TOPlist

Aktuální výsledky

FLY UNITED krajská soutěž mladší žáci

Odehrané zápasy

8. kolo

Neděle 27. 9. 2020 10:30
SK Hranice "C" - FK Šumperk "B" 0:13 (0:7)

Rozhodčí: Votava Matěj.

Neděle 27. 9. 2020 10:30
FK Šumperk "C" - Sokol Nový Malín 2:9 (1:3)

Rozhodčí: Provazník Jan.

Neděle 27. 9. 2020 09:00
SK Hranice"B" - SK Loštice 1923 3:4 (1:2) Pen: 1:4

Rozhodčí: Votava Matěj.

Sobota 26. 9. 2020 15:30
SK Jesenec-Dzbel - KMK Zubr Přerov 8:3 (5:1)

Rozhodčí: Horák Jiří.

Sobota 26. 9. 2020 13:15
SK Chválkovice - 1. SK Prostějov "B" 8:3 (4:1)

Rozhodčí: Pekárek Roman.

Sobota 26. 9. 2020 12:00
Sokol Velký Týnec - FC Viktorie Přerov"C" 0:1 (0:0)

Rozhodčí: Ječmeň Vladislav.

Sobota 26. 9. 2020 10:45
1.OMK Šternberk - SK SIGMA MŽ "B" 0:0 (0:0)

Rozhodčí: Rybnikář Antonín.

Tabulka

# Klub Z V R P S B P+ P-
1. SK Jesenec-Dzbel 7 7 0 0 61:12 21 0 0
2. Sokol Nový Malín 7 7 0 0 40:7 21 0 0
3. FK Šumperk "B" 7 6 0 1 53:16 17 1 0
4. SK SIGMA MŽ "B" 8 4 1 3 50:29 13 0 0
5. 1.OMK Šternberk 7 4 1 2 24:16 13 1 1
6. KMK Zubr Přerov 7 4 0 3 42:25 12 0 0
7. SK Hranice "C" 7 3 0 4 26:30 10 0 1
8. SK Chválkovice 7 3 0 4 31:45 8 1 0
9. SK Hranice"B" 7 2 0 5 21:35 7 0 1
10. FC Viktorie Přerov"C" 7 2 0 5 20:48 7 0 1
11. FK Šumperk "C" 7 2 0 5 32:40 6 0 0
12. 1. SK Prostějov "B" 7 2 0 5 23:49 6 0 0
13. Sokol Velký Týnec 6 1 0 5 5:29 3 0 0
14. SK Loštice 1923 7 1 0 6 6:53 2 1 0
Tabulky

Nejbližší zápasy

3. kolo

Středa 30. 9. 2020 16:00
SK Chválkovice - Sokol Velký Týnec

Rozhodčí: Wencl Jakub.

Středa 30. 9. 2020 16:00
1.OMK Šternberk - SK Hranice"B"

Rozhodčí: Látal Jiří.

Středa 30. 9. 2020 16:00
FC Viktorie Přerov"C" - FK Šumperk "B"
Středa 30. 9. 2020 16:00
KMK Zubr Přerov - Sokol Nový Malín
Středa 30. 9. 2020 16:00
1. SK Prostějov "B" - SK Loštice 1923

Rozhodčí: Kopecký David.

Středa 30. 9. 2020 17:00
SK Jesenec-Dzbel - SK Hranice "C"

Rozhodčí: Valouch Jiří.

9. kolo

Sobota 3. 10. 2020 09:00
SK SIGMA MŽ "B" - SK Hranice "C"

Rozhodčí: Novák Jaromír.

Rozpis zápasů
Webdesign Ladislav Streck, 123 DESIGN