TOPlist

Aktuální výsledky

1.B.třída skupina A

Odehrané zápasy

8. kolo

Neděle 27. 9. 2020 15:30
FK Troubky - Sokol Horní Moštěnice 1:2 (0:1)

Rozhodčí: Novák Jaromír - Borůvka Pavel, Látal Jiří.

Neděle 27. 9. 2020 15:30
Sokol Tovačov - Sokol Mostkovice 1:3 (0:1)

Rozhodčí: Doležal David - Šerý Patrik, Labaš Roman.

Neděle 27. 9. 2020 15:30
Sokol Vrchoslavice 1946 - Sokol Kovalovice 1:6 (0:3)

Rozhodčí: Milek Martin - Straka Michal, Smékal Jan.

Neděle 27. 9. 2020 15:30
FC Želatovice "B" - Sokol Klenovice 3:2 (1:1)

Rozhodčí: Němec Filip - Votava Matěj, Drtil Marek.

Sobota 26. 9. 2020 15:30
SK Radslavice - Sokol Jezernice 4:3 (2:2) Pen: 7:6

Rozhodčí: Antoníček Ivo - Hubený Ondřej, Hausnerová Monika.

Sobota 26. 9. 2020 15:30
Sokol v Pivíně - Sokol Ústí"B" 4:1 (1:0)

Rozhodčí: Kryl Stanislav - Valouch Jiří, Hrbáček Adam.

Sobota 26. 9. 2020 15:30
Sokol Otaslavice - Sokol Újezdec 3:4 (1:0) Pen: 4:5

Rozhodčí: Látal Jiří - Stloukal Pavel, Wencl Jakub. Delegát: Sedlák Vladimír.

Tabulka

# Klub Z V R P S B P+ P-
1. Sokol Kovalovice 8 7 0 1 30:11 20 1 0
2. FC Želatovice "B" 8 6 0 2 24:13 16 2 0
3. SK Radslavice 8 6 0 2 13:11 16 2 0
4. Sokol Újezdec 8 5 0 3 18:15 14 2 1
5. Sokol v Pivíně 8 4 0 4 22:22 13 0 1
6. Sokol Otaslavice 8 4 0 4 16:17 12 2 2
7. Sokol Tovačov 8 4 0 4 20:23 12 0 0
8. FK Troubky 8 3 0 5 18:19 11 0 2
9. Sokol Jezernice 8 3 0 5 18:18 10 2 3
10. Sokol Horní Moštěnice 8 3 0 5 11:14 10 0 1
11. Sokol Vrchoslavice 1946 8 3 0 5 18:22 10 0 1
12. Sokol Klenovice 8 3 0 5 21:22 9 1 1
13. Sokol Mostkovice 8 3 0 5 15:20 9 1 1
14. Sokol Ústí"B" 8 2 0 6 12:29 6 0 0
Tabulky

Nejbližší zápasy

9. kolo

Sobota 3. 10. 2020 15:00
Sokol Horní Moštěnice - Sokol Jezernice

Rozhodčí: Šmíd Jaroslav - Horák Jiří.

Sobota 3. 10. 2020 15:00
Sokol Újezdec - FK Troubky

Rozhodčí: Antoníček Ivo - Labaš Roman.

Sobota 3. 10. 2020 15:00
Sokol Klenovice - Sokol v Pivíně

Rozhodčí: Milek Martin - Chládek Miroslav.

Sobota 3. 10. 2020 15:00
Sokol Mostkovice - Sokol Kovalovice

Rozhodčí: Wencl Jakub - Slota Marek, Winkler Tomáš.

Neděle 4. 10. 2020 10:00
Sokol Ústí"B" - Sokol Otaslavice

Rozhodčí: Kipritidis Denis - Milek Martin, Matulík Radek.

Neděle 4. 10. 2020 15:00
Sokol Vrchoslavice 1946 - FC Želatovice "B"

Rozhodčí: Novák Jaromír - Wencl Jakub.

Neděle 4. 10. 2020 15:00
SK Radslavice - Sokol Tovačov

Rozhodčí: Kryl Stanislav - Matulík Radek, Stloukal Pavel.

Rozpis zápasů
Webdesign Ladislav Streck, 123 DESIGN