Aktuální výsledky

Lion Sport krajská soutěž dorost

Odehrané zápasy

8. kolo

Neděle 25. 9. 2016 10:30
SK Protivanov - FC Želatovice 1:8 (1:2)

Branky: 12. Šmerda Michal - 7. Vlček jiří, 25. Šuta Jan, 54. Šuta Jan (pen.), 63. Dostál Martin, 67. Šuta Jan, 68. Vlček jiří, 76. Perutka Jonáš, 84. Vlček jiří

Rozhodčí: Vrba Mojmír.

Neděle 25. 9. 2016 10:00
Sokol Brodek u Prostějova - Sokol Ústí 9:4 (3:3)

Branky: 15. Rakáš Patrik, 17. Typner Jan, 36. Ličman Roman, 59. Typner Jan, 66. Typner Jan, 85. Rakáš Patrik, 80. Ličman Roman, 69. Soldán Radek, 77. Vláčil Michal - 8. Nezval Dalibor, 39. Nezval Dalibor, 41. Schwarz Patrik, 55. Nezval Dalibor

Rozhodčí: Vedral Roman.

Sobota 24. 9. 2016 15:30
FK Brodek u Přerova - FK KOZLOVICE, 2:3 (1:2)

Branky: 43. Černík Lukáš, 70. Horáček Michal - 62. Ťápal Adam, 3. Škrabák Patrik, 16. Ťápal Adam

Rozhodčí: Slota Marek.

Sobota 24. 9. 2016 15:30
Sokol Tovačov - TATRAN LITOVEL 9:1 (5:1)

Branky: 2. Hýzl Jakub, 6. Špalek Radim, 15. Hýzl Jakub, 18. Hýzl Jakub, 30. Hajduk Lukáš, 46. Hýzl Jakub, 68. Krátký Martin (pen.), 82. Vybíral Petr, 83. Vojtašek Jakub - 33. Hetcl Tomáš

Rozhodčí: Oulehla Miloslav.

Sobota 24. 9. 2016 10:45
Sokol Bohuňovice - Sokol Dub nad Moravou 1:2 (0:1)

Branky: 83. Chromec David - 16. Hrabal David, 70. Hauer Tomáš

Rozhodčí: Boháč Petr.

7. kolo

Neděle 18. 9. 2016 13:00
FK KOZLOVICE, - SK Protivanov 9:0 (6:0)

Branky: 3. Maduda Tomáš, 7. Maduda Tomáš, 26. Ťápal Adam, 28. Strnad Filip, 42. Malenda Patrik, 43. Strnad Filip, 46. Suchomel Roman, 82. Maduda Tomáš, 84. Strnad Filip

Rozhodčí: Kopecký David.

Tabulka

# Klub Z V R P S B P+ P-
1. FC Želatovice 6 6 0 0 31:3 18 0 0
2. FK KOZLOVICE, 6 5 0 1 30:9 15 0 0
3. SK Loštice 5 4 0 1 29:9 12 0 0
4. Sokol Brodek u Prostějova 6 4 0 2 30:16 12 0 0
5. Sokol Tovačov 5 3 0 2 19:4 9 0 0
6. Sokol Dub nad Moravou 5 3 0 2 24:13 9 0 0
7. FK Brodek u Přerova 5 2 0 3 12:11 6 0 0
8. Sokol Ústí 6 1 0 5 20:25 3 0 0
9. Sokol Bohuňovice 5 1 0 4 7:21 3 0 0
10. SK Protivanov 5 1 0 4 6:24 3 0 0
11. TATRAN LITOVEL 6 0 0 6 5:78 0 0 0
Tabulky

Nejbližší zápasy

9. kolo

Sobota 1. 10. 2016 10:00
Sokol Ústí - SK Protivanov

Rozhodčí: Odstrčil Martin.

Sobota 1. 10. 2016 10:00
TATRAN LITOVEL - Sokol Brodek u Prostějova

Rozhodčí: Kopecký David.

Sobota 1. 10. 2016 12:30
FC Želatovice - FK Brodek u Přerova

Rozhodčí: Štětka Zdeněk.

Sobota 1. 10. 2016 15:00
SK Loštice - Sokol Bohuňovice

Rozhodčí: Šebesta Vratislav.

Neděle 2. 10. 2016 15:00
Sokol Dub nad Moravou - Sokol Tovačov

Rozhodčí: Kundrát Ladislav.

10. kolo

Sobota 8. 10. 2016 10:45
Sokol Bohuňovice - FK KOZLOVICE,
Rozpis zápasů
Webdesign Ladislav Streck, 123 DESIGN