TOPlist

Aktuální výsledky

Lion sport 1.B.třída skupina B

Odehrané zápasy

19. kolo

Neděle 21. 4. 2019 16:00
Sokol Kožušany - Jesenec-Dzbel 4:3 (1:2)

Rozhodčí: Labaš Roman - Štětka Zdeněk, Šerý Patrik.

Neděle 21. 4. 2019 16:00
TJ Smržice - Olešnice u Bouzova 2:8 (1:3)

Rozhodčí: Winkler Tomáš - Machala Martin, Dokoupil Petr. Delegát: Balcárek Jiří.

Neděle 21. 4. 2019 16:00
FK Velká Bystřice - Sokol Doloplazy 4:1 (1:0)

Rozhodčí: Bašný Petr - Molík Jan, Konvička Tomáš. Delegát: Oulehla Miloslav.

Neděle 21. 4. 2019 16:00
Sportovní klub Slatinice - TJ Sokol Třeština 0:2 (0:0)

Rozhodčí: Šteier Michal - Vachutka Dušan, Hruboš Nikola.

Neděle 21. 4. 2019 10:00
FK Nové Sady"B" - FK ŠTERNBERK "B" 2:1 (1:1)

Rozhodčí: Hruboš Nikola - Brázdil Petr, Konečný Miroslav.

Sobota 20. 4. 2019 16:00
FK Nemilany - TJ SK Zvole
Sobota 20. 4. 2019 16:00
Moravský Beroun - SK Loštice 1923 1:3 (0:2)

Rozhodčí: Lasovský Petr - Majer Pavel, Konvička Tomáš.

Tabulka

# Klub Z V R P S B P+ P-
1. Olešnice u Bouzova 17 14 0 3 84:25 44 0 2
2. FK Velká Bystřice 17 11 0 6 43:39 32 2 1
3. TJ Sokol Třeština 17 11 0 6 37:31 31 3 1
4. Sokol Kožušany 17 10 0 7 36:36 30 1 1
5. FK Nové Sady"B" 17 10 0 7 30:31 30 1 1
6. Moravský Beroun 17 8 0 9 33:37 25 1 2
7. Jesenec-Dzbel 16 7 0 9 33:33 24 2 5
8. SK Loštice 1923 17 8 0 9 31:33 22 3 1
9. FK ŠTERNBERK "B" 16 7 0 9 34:40 21 2 2
10. Sportovní klub Slatinice 16 7 0 9 31:42 18 4 1
11. TJ Smržice 17 6 0 11 38:57 18 1 1
12. Sokol Doloplazy 16 6 0 10 30:39 16 2 0
13. TJ SK Zvole 16 3 0 13 31:48 13 1 5
Tabulky

Nejbližší zápasy

20. kolo

Sobota 27. 4. 2019 15:30
Olešnice u Bouzova - FK Nemilany
Sobota 27. 4. 2019 16:00
TJ SK Zvole - Sokol Kožušany

Rozhodčí: Straka Michal - Šebesta Vratislav, Lepka Miloslav.

Sobota 27. 4. 2019 16:00
FK ŠTERNBERK "B" - FK Velká Bystřice Poznámka: , Původní termín: 28.04.2019 16:00

Rozhodčí: Štěpán Matěj - Kašpar Jaroslav.

Sobota 27. 4. 2019 16:00
TJ Sokol Třeština - TJ Smržice

Rozhodčí: Hrbáček Adam - Novák Jaromír, Rozman Jan.

Neděle 28. 4. 2019 16:00
Sokol Doloplazy - Moravský Beroun

Rozhodčí: Kašpar Jaroslav - Dokoupil Petr, Novák Jaromír.

Neděle 28. 4. 2019 16:00
SK Loštice 1923 - Sportovní klub Slatinice

Rozhodčí: Kryl Stanislav - Matulík Radek, Hrbáček Adam.

Neděle 28. 4. 2019 16:00
Jesenec-Dzbel - FK Nové Sady"B"

Rozhodčí: Chládek Miroslav - Aberle Jiří, Štěpán Matěj.

Rozpis zápasů
Webdesign Ladislav Streck, 123 DESIGN