TOPlist

Aktuální výsledky

KEDUL 1.B.třída skupina C

Odehrané zápasy

7. kolo

Neděle 15. 9. 2019 16:00
FK Ruda nad Moravou - Sokol Nový Malín 2:5 (2:1)

Rozhodčí: Molík Jan - Krpec Radomír, Slončík Ladislav.

Neděle 15. 9. 2019 14:00
FK Stomix Žulová - Olpa Jindřichov 3:2 (0:0)

Rozhodčí: Straka Michal - Jílek Petr, Tulis Karel.

Sobota 14. 9. 2019 16:00
TJ Zlaté Hory - TJ Postřelmov 2:1 (1:1)

Rozhodčí: Kylar Roman - Horák Jiří, Žingor Jan.

Sobota 14. 9. 2019 16:00
Loučná nad Desnou - TJ Písečná 0:2 (0:0)

Rozhodčí: Šmíd Jaroslav - Molík Jan, Jílek Pavel.

Sobota 14. 9. 2019 16:00
SOKOL ŠTÍTY - SK Bludov 3:1 (2:1)

Rozhodčí: Hampl Evžen - Lepka Miloslav, Holík Milan.

Sobota 14. 9. 2019 16:00
Sokol Vikýřovice - TJ Libina 3:6 (2:1)

Rozhodčí: Frais Jakub - Krpec Radomír, Tomášek Jiří.

Sobota 14. 9. 2019 16:00
Sokol Bernartice - Sokol Sudkov 5:0 (3:0)

Rozhodčí: Šebesta Vratislav - Štěpán Matěj, Tulis Karel.

Tabulka

# Klub Z V R P S B P+ P-
1. Sokol Vikýřovice 7 6 0 1 32:14 18 0 0
2. SK Bludov 7 5 0 2 18:10 15 0 0
3. TJ Postřelmov 7 4 0 3 20:11 13 0 1
4. SOKOL ŠTÍTY 7 4 0 3 12:12 13 0 1
5. Sokol Bernartice 6 4 0 2 16:12 12 0 0
6. TJ Libina 7 4 0 3 17:20 12 0 0
7. FK Stomix Žulová 7 4 0 3 19:17 11 1 0
8. TJ Zlaté Hory 7 3 0 4 12:16 10 0 1
9. Olpa Jindřichov 7 3 0 4 19:15 9 0 0
10. TJ Písečná 6 3 0 3 14:17 9 0 0
11. FK Ruda nad Moravou 5 3 0 2 8:7 8 1 0
12. Loučná nad Desnou 7 2 0 5 11:17 6 0 0
13. Sokol Sudkov 7 1 0 6 5:22 2 1 0
14. Sokol Nový Malín 5 0 0 5 4:17 0 0 0
Tabulky

Nejbližší zápasy

8. kolo

Sobota 21. 9. 2019 13:00
TJ Postřelmov - Loučná nad Desnou

Rozhodčí: Antoníček Ivo - Dokoupil Petr, Vachutka Dušan.

Sobota 21. 9. 2019 15:30
Sokol Nový Malín - Sokol Sudkov

Rozhodčí: Šmíd Jaroslav - Valouch Jiří, Hetmánek Rudolf.

Sobota 21. 9. 2019 15:30
TJ Libina - Sokol Bernartice

Rozhodčí: Chládek Miroslav - Lizna Oldřich, Tomášek Jiří.

Sobota 21. 9. 2019 15:30
SK Bludov - Sokol Vikýřovice

Rozhodčí: Aberle Jiří - Vachutka Dušan, Dokoupil Petr.

Sobota 21. 9. 2019 15:30
Olpa Jindřichov - SOKOL ŠTÍTY

Rozhodčí: Trávníček Miroslav - Labaš Roman, Matulík Radek.

Sobota 21. 9. 2019 15:30
TJ Písečná - FK Stomix Žulová

Rozhodčí: Dokoupil Petr - Novák Jaromír, Přenosil Jan.

Neděle 22. 9. 2019 15:30
FK Ruda nad Moravou - TJ Zlaté Hory

Rozhodčí: Straka Michal - Šmíd Jaroslav, Valouch Jiří.

Rozpis zápasů
Webdesign Ladislav Streck, 123 DESIGN