TOPlist

Aktuální výsledky

Smoos 1.B.třída skupina A

Odehrané zápasy

7. kolo

Neděle 15. 9. 2019 16:00
Sokol Vrchoslavice 1946 - Sokol Újezdec 2:3 (1:1)

Rozhodčí: Kryl Stanislav - Horák Jiří, Labaš Roman.

Neděle 15. 9. 2019 16:00
Sokol Tovačov - Sokol v Pivíně 1:2 (0:1) Pen: 3:5

Rozhodčí: Vachutka Dušan - Votava Matěj, Valouch Jiří.

Neděle 15. 9. 2019 16:00
SK Radslavice - Sokol Kovalovice 2:3 (0:2)

Rozhodčí: Antoníček Ivo - Novák Jaromír, Kundrát Ladislav.

Neděle 15. 9. 2019 16:00
FK Troubky - Sokol Jezernice 5:3 (2:0)

Rozhodčí: Smékal Jan - Sedláček Libor, Čtvrtlík Jakub.

Neděle 15. 9. 2019 10:00
Sokol Ústí"B" - FC Želatovice "B" 2:1 (2:1)

Rozhodčí: Pekárek Roman - Šmíd Jaroslav, Kryl Stanislav.

Sobota 14. 9. 2019 16:00
Sokol Horní Moštěnice - Sokol Mostkovice 2:3 (0:2)

Rozhodčí: Stloukal Pavel - Přenosil Jan, Chuda Tomáš.

Sobota 14. 9. 2019 16:00
Sokol Otaslavice - Sokol Klenovice 1:3 (0:2)

Rozhodčí: Lasovský Petr - Vachutka Dušan, Weiser Luděk.

Tabulka

# Klub Z V R P S B P+ P-
1. FK Troubky 7 6 0 1 27:13 18 0 0
2. Sokol Ústí"B" 7 5 0 2 13:8 15 1 1
3. Sokol v Pivíně 7 5 0 2 23:12 14 1 0
4. SK Radslavice 7 5 0 2 18:12 14 1 0
5. Sokol Újezdec 7 5 0 2 16:12 14 1 0
6. Sokol Tovačov 7 3 0 4 16:7 12 0 3
7. Sokol Kovalovice 7 4 0 3 13:14 12 0 0
8. FC Želatovice "B" 7 4 0 3 11:9 11 1 0
9. Sokol Jezernice 7 3 0 4 20:28 9 0 0
10. Sokol Vrchoslavice 1946 7 3 0 4 14:22 9 0 0
11. Sokol Horní Moštěnice 7 3 0 4 8:14 8 1 0
12. Sokol Mostkovice 7 1 0 6 12:22 4 0 1
13. Sokol Klenovice 7 1 0 6 16:27 4 0 1
14. Sokol Otaslavice 7 1 0 6 8:15 3 1 1
Tabulky

Nejbližší zápasy

8. kolo

Sobota 21. 9. 2019 15:30
Sokol Újezdec - Sokol Otaslavice

Rozhodčí: Doležal David - Sedláček Libor, Němec Filip.

Neděle 22. 9. 2019 10:00
Sokol Mostkovice - Sokol Tovačov

Rozhodčí: Votava Matěj - Winkler Tomáš, Dokoupil Petr.

Neděle 22. 9. 2019 10:00
Sokol Jezernice - Sokol Klenovice

Rozhodčí: Bašný Petr - Kundrát Ladislav, Hruboš Nikola.

Neděle 22. 9. 2019 15:30
FK Troubky - Sokol Horní Moštěnice

Rozhodčí: Kaňok Martin - Doležal David, Slota Marek.

Neděle 22. 9. 2019 15:30
Sokol Kovalovice - Sokol Vrchoslavice 1946

Rozhodčí: Zbožínek Lukáš - Pytlíček Dušan, Zemánek Pavel.

Neděle 22. 9. 2019 15:30
FC Želatovice "B" - SK Radslavice

Rozhodčí: Sedláček Libor - Přenosil Jan, Němec Filip.

Neděle 22. 9. 2019 15:30
Sokol v Pivíně - Sokol Ústí"B"

Rozhodčí: Frais Jakub - Šerý Patrik, Antoníček Ivo.

Rozpis zápasů
Webdesign Ladislav Streck, 123 DESIGN