TOPlist

Aktuální výsledky

Lion sport 1.B.třída skupina B

Odehrané zápasy

3. kolo

Neděle 18. 8. 2019 16:30
SK Slatinice - SK Loštice 1923 4:3 (1:1)

Rozhodčí: Valouch Jiří - Antoníček Jiří, Čásek Dalibor.

Neděle 18. 8. 2019 16:30
Sokol Kožušany - TJ Smržice 2:0 (1:0)

Rozhodčí: Novák Jaromír - Kryl Stanislav, Hubáček Antonín.

Neděle 18. 8. 2019 16:30
Sokol Velký Týnec - FK ŠTERNBERK "B" 10:2 (2:1)

Rozhodčí: Smékal Jan - Zemánek Pavel, Vachutka Dušan.

Neděle 18. 8. 2019 16:30
Moravský Beroun - FC Hněvotín 1:2 (1:0) Pen: 4:5

Rozhodčí: Votava Matěj - Halenka Martin, Konvička Tomáš. Delegát: Kubíček Radek.

Sobota 17. 8. 2019 16:30
Sokol Dub - FK Velká Bystřice 3:0 (2:0)

Rozhodčí: Valouch Jiří - Kouřílek Martin, Látal Jiří.

Sobota 17. 8. 2019 16:30
Sokol Leština - Sokol Doloplazy 1:0 (0:0)

Rozhodčí: Dokoupil Petr - Štěpán Matěj, Blaťák Adam.

Sobota 17. 8. 2019 16:30
Haná Prostějov - Jesenec-Dzbel 10:4 (7:1)

Rozhodčí: Zemánek Pavel - Bašný Petr, Duda Pavel.

Tabulka

# Klub Z V R P S B P+ P-
1. Sokol Dub 3 3 0 0 8:1 9 0 0
2. Sokol Kožušany 3 3 0 0 9:4 9 0 0
3. Haná Prostějov 3 3 0 0 13:6 8 1 0
4. SK Slatinice 3 2 0 1 10:7 6 0 0
5. Moravský Beroun 3 1 0 2 8:8 4 0 1
6. FC Hněvotín 3 2 0 1 3:5 4 2 0
7. Jesenec-Dzbel 3 1 0 2 10:13 4 0 1
8. Sokol Velký Týnec 3 1 0 2 10:5 3 0 0
9. SK Loštice 1923 3 1 0 2 6:7 3 0 0
10. Sokol Leština 3 1 0 2 4:5 3 0 0
11. FK Velká Bystřice 3 1 0 2 3:5 3 0 0
12. Sokol Doloplazy 3 1 0 2 1:4 3 0 0
13. TJ Smržice 3 1 0 2 3:7 3 0 0
14. FK ŠTERNBERK "B" 3 0 0 3 5:16 1 0 1
Tabulky

Nejbližší zápasy

4. kolo

Sobota 24. 8. 2019 16:30
FC Hněvotín - TJ Smržice

Rozhodčí: Stloukal Pavel - Rosskohl Ladislav, Pytlíček Jan.

Sobota 24. 8. 2019 16:30
Moravský Beroun - Haná Prostějov

Rozhodčí: Smékal Jan - Horák Jiří, Konvička Tomáš.

Neděle 25. 8. 2019 16:30
SK Loštice 1923 - Sokol Kožušany

Rozhodčí: Šebesta Vratislav - Lepka Miloslav, Štěpán Matěj.

Neděle 25. 8. 2019 16:30
Sokol Doloplazy - SK Slatinice

Rozhodčí: Labaš Roman - Šmíd Jaroslav, Čampišová Natálie.

Neděle 25. 8. 2019 16:30
FK Velká Bystřice - Sokol Leština

Rozhodčí: Motal Radek - Lizna Oldřich, Spurný Dominik.

Neděle 25. 8. 2019 16:30
FK ŠTERNBERK "B" - Sokol Dub

Rozhodčí: Pekárek Roman - Zbožínek Lukáš, Kaňok Martin.

Neděle 25. 8. 2019 16:30
Jesenec-Dzbel - Sokol Velký Týnec

Rozhodčí: Frais Jakub - Kreif Miroslav, Straka Michal.

Rozpis zápasů
Webdesign Ladislav Streck, 123 DESIGN