Aktuální výsledky

Smoos I.B třída sk. A muži

Odehrané zápasy

22. kolo

Neděle 20. 5. 2018 17:00
Vrchoslavice 1946 - TJ Haná Prostějov 2:4 (2:1)

Rozhodčí: Stloukal Pavel - Horák Jiří, Bašný Petr.

Neděle 20. 5. 2018 17:00
SK Radslavice - Horní Moštěnice 3:1 (1:1)

Rozhodčí: Perutka Jiří - Borůvka Pavel, Vrána Stanislav.

Neděle 20. 5. 2018 17:00
FK Troubky - FC Želatovice "B" 2:4 (1:2)

Rozhodčí: Petr Zdenek - Matulík Radek, Dokoupil Petr.

Neděle 20. 5. 2018 17:00
Kojetín - Kovalovice "B" - TJ Smržice 3:2 (0:0) Pen: 4:3

Rozhodčí: Aberle Jiří - Antoníček Ivo, Majer Pavel.

Neděle 20. 5. 2018 17:00
Sokol v Pivíně - Sokol Tovačov 3:2 (2:2)

Rozhodčí: Opravil Petr - Motal Radek, Lasovský Petr.

Neděle 20. 5. 2018 10:00
Sokol Ústí"B" - Lipník nad Bečvou 1:2 (0:1)

Rozhodčí: Lepka Miloslav - Šerý Patrik, Frais Jakub. Delegát: Sedlák Vladimír.

Sobota 19. 5. 2018 17:00
Újezdec - Klenovice na Hané 0:1 (0:0)

Rozhodčí: Kučera Zdeněk - Spurný Dominik, Dokoupil Petr.

Tabulka

# Klub Z V R P S B P+ P-
1. Lipník nad Bečvou 22 18 0 4 79:28 53 1 0
2. Sokol Ústí"B" 22 18 0 4 70:30 52 2 0
3. Klenovice na Hané 22 14 0 8 60:35 44 0 2
4. TJ Haná Prostějov 22 14 0 8 49:45 38 5 1
5. FK Troubky 22 12 0 10 57:45 37 1 2
6. Sokol v Pivíně 22 12 0 10 48:46 35 1 0
7. Kojetín - Kovalovice "B" 22 11 0 11 50:52 32 3 2
8. FC Želatovice "B" 22 11 0 11 35:40 31 4 2
9. Újezdec 22 10 0 12 39:42 27 3 0
10. Sokol Tovačov 22 7 0 15 32:40 25 0 4
11. SK Radslavice 22 8 0 14 24:59 25 2 3
12. TJ Smržice 22 7 0 15 44:68 23 1 3
13. Vrchoslavice 1946 22 5 0 17 39:56 20 0 5
14. Horní Moštěnice 22 7 0 15 26:66 20 3 2
Tabulky

Nejbližší zápasy

23. kolo

Sobota 26. 5. 2018 14:00
TJ Haná Prostějov - Sokol Ústí"B" Poznámka: , Původní termín: 26.05.2018 17:00

Rozhodčí: Majer Pavel - Horák Jiří.

Sobota 26. 5. 2018 17:00
Újezdec - SK Radslavice

Rozhodčí: Labaš Roman - Zemánek Pavel. Delegát: Sedlák Vladimír.

Sobota 26. 5. 2018 17:00
Klenovice na Hané - Sokol v Pivíně

Rozhodčí: Frais Jakub - Perutka Jiří.

Sobota 26. 5. 2018 17:00
TJ Smržice - FK Troubky

Rozhodčí: Šerý Patrik - Štětka Zdeněk.

Sobota 26. 5. 2018 17:00
Lipník nad Bečvou - Horní Moštěnice

Rozhodčí: Matulík Radek - Vachutka Dušan.

Neděle 27. 5. 2018 17:00
Sokol Tovačov - Kojetín - Kovalovice "B"

Rozhodčí: Langhammer Luděk - Straka Michal, Hrbáček Adam.

Neděle 27. 5. 2018 17:00
FC Želatovice "B" - Vrchoslavice 1946

Rozhodčí: Šafařík Petr - Konečný Miroslav, Januš Václav.

Rozpis zápasů
Webdesign Ladislav Streck, 123 DESIGN