Aktuální výsledky

FGP studio 1.A.třída skupina B muži

Odehrané zápasy

4. kolo

Neděle 28. 8. 2016 16:30
Lipová - NÁMĚŠŤ na Hané

Rozhodčí: Krpec Radomír - Machala Martin, Vojtek Jaroslav.

Neděle 28. 8. 2016 16:30
FK Brodek u Přerova - Lipník nad Bečvou

Rozhodčí: Kopecký David - Vrána Stanislav, Halenka Martin.

Neděle 28. 8. 2016 16:30
Sokol Čechovice - Mostkovice

Rozhodčí: Konečný Miroslav - Vrba Mojmír, Petr Zdenek. Delegát: Boček Vladimír.

Neděle 28. 8. 2016 16:30
Sokol Konice - Slatinice

Rozhodčí: Kylar Roman - Molík Jan, Chládek Miroslav.

Neděle 28. 8. 2016 10:00
Opatovice - FK Slavonín 2:0 (0:0)

Branky: 57. Kurfürst Martin, 62. Sigmund Daniel

Rozhodčí: Perutka Jiří - Pospíšil Michal, Kundrát Ladislav. Delegát: Dreiseitel Miroslav.

Sobota 27. 8. 2016 16:30
Bělotín - SOKOL Plumlov 6:0 (3:0)

Branky: 26. Pjatkan Petr, 29. Hanák Miroslav, 45. Pecha Robert, 79. Novosad Antonín, 86. Bušina Vojtěch, 90. Lhotský Marek (pen.)

Rozhodčí: Křepský Michal - Konečný Miroslav, Odstrčil Martin.

Sobota 27. 8. 2016 16:30
TATRAN Všechovice - FC Beňov 6:5 (3:3)

Branky: 14. Přikryl Marek, 32. Kufa Martin (pen.), 43. Rolinc Daniel, 55. Dluhoš Štěpán, 58. Kufa Martin, 75. Rolinc Daniel - 20. Tomeček Jaroslav (pen.), 23. Zbořilák Jan, 41. Mika Lukáš, 60. Machač Filip, 87. Machač Filip

Rozhodčí: Vrána Stanislav - Oulehla Miloslav, Kouřílek Martin.

Tabulka

# Klub Z V R P S B P+ P-
1. Mostkovice 3 3 0 0 7:4 9 0 0
2. Sokol Čechovice 3 3 0 0 8:2 8 1 0
3. Opatovice 4 3 0 1 6:4 8 1 0
4. Lipová 3 2 0 1 9:4 7 0 1
5. Bělotín 4 2 0 2 14:10 6 0 0
6. FC Beňov 4 2 0 2 12:10 6 1 1
7. Slatinice 3 2 0 1 5:4 6 1 1
8. TATRAN Všechovice 4 2 0 2 14:14 6 0 0
9. FK Slavonín 4 2 0 2 9:9 6 0 0
10. FK Brodek u Přerova 3 1 0 2 6:6 3 0 0
11. NÁMĚŠŤ na Hané 3 1 0 2 9:11 3 0 0
12. Sokol Konice 3 1 0 2 7:13 2 1 0
13. Lipník nad Bečvou 3 0 0 3 4:10 1 0 1
14. SOKOL Plumlov 4 0 0 4 2:11 1 0 1
Tabulky

Nejbližší zápasy

5. kolo

Sobota 3. 9. 2016 16:00
FK Slavonín - Bělotín

Rozhodčí: Piták Jan - Vrba Mojmír, Petr Zdenek.

Sobota 3. 9. 2016 16:00
SOKOL Plumlov - TATRAN Všechovice

Rozhodčí: Kašpar Jaroslav - Šteier Michal, Petrásek Jan.

Sobota 3. 9. 2016 16:00
Lipník nad Bečvou - Sokol Konice

Rozhodčí: Vedral Roman - Jelínek Michal, Kundrát Ladislav.

Neděle 4. 9. 2016 16:00
Slatinice - Opatovice

Rozhodčí: Vojtek Jaroslav - Krpec Radomír, Machala Martin.

Neděle 4. 9. 2016 16:00
Mostkovice - Lipová

Rozhodčí: Dorušák Jiří - Bartuněk Jaroslav, Slota Marek.

Neděle 4. 9. 2016 16:00
FC Beňov - Sokol Čechovice

Rozhodčí: Jelínek Michal - Vedral Roman, Odstrčil Martin.

Neděle 4. 9. 2016 16:00
NÁMĚŠŤ na Hané - FK Brodek u Přerova

Rozhodčí: Sládek Michal - Hampl Evžen, Gábor Milan.

Rozpis zápasů
Webdesign Ladislav Streck, 123 DESIGN