TOPlist

Aktuální výsledky

FGP studio 1.A.třída skupina B

Odehrané zápasy

24. kolo

Sobota 25. 5. 2019 17:00
TJ Sokol Určice - SK Protivanov 3:2 (1:2)

Rozhodčí: Šteier Michal - Habermann Lubomír, Brázdil Petr.

Sobota 25. 5. 2019 17:00
Lipník nad Bečvou - Sokol Čechovice 2:1 (0:1)

Rozhodčí: Hampl Evžen - Šrejma Robert, Zemánek Pavel.

Sobota 25. 5. 2019 17:00
Kojetín - Kovalovice - FC Beňov 0:3 (0:2)

Rozhodčí: Kološ Pavel - Motal Radek, Foral Lukáš.

23. kolo

Neděle 19. 5. 2019 17:00
FC Kostelec na Hané - FC Beňov 5:4 (2:4)

Rozhodčí: Samek Lubomír - Jurčák Milan, Vachutka Dušan.

Neděle 19. 5. 2019 17:00
SK Protivanov - Kojetín - Kovalovice 3:0 (1:0)

Rozhodčí: Šrejma Robert - Matulík Radek, Labaš Roman.

Neděle 19. 5. 2019 17:00
Sokol Čechovice - TJ Sokol Určice 4:1 (2:0)

Rozhodčí: Sedláček Libor - Kašpar Jaroslav, Vedral Roman.

Sobota 18. 5. 2019 17:00
Sokol Dub nad Moravou - Lipník nad Bečvou 1:2 (0:0)

Rozhodčí: Drápal Petr - Grečmal Michal, Šerý Patrik.

Tabulka

# Klub Z V R P S B P+ P-
1. Sportovní klub Lipová 22 18 0 4 64:21 55 1 2
2. Sokol Čechovice 23 16 0 7 47:36 44 5 1
3. Lipník nad Bečvou 23 13 0 10 51:35 41 1 3
4. FK Brodek u Přerova 22 14 0 8 45:36 39 4 1
5. FC Beňov 23 12 0 11 55:43 37 0 1
6. Sokol Bělotín 22 13 0 9 52:46 37 3 1
7. SK Protivanov 23 10 0 13 42:31 34 1 5
8. TJ Sokol Určice 23 11 0 12 46:52 33 1 1
9. Kojetín - Kovalovice 23 10 0 13 41:43 31 3 4
10. SOKOL Plumlov 22 11 0 11 40:51 31 4 2
11. FC Kostelec na Hané 22 10 0 12 48:43 29 4 3
12. Olomouc - Chomoutov 22 7 0 15 31:63 22 1 2
13. FK Slavonín 22 7 0 15 31:71 21 1 1
14. Sokol Dub nad Moravou 22 5 0 17 22:44 17 1 3
Tabulky

Nejbližší zápasy

24. kolo

Neděle 26. 5. 2019 17:00
FC Kostelec na Hané - Sokol Bělotín

Rozhodčí: Dorušák Jiří - Aberle Jiří, Šrejma Robert.

Neděle 26. 5. 2019 17:00
Sportovní klub Lipová - SOKOL Plumlov

Rozhodčí: Pospíšil Pavel - Štětka Zdeněk, Kundrát Ladislav. Delegát: Balcárek Jiří.

Neděle 26. 5. 2019 17:00
FK Brodek u Přerova - Olomouc - Chomoutov

Rozhodčí: Bašný Petr - Spurný Dominik, Lizna Oldřich.

Neděle 26. 5. 2019 17:00
FK Slavonín - Sokol Dub nad Moravou

Rozhodčí: Šafařík Petr - Januš Václav, Jílek Petr. Delegát: Oulehla Miloslav.

25. kolo

Sobota 1. 6. 2019 17:00
Kojetín - Kovalovice - FC Kostelec na Hané

Rozhodčí: Šebesta Vratislav - Chládek Miroslav, Straka Michal.

Sobota 1. 6. 2019 17:00
Sokol Dub nad Moravou - FK Brodek u Přerova

Rozhodčí: Spurný Dominik - Lizna Oldřich, Kašpar Jaroslav.

Sobota 1. 6. 2019 17:00
Olomouc - Chomoutov - Sportovní klub Lipová

Rozhodčí: Kreif Miroslav - Frais Jakub, Krpec Radomír.

Rozpis zápasů
Webdesign Ladislav Streck, 123 DESIGN