TOPlist

Všechny výsledky

ALEA sportswear 1.A třída sk.A muži

Rozpis a výsledky

Vyberte kolo
Vyberte družstvo
Vyberte místo

1. kolo

Sobota 3. 8. 2019 17:00
SK Chválkovice - Olomouc - Chomoutov 5:4 (1:2) Pen: 5:3

Rozhodčí: Chládek Miroslav - Lepka Miloslav, Rosskohl Ladislav.

Sobota 3. 8. 2019 17:00
Jiskra Rapotín - TJ Sokol Lesnice 3:0 (1:0)

Rozhodčí: Aberle Jiří - Šrejma Robert, Štěpán Matěj.

Sobota 3. 8. 2019 17:00
FK Bohdíkov - SK PASEKA 5:2 (3:0)

Rozhodčí: Sedláček Libor - Horák Jiří, Borůvka Pavel.

Sobota 3. 8. 2019 17:00
Bělkovice-Lašťany - FK Hlubočky 4:3 (3:1) Pen: 3:1

Rozhodčí: Straka Michal - Jílek Petr, Přecechtěl Jan.

Sobota 3. 8. 2019 17:00
SK Náměšť na Hané - 1.FC Olešnice 1:6 (1:1)

Rozhodčí: Majer Pavel - Lizna Oldřich, Spurný Dominik.

Neděle 4. 8. 2019 17:00
SK Haňovice - SK Řetězárna 4:2 (1:1)

Rozhodčí: Brázdil Petr - Aberle Jiří, Chládek Miroslav.

Neděle 4. 8. 2019 17:00
Sokol Troubelice - Maletín 0:3 (0:2)

Rozhodčí: Jurčák Milan - Samek Lubomír, Dorušák Jiří.

2. kolo

Sobota 10. 8. 2019 10:15
Sokol Troubelice - TJ Sokol Lesnice 2:0 (1:0)

Rozhodčí: Šafařík Petr - Januš Václav, Krpec Radomír.

Sobota 10. 8. 2019 17:00
SK Chválkovice - Jiskra Rapotín 1:2 (0:1)

Rozhodčí: Kouřílek Martin - Motal Radek, Smékal Jan.

Sobota 10. 8. 2019 17:00
Olomouc - Chomoutov - 1.FC Olešnice 0:2 (0:0)

Rozhodčí: Štětka Zdeněk - Winkler Tomáš, Matulík Radek.

Sobota 10. 8. 2019 17:00
SK Řetězárna - SK Náměšť na Hané 2:3 (0:0) Pen: 1:3

Rozhodčí: Trávníček Miroslav - Molík Jan, Hampl Evžen.

Sobota 10. 8. 2019 17:00
FK Hlubočky - SK Haňovice 5:2 (3:1)

Rozhodčí: Labaš Roman - Kundrát Ladislav, Perutka Jiří. Delegát: Kubíček Radek.

Sobota 10. 8. 2019 17:00
Maletín - FK Bohdíkov 2:0 (1:0)

Rozhodčí: Lizna Oldřich - Majer Pavel, Dokoupil Petr.

Neděle 11. 8. 2019 15:00
SK PASEKA - Bělkovice-Lašťany 2:1 (0:1) Pen: 4:3

Rozhodčí: Šrejma Robert - Chládek Miroslav, Lepka Miloslav.

3. kolo

Sobota 17. 8. 2019 14:00
Jiskra Rapotín - Olomouc - Chomoutov 5:1 (2:0)

Rozhodčí: Dorušák Jiří - Polanský Jan, Dokoupil Petr.

Sobota 17. 8. 2019 16:30
SK Náměšť na Hané - FK Hlubočky 0:6 (0:1)

Rozhodčí: Horák Jiří - Habermann Lubomír, Doležal David.

Sobota 17. 8. 2019 16:30
FK Bohdíkov - TJ Sokol Lesnice 1:3 (1:1)

Rozhodčí: Kylar Roman - Straka Michal, Zbožínek Lukáš.

Sobota 17. 8. 2019 16:30
Bělkovice-Lašťany - Maletín 4:1 (0:0)

Rozhodčí: Januš Václav - Winkler Tomáš, Pekárek Roman.

Neděle 18. 8. 2019 15:00
SK Řetězárna - 1.FC Olešnice 1:8 (0:4)

Rozhodčí: Bašný Petr - Samek Lubomír, Majer Pavel.

Neděle 18. 8. 2019 16:30
Sokol Troubelice - SK Chválkovice 2:1 (2:1)

Rozhodčí: Winkler Tomáš - Motal Radek, Doležal David.

Neděle 18. 8. 2019 16:30
SK Haňovice - SK PASEKA 1:3 (0:1)

Rozhodčí: Habermann Lubomír - Januš Václav, Přenosil Jan.

4. kolo

Sobota 24. 8. 2019 16:30
Maletín - SK Haňovice 10:0 (7:0)

Rozhodčí: Chládek Miroslav - Hampl Evžen, Molík Jan.

Sobota 24. 8. 2019 16:30
SK Chválkovice - FK Bohdíkov 0:1 (0:0)

Rozhodčí: Kreif Miroslav - Slota Marek, Brázdil Petr.

Sobota 24. 8. 2019 16:30
Jiskra Rapotín - Sokol Troubelice 8:1 (3:1)

Rozhodčí: Kylar Roman - Aberle Jiří, Januš Václav.

Sobota 24. 8. 2019 16:30
Olomouc - Chomoutov - SK Řetězárna 0:1 (0:1)

Rozhodčí: Šrejma Robert - Sedláček Libor, Zbožínek Lukáš.

Sobota 24. 8. 2019 16:30
FK Hlubočky - 1.FC Olešnice 3:2 (2:0)

Rozhodčí: Kouřílek Martin - Perutka Jiří, Pekárek Roman.

Neděle 25. 8. 2019 15:00
SK PASEKA - SK Náměšť na Hané 1:2 (0:2)

Rozhodčí: Krpec Radomír - Molík Jan, Dokoupil Petr.

Neděle 25. 8. 2019 16:30
TJ Sokol Lesnice - Bělkovice-Lašťany 2:1 (0:1) Pen: 3:1

Rozhodčí: Kundrát Ladislav - Dorušák Jiří, Brázdil Petr.

5. kolo

Sobota 31. 8. 2019 16:00
FK Bohdíkov - Jiskra Rapotín 0:3 (0:1)

Rozhodčí: Perutka Jiří - Slota Marek, Brázdil Petr.

Sobota 31. 8. 2019 16:00
Bělkovice-Lašťany - SK Chválkovice 0:2 (0:0)

Rozhodčí: Brázdil Petr - Kylar Roman, Chládek Miroslav.

Sobota 31. 8. 2019 16:00
SK Náměšť na Hané - Maletín 0:2 (0:2)

Rozhodčí: Šebesta Vratislav - Kreif Miroslav, Zbožínek Lukáš.

Sobota 31. 8. 2019 16:00
1.FC Olešnice - SK PASEKA 5:0 (2:0)

Rozhodčí: Labaš Roman - Jurčák Milan, Habermann Lubomír.

Sobota 31. 8. 2019 16:00
SK Řetězárna - FK Hlubočky 3:7 (1:4)

Rozhodčí: Winkler Tomáš - Štěpán Matěj, Frais Jakub.

Neděle 1. 9. 2019 16:00
SK Haňovice - TJ Sokol Lesnice 1:2 (1:0)

Rozhodčí: Šteier Michal - Perutka Jiří, Horák Jiří.

Neděle 1. 9. 2019 16:00
Sokol Troubelice - Olomouc - Chomoutov 7:2 (2:1)

Rozhodčí: Straka Michal - Lepka Miloslav, Kreif Miroslav.

6. kolo

Sobota 7. 9. 2019 16:00
Olomouc - Chomoutov - FK Hlubočky 2:8 (2:2)

Rozhodčí: Chládek Miroslav - Šebesta Vratislav, Hampl Evžen.

Sobota 7. 9. 2019 16:00
SK Chválkovice - SK Haňovice 2:3 (1:1)

Rozhodčí: Lepka Miloslav - Straka Michal, Jílek Petr.

Sobota 7. 9. 2019 16:00
Jiskra Rapotín - Bělkovice-Lašťany 5:0 (4:0)

Rozhodčí: Vedral Roman - Konečný Miroslav, Aberle Jiří.

Neděle 8. 9. 2019 15:00
SK PASEKA - SK Řetězárna 7:3 (2:1)

Rozhodčí: Kreif Miroslav - Aberle Jiří, Štěpán Matěj.

Neděle 8. 9. 2019 16:00
Maletín - 1.FC Olešnice 1:2 (0:0)

Rozhodčí: Jílek Petr - Kylar Roman, Pytlíček Dušan.

Neděle 8. 9. 2019 16:00
TJ Sokol Lesnice - SK Náměšť na Hané 4:0 (1:0)

Rozhodčí: Šrejma Robert - Lepka Miloslav, Frais Jakub.

Neděle 8. 9. 2019 16:00
Sokol Troubelice - FK Bohdíkov 2:0 (1:0)

Rozhodčí: Šteier Michal - Molík Jan, Winkler Tomáš.

7. kolo

Sobota 14. 9. 2019 16:00
FK Bohdíkov - Olomouc - Chomoutov 2:1 (2:0)

Rozhodčí: Dorušák Jiří - Dokoupil Petr, Pekárek Roman.

Sobota 14. 9. 2019 16:00
SK Náměšť na Hané - SK Chválkovice 2:0 (2:0)

Rozhodčí: Šerý Patrik - Labaš Roman, Pytlíček Dušan. Delegát: Balcárek Jiří.

Sobota 14. 9. 2019 16:00
TJ Sokol Lesnice - 1.FC Olešnice 1:2 (0:1)

Rozhodčí: Brázdil Petr - Slota Marek, Doležal David.

Sobota 14. 9. 2019 16:00
SK Řetězárna - Maletín 4:3 (0:1) Pen: 5:4

Rozhodčí: Dokoupil Petr - Motal Radek, Straka Michal.

Sobota 14. 9. 2019 16:00
FK Hlubočky - SK PASEKA 2:5 (1:1)

Rozhodčí: Kundrát Ladislav - Rosskohl Ladislav, Votava Matěj.

Neděle 15. 9. 2019 16:00
Bělkovice-Lašťany - Sokol Troubelice 2:3 (1:0) Pen: 3:4

Rozhodčí: Perutka Jiří - Dorušák Jiří, Frais Jakub.

Neděle 15. 9. 2019 16:00
SK Haňovice - Jiskra Rapotín 1:4 (1:2)

Rozhodčí: Petrásek Jan - Winkler Tomáš, Dokoupil Petr.

8. kolo

Sobota 21. 9. 2019 15:30
Olomouc - Chomoutov - SK PASEKA 1:3 (0:3)

Rozhodčí: Brázdil Petr - Molík Jan, Frais Jakub.

Sobota 21. 9. 2019 15:30
Maletín - FK Hlubočky 3:1 (2:1)

Rozhodčí: Hampl Evžen - Pekárek Roman, Kryl Stanislav.

Sobota 21. 9. 2019 15:30
FK Bohdíkov - Bělkovice-Lašťany 1:0 (0:0) Pen: 5:4

Rozhodčí: Aberle Jiří - Straka Michal, Zbožínek Lukáš.

Sobota 21. 9. 2019 15:30
SK Chválkovice - 1.FC Olešnice 1:2 (1:1)

Rozhodčí: Winkler Tomáš - Januš Václav, Votava Matěj. Delegát: Oulehla Miloslav.

Sobota 21. 9. 2019 15:30
Jiskra Rapotín - SK Náměšť na Hané 8:1 (4:0)

Rozhodčí: Štěpán Matěj - Novák Jaromír, Kaňok Martin.

Neděle 22. 9. 2019 15:30
Sokol Troubelice - SK Haňovice 1:0 (0:0) Pen: 3:2

Rozhodčí: Šebesta Vratislav - Machala Martin, Aberle Jiří.

Neděle 22. 9. 2019 15:30
TJ Sokol Lesnice - SK Řetězárna 1:0 (1:0)

Rozhodčí: Lizna Oldřich - Majer Pavel, Lepka Miloslav.

9. kolo

Sobota 28. 9. 2019 15:30
Bělkovice-Lašťany - Olomouc - Chomoutov 2:4 (2:1)

Rozhodčí: Dokoupil Petr - Petrásek Jan, Perutka Jiří.

Sobota 28. 9. 2019 15:30
SK Řetězárna - SK Chválkovice 2:5 (1:3)

Rozhodčí: Jílek Petr - Hampl Evžen, Kreif Miroslav.

Sobota 28. 9. 2019 15:30
FK Hlubočky - TJ Sokol Lesnice 6:1 (2:0)

Rozhodčí: Frais Jakub - Horák Jiří, Hruboš Nikola. Delegát: Kubíček Radek.

Neděle 29. 9. 2019 15:30
SK PASEKA - Maletín 1:2 (0:2)

Rozhodčí: Kučera Zdeněk - Krpec Radomír, Frais Jakub.

Neděle 29. 9. 2019 15:30
SK Haňovice - FK Bohdíkov 0:4 (0:3)

Rozhodčí: Šrejma Robert - Lizna Oldřich, Hruboš Nikola.

Neděle 29. 9. 2019 15:30
SK Náměšť na Hané - Sokol Troubelice 2:1 (1:0)

Rozhodčí: Chládek Miroslav - Pytlíček Dušan, Šerý Patrik.

Neděle 29. 9. 2019 15:30
1.FC Olešnice - Jiskra Rapotín 1:2 (0:0) Pen: 3:4

Rozhodčí: Konečný Miroslav - Kundrát Ladislav, Pekárek Roman. Delegát: Piňos Karel.

10. kolo

Sobota 5. 10. 2019 15:00
Olomouc - Chomoutov - Maletín 3:2 (2:1)

Rozhodčí: Rosskohl Ladislav - Šteier Michal, Votava Matěj.

Sobota 5. 10. 2019 15:00
SK Chválkovice - FK Hlubočky 0:2 (0:0)

Rozhodčí: Aberle Jiří - Dokoupil Petr, Zbožínek Lukáš.

Sobota 5. 10. 2019 15:00
Jiskra Rapotín - SK Řetězárna 5:1 (3:1)

Rozhodčí: Januš Václav - Polanský Jan, Dokoupil Petr.

Sobota 5. 10. 2019 15:00
FK Bohdíkov - SK Náměšť na Hané 2:1 (1:0)

Rozhodčí: Stloukal Pavel - Kreif Miroslav, Čampišová Natálie.

Sobota 5. 10. 2019 15:00
Bělkovice-Lašťany - SK Haňovice 2:3 (1:1)

Rozhodčí: Kylar Roman - Kučera Zdeněk, Matulík Radek.

Neděle 6. 10. 2019 15:00
Sokol Troubelice - 1.FC Olešnice 2:5 (0:2)

Rozhodčí: Majer Pavel - Motal Radek, Kaňok Martin.

Neděle 6. 10. 2019 15:00
TJ Sokol Lesnice - SK PASEKA 1:2 (0:1) Pen: 3:4

Rozhodčí: Labaš Roman - Šebesta Vratislav, Šerý Patrik.

11. kolo

Sobota 12. 10. 2019 15:00
SK Náměšť na Hané - Bělkovice-Lašťany 5:1 (3:0)

Rozhodčí: Lepka Miloslav - Šrejma Robert, Hrbáček Adam.

Sobota 12. 10. 2019 15:00
1.FC Olešnice - FK Bohdíkov 2:3 (0:2)

Rozhodčí: Aberle Jiří - Šerý Patrik, Matulík Radek.

Sobota 12. 10. 2019 15:00
SK Řetězárna - Sokol Troubelice 3:1 (2:0)

Rozhodčí: Brázdil Petr - Petrásek Jan, Horák Jiří.

Sobota 12. 10. 2019 15:00
FK Hlubočky - Jiskra Rapotín 3:4 (2:3) Pen: 4:5

Rozhodčí: Štětka Zdeněk - Kundrát Ladislav, Dokoupil Petr.

Sobota 12. 10. 2019 15:00
Maletín - TJ Sokol Lesnice 5:0 (1:0)

Rozhodčí: Perutka Jiří - Winkler Tomáš, Machala Martin.

Neděle 13. 10. 2019 15:00
SK PASEKA - SK Chválkovice 4:2 (3:2)

Rozhodčí: Horák Jiří - Majer Pavel, Votava Matěj.

Neděle 13. 10. 2019 15:00
SK Haňovice - Olomouc - Chomoutov 0:4 (0:1)

Rozhodčí: Straka Michal - Aberle Jiří, Bašný Petr.

12. kolo

Sobota 19. 10. 2019 14:30
Olomouc - Chomoutov - TJ Sokol Lesnice

Rozhodčí: Januš Václav - Molík Jan, Aberle Jiří.

Sobota 19. 10. 2019 14:30
SK Chválkovice - Maletín

Rozhodčí: Lepka Miloslav - Kreif Miroslav, Pekárek Roman.

Sobota 19. 10. 2019 14:30
Jiskra Rapotín - SK PASEKA

Rozhodčí: Kaňok Martin - Jílek Petr, Zbožínek Lukáš.

Sobota 19. 10. 2019 14:30
FK Bohdíkov - SK Řetězárna

Rozhodčí: Hampl Evžen - Kylar Roman, Horák Jiří.

Sobota 19. 10. 2019 14:30
Bělkovice-Lašťany - 1.FC Olešnice

Rozhodčí: Brázdil Petr - Dokoupil Petr, Votava Matěj.

Neděle 20. 10. 2019 14:30
SK Haňovice - SK Náměšť na Hané

Rozhodčí: Krpec Radomír - Machala Martin, Kučera Zdeněk.

Neděle 20. 10. 2019 14:30
Sokol Troubelice - FK Hlubočky

Rozhodčí: Jílek Petr - Lepka Miloslav, Straka Michal.

13. kolo

Sobota 26. 10. 2019 14:30
SK Náměšť na Hané - Olomouc - Chomoutov
Sobota 26. 10. 2019 14:30
1.FC Olešnice - SK Haňovice
Sobota 26. 10. 2019 14:30
SK Řetězárna - Bělkovice-Lašťany
Sobota 26. 10. 2019 14:30
FK Hlubočky - FK Bohdíkov
Sobota 26. 10. 2019 14:30
Maletín - Jiskra Rapotín
Neděle 27. 10. 2019 14:30
TJ Sokol Lesnice - SK Chválkovice
Neděle 27. 10. 2019 14:30
SK PASEKA - Sokol Troubelice

14. kolo

Sobota 2. 11. 2019 14:00
Olomouc - Chomoutov - SK Chválkovice
Sobota 2. 11. 2019 14:00
Maletín - Sokol Troubelice
Sobota 2. 11. 2019 14:00
FK Hlubočky - Bělkovice-Lašťany
Sobota 2. 11. 2019 14:00
SK Řetězárna - SK Haňovice
Sobota 2. 11. 2019 14:00
1.FC Olešnice - SK Náměšť na Hané
Neděle 3. 11. 2019 14:00
SK PASEKA - FK Bohdíkov
Neděle 3. 11. 2019 14:00
TJ Sokol Lesnice - Jiskra Rapotín

16. kolo

Sobota 28. 3. 2020 15:00
Olomouc - Chomoutov - Jiskra Rapotín
Sobota 28. 3. 2020 15:00
SK Chválkovice - Sokol Troubelice
Sobota 28. 3. 2020 15:00
FK Hlubočky - SK Náměšť na Hané
Sobota 28. 3. 2020 15:00
Maletín - Bělkovice-Lašťany
Neděle 29. 3. 2020 15:00
SK PASEKA - SK Haňovice
Neděle 29. 3. 2020 15:00
1.FC Olešnice - SK Řetězárna
Neděle 29. 3. 2020 15:00
TJ Sokol Lesnice - FK Bohdíkov

17. kolo

Sobota 4. 4. 2020 15:30
SK Řetězárna - Olomouc - Chomoutov
Sobota 4. 4. 2020 15:30
SK Náměšť na Hané - SK PASEKA
Sobota 4. 4. 2020 15:30
Bělkovice-Lašťany - TJ Sokol Lesnice
Sobota 4. 4. 2020 15:30
FK Bohdíkov - SK Chválkovice
Neděle 5. 4. 2020 15:30
Sokol Troubelice - Jiskra Rapotín
Neděle 5. 4. 2020 15:30
SK Haňovice - Maletín
Neděle 5. 4. 2020 15:30
1.FC Olešnice - FK Hlubočky

18. kolo

Sobota 11. 4. 2020 15:30
Olomouc - Chomoutov - Sokol Troubelice
Sobota 11. 4. 2020 15:30
Jiskra Rapotín - FK Bohdíkov
Sobota 11. 4. 2020 15:30
SK Chválkovice - Bělkovice-Lašťany
Sobota 11. 4. 2020 15:30
FK Hlubočky - SK Řetězárna
Sobota 11. 4. 2020 15:30
Maletín - SK Náměšť na Hané
Neděle 12. 4. 2020 15:30
SK PASEKA - 1.FC Olešnice
Neděle 12. 4. 2020 15:30
TJ Sokol Lesnice - SK Haňovice

19. kolo

Sobota 18. 4. 2020 16:00
SK Náměšť na Hané - TJ Sokol Lesnice
Sobota 18. 4. 2020 16:00
FK Hlubočky - Olomouc - Chomoutov
Sobota 18. 4. 2020 16:00
SK Řetězárna - SK PASEKA
Sobota 18. 4. 2020 16:00
Bělkovice-Lašťany - Jiskra Rapotín
Sobota 18. 4. 2020 16:00
FK Bohdíkov - Sokol Troubelice
Neděle 19. 4. 2020 16:00
1.FC Olešnice - Maletín
Neděle 19. 4. 2020 16:00
SK Haňovice - SK Chválkovice

20. kolo

Sobota 25. 4. 2020 16:00
Olomouc - Chomoutov - FK Bohdíkov
Sobota 25. 4. 2020 16:00
Jiskra Rapotín - SK Haňovice
Sobota 25. 4. 2020 16:00
SK Chválkovice - SK Náměšť na Hané
Sobota 25. 4. 2020 16:00
1.FC Olešnice - TJ Sokol Lesnice
Sobota 25. 4. 2020 16:00
Maletín - SK Řetězárna
Neděle 26. 4. 2020 16:00
SK PASEKA - FK Hlubočky
Neděle 26. 4. 2020 16:00
Sokol Troubelice - Bělkovice-Lašťany

21. kolo

Sobota 2. 5. 2020 16:30
FK Hlubočky - Maletín
Sobota 2. 5. 2020 16:30
SK Řetězárna - TJ Sokol Lesnice
Sobota 2. 5. 2020 16:30
SK Náměšť na Hané - Jiskra Rapotín
Sobota 2. 5. 2020 16:30
Bělkovice-Lašťany - FK Bohdíkov
Neděle 3. 5. 2020 16:30
SK Haňovice - Sokol Troubelice
Neděle 3. 5. 2020 16:30
1.FC Olešnice - SK Chválkovice
Neděle 3. 5. 2020 16:30
SK PASEKA - Olomouc - Chomoutov

22. kolo

Sobota 9. 5. 2020 16:30
Olomouc - Chomoutov - Bělkovice-Lašťany
Sobota 9. 5. 2020 16:30
FK Bohdíkov - SK Haňovice
Sobota 9. 5. 2020 16:30
Jiskra Rapotín - 1.FC Olešnice
Sobota 9. 5. 2020 16:30
SK Chválkovice - SK Řetězárna
Sobota 9. 5. 2020 16:30
Maletín - SK PASEKA
Neděle 10. 5. 2020 16:30
TJ Sokol Lesnice - FK Hlubočky
Neděle 10. 5. 2020 16:30
Sokol Troubelice - SK Náměšť na Hané

23. kolo

Sobota 16. 5. 2020 17:00
Maletín - Olomouc - Chomoutov
Sobota 16. 5. 2020 17:00
SK Náměšť na Hané - FK Bohdíkov
Sobota 16. 5. 2020 17:00
FK Hlubočky - SK Chválkovice
Sobota 16. 5. 2020 17:00
SK Řetězárna - Jiskra Rapotín
Neděle 17. 5. 2020 17:00
1.FC Olešnice - Sokol Troubelice
Neděle 17. 5. 2020 17:00
SK Haňovice - Bělkovice-Lašťany
Neděle 17. 5. 2020 17:00
SK PASEKA - TJ Sokol Lesnice

24. kolo

Sobota 23. 5. 2020 17:00
Olomouc - Chomoutov - SK Haňovice
Sobota 23. 5. 2020 17:00
Bělkovice-Lašťany - SK Náměšť na Hané
Sobota 23. 5. 2020 17:00
FK Bohdíkov - 1.FC Olešnice
Sobota 23. 5. 2020 17:00
Jiskra Rapotín - FK Hlubočky
Sobota 23. 5. 2020 17:00
SK Chválkovice - SK PASEKA
Neděle 24. 5. 2020 17:00
TJ Sokol Lesnice - Maletín
Neděle 24. 5. 2020 17:00
Sokol Troubelice - SK Řetězárna

25. kolo

Sobota 30. 5. 2020 17:00
Maletín - SK Chválkovice
Sobota 30. 5. 2020 17:00
FK Hlubočky - Sokol Troubelice
Sobota 30. 5. 2020 17:00
SK Řetězárna - FK Bohdíkov
Sobota 30. 5. 2020 17:00
SK Náměšť na Hané - SK Haňovice
Neděle 31. 5. 2020 17:00
1.FC Olešnice - Bělkovice-Lašťany
Neděle 31. 5. 2020 17:00
SK PASEKA - Jiskra Rapotín
Neděle 31. 5. 2020 17:00
TJ Sokol Lesnice - Olomouc - Chomoutov

26. kolo

Sobota 6. 6. 2020 17:00
Olomouc - Chomoutov - SK Náměšť na Hané
Sobota 6. 6. 2020 17:00
Bělkovice-Lašťany - SK Řetězárna
Sobota 6. 6. 2020 17:00
FK Bohdíkov - FK Hlubočky
Sobota 6. 6. 2020 17:00
Jiskra Rapotín - Maletín
Sobota 6. 6. 2020 17:00
SK Chválkovice - TJ Sokol Lesnice
Neděle 7. 6. 2020 17:00
Sokol Troubelice - SK PASEKA
Neděle 7. 6. 2020 17:00
SK Haňovice - 1.FC Olešnice

15. kolo

Sobota 13. 6. 2020 17:00
Jiskra Rapotín - SK Chválkovice
Sobota 13. 6. 2020 17:00
SK Náměšť na Hané - SK Řetězárna
Sobota 13. 6. 2020 17:00
Bělkovice-Lašťany - SK PASEKA
Sobota 13. 6. 2020 17:00
FK Bohdíkov - Maletín
Neděle 14. 6. 2020 17:00
TJ Sokol Lesnice - Sokol Troubelice
Neděle 14. 6. 2020 17:00
SK Haňovice - FK Hlubočky
Neděle 14. 6. 2020 17:00
1.FC Olešnice - Olomouc - Chomoutov

Export do kalendáře

Webdesign Ladislav Streck, 123 DESIGN