TOPlist

Aktuální výsledky

FGP studio 1.A.třída skupina B

Odehrané zápasy

12. kolo

Neděle 21. 10. 2018 14:30
FK Brodek u Přerova - Sokol Dub nad Moravou 2:0 (1:0)

Rozhodčí: Aberle Jiří - Straka Michal, Opravil Petr.

Neděle 21. 10. 2018 14:30
Sportovní klub Lipová - Olomouc - Chomoutov 2:1 (1:1)

Rozhodčí: Kylar Roman - Konečný Miroslav, Šrejma Robert.

Neděle 21. 10. 2018 14:30
FC Kostelec na Hané - Kojetín - Kovalovice 1:3 (0:1)

Rozhodčí: Kašpar Jaroslav - Dokoupil Petr, Šmíd Jaroslav.

Sobota 20. 10. 2018 14:30
TJ Sokol Určice - FC Beňov 0:5 (0:2)

Rozhodčí: Vedral Roman - Sedláček Libor, Hrbáček Adam.

Sobota 20. 10. 2018 14:30
Lipník nad Bečvou - SK Protivanov 2:0 (0:0)

Rozhodčí: Zemánek Pavel - Kopecký David, Bašný Petr.

Sobota 20. 10. 2018 14:30
Sokol Bělotín - SOKOL Plumlov 4:1 (2:0)

Rozhodčí: Straka Michal - Šmíd Jaroslav, Matulík Radek.

Sobota 20. 10. 2018 14:30
FK Slavonín - Sokol Čechovice 2:6 (2:3)

Rozhodčí: Perutka Jiří - Kaňok Martin, Labaš Roman.

Tabulka

# Klub Z V R P S B P+ P-
1. Sportovní klub Lipová 12 10 0 2 35:11 31 1 2
2. FK Brodek u Přerova 12 9 0 3 25:16 23 4 0
3. FC Beňov 12 7 0 5 31:19 22 0 1
4. Sokol Čechovice 12 8 0 4 25:20 22 3 1
5. SOKOL Plumlov 12 8 0 4 25:24 22 3 1
6. Lipník nad Bečvou 12 7 0 5 24:15 21 1 1
7. Sokol Bělotín 12 6 0 6 30:24 19 0 1
8. SK Protivanov 12 5 0 7 19:20 17 1 3
9. TJ Sokol Určice 12 6 0 6 24:31 17 1 0
10. FC Kostelec na Hané 12 4 0 8 25:23 15 0 3
11. FK Slavonín 12 5 0 7 24:36 15 0 0
12. Kojetín - Kovalovice 12 5 0 7 20:29 14 3 2
13. Olomouc - Chomoutov 12 4 0 8 16:34 12 0 0
14. Sokol Dub nad Moravou 12 0 0 12 5:26 2 0 2
Tabulky

Nejbližší zápasy

13. kolo

Sobota 27. 10. 2018 14:30
SOKOL Plumlov - FC Kostelec na Hané

Rozhodčí: Kundrát Ladislav - Štětka Zdeněk, Labaš Roman.

Sobota 27. 10. 2018 14:30
Olomouc - Chomoutov - Sokol Bělotín

Rozhodčí: Kreif Miroslav - Habermann Lubomír, Hrbáček Adam.

Sobota 27. 10. 2018 14:30
Sokol Dub nad Moravou - Sportovní klub Lipová

Rozhodčí: Bartuněk Jaroslav - Lepka Miloslav, Hampl Evžen.

Sobota 27. 10. 2018 14:30
Kojetín - Kovalovice - TJ Sokol Určice

Rozhodčí: Bašný Petr - Perutka Jiří, Čampišová Natálie.

Neděle 28. 10. 2018 14:30
Sokol Čechovice - FK Brodek u Přerova

Rozhodčí: Šafařík Petr - Sedláček Libor, Januš Václav.

Neděle 28. 10. 2018 14:30
SK Protivanov - FK Slavonín

Rozhodčí: Drápal Petr - Slota Marek, Kundrát Ladislav.

Neděle 28. 10. 2018 14:30
FC Beňov - Lipník nad Bečvou

Rozhodčí: Lepka Miloslav - Kreif Miroslav, Aberle Jiří.

Rozpis zápasů
Webdesign Ladislav Streck, 123 DESIGN