TOPlist

Aktuální výsledky

Lion sport 1.B.třída skupina B

Odehrané zápasy

14. kolo

Neděle 4. 11. 2018 14:00
FK Velká Bystřice - FK Nové Sady"B" 4:3 (0:1)

Rozhodčí: Stloukal Pavel - Kryl Stanislav, Šteier Michal.

Sobota 3. 11. 2018 14:00
Sportovní klub Slatinice - FK Nemilany
Sobota 3. 11. 2018 14:00
Moravský Beroun - Sokol Kožušany 5:1 (1:1)

Rozhodčí: Zemánek Pavel - Dokoupil Petr, Konvička Tomáš.

Sobota 3. 11. 2018 14:00
TJ Sokol Třeština - Jesenec-Dzbel 2:1 (2:0)

Rozhodčí: Šmíd Jaroslav - Molík Jan, Rozman Jan.

Sobota 3. 11. 2018 14:00
FK ŠTERNBERK "B" - TJ SK Zvole 3:1 (1:0)

Rozhodčí: Winkler Tomáš - Valouch Jiří, Smékal Jan. Delegát: Žák Ludvík.

Sobota 3. 11. 2018 14:00
Sokol Doloplazy - Olešnice u Bouzova 1:3 (1:2)

Rozhodčí: Horák Jiří - Borůvka Pavel, Opletal Robert.

Sobota 3. 11. 2018 10:00
SK Loštice 1923 - TJ Smržice 1:2 (0:0)

Rozhodčí: Šerý Patrik - Kundrát Ladislav, Labaš Roman. Delegát: Zelík Pavel.

Tabulka

# Klub Z V R P S B P+ P-
1. Olešnice u Bouzova 13 11 0 2 61:16 34 0 1
2. Moravský Beroun 13 8 0 5 29:27 24 1 1
3. TJ Sokol Třeština 13 8 0 5 28:24 23 2 1
4. Jesenec-Dzbel 13 6 0 7 24:21 22 1 5
5. FK Velká Bystřice 13 8 0 5 34:37 22 2 0
6. FK Nové Sady"B" 13 7 0 6 25:26 21 1 1
7. SK Loštice 1923 13 7 0 6 27:26 19 3 1
8. FK ŠTERNBERK "B" 13 6 0 7 30:32 18 2 2
9. Sokol Kožušany 13 6 0 7 22:31 18 1 1
10. Sokol Doloplazy 13 6 0 7 29:31 16 2 0
11. TJ SK Zvole 13 3 0 10 26:32 13 1 5
12. TJ Smržice 13 4 0 9 26:43 12 1 1
13. Sportovní klub Slatinice 12 4 0 8 24:39 10 3 1
Tabulky

Nejbližší zápasy

16. kolo

Sobota 30. 3. 2019 15:00
TJ Sokol Třeština - TJ SK Zvole
Sobota 30. 3. 2019 15:00
Sportovní klub Slatinice - FK Nové Sady"B"
Sobota 30. 3. 2019 15:00
Moravský Beroun - FK Velká Bystřice
Neděle 31. 3. 2019 15:00
Jesenec-Dzbel - Olešnice u Bouzova
Neděle 31. 3. 2019 15:00
FK ŠTERNBERK "B" - TJ Smržice
Neděle 31. 3. 2019 15:00
Sokol Doloplazy - FK Nemilany
Neděle 31. 3. 2019 15:00
SK Loštice 1923 - Sokol Kožušany
Rozpis zápasů
Webdesign Ladislav Streck, 123 DESIGN