Aktuální výsledky

FGP studio 1.A.třída skupina B muži

Odehrané zápasy

19. kolo

Neděle 23. 4. 2017 16:00
FK Slavonín - TATRAN Všechovice 3:2 (1:1) Pen: 4:3

Rozhodčí: Drápal Petr - Perutka Jiří, Konečný Miroslav.

Neděle 23. 4. 2017 16:00
FC Beňov - Lipová 5:3 (4:2)

Rozhodčí: Svozil Petr - Krpec Radomír, Machala Martin.

Neděle 23. 4. 2017 16:00
Slatinice - Bělotín 2:3 (1:1) Pen: 4:5

Rozhodčí: Halenka Martin - Kopecký David, Brázdil Petr. Delegát: Vyhnánek Tomáš.

Neděle 23. 4. 2017 16:00
NÁMĚŠŤ na Hané - Lipník nad Bečvou 8:2 (5:1)

Rozhodčí: Boháč Petr - Vrána Stanislav, Doležal David.

Neděle 23. 4. 2017 10:00
Opatovice - Sokol Konice 0:1 (0:1)

Rozhodčí: Šebesta Vratislav - Langhammer Luděk, Štětka Zdeněk.

Sobota 22. 4. 2017 16:00
Mostkovice - FK Brodek u Přerova 1:5 (1:2)

Rozhodčí: Jurčák Milan - Habermann Lubomír, Petrásek Jan.

Sobota 22. 4. 2017 16:00
SOKOL Plumlov - Sokol Čechovice 1:0 (1:0)

Rozhodčí: Zbýňovec Josef - Kreif Miroslav, Antoníček Ivo. Delegát: Kuba Josef.

Tabulka

# Klub Z V R P S B P+ P-
1. Lipová 18 12 0 6 43:22 39 1 4
2. FK Brodek u Přerova 18 13 0 5 54:32 38 1 0
3. Opatovice 18 13 0 5 37:20 38 2 1
4. Sokol Čechovice 18 14 0 4 39:26 38 5 1
5. Bělotín 18 11 0 7 46:30 33 0 0
6. TATRAN Všechovice 18 11 0 7 54:38 32 1 0
7. FK Slavonín 18 9 0 9 32:33 28 0 1
8. Mostkovice 18 9 0 9 31:36 26 1 0
9. Sokol Konice 18 8 0 10 46:40 24 2 2
10. NÁMĚŠŤ na Hané 18 8 0 10 42:48 24 1 1
11. SOKOL Plumlov 18 7 0 11 27:42 23 1 3
12. FC Beňov 18 5 0 13 32:45 17 2 4
13. Slatinice 18 4 0 14 25:68 12 1 1
14. Lipník nad Bečvou 18 2 0 16 19:47 6 1 1
Tabulky

Nejbližší zápasy

20. kolo

Sobota 29. 4. 2017 16:00
Lipník nad Bečvou - Mostkovice

Rozhodčí: Krpec Radomír - Vojtek Jaroslav, Kučera Zdeněk.

Sobota 29. 4. 2017 16:00
TATRAN Všechovice - Slatinice

Rozhodčí: Antoníček Ivo - Zavřel Josef, Dokoupil Petr.

Sobota 29. 4. 2017 16:00
Bělotín - Opatovice

Rozhodčí: Dorušák Jiří - Bartuněk Jaroslav, Janáček Lukáš.

Neděle 30. 4. 2017 16:00
FK Brodek u Přerova - FC Beňov

Rozhodčí: Drápal Petr - Přikryl Roman, Dokoupil Petr.

Neděle 30. 4. 2017 16:00
Lipová - SOKOL Plumlov

Rozhodčí: Molík Jan - Samek Lubomír, Šteier Michal.

Neděle 30. 4. 2017 16:00
Sokol Čechovice - FK Slavonín

Rozhodčí: Jurčák Milan - Straka Michal, Svozil Petr.

Neděle 30. 4. 2017 16:00
Sokol Konice - NÁMĚŠŤ na Hané

Rozhodčí: Kučera Zdeněk - Krpec Radomír, Vojtek Jaroslav.

Rozpis zápasů
Webdesign Ladislav Streck, 123 DESIGN