TOPlist

Všechny výsledky

Clean4you krajský přebor muži

Rozpis a výsledky

Vyberte kolo
Vyberte družstvo
Vyberte místo

1. kolo

Sobota 8. 8. 2020 10:30
FK MOHELNICE - FK Medlov 3:1 (2:1)

Rozhodčí: Štětka Zdeněk - Labaš Roman, Čampišová Natálie.

Sobota 8. 8. 2020 17:00
TATRAN LITOVEL - TJ Sokol Bohuňovice 1:2 (0:0)

Rozhodčí: Kouřílek Martin - Matulík Radek, Doležal David.

Sobota 8. 8. 2020 17:00
FC Želatovice - Brodek u Přerova 4:1 (0:1)

Rozhodčí: Šrejma Robert - Straka Michal, Šebesta Vratislav.

Sobota 8. 8. 2020 17:00
FK Jeseník - SULKO-Zábřeh 6:0 (3:0)

Rozhodčí: Kopecký David - Halenka Martin, Horák Jiří.

Sobota 8. 8. 2020 17:00
TJ Jiskra Rapotín - FK ŠTERNBERK 0:1 (0:0) Pen: 5:6

Rozhodčí: Slota Marek - Winkler Tomáš, Štěpán Matěj.

Sobota 8. 8. 2020 17:00
Sokol Ústí - SK Lipová 2:0 (0:0)

Rozhodčí: Sedláček Libor - Šerý Patrik, Aberle Jiří.

Neděle 9. 8. 2020 17:00
Velké Losiny - FC Kralice na Hané 3:1 (2:0)

Rozhodčí: Trávníček Miroslav - Sedláček Libor, Slota Marek.

Neděle 9. 8. 2020 17:00
TJ Sigma Lutín - FC Dolany 1:0 (0:0)

Rozhodčí: Habermann Lubomír - Brázdil Petr, Polanský Jan.

2. kolo

Sobota 15. 8. 2020 17:00
FC Kralice na Hané - TJ Sigma Lutín 1:2 (0:1) Pen: 3:4

Rozhodčí: Štětka Zdeněk - Kopecký David, Halenka Martin.

Sobota 15. 8. 2020 17:00
FK ŠTERNBERK - FK MOHELNICE 1:0 (0:0)

Rozhodčí: Petrásek Jan - Štěpán Matěj, Winkler Tomáš.

Sobota 15. 8. 2020 17:00
FC Želatovice - FK Jeseník 1:0 (1:0)

Rozhodčí: Brázdil Petr - Sedláček Libor, Čampišová Natálie.

Neděle 16. 8. 2020 17:00
SULKO-Zábřeh - TJ Jiskra Rapotín 3:5 (0:1)

Rozhodčí: Dorušák Jiří - Trávníček Miroslav, Labaš Roman.

Neděle 16. 8. 2020 17:00
TJ Sokol Bohuňovice - Velké Losiny 1:3 (1:1)

Rozhodčí: Habermann Lubomír - Brázdil Petr, Šrejma Robert.

Neděle 16. 8. 2020 17:00
FK Medlov - TATRAN LITOVEL 1:0 (0:0)

Rozhodčí: Polanský Jan - Kopecký David, Halenka Martin.

Neděle 16. 8. 2020 17:00
Brodek u Přerova - SK Lipová 2:4 (1:1)

Rozhodčí: Samek Lubomír - Štětka Zdeněk, Štěpán Matěj.

Neděle 16. 8. 2020 17:00
FC Dolany - Sokol Ústí 3:2 (3:0)

Rozhodčí: Slota Marek - Petrásek Jan, Winkler Tomáš.

3. kolo

Sobota 22. 8. 2020 10:30
FK MOHELNICE - SULKO-Zábřeh 4:1 (2:0)

Rozhodčí: Habermann Lubomír - Polanský Jan, Slota Marek.

Sobota 22. 8. 2020 16:30
TATRAN LITOVEL - FK ŠTERNBERK 1:4 (0:2)

Rozhodčí: Samek Lubomír - Jurčák Milan, Čampišová Natálie.

Sobota 22. 8. 2020 16:30
FK Jeseník - Brodek u Přerova 4:1 (3:0)

Rozhodčí: Sedláček Libor - Slota Marek, Štětka Zdeněk.

Sobota 22. 8. 2020 16:30
TJ Jiskra Rapotín - FC Želatovice 2:1 (0:0)

Rozhodčí: Konečný Miroslav - Perutka Jiří, Polanský Jan.

Sobota 22. 8. 2020 16:30
Sokol Ústí - FC Kralice na Hané 6:2 (4:1)

Rozhodčí: Brázdil Petr - Dorušák Jiří, Matulík Radek.

Neděle 23. 8. 2020 16:30
SK Lipová - FC Dolany 2:0 (0:0)

Rozhodčí: Kopecký David - Habermann Lubomír, Šrejma Robert. Delegát: Balcárek Jiří.

Neděle 23. 8. 2020 16:30
Velké Losiny - FK Medlov 0:1 (0:0) Pen: 2:4

Rozhodčí: Šteier Michal - Konečný Miroslav, Perutka Jiří.

Neděle 23. 8. 2020 16:30
TJ Sigma Lutín - TJ Sokol Bohuňovice 1:2 (0:0)

Rozhodčí: Jurčák Milan - Samek Lubomír, Sedláček Libor.

4. kolo

Sobota 29. 8. 2020 16:30
FC Kralice na Hané - SK Lipová 0:1 (0:0) Pen: 4:5

Rozhodčí: Konečný Miroslav - Šteier Michal, Perutka Jiří. Delegát: Boček Vladimír.

Sobota 29. 8. 2020 16:30
FK ŠTERNBERK - Velké Losiny 3:1 (1:1)

Rozhodčí: Slota Marek - Kopecký David, Pekárek Roman.

Sobota 29. 8. 2020 16:30
FC Želatovice - FK MOHELNICE 4:1 (1:0)

Rozhodčí: Dorušák Jiří - Šrejma Robert, Petrásek Jan.

Sobota 29. 8. 2020 16:30
FK Jeseník - TJ Jiskra Rapotín 1:2 (0:2)

Rozhodčí: Habermann Lubomír - Brázdil Petr, Brázdil Petr.

Neděle 30. 8. 2020 16:30
SULKO-Zábřeh - TATRAN LITOVEL 3:1 (1:1)

Rozhodčí: Štětka Zdeněk - Petrásek Jan, Matulík Radek.

Neděle 30. 8. 2020 16:30
TJ Sokol Bohuňovice - Sokol Ústí 1:5 (1:0)

Rozhodčí: Polanský Jan - Habermann Lubomír, Kopecký David.

Neděle 30. 8. 2020 16:30
FK Medlov - TJ Sigma Lutín 1:0 (0:0) Pen: 4:3

Rozhodčí: Vedral Roman - Slota Marek, Samek Lubomír. Delegát: Balcárek Jiří.

Neděle 30. 8. 2020 16:30
Brodek u Přerova - FC Dolany 4:3 (1:1) Pen: 5:3

Rozhodčí: Sedláček Libor - Brázdil Petr, Votava Matěj.

5. kolo

Sobota 5. 9. 2020 10:30
FK MOHELNICE - FK Jeseník 2:3 (1:0)

Rozhodčí: Kopecký David - Machala Martin, Vedral Roman.

Sobota 5. 9. 2020 16:00
TATRAN LITOVEL - FC Želatovice 2:1 (0:1)

Rozhodčí: Brázdil Petr - Slota Marek, Petrásek Jan.

Sobota 5. 9. 2020 16:00
Sokol Ústí - FK Medlov 1:0 (0:0)

Rozhodčí: Štětka Zdeněk - Sedláček Libor, Čampišová Natálie.

Sobota 5. 9. 2020 16:00
TJ Jiskra Rapotín - Brodek u Přerova 4:1 (2:0)

Rozhodčí: Jurčák Milan - Samek Lubomír, Šrejma Robert.

Neděle 6. 9. 2020 16:00
SK Lipová - TJ Sokol Bohuňovice 2:1 (2:0)

Rozhodčí: Petrásek Jan - Trávníček Miroslav, Aberle Jiří.

Neděle 6. 9. 2020 16:00
FC Dolany - FC Kralice na Hané 5:2 (4:0)

Rozhodčí: Vedral Roman - Polanský Jan, Čampišová Natálie.

Neděle 6. 9. 2020 16:00
Velké Losiny - SULKO-Zábřeh 1:2 (0:2)

Rozhodčí: Samek Lubomír - Jurčák Milan, Machala Martin.

Neděle 6. 9. 2020 16:00
TJ Sigma Lutín - FK ŠTERNBERK 2:1 (2:1)

Rozhodčí: Šteier Michal - Konečný Miroslav, Brázdil Petr.

6. kolo

Sobota 12. 9. 2020 16:00
FK ŠTERNBERK - Sokol Ústí 4:1 (1:0)

Rozhodčí: Machala Martin - Petrásek Jan, Bašný Petr.

Sobota 12. 9. 2020 16:00
FC Želatovice - Velké Losiny 1:2 (0:1) Pen: 4:5

Rozhodčí: Polanský Jan - Habermann Lubomír, Šteier Michal.

Sobota 12. 9. 2020 16:00
FK Jeseník - TATRAN LITOVEL 0:1 (0:0)

Rozhodčí: Konečný Miroslav - Dorušák Jiří, Perutka Jiří.

Sobota 12. 9. 2020 16:00
TJ Jiskra Rapotín - FK MOHELNICE 1:4 (0:2)

Rozhodčí: Sedláček Libor - Slota Marek, Doležal David.

Neděle 13. 9. 2020 16:00
SULKO-Zábřeh - TJ Sigma Lutín 0:1 (0:0)

Rozhodčí: Perutka Jiří - Kopecký David, Polanský Jan.

Neděle 13. 9. 2020 16:00
Brodek u Přerova - FC Kralice na Hané 4:2 (3:1)

Rozhodčí: Dorušák Jiří - Samek Lubomír, Jurčák Milan.

Neděle 13. 9. 2020 16:00
TJ Sokol Bohuňovice - FC Dolany 1:2 (1:0) Pen: 2:4

Rozhodčí: Slota Marek - Šteier Michal, Petrásek Jan.

Neděle 13. 9. 2020 16:00
FK Medlov - SK Lipová 1:3 (1:1)

Rozhodčí: Habermann Lubomír - Machala Martin, Čampišová Natálie.

7. kolo

Sobota 19. 9. 2020 10:30
FK MOHELNICE - Brodek u Přerova 1:3 (1:1)

Rozhodčí: Trávníček Miroslav - Brázdil Petr, Aberle Jiří.

Sobota 19. 9. 2020 15:30
TATRAN LITOVEL - TJ Jiskra Rapotín 3:1 (3:1)

Rozhodčí: Šteier Michal - Polanský Jan, Vedral Roman.

Sobota 19. 9. 2020 15:30
Sokol Ústí - SULKO-Zábřeh 5:0 (0:0)

Rozhodčí: Slota Marek - Dorušák Jiří, Doležal David.

Sobota 19. 9. 2020 15:30
FC Kralice na Hané - TJ Sokol Bohuňovice 1:3 (0:3)

Rozhodčí: Sedláček Libor - Štětka Zdeněk, Matulík Radek.

Neděle 20. 9. 2020 15:30
SK Lipová - FK ŠTERNBERK 1:3 (0:1)

Rozhodčí: Štětka Zdeněk - Polanský Jan, Matulík Radek.

Neděle 20. 9. 2020 15:30
FC Dolany - FK Medlov 3:1 (1:0)

Rozhodčí: Kopecký David - Dorušák Jiří, Bašný Petr.

Neděle 20. 9. 2020 15:30
Velké Losiny - FK Jeseník 3:0 (0:0)

Rozhodčí: Petrásek Jan - Vedral Roman, Slota Marek.

Neděle 20. 9. 2020 15:30
TJ Sigma Lutín - FC Želatovice 2:1 (0:1) Pen: 4:2

Rozhodčí: Samek Lubomír - Jurčák Milan, Perutka Jiří.

8. kolo

Sobota 26. 9. 2020 15:30
FC Želatovice - Sokol Ústí 1:2 (0:1) Pen: 8:9

Rozhodčí: Brázdil Petr - Sedláček Libor, Aberle Jiří.

Sobota 26. 9. 2020 15:30
FK Jeseník - TJ Sigma Lutín 2:1 (1:1)

Rozhodčí: Machala Martin - Samek Lubomír, Jurčák Milan.

Sobota 26. 9. 2020 15:30
TJ Jiskra Rapotín - Velké Losiny 0:5 (0:2)

Rozhodčí: Konečný Miroslav - Šteier Michal, Perutka Jiří.

Sobota 26. 9. 2020 15:30
FK ŠTERNBERK - FC Dolany 4:0 (2:0)

Rozhodčí: Vedral Roman - Kopecký David, Petrásek Jan.

Neděle 27. 9. 2020 15:30
SULKO-Zábřeh - SK Lipová 1:2 (1:1)

Rozhodčí: Jurčák Milan - Samek Lubomír, Machala Martin.

Neděle 27. 9. 2020 15:30
Brodek u Přerova - TJ Sokol Bohuňovice 3:2 (2:1) Pen: 4:3

Rozhodčí: Perutka Jiří - Konečný Miroslav, Bašný Petr.

Neděle 27. 9. 2020 15:30
FK Medlov - FC Kralice na Hané 4:1 (2:1)

Rozhodčí: Trávníček Miroslav - Habermann Lubomír, Šrejma Robert.

Úterý 29. 9. 2020 16:15
TATRAN LITOVEL - FK MOHELNICE 2:0 (1:0)

Rozhodčí: Dorušák Jiří - Habermann Lubomír, Doležal David.

9. kolo

Sobota 3. 10. 2020 15:00
TATRAN LITOVEL - Brodek u Přerova 1:2 (1:1) Pen: 12:13

Rozhodčí: Vedral Roman - Machala Martin, Winkler Tomáš.

Sobota 3. 10. 2020 15:00
Sokol Ústí - FK Jeseník 1:0 (0:0) Pen: 4:3

Rozhodčí: Kopecký David - Perutka Jiří, Matulík Radek.

Sobota 3. 10. 2020 15:00
FC Kralice na Hané - FK ŠTERNBERK 1:5 (1:2)

Rozhodčí: Samek Lubomír - Jurčák Milan, Dorušák Jiří.

Neděle 4. 10. 2020 15:00
SK Lipová - FC Želatovice 3:4 (2:1)

Rozhodčí: Slota Marek - Vedral Roman, Bašný Petr.

Neděle 4. 10. 2020 15:00
FC Dolany - SULKO-Zábřeh 2:0 (1:0)

Rozhodčí: Sedláček Libor - Brázdil Petr, Aberle Jiří.

Neděle 4. 10. 2020 15:00
Velké Losiny - FK MOHELNICE 5:6 (5:2) Pen: 4:5

Rozhodčí: Polanský Jan - Machala Martin, Čampišová Natálie.

Neděle 4. 10. 2020 15:00
TJ Sigma Lutín - TJ Jiskra Rapotín 2:1 (0:0)

Rozhodčí: Štětka Zdeněk - Dorušák Jiří, Doležal David.

Pátek 16. 10. 2020 15:30
TJ Sokol Bohuňovice - FK Medlov

Rozhodčí: Šteier Michal - Perutka Jiří, Brázdil Petr. Delegát: Balcárek Jiří.

10. kolo

Sobota 10. 10. 2020 10:30
FK MOHELNICE - TJ Sigma Lutín 0:2 (0:1)

Rozhodčí: Brázdil Petr - Matulík Radek, Kopecký David. Delegát: Boček Vladimír.

Sobota 10. 10. 2020 15:00
TATRAN LITOVEL - Velké Losiny 4:0 (2:0)

Rozhodčí: Perutka Jiří - Kopecký David, Slota Marek.

Sobota 10. 10. 2020 15:00
FC Želatovice - FC Dolany 6:1 (1:0)

Rozhodčí: Polanský Jan - Štětka Zdeněk, Brázdil Petr.

Sobota 10. 10. 2020 15:00
FK Jeseník - SK Lipová 1:2 (1:0) Pen: 2:4

Rozhodčí: Sedláček Libor - Petrásek Jan, Bašný Petr.

Sobota 10. 10. 2020 15:00
TJ Jiskra Rapotín - Sokol Ústí 2:1 (0:1) Pen: 5:4

Rozhodčí: Trávníček Miroslav - Jurčák Milan, Chládek Miroslav.

Sobota 10. 10. 2020 15:00
FK ŠTERNBERK - TJ Sokol Bohuňovice 1:0 (1:0)

Rozhodčí: Dorušák Jiří - Habermann Lubomír, Čampišová Natálie.

Neděle 11. 10. 2020 15:00
SULKO-Zábřeh - FC Kralice na Hané 2:1 (0:1) Pen: 5:4

Rozhodčí: Habermann Lubomír - Perutka Jiří, Petrásek Jan. Delegát: Sedlák Vladimír.

Neděle 11. 10. 2020 15:00
Brodek u Přerova - FK Medlov 1:6 (0:3)

Rozhodčí: Jurčák Milan - Brázdil Petr, Polanský Jan.

11. kolo

Sobota 17. 10. 2020 14:30
Sokol Ústí - FK MOHELNICE
Sobota 17. 10. 2020 14:30
FC Kralice na Hané - FC Želatovice
Neděle 18. 10. 2020 14:30
TJ Sokol Bohuňovice - SULKO-Zábřeh
Neděle 18. 10. 2020 14:30
FK Medlov - FK ŠTERNBERK
Neděle 18. 10. 2020 14:30
SK Lipová - TJ Jiskra Rapotín
Neděle 18. 10. 2020 14:30
FC Dolany - FK Jeseník
Neděle 18. 10. 2020 14:30
Velké Losiny - Brodek u Přerova
Neděle 18. 10. 2020 14:30
TJ Sigma Lutín - TATRAN LITOVEL

12. kolo

Sobota 24. 10. 2020 10:30
FK MOHELNICE - SK Lipová
Sobota 24. 10. 2020 14:30
TATRAN LITOVEL - Sokol Ústí
Sobota 24. 10. 2020 14:30
FC Želatovice - TJ Sokol Bohuňovice
Sobota 24. 10. 2020 14:30
FK Jeseník - FC Kralice na Hané
Sobota 24. 10. 2020 14:30
TJ Jiskra Rapotín - FC Dolany
Neděle 25. 10. 2020 14:30
Velké Losiny - TJ Sigma Lutín
Neděle 25. 10. 2020 14:30
Brodek u Přerova - FK ŠTERNBERK
Neděle 25. 10. 2020 14:30
SULKO-Zábřeh - FK Medlov

15. kolo

Středa 28. 10. 2020 14:30
Sokol Ústí - Brodek u Přerova
Středa 28. 10. 2020 14:30
SULKO-Zábřeh - FC Želatovice
Středa 28. 10. 2020 16:00
SK Lipová - TJ Sigma Lutín
Středa 28. 10. 2020 16:00
FC Dolany - Velké Losiny
Středa 28. 10. 2020 16:00
FC Kralice na Hané - TATRAN LITOVEL
Středa 28. 10. 2020 16:00
TJ Sokol Bohuňovice - FK MOHELNICE
Středa 28. 10. 2020 16:00
FK Medlov - TJ Jiskra Rapotín
Středa 28. 10. 2020 16:00
FK ŠTERNBERK - FK Jeseník

13. kolo

Sobota 31. 10. 2020 14:00
Sokol Ústí - Velké Losiny
Sobota 31. 10. 2020 14:00
FC Kralice na Hané - TJ Jiskra Rapotín
Neděle 1. 11. 2020 14:00
TJ Sokol Bohuňovice - FK Jeseník
Neděle 1. 11. 2020 14:00
FK Medlov - FC Želatovice
Neděle 1. 11. 2020 14:00
FK ŠTERNBERK - SULKO-Zábřeh
Neděle 1. 11. 2020 14:00
SK Lipová - TATRAN LITOVEL
Neděle 1. 11. 2020 14:00
FC Dolany - FK MOHELNICE
Neděle 1. 11. 2020 14:00
TJ Sigma Lutín - Brodek u Přerova

14. kolo

Sobota 7. 11. 2020 10:30
FK MOHELNICE - FC Kralice na Hané
Sobota 7. 11. 2020 14:00
TATRAN LITOVEL - FC Dolany
Sobota 7. 11. 2020 14:00
FC Želatovice - FK ŠTERNBERK
Sobota 7. 11. 2020 14:00
FK Jeseník - FK Medlov
Sobota 7. 11. 2020 14:00
TJ Jiskra Rapotín - TJ Sokol Bohuňovice
Neděle 8. 11. 2020 14:00
Velké Losiny - SK Lipová
Neděle 8. 11. 2020 14:00
TJ Sigma Lutín - Sokol Ústí
Neděle 8. 11. 2020 14:00
Brodek u Přerova - SULKO-Zábřeh

16. kolo

Sobota 14. 11. 2020 13:30
FC Kralice na Hané - Velké Losiny
Sobota 14. 11. 2020 13:30
FK ŠTERNBERK - TJ Jiskra Rapotín
Neděle 15. 11. 2020 13:30
FK Medlov - FK MOHELNICE
Neděle 15. 11. 2020 13:30
TJ Sokol Bohuňovice - TATRAN LITOVEL
Neděle 15. 11. 2020 13:30
Brodek u Přerova - FC Želatovice
Neděle 15. 11. 2020 13:30
SULKO-Zábřeh - FK Jeseník
Neděle 15. 11. 2020 13:30
FC Dolany - TJ Sigma Lutín
Neděle 15. 11. 2020 13:30
SK Lipová - Sokol Ústí

17. kolo

Sobota 20. 3. 2021 15:00
FK Jeseník - FC Želatovice
Neděle 21. 3. 2021 15:00
SK Lipová - Brodek u Přerova
Neděle 21. 3. 2021 15:00
Sokol Ústí - FC Dolany
Neděle 21. 3. 2021 15:00
TJ Sigma Lutín - FC Kralice na Hané
Neděle 21. 3. 2021 15:00
Velké Losiny - TJ Sokol Bohuňovice
Neděle 21. 3. 2021 15:00
TATRAN LITOVEL - FK Medlov
Neděle 21. 3. 2021 15:00
FK MOHELNICE - FK ŠTERNBERK
Neděle 21. 3. 2021 15:00
TJ Jiskra Rapotín - SULKO-Zábřeh

18. kolo

Sobota 27. 3. 2021 15:00
FC Želatovice - TJ Jiskra Rapotín
Neděle 28. 3. 2021 15:00
SULKO-Zábřeh - FK MOHELNICE
Neděle 28. 3. 2021 15:00
FK ŠTERNBERK - TATRAN LITOVEL
Neděle 28. 3. 2021 15:00
FK Medlov - Velké Losiny
Neděle 28. 3. 2021 15:00
TJ Sokol Bohuňovice - TJ Sigma Lutín
Neděle 28. 3. 2021 15:00
FC Kralice na Hané - Sokol Ústí
Neděle 28. 3. 2021 15:00
FC Dolany - SK Lipová
Neděle 28. 3. 2021 15:00
Brodek u Přerova - FK Jeseník

19. kolo

Neděle 4. 4. 2021 15:30
FC Dolany - Brodek u Přerova
Neděle 4. 4. 2021 15:30
SK Lipová - FC Kralice na Hané
Neděle 4. 4. 2021 15:30
Sokol Ústí - TJ Sokol Bohuňovice
Neděle 4. 4. 2021 15:30
TJ Sigma Lutín - FK Medlov
Neděle 4. 4. 2021 15:30
Velké Losiny - FK ŠTERNBERK
Neděle 4. 4. 2021 15:30
TATRAN LITOVEL - SULKO-Zábřeh
Neděle 4. 4. 2021 15:30
FK MOHELNICE - FC Želatovice
Neděle 4. 4. 2021 15:30
TJ Jiskra Rapotín - FK Jeseník

20. kolo

Sobota 10. 4. 2021 15:30
FK Jeseník - FK MOHELNICE
Sobota 10. 4. 2021 15:30
FC Želatovice - TATRAN LITOVEL
Neděle 11. 4. 2021 15:30
SULKO-Zábřeh - Velké Losiny
Neděle 11. 4. 2021 15:30
FK ŠTERNBERK - TJ Sigma Lutín
Neděle 11. 4. 2021 15:30
FK Medlov - Sokol Ústí
Neděle 11. 4. 2021 15:30
TJ Sokol Bohuňovice - SK Lipová
Neděle 11. 4. 2021 15:30
FC Kralice na Hané - FC Dolany
Neděle 11. 4. 2021 15:30
Brodek u Přerova - TJ Jiskra Rapotín

21. kolo

Neděle 18. 4. 2021 16:00
FC Kralice na Hané - Brodek u Přerova
Neděle 18. 4. 2021 16:00
FC Dolany - TJ Sokol Bohuňovice
Neděle 18. 4. 2021 16:00
SK Lipová - FK Medlov
Neděle 18. 4. 2021 16:00
Sokol Ústí - FK ŠTERNBERK
Neděle 18. 4. 2021 16:00
TJ Sigma Lutín - SULKO-Zábřeh
Neděle 18. 4. 2021 16:00
Velké Losiny - FC Želatovice
Neděle 18. 4. 2021 16:00
TATRAN LITOVEL - FK Jeseník
Neděle 18. 4. 2021 16:00
FK MOHELNICE - TJ Jiskra Rapotín

22. kolo

Sobota 24. 4. 2021 16:00
FK Jeseník - Velké Losiny
Sobota 24. 4. 2021 16:00
FC Želatovice - TJ Sigma Lutín
Neděle 25. 4. 2021 16:00
SULKO-Zábřeh - Sokol Ústí
Neděle 25. 4. 2021 16:00
FK ŠTERNBERK - SK Lipová
Neděle 25. 4. 2021 16:00
FK Medlov - FC Dolany
Neděle 25. 4. 2021 16:00
TJ Sokol Bohuňovice - FC Kralice na Hané
Neděle 25. 4. 2021 16:00
Brodek u Přerova - FK MOHELNICE
Neděle 25. 4. 2021 16:00
TJ Jiskra Rapotín - TATRAN LITOVEL

23. kolo

Sobota 1. 5. 2021 10:30
FK MOHELNICE - TATRAN LITOVEL
Neděle 2. 5. 2021 16:30
TJ Sokol Bohuňovice - Brodek u Přerova
Neděle 2. 5. 2021 16:30
FC Kralice na Hané - FK Medlov
Neděle 2. 5. 2021 16:30
FC Dolany - FK ŠTERNBERK
Neděle 2. 5. 2021 16:30
SK Lipová - SULKO-Zábřeh
Neděle 2. 5. 2021 16:30
Sokol Ústí - FC Želatovice
Neděle 2. 5. 2021 16:30
TJ Sigma Lutín - FK Jeseník
Neděle 2. 5. 2021 16:30
Velké Losiny - TJ Jiskra Rapotín

30. kolo

Středa 5. 5. 2021 16:30
Brodek u Přerova - Sokol Ústí
Středa 5. 5. 2021 16:30
TJ Sigma Lutín - SK Lipová
Středa 5. 5. 2021 16:30
Velké Losiny - FC Dolany
Středa 5. 5. 2021 16:30
TATRAN LITOVEL - FC Kralice na Hané
Středa 5. 5. 2021 16:30
FK MOHELNICE - TJ Sokol Bohuňovice
Středa 5. 5. 2021 16:30
TJ Jiskra Rapotín - FK Medlov
Středa 5. 5. 2021 16:30
FK Jeseník - FK ŠTERNBERK
Středa 5. 5. 2021 16:30
FC Želatovice - SULKO-Zábřeh

24. kolo

Sobota 8. 5. 2021 16:30
FK Jeseník - Sokol Ústí
Sobota 8. 5. 2021 16:30
FC Želatovice - SK Lipová
Neděle 9. 5. 2021 16:30
SULKO-Zábřeh - FC Dolany
Neděle 9. 5. 2021 16:30
FK ŠTERNBERK - FC Kralice na Hané
Neděle 9. 5. 2021 16:30
FK Medlov - TJ Sokol Bohuňovice
Neděle 9. 5. 2021 16:30
Brodek u Přerova - TATRAN LITOVEL
Neděle 9. 5. 2021 16:30
FK MOHELNICE - Velké Losiny
Neděle 9. 5. 2021 16:30
TJ Jiskra Rapotín - TJ Sigma Lutín

25. kolo

Neděle 16. 5. 2021 17:00
FK Medlov - Brodek u Přerova
Neděle 16. 5. 2021 17:00
TJ Sokol Bohuňovice - FK ŠTERNBERK
Neděle 16. 5. 2021 17:00
FC Kralice na Hané - SULKO-Zábřeh
Neděle 16. 5. 2021 17:00
FC Dolany - FC Želatovice
Neděle 16. 5. 2021 17:00
SK Lipová - FK Jeseník
Neděle 16. 5. 2021 17:00
Sokol Ústí - TJ Jiskra Rapotín
Neděle 16. 5. 2021 17:00
TJ Sigma Lutín - FK MOHELNICE
Neděle 16. 5. 2021 17:00
Velké Losiny - TATRAN LITOVEL

26. kolo

Sobota 22. 5. 2021 17:00
FK Jeseník - FC Dolany
Sobota 22. 5. 2021 17:00
FC Želatovice - FC Kralice na Hané
Neděle 23. 5. 2021 17:00
SULKO-Zábřeh - TJ Sokol Bohuňovice
Neděle 23. 5. 2021 17:00
FK ŠTERNBERK - FK Medlov
Neděle 23. 5. 2021 17:00
Brodek u Přerova - Velké Losiny
Neděle 23. 5. 2021 17:00
TATRAN LITOVEL - TJ Sigma Lutín
Neděle 23. 5. 2021 17:00
FK MOHELNICE - Sokol Ústí
Neděle 23. 5. 2021 17:00
TJ Jiskra Rapotín - SK Lipová

27. kolo

Neděle 30. 5. 2021 17:00
FK ŠTERNBERK - Brodek u Přerova
Neděle 30. 5. 2021 17:00
FK Medlov - SULKO-Zábřeh
Neděle 30. 5. 2021 17:00
TJ Sokol Bohuňovice - FC Želatovice
Neděle 30. 5. 2021 17:00
FC Kralice na Hané - FK Jeseník
Neděle 30. 5. 2021 17:00
FC Dolany - TJ Jiskra Rapotín
Neděle 30. 5. 2021 17:00
SK Lipová - FK MOHELNICE
Neděle 30. 5. 2021 17:00
Sokol Ústí - TATRAN LITOVEL
Neděle 30. 5. 2021 17:00
TJ Sigma Lutín - Velké Losiny

28. kolo

Sobota 5. 6. 2021 17:00
FK Jeseník - TJ Sokol Bohuňovice
Sobota 5. 6. 2021 17:00
FC Želatovice - FK Medlov
Neděle 6. 6. 2021 17:00
SULKO-Zábřeh - FK ŠTERNBERK
Neděle 6. 6. 2021 17:00
Brodek u Přerova - TJ Sigma Lutín
Neděle 6. 6. 2021 17:00
Velké Losiny - Sokol Ústí
Neděle 6. 6. 2021 17:00
TATRAN LITOVEL - SK Lipová
Neděle 6. 6. 2021 17:00
FK MOHELNICE - FC Dolany
Neděle 6. 6. 2021 17:00
TJ Jiskra Rapotín - FC Kralice na Hané

29. kolo

Neděle 13. 6. 2021 17:00
SULKO-Zábřeh - Brodek u Přerova
Neděle 13. 6. 2021 17:00
FK ŠTERNBERK - FC Želatovice
Neděle 13. 6. 2021 17:00
FK Medlov - FK Jeseník
Neděle 13. 6. 2021 17:00
TJ Sokol Bohuňovice - TJ Jiskra Rapotín
Neděle 13. 6. 2021 17:00
FC Kralice na Hané - FK MOHELNICE
Neděle 13. 6. 2021 17:00
FC Dolany - TATRAN LITOVEL
Neděle 13. 6. 2021 17:00
SK Lipová - Velké Losiny
Neděle 13. 6. 2021 17:00
Sokol Ústí - TJ Sigma Lutín

Export do kalendáře

Webdesign Ladislav Streck, 123 DESIGN