Všechny výsledky

Clean4you krajský přebor muži

Rozpis a výsledky

Vyberte kolo
všechna kola všechna kola1234567891011121314151617181920212223242526
Vyberte družstvo
všechna družstva všechna družstvaKralice na HanéHněvotínMedlov1. HFK OlomoucŽelatoviceDolanyJISKRA RapotínFC DubickoTATRAN Všechovice1. FC Viktorie Přerov Slovan ČernovírVelké LosinyTJ Sigma LutínSULKO-Zábřeh
Vyberte místo
doma i venku doma i venkuDomaVenku

1. kolo

Sobota 5. 8. 2017 17:00
1. FC Viktorie Přerov - 1. HFK Olomouc 1:2 (1:1)

Rozhodčí: Jelínek Michal - Vedral Roman, Kouřílek Martin.

Neděle 6. 8. 2017 10:00
Slovan Černovír - JISKRA Rapotín 3:2 (1:1) Pen: 5:4

Rozhodčí: Křepský Michal - Kološ Pavel, Pospíšil Michal.

Neděle 6. 8. 2017 17:00
SULKO-Zábřeh - Hněvotín 1:2 (0:1)

Rozhodčí: Kašpar Jaroslav - Heger Michal, Kopecký David.

Neděle 6. 8. 2017 17:00
TATRAN Všechovice - Dolany 3:2 (1:1) Pen: 6:5

Rozhodčí: Vedral Roman - Motal Radek, Jelínek Michal.

Neděle 6. 8. 2017 17:00
TJ Sigma Lutín - FC Dubicko 6:0 (1:0)

Rozhodčí: Kylar Roman - Hubený Lukáš, Lizna Oldřich. Delegát: Piňos Karel.

Neděle 6. 8. 2017 17:00
Medlov - Kralice na Hané 2:3 (1:0) Pen: 2:3

Rozhodčí: Sedláček Libor - Šteier Michal, Slota Marek.

Neděle 6. 8. 2017 17:00
Velké Losiny - Želatovice 2:1 (1:0)

Rozhodčí: Samek Lubomír - Bartuněk Jaroslav, Janáček Lukáš.

2. kolo

Sobota 12. 8. 2017 17:00
Kralice na Hané - Velké Losiny 1:2 (1:1) Pen: 2:3

Rozhodčí: Pospíšil Michal - Perutka Jiří, Dokoupil Petr. Delegát: Kuba Josef.

Sobota 12. 8. 2017 17:00
FC Dubicko - Medlov 3:4 (2:3)

Rozhodčí: Kouřílek Martin - Štětka Zdeněk, Vrána Stanislav.

Sobota 12. 8. 2017 17:00
Hněvotín - TATRAN Všechovice 3:2 (1:1) Pen: 4:2

Rozhodčí: Samek Lubomír - Sedláček Libor, Jurčák Milan.

Sobota 12. 8. 2017 17:00
1. FC Viktorie Přerov - Slovan Černovír 1:3 (0:1)

Rozhodčí: Janáček Lukáš - Bartuněk Jaroslav, Slota Marek.

Neděle 13. 8. 2017 10:00
1. HFK Olomouc - Želatovice 2:0 (2:0)

Rozhodčí: Heger Michal - Kylar Roman, Chládek Miroslav. Delegát: Vysloužil Petr.

Neděle 13. 8. 2017 17:00
JISKRA Rapotín - SULKO-Zábřeh 3:2 (1:2) Pen: 4:2

Rozhodčí: Slota Marek - Dorušák Jiří, Janáček Lukáš.

Neděle 13. 8. 2017 17:00
Dolany - TJ Sigma Lutín 3:6 (1:1)

Rozhodčí: Štětka Zdeněk - Kouřílek Martin, Vrána Stanislav.

3. kolo

Sobota 19. 8. 2017 16:30
Želatovice - Kralice na Hané 2:1 (1:0)

Rozhodčí: Dorušák Jiří - Janáček Lukáš, Vrána Stanislav.

Sobota 19. 8. 2017 17:00
Velké Losiny - FC Dubicko 3:0 (2:0)

Rozhodčí: Jelínek Michal - Vedral Roman, Petrásek Jan.

Neděle 20. 8. 2017 10:00
Slovan Černovír - 1. HFK Olomouc 1:5 (1:1)

Rozhodčí: Sedláček Libor - Kašpar Jaroslav, Kopecký David.

Neděle 20. 8. 2017 16:30
SULKO-Zábřeh - 1. FC Viktorie Přerov 2:1 (2:0)

Rozhodčí: Motal Radek - Machala Martin, Petrásek Jan.

Neděle 20. 8. 2017 16:30
TATRAN Všechovice - JISKRA Rapotín 2:1 (1:1) Pen: 4:3

Rozhodčí: Bartuněk Jaroslav - Hubený Lukáš, Vrána Stanislav.

Neděle 20. 8. 2017 16:30
TJ Sigma Lutín - Hněvotín 7:0 (5:0)

Rozhodčí: Šteier Michal - Vedral Roman, Jelínek Michal. Delegát: Kuba Josef.

Neděle 20. 8. 2017 16:30
Medlov - Dolany 3:0 (1:0)

Rozhodčí: Perutka Jiří - Kopecký David, Dorušák Jiří.

4. kolo

Sobota 26. 8. 2017 16:30
FC Dubicko - Želatovice 3:4 (2:0) Pen: 3:4

Rozhodčí: Kašpar Jaroslav - Šteier Michal, Halenka Martin.

Sobota 26. 8. 2017 16:30
1. FC Viktorie Přerov - TATRAN Všechovice 0:2 (0:2)

Rozhodčí: Heger Michal - Perutka Jiří, Dorušák Jiří.

Sobota 26. 8. 2017 16:30
Hněvotín - Medlov 0:2 (0:1)

Rozhodčí: Zavřel Josef - Slota Marek, Dokoupil Petr.

Neděle 27. 8. 2017 10:00
Slovan Černovír - SULKO-Zábřeh 3:0 (0:0)

Rozhodčí: Štětka Zdeněk - Kouřílek Martin, Šteier Michal.

Neděle 27. 8. 2017 10:00
1. HFK Olomouc - Kralice na Hané 2:1 (1:0) Pen: 5:3

Rozhodčí: Vedral Roman - Jelínek Michal, Halenka Martin.

Neděle 27. 8. 2017 16:30
Dolany - Velké Losiny 4:2 (1:0)

Rozhodčí: Slota Marek - Habermann Lubomír, Halenka Martin.

Neděle 27. 8. 2017 16:30
JISKRA Rapotín - TJ Sigma Lutín 0:1 (0:0) Pen: 1:4

Rozhodčí: Kopecký David - Motal Radek, Petrásek Jan. Delegát: Langhammer Luděk.

5. kolo

Sobota 2. 9. 2017 16:00
Želatovice - Dolany 1:0 (1:0)

Rozhodčí: Bartuněk Jaroslav - Šamaj Vratislav, Zavřel Josef.

Sobota 2. 9. 2017 16:00
Kralice na Hané - FC Dubicko 3:2 (2:0)

Rozhodčí: Machala Martin - Konečný Miroslav, Foral Lukáš.

Neděle 3. 9. 2017 16:00
SULKO-Zábřeh - 1. HFK Olomouc 2:1 (1:0)

Rozhodčí: Janáček Lukáš - Konečný Miroslav, Slota Marek. Delegát: Langhammer Luděk.

Neděle 3. 9. 2017 16:00
TATRAN Všechovice - Slovan Černovír 6:2 (4:1)

Rozhodčí: Jelínek Michal - Vedral Roman, Motal Radek.

Neděle 3. 9. 2017 16:00
TJ Sigma Lutín - 1. FC Viktorie Přerov 1:3 (1:2)

Rozhodčí: Bartuněk Jaroslav - Dorušák Jiří, Jurčák Milan.

Neděle 3. 9. 2017 16:00
Medlov - JISKRA Rapotín 1:3 (0:1)

Rozhodčí: Hubený Lukáš - Šamaj Vratislav, Lizna Oldřich.

Neděle 3. 9. 2017 16:00
Velké Losiny - Hněvotín 4:2 (1:1)

Rozhodčí: Heger Michal - Machala Martin, Chládek Miroslav.

6. kolo

Sobota 9. 9. 2017 16:00
Hněvotín - Želatovice 1:3 (0:1)

Rozhodčí: Dorušák Jiří - Machala Martin, Habermann Lubomír.

Sobota 9. 9. 2017 16:00
1. FC Viktorie Přerov - Medlov 2:1 (0:0)

Rozhodčí: Vedral Roman - Sedláček Libor, Kašpar Jaroslav.

Neděle 10. 9. 2017 10:00
Slovan Černovír - TJ Sigma Lutín 2:4 (1:3)

Rozhodčí: Perutka Jiří - Slota Marek, Halenka Martin.

Neděle 10. 9. 2017 10:00
1. HFK Olomouc - FC Dubicko 4:0 (4:0)

Rozhodčí: Motal Radek - Hubený Lukáš, Petrásek Jan.

Neděle 10. 9. 2017 16:00
Dolany - Kralice na Hané 0:1 (0:0)

Rozhodčí: Kouřílek Martin - Štětka Zdeněk, Lizna Oldřich.

Neděle 10. 9. 2017 16:00
JISKRA Rapotín - Velké Losiny 0:3 (0:1)

Rozhodčí: Konečný Miroslav - Kološ Pavel, Janáček Lukáš.

Neděle 10. 9. 2017 16:00
SULKO-Zábřeh - TATRAN Všechovice 3:4 (2:2) Pen: 5:6

Rozhodčí: Kopecký David - Machala Martin, Dokoupil Petr.

7. kolo

Sobota 16. 9. 2017 15:30
Želatovice - JISKRA Rapotín 4:1 (2:0)

Rozhodčí: Sedláček Libor - Perutka Jiří, Kopecký David.

Sobota 16. 9. 2017 15:30
Kralice na Hané - Hněvotín 3:0 (2:0)

Rozhodčí: Slota Marek - Bartuněk Jaroslav, Janáček Lukáš.

Sobota 16. 9. 2017 15:30
FC Dubicko - Dolany 1:0 (0:0) Pen: 4:3

Rozhodčí: Kološ Pavel - Vedral Roman, Jelínek Michal. Delegát: Boček Vladimír.

Sobota 16. 9. 2017 15:30
TJ Sigma Lutín - SULKO-Zábřeh 2:1 (0:1)

Rozhodčí: Štětka Zdeněk - Kouřílek Martin, Vrána Stanislav.

Neděle 17. 9. 2017 15:30
Medlov - Slovan Černovír 3:0 (0:0)

Rozhodčí: Zavřel Josef - Kološ Pavel, Vrána Stanislav.

Neděle 17. 9. 2017 15:30
Velké Losiny - 1. FC Viktorie Přerov 3:1 (1:1)

Rozhodčí: Hubený Lukáš - Samek Lubomír, Lizna Oldřich.

Neděle 17. 9. 2017 15:30
TATRAN Všechovice - 1. HFK Olomouc 0:0 (0:0)

Rozhodčí: Pospíšil Michal - Sedláček Libor, Slota Marek. Delegát: Vysloužil Petr.

Středa 27. 9. 2017 15:30
TATRAN Všechovice - 1. HFK Olomouc 1:2 (1:2)

Rozhodčí: Pospíšil Michal - Sedláček Libor, Slota Marek. Delegát: Vysloužil Petr.

8. kolo

Sobota 23. 9. 2017 14:45
1. FC Viktorie Přerov - Želatovice 1:0 (0:0)

Rozhodčí: Šteier Michal - Motal Radek, Halenka Martin.

Sobota 23. 9. 2017 15:30
Hněvotín - FC Dubicko 1:0 (0:0)

Rozhodčí: Perutka Jiří - Běhal Radek, Štětka Zdeněk. Delegát: Vaculín Rostislav.

Neděle 24. 9. 2017 10:00
Slovan Černovír - Velké Losiny 0:0 (0:0)

Rozhodčí: Janáček Lukáš - Bartuněk Jaroslav, Sedláček Libor.

Neděle 24. 9. 2017 10:00
1. HFK Olomouc - Dolany 2:0 (1:0)

Rozhodčí: Kylar Roman - Chládek Miroslav, Lizna Oldřich.

Neděle 24. 9. 2017 15:30
SULKO-Zábřeh - Medlov 1:2 (0:0)

Rozhodčí: Samek Lubomír - Slota Marek, Juřátek Jiří.

Neděle 24. 9. 2017 15:30
JISKRA Rapotín - Kralice na Hané 2:1 (1:1)

Rozhodčí: Heger Michal - Hubený Lukáš, Petrásek Jan.

Středa 11. 10. 2017 15:00
TATRAN Všechovice - TJ Sigma Lutín 1:2 (1:2)

Rozhodčí: Dorušák Jiří - Machala Martin, Halenka Martin.

Středa 11. 10. 2017 15:30
Slovan Černovír - Velké Losiny 2:3 (1:1) Pen: 2:4

Rozhodčí: Šteier Michal - Kološ Pavel, Sedláček Libor.

9. kolo

Sobota 30. 9. 2017 15:00
Želatovice - Slovan Černovír 1:4 (0:2)

Rozhodčí: Kašpar Jaroslav - Štětka Zdeněk, Kouřílek Martin.

Sobota 30. 9. 2017 15:00
Kralice na Hané - 1. FC Viktorie Přerov 1:0 (0:0) Pen: 5:4

Rozhodčí: Konečný Miroslav - Perutka Jiří, Habermann Lubomír. Delegát: Piňos Karel.

Sobota 30. 9. 2017 15:00
FC Dubicko - JISKRA Rapotín 3:0 (2:0)

Rozhodčí: Vedral Roman - Šteier Michal, Chládek Miroslav.

Neděle 1. 10. 2017 15:00
Dolany - Hněvotín 5:0 (2:0)

Rozhodčí: Sedláček Libor - Konečný Miroslav, Šteier Michal.

Neděle 1. 10. 2017 15:00
TJ Sigma Lutín - 1. HFK Olomouc 1:0 (0:0)

Rozhodčí: Machala Martin - Bartuněk Jaroslav, Dokoupil Petr.

Neděle 1. 10. 2017 15:00
Medlov - TATRAN Všechovice 2:0 (1:0)

Rozhodčí: Motal Radek - Kašpar Jaroslav, Petrásek Jan.

Neděle 1. 10. 2017 15:00
Velké Losiny - SULKO-Zábřeh 1:0 (0:0)

Rozhodčí: Kouřílek Martin - Perutka Jiří, Dorušák Jiří. Delegát: Seidl Radek.

10. kolo

Sobota 7. 10. 2017 10:00
Slovan Černovír - Kralice na Hané 2:5 (0:3)

Rozhodčí: Kylar Roman - Slota Marek, Chládek Miroslav.

Sobota 7. 10. 2017 15:00
1. FC Viktorie Přerov - FC Dubicko 6:0 (2:0)

Rozhodčí: Dorušák Jiří - Bartuněk Jaroslav, Heger Michal.

Neděle 8. 10. 2017 10:00
1. HFK Olomouc - Hněvotín 3:1 (2:1)

Rozhodčí: Petrásek Jan - Hubený Lukáš, Halenka Martin. Delegát: Boček Vladimír.

Neděle 8. 10. 2017 15:00
JISKRA Rapotín - Dolany 3:4 (3:3)

Rozhodčí: Samek Lubomír - Bartuněk Jaroslav, Dorušák Jiří.

Neděle 8. 10. 2017 15:00
SULKO-Zábřeh - Želatovice 4:1 (2:0)

Rozhodčí: Heger Michal - Kylar Roman, Chládek Miroslav.

Neděle 8. 10. 2017 15:00
TATRAN Všechovice - Velké Losiny 2:0 (1:0)

Rozhodčí: Perutka Jiří - Vedral Roman, Kopecký David.

Neděle 8. 10. 2017 15:00
TJ Sigma Lutín - Medlov 5:0 (1:0)

Rozhodčí: Jelínek Michal - Pospíšil Michal, Lizna Oldřich.

11. kolo

Sobota 14. 10. 2017 15:00
Želatovice - TATRAN Všechovice 1:2 (0:0) Pen: 5:6

Rozhodčí: Hubený Lukáš - Kološ Pavel, Lizna Oldřich. Delegát: Piňos Karel.

Sobota 14. 10. 2017 15:00
Kralice na Hané - SULKO-Zábřeh 0:1 (0:1)

Rozhodčí: Sedláček Libor - Vedral Roman, Dokoupil Petr.

Sobota 14. 10. 2017 15:00
FC Dubicko - Slovan Černovír 1:2 (0:0) Pen: 3:4

Rozhodčí: Motal Radek - Jelínek Michal, Halenka Martin.

Sobota 14. 10. 2017 15:00
Hněvotín - JISKRA Rapotín 0:1 (0:1)

Rozhodčí: Kouřílek Martin - Štětka Zdeněk, Perutka Jiří.

Neděle 15. 10. 2017 15:00
Dolany - 1. FC Viktorie Přerov 0:1 (0:0) Pen: 4:5

Rozhodčí: Kašpar Jaroslav - Motal Radek, Machala Martin. Delegát: Kuba Josef.

Neděle 15. 10. 2017 15:00
Medlov - 1. HFK Olomouc 0:1 (0:1)

Rozhodčí: Vedral Roman - Dorušák Jiří, Halenka Martin.

Neděle 15. 10. 2017 15:00
Velké Losiny - TJ Sigma Lutín 0:2 (0:0)

Rozhodčí: Slota Marek - Konečný Miroslav, Samek Lubomír.

12. kolo

Sobota 21. 10. 2017 14:30
1. FC Viktorie Přerov - Hněvotín 3:0 (1:0)

Rozhodčí: Kološ Pavel - Hubený Lukáš, Lizna Oldřich. Delegát: Sedlák Vladimír.

Neděle 22. 10. 2017 10:00
Slovan Černovír - Dolany 3:2 (1:0)

Rozhodčí: Heger Michal - Hubený Lukáš, Petrásek Jan.

Neděle 22. 10. 2017 10:00
1. HFK Olomouc - JISKRA Rapotín 0:1 (0:1)

Rozhodčí: Machala Martin - Kološ Pavel, Habermann Lubomír.

Neděle 22. 10. 2017 14:30
SULKO-Zábřeh - FC Dubicko 1:0 (0:0) Pen: 4:3

Rozhodčí: Zavřel Josef - Perutka Jiří, Foral Lukáš. Delegát: Piňos Karel.

Neděle 22. 10. 2017 14:30
TATRAN Všechovice - Kralice na Hané 1:3 (0:3)

Rozhodčí: Samek Lubomír - Štětka Zdeněk, Jurčák Milan.

Středa 1. 11. 2017 15:00
Medlov - Velké Losiny 1:0 (0:0) Pen: 3:1

Rozhodčí: Pospíšil Michal - Dorušák Jiří, Machala Martin. Delegát: Boček Vladimír.

Neděle 5. 11. 2017 14:00
TJ Sigma Lutín - Želatovice 0:1 (0:0)

Rozhodčí: Sedláček Libor - Šteier Michal, Perutka Jiří.

13. kolo

Sobota 28. 10. 2017 14:30
Želatovice - Medlov 2:4 (1:0)

Rozhodčí: Kouřílek Martin - Štětka Zdeněk, Zavřel Josef.

Sobota 28. 10. 2017 14:30
Kralice na Hané - TJ Sigma Lutín 1:5 (0:3)

Rozhodčí: Dorušák Jiří - Janáček Lukáš, Halenka Martin.

Sobota 28. 10. 2017 14:30
Hněvotín - Slovan Černovír 4:3 (2:1)

Rozhodčí: Kašpar Jaroslav - Vedral Roman, Přikryl Roman.

Neděle 29. 10. 2017 14:30
JISKRA Rapotín - 1. FC Viktorie Přerov 1:4 (1:1)

Rozhodčí: Ehrenberger Tomáš - Slota Marek, Halenka Martin.

Neděle 29. 10. 2017 14:30
Dolany - SULKO-Zábřeh 2:1 (0:1)

Rozhodčí: Štětka Zdeněk - Kouřílek Martin, Janáček Lukáš.

Sobota 4. 11. 2017 14:00
FC Dubicko - TATRAN Všechovice 2:0 (1:0)

Rozhodčí: Heger Michal - Kylar Roman, Chládek Miroslav.

Neděle 5. 11. 2017 14:00
Velké Losiny - 1. HFK Olomouc 0:7 (0:2)

Rozhodčí: Motal Radek - Silný Zdeněk, Chládek Miroslav.

14. kolo

Sobota 24. 3. 2018 15:00
JISKRA Rapotín - Slovan Černovír
Sobota 24. 3. 2018 15:00
Hněvotín - SULKO-Zábřeh
Sobota 24. 3. 2018 15:00
Kralice na Hané - Medlov
Sobota 24. 3. 2018 15:00
Želatovice - Velké Losiny
Neděle 25. 3. 2018 10:00
1. HFK Olomouc - 1. FC Viktorie Přerov
Neděle 25. 3. 2018 15:00
Dolany - TATRAN Všechovice
Neděle 25. 3. 2018 15:00
FC Dubicko - TJ Sigma Lutín

15. kolo

Sobota 31. 3. 2018 15:30
Želatovice - 1. HFK Olomouc
Neděle 1. 4. 2018 10:00
Slovan Černovír - 1. FC Viktorie Přerov
Neděle 1. 4. 2018 15:30
Velké Losiny - Kralice na Hané
Neděle 1. 4. 2018 15:30
Medlov - FC Dubicko
Neděle 1. 4. 2018 15:30
TJ Sigma Lutín - Dolany
Neděle 1. 4. 2018 15:30
TATRAN Všechovice - Hněvotín
Neděle 1. 4. 2018 15:30
SULKO-Zábřeh - JISKRA Rapotín

16. kolo

Sobota 7. 4. 2018 15:30
FC Dubicko - Velké Losiny
Sobota 7. 4. 2018 15:30
Kralice na Hané - Želatovice
Sobota 7. 4. 2018 15:30
1. FC Viktorie Přerov - SULKO-Zábřeh
Sobota 7. 4. 2018 15:30
Hněvotín - TJ Sigma Lutín
Neděle 8. 4. 2018 10:00
1. HFK Olomouc - Slovan Černovír
Neděle 8. 4. 2018 15:30
JISKRA Rapotín - TATRAN Všechovice
Neděle 8. 4. 2018 15:30
Dolany - Medlov

17. kolo

Sobota 14. 4. 2018 15:30
Kralice na Hané - 1. HFK Olomouc
Sobota 14. 4. 2018 15:30
Želatovice - FC Dubicko
Neděle 15. 4. 2018 15:30
Velké Losiny - Dolany
Neděle 15. 4. 2018 15:30
Medlov - Hněvotín
Neděle 15. 4. 2018 15:30
TJ Sigma Lutín - JISKRA Rapotín
Neděle 15. 4. 2018 15:30
TATRAN Všechovice - 1. FC Viktorie Přerov
Neděle 15. 4. 2018 15:30
SULKO-Zábřeh - Slovan Černovír

18. kolo

Sobota 21. 4. 2018 16:00
1. FC Viktorie Přerov - TJ Sigma Lutín
Sobota 21. 4. 2018 16:00
FC Dubicko - Kralice na Hané
Sobota 21. 4. 2018 16:00
Hněvotín - Velké Losiny
Neděle 22. 4. 2018 10:00
1. HFK Olomouc - SULKO-Zábřeh
Neděle 22. 4. 2018 10:00
Slovan Černovír - TATRAN Všechovice
Neděle 22. 4. 2018 16:00
Dolany - Želatovice
Neděle 22. 4. 2018 16:00
JISKRA Rapotín - Medlov

19. kolo

Sobota 28. 4. 2018 16:00
FC Dubicko - 1. HFK Olomouc
Sobota 28. 4. 2018 16:00
Kralice na Hané - Dolany
Sobota 28. 4. 2018 16:00
Želatovice - Hněvotín
Neděle 29. 4. 2018 16:00
Velké Losiny - JISKRA Rapotín
Neděle 29. 4. 2018 16:00
Medlov - 1. FC Viktorie Přerov
Neděle 29. 4. 2018 16:00
TJ Sigma Lutín - Slovan Černovír
Neděle 29. 4. 2018 16:00
TATRAN Všechovice - SULKO-Zábřeh

20. kolo

Sobota 5. 5. 2018 16:30
Hněvotín - Kralice na Hané
Sobota 5. 5. 2018 16:30
1. FC Viktorie Přerov - Velké Losiny
Neděle 6. 5. 2018 10:00
Slovan Černovír - Medlov
Neděle 6. 5. 2018 10:00
1. HFK Olomouc - TATRAN Všechovice
Neděle 6. 5. 2018 16:30
SULKO-Zábřeh - TJ Sigma Lutín
Neděle 6. 5. 2018 16:30
Dolany - FC Dubicko
Neděle 6. 5. 2018 16:30
JISKRA Rapotín - Želatovice

21. kolo

Sobota 12. 5. 2018 16:30
Kralice na Hané - JISKRA Rapotín
Sobota 12. 5. 2018 16:30
Želatovice - 1. FC Viktorie Přerov
Neděle 13. 5. 2018 16:30
Velké Losiny - Slovan Černovír
Neděle 13. 5. 2018 16:30
Medlov - SULKO-Zábřeh
Neděle 13. 5. 2018 16:30
TJ Sigma Lutín - TATRAN Všechovice
Neděle 13. 5. 2018 16:30
Dolany - 1. HFK Olomouc
Neděle 13. 5. 2018 16:30
FC Dubicko - Hněvotín

22. kolo

Sobota 19. 5. 2018 17:00
1. FC Viktorie Přerov - Kralice na Hané
Sobota 19. 5. 2018 17:00
Hněvotín - Dolany
Neděle 20. 5. 2018 10:00
Slovan Černovír - Želatovice
Neděle 20. 5. 2018 10:00
1. HFK Olomouc - TJ Sigma Lutín
Neděle 20. 5. 2018 17:00
TATRAN Všechovice - Medlov
Neděle 20. 5. 2018 17:00
SULKO-Zábřeh - Velké Losiny
Neděle 20. 5. 2018 17:00
JISKRA Rapotín - FC Dubicko

23. kolo

Sobota 26. 5. 2018 17:00
Hněvotín - 1. HFK Olomouc
Sobota 26. 5. 2018 17:00
Kralice na Hané - Slovan Černovír
Sobota 26. 5. 2018 17:00
Želatovice - SULKO-Zábřeh
Neděle 27. 5. 2018 17:00
Velké Losiny - TATRAN Všechovice
Neděle 27. 5. 2018 17:00
Medlov - TJ Sigma Lutín
Neděle 27. 5. 2018 17:00
Dolany - JISKRA Rapotín
Neděle 27. 5. 2018 17:00
FC Dubicko - 1. FC Viktorie Přerov

24. kolo

Sobota 2. 6. 2018 17:00
1. FC Viktorie Přerov - Dolany
Neděle 3. 6. 2018 10:00
Slovan Černovír - FC Dubicko
Neděle 3. 6. 2018 10:00
1. HFK Olomouc - Medlov
Neděle 3. 6. 2018 17:00
TJ Sigma Lutín - Velké Losiny
Neděle 3. 6. 2018 17:00
TATRAN Všechovice - Želatovice
Neděle 3. 6. 2018 17:00
SULKO-Zábřeh - Kralice na Hané
Neděle 3. 6. 2018 17:00
JISKRA Rapotín - Hněvotín

25. kolo

Sobota 9. 6. 2018 17:00
Hněvotín - 1. FC Viktorie Přerov
Sobota 9. 6. 2018 17:00
Kralice na Hané - TATRAN Všechovice
Sobota 9. 6. 2018 17:00
Želatovice - TJ Sigma Lutín
Neděle 10. 6. 2018 17:00
Velké Losiny - Medlov
Neděle 10. 6. 2018 17:00
Dolany - Slovan Černovír
Neděle 10. 6. 2018 17:00
FC Dubicko - SULKO-Zábřeh
Neděle 10. 6. 2018 17:00
JISKRA Rapotín - 1. HFK Olomouc

26. kolo

Sobota 16. 6. 2018 17:30
1. FC Viktorie Přerov - JISKRA Rapotín
Neděle 17. 6. 2018 10:00
Slovan Černovír - Hněvotín
Neděle 17. 6. 2018 10:00
1. HFK Olomouc - Velké Losiny
Neděle 17. 6. 2018 17:30
Medlov - Želatovice
Neděle 17. 6. 2018 17:30
TJ Sigma Lutín - Kralice na Hané
Neděle 17. 6. 2018 17:30
TATRAN Všechovice - FC Dubicko
Neděle 17. 6. 2018 17:30
SULKO-Zábřeh - Dolany

Export do kalendáře

Webdesign Ladislav Streck, 123 DESIGN