdíkov - Maletín

Rozhodčí: Juřátek Jiří - Jurčák Milan, Hampl Evžen.

Sobota 29. 4. 2017 16:00
SK Řetězárna - FC Dubicko

Rozhodčí: Šteier Michal - Přikryl Roman, Lizna Oldřich. Delegát: Žák Ludvík.

Neděle 30. 4. 2017 10:00
Slovan Černovír - SK PASEKA

Rozhodčí: Motal Radek - Kašpar Jaroslav, Jelínek Michal.

Neděle 30. 4. 2017 16:00
SK Loštice - TATRAN LITOVEL

Rozhodčí: Kreif Miroslav - Habermann Lubomír, Boháč Petr.

Neděle 30. 4. 2017 16:00
Doubrava Haňovice - Bělkovice-Lašťany

Rozhodčí: Zbýňovec Josef - Juřátek Jiří, Janáček Lukáš.

Neděle 30. 4. 2017 16:00
Hlubočky - Bohuňovice

Rozhodčí: Oulehla Miloslav - Antoníček Ivo, Halenka Martin.

Rozpis zápasů
Webdesign Ladislav Streck, 123 DESIGN