Všechny výsledky

ALEA sportswear I.A třída sk. B muži

Rozpis a výsledky

Vyberte kolo
všechna kola všechna kola1234567891011121314151617181920212223242526
Vyberte družstvo
všechna družstva všechna družstvaKojetín - KovaloviceTJ Sokol UrčiceFK Němčice nad HanouTJ SOKOL OpatoviceSokol Dub nad MoravouTJ Sokol MostkoviceSportovní klub LipováTJ SOKOL PlumlovTJ Sokol BělotínFK Brodek u PřerovaSK ProtivanovFC Beňov Sokol ČechoviceFC Kostelec na Hané
Vyberte místo
doma i venku doma i venkuDomaVenku

1. kolo

Sobota 5. 8. 2017 17:00
Sokol Dub nad Moravou - FK Brodek u Přerova 1:3 (1:3)

Rozhodčí: Drápal Petr - Perutka Jiří, Spurný Dominik.

Sobota 5. 8. 2017 17:00
Kojetín - Kovalovice - FC Kostelec na Hané 3:1 (0:1)

Rozhodčí: Žvátora Zdeněk - Vojtek Jaroslav, Bartuněk Jaroslav.

Sobota 5. 8. 2017 17:00
TJ Sokol Určice - Sokol Čechovice 1:3 (1:3)

Rozhodčí: Kundrát Ladislav - Oulehla Miloslav, Vrána Stanislav. Delegát: Vaculín Rostislav.

Neděle 6. 8. 2017 10:00
TJ SOKOL Opatovice - SK Protivanov 3:1 (0:0)

Rozhodčí: Hampl Evžen - Lepka Miloslav, Kouřílek Martin. Delegát: Sedlák Vladimír.

Neděle 6. 8. 2017 17:00
FK Němčice nad Hanou - FC Beňov 1:2 (1:1) Pen: 5:6

Rozhodčí: Perutka Jiří - Januš Václav, Winkler Tomáš.

Neděle 6. 8. 2017 17:00
TJ Sokol Mostkovice - TJ Sokol Bělotín 1:4 (1:3)

Rozhodčí: Oulehla Miloslav - Kundrát Ladislav, Petrásek Jan.

Neděle 6. 8. 2017 17:00
Sportovní klub Lipová - TJ SOKOL Plumlov 4:0 (3:0)

Rozhodčí: Jurčák Milan - Juřátek Jiří, Kreif Miroslav.

2. kolo

Sobota 12. 8. 2017 17:00
TJ Sokol Bělotín - Sportovní klub Lipová 4:2 (1:1)

Rozhodčí: Dorušák Jiří - Šteier Michal, Zavřel Josef.

Sobota 12. 8. 2017 17:00
Kojetín - Kovalovice - TJ Sokol Určice 2:1 (1:1)

Rozhodčí: Foral Lukáš - Kašpar Jaroslav, Kopecký David.

Neděle 13. 8. 2017 17:00
FK Brodek u Přerova - TJ Sokol Mostkovice 2:0 (0:0)

Rozhodčí: Straka Michal - Januš Václav, Štěpán Matěj.

Neděle 13. 8. 2017 17:00
SK Protivanov - Sokol Dub nad Moravou 5:1 (3:0)

Rozhodčí: Dokoupil Petr - Kašpar Jaroslav, Winkler Tomáš.

Neděle 13. 8. 2017 17:00
FC Beňov - TJ SOKOL Opatovice 2:3 (2:2)

Rozhodčí: Kopecký David - Vedral Roman, Majer Pavel.

Neděle 13. 8. 2017 17:00
Sokol Čechovice - FK Němčice nad Hanou 3:1 (2:0)

Rozhodčí: Machala Martin - Vojtek Jaroslav, Kučera Zdeněk. Delegát: Boček Vladimír.

Neděle 13. 8. 2017 17:00
FC Kostelec na Hané - TJ SOKOL Plumlov 6:0 (3:0)

Rozhodčí: Šteier Michal - Pospíšil Michal, Doležal David. Delegát: Vaculín Rostislav.

3. kolo

Sobota 19. 8. 2017 16:30
TJ Sokol Určice - FC Kostelec na Hané 1:2 (1:0)

Rozhodčí: Drápal Petr - Motal Radek, Perutka Jiří.

Sobota 19. 8. 2017 16:30
Sokol Dub nad Moravou - FC Beňov 2:3 (0:1) Pen: 0:3

Rozhodčí: Hubený Lukáš - Lizna Oldřich, Šteier Michal.

Sobota 19. 8. 2017 16:30
TJ SOKOL Plumlov - TJ Sokol Bělotín 2:9 (2:4)

Rozhodčí: Molík Jan - Hampl Evžen, Straka Michal.

Neděle 20. 8. 2017 10:00
TJ SOKOL Opatovice - Sokol Čechovice 4:1 (2:0)

Rozhodčí: Dokoupil Petr - Vedral Roman, Jelínek Michal. Delegát: Pospíšil Kamil.

Neděle 20. 8. 2017 16:30
TJ Sokol Mostkovice - SK Protivanov 2:4 (0:2)

Rozhodčí: Habermann Lubomír - Vojtek Jaroslav, Brázdil Petr.

Neděle 20. 8. 2017 16:30
Sportovní klub Lipová - FK Brodek u Přerova 3:2 (1:0) Pen: 4:2

Rozhodčí: Slota Marek - Kučera Zdeněk, Molík Jan.

Neděle 20. 8. 2017 16:30
FK Němčice nad Hanou - Kojetín - Kovalovice 2:3 (0:1) Pen: 3:4

Rozhodčí: Kundrát Ladislav - Štětka Zdeněk, Matulík Radek.

4. kolo

Sobota 26. 8. 2017 16:30
Kojetín - Kovalovice - TJ SOKOL Opatovice 3:4 (1:2)

Rozhodčí: Janáček Lukáš - Konečný Miroslav, Kaňok Martin. Delegát: Piňos Karel.

Sobota 26. 8. 2017 16:30
TJ Sokol Určice - FK Němčice nad Hanou 3:2 (1:1) Pen: 4:2

Rozhodčí: Hubený Lukáš - Lizna Oldřich, Majer Pavel.

Neděle 27. 8. 2017 16:30
FC Kostelec na Hané - TJ Sokol Bělotín 1:0 (0:0)

Rozhodčí: Straka Michal - Molík Jan, Opravil Petr.

Neděle 27. 8. 2017 16:30
FK Brodek u Přerova - TJ SOKOL Plumlov 4:0 (2:0)

Rozhodčí: Perutka Jiří - Sedláček Libor, Hrbáček Adam.

Neděle 27. 8. 2017 16:30
SK Protivanov - Sportovní klub Lipová 1:4 (1:2)

Rozhodčí: Januš Václav - Zavřel Josef, Pospíšil Michal.

Neděle 27. 8. 2017 16:30
FC Beňov - TJ Sokol Mostkovice 3:2 (0:0) Pen: 4:2

Rozhodčí: Kouřílek Martin - Štětka Zdeněk, Šerý Patrik.

Neděle 27. 8. 2017 16:30
Sokol Čechovice - Sokol Dub nad Moravou 3:1 (2:0)

Rozhodčí: Grečmal Michal - Kundrát Ladislav, Frais Jakub.

5. kolo

Sobota 2. 9. 2017 16:00
Sokol Dub nad Moravou - Kojetín - Kovalovice 1:2 (1:1) Pen: 3:4

Rozhodčí: Halenka Martin - Kopecký David, Bašný Petr. Delegát: Pospíšil Kamil.

Sobota 2. 9. 2017 16:00
TJ SOKOL Plumlov - SK Protivanov 3:0 (2:0)

Rozhodčí: Chládek Miroslav - Straka Michal, Petrásek Jan.

Sobota 2. 9. 2017 16:00
TJ Sokol Bělotín - FK Brodek u Přerova 5:2 (1:1)

Rozhodčí: Šteier Michal - Januš Václav, Majer Pavel.

Neděle 3. 9. 2017 10:00
TJ SOKOL Opatovice - TJ Sokol Určice 3:1 (1:0)

Rozhodčí: Hampl Evžen - Kouřílek Martin, Šrejma Robert.

Neděle 3. 9. 2017 16:00
TJ Sokol Mostkovice - Sokol Čechovice 2:1 (0:1) Pen: 4:3

Rozhodčí: Šebesta Vratislav - Langhammer Luděk, Hampl Evžen.

Neděle 3. 9. 2017 16:00
Sportovní klub Lipová - FC Beňov 5:3 (2:1)

Rozhodčí: Straka Michal - Kreif Miroslav, Vojtek Jaroslav.

Neděle 3. 9. 2017 16:00
FK Němčice nad Hanou - FC Kostelec na Hané 1:2 (1:2)

Rozhodčí: Habermann Lubomír - Krpec Radomír, Borůvka Pavel. Delegát: Vyhnánek Tomáš.

6. kolo

Sobota 9. 9. 2017 13:00
SK Protivanov - TJ Sokol Bělotín 3:2 (1:2) Pen: 6:5

Rozhodčí: Slota Marek - Hubený Lukáš, Winkler Tomáš.

Sobota 9. 9. 2017 16:00
Kojetín - Kovalovice - TJ Sokol Mostkovice 5:1 (2:1)

Rozhodčí: Vrána Stanislav - Perutka Jiří, Frais Jakub.

Sobota 9. 9. 2017 16:00
TJ Sokol Určice - Sokol Dub nad Moravou 2:0 (0:0)

Rozhodčí: Jurčák Milan - Juřátek Jiří, Podhajský Matěj.

Neděle 10. 9. 2017 16:00
FK Němčice nad Hanou - TJ SOKOL Opatovice 2:4 (1:3)

Rozhodčí: Chládek Miroslav - Kylar Roman, Kučera Zdeněk.

Neděle 10. 9. 2017 16:00
FC Beňov - TJ SOKOL Plumlov 2:5 (0:1)

Rozhodčí: Kaňok Martin - Krpec Radomír, Hrbáček Adam.

Neděle 10. 9. 2017 16:00
Sokol Čechovice - Sportovní klub Lipová 2:1 (1:0)

Rozhodčí: Oulehla Miloslav - Heger Michal, Matulík Radek.

Neděle 10. 9. 2017 16:00
FC Kostelec na Hané - FK Brodek u Přerova 5:2 (3:0)

Rozhodčí: Langhammer Luděk - Šebesta Vratislav, Šrejma Robert.

7. kolo

Sobota 16. 9. 2017 15:30
TJ SOKOL Plumlov - Sokol Čechovice 3:0 (0:0)

Rozhodčí: Lepka Miloslav - Kreif Miroslav, Svoboda Viktor.

Sobota 16. 9. 2017 15:30
TJ Sokol Bělotín - FC Beňov 3:1 (1:1)

Rozhodčí: Petrásek Jan - Kašpar Jaroslav, Bašný Petr. Delegát: Sedlák Vladimír.

Sobota 16. 9. 2017 15:30
Sokol Dub nad Moravou - FK Němčice nad Hanou 4:0 (2:0)

Rozhodčí: Dokoupil Petr - Oulehla Miloslav, Spurný Dominik.

Neděle 17. 9. 2017 10:00
TJ SOKOL Opatovice - FC Kostelec na Hané 3:1 (2:1)

Rozhodčí: Perutka Jiří - Slota Marek, Winkler Tomáš.

Neděle 17. 9. 2017 15:30
TJ Sokol Mostkovice - TJ Sokol Určice 0:2 (0:0)

Rozhodčí: Kreif Miroslav - Langhammer Luděk, Šebesta Vratislav.

Neděle 17. 9. 2017 15:30
Sportovní klub Lipová - Kojetín - Kovalovice 4:3 (3:1)

Rozhodčí: Kylar Roman - Chládek Miroslav, Kopecký David.

Neděle 17. 9. 2017 15:30
FK Brodek u Přerova - SK Protivanov 2:0 (0:0)

Rozhodčí: Janáček Lukáš - Bartuněk Jaroslav, Opravil Petr. Delegát: Vaculín Rostislav.

8. kolo

Sobota 23. 9. 2017 15:30
Kojetín - Kovalovice - TJ SOKOL Plumlov

Rozhodčí: Vedral Roman - Dokoupil Petr, Winkler Tomáš.

Sobota 23. 9. 2017 15:30
TJ Sokol Určice - Sportovní klub Lipová

Rozhodčí: Vojtek Jaroslav - Slota Marek, Januš Václav.

Neděle 24. 9. 2017 10:00
TJ SOKOL Opatovice - Sokol Dub nad Moravou

Rozhodčí: Motal Radek - Kundrát Ladislav, Frais Jakub.

Neděle 24. 9. 2017 15:30
FK Němčice nad Hanou - TJ Sokol Mostkovice

Rozhodčí: Foral Lukáš - Vedral Roman, Svoboda Viktor.

Neděle 24. 9. 2017 15:30
FC Kostelec na Hané - SK Protivanov

Rozhodčí: Straka Michal - Jílek Petr, Běhal Radek.

Neděle 24. 9. 2017 15:30
FC Beňov - FK Brodek u Přerova

Rozhodčí: Drápal Petr - Boháč Petr, Matulík Radek.

Neděle 24. 9. 2017 15:30
Sokol Čechovice - TJ Sokol Bělotín

Rozhodčí: Kološ Pavel - Kašpar Jaroslav, Hrbáček Adam.

9. kolo

Sobota 30. 9. 2017 15:00
Sokol Dub nad Moravou - FC Kostelec na Hané
Sobota 30. 9. 2017 15:00
TJ SOKOL Plumlov - TJ Sokol Určice
Sobota 30. 9. 2017 15:00
TJ Sokol Bělotín - Kojetín - Kovalovice
Sobota 30. 9. 2017 15:00
FC Beňov - SK Protivanov
Neděle 1. 10. 2017 15:00
FK Brodek u Přerova - Sokol Čechovice
Neděle 1. 10. 2017 15:00
TJ Sokol Mostkovice - TJ SOKOL Opatovice
Neděle 1. 10. 2017 15:00
Sportovní klub Lipová - FK Němčice nad Hanou

10. kolo

Sobota 7. 10. 2017 15:00
Kojetín - Kovalovice - FK Brodek u Přerova
Sobota 7. 10. 2017 15:00
TJ Sokol Určice - TJ Sokol Bělotín
Sobota 7. 10. 2017 15:00
Sokol Dub nad Moravou - TJ Sokol Mostkovice
Neděle 8. 10. 2017 10:00
TJ SOKOL Opatovice - Sportovní klub Lipová
Neděle 8. 10. 2017 15:00
FK Němčice nad Hanou - TJ SOKOL Plumlov
Neděle 8. 10. 2017 15:00
FC Kostelec na Hané - FC Beňov
Neděle 8. 10. 2017 15:00
Sokol Čechovice - SK Protivanov

11. kolo

Sobota 14. 10. 2017 15:00
TJ SOKOL Plumlov - TJ SOKOL Opatovice
Sobota 14. 10. 2017 15:00
TJ Sokol Bělotín - FK Němčice nad Hanou
Neděle 15. 10. 2017 15:00
FK Brodek u Přerova - TJ Sokol Určice
Neděle 15. 10. 2017 15:00
SK Protivanov - Kojetín - Kovalovice
Neděle 15. 10. 2017 15:00
FC Beňov - Sokol Čechovice
Neděle 15. 10. 2017 15:00
TJ Sokol Mostkovice - FC Kostelec na Hané
Neděle 15. 10. 2017 15:00
Sportovní klub Lipová - Sokol Dub nad Moravou

12. kolo

Sobota 21. 10. 2017 14:30
Kojetín - Kovalovice - FC Beňov
Sobota 21. 10. 2017 14:30
TJ Sokol Určice - SK Protivanov
Sobota 21. 10. 2017 14:30
Sokol Dub nad Moravou - TJ SOKOL Plumlov
Sobota 21. 10. 2017 14:30
TJ Sokol Mostkovice - Sportovní klub Lipová
Neděle 22. 10. 2017 10:00
TJ SOKOL Opatovice - TJ Sokol Bělotín
Neděle 22. 10. 2017 14:30
FK Němčice nad Hanou - FK Brodek u Přerova
Neděle 22. 10. 2017 14:30
FC Kostelec na Hané - Sokol Čechovice

13. kolo

Sobota 28. 10. 2017 14:30
TJ SOKOL Plumlov - TJ Sokol Mostkovice
Sobota 28. 10. 2017 14:30
TJ Sokol Bělotín - Sokol Dub nad Moravou
Neděle 29. 10. 2017 14:30
FK Brodek u Přerova - TJ SOKOL Opatovice
Neděle 29. 10. 2017 14:30
SK Protivanov - FK Němčice nad Hanou
Neděle 29. 10. 2017 14:30
FC Beňov - TJ Sokol Určice
Neděle 29. 10. 2017 14:30
Sokol Čechovice - Kojetín - Kovalovice
Neděle 29. 10. 2017 14:30
Sportovní klub Lipová - FC Kostelec na Hané

14. kolo

Sobota 4. 11. 2017 14:00
TJ Sokol Bělotín - TJ Sokol Mostkovice
Sobota 4. 11. 2017 14:00
TJ SOKOL Plumlov - Sportovní klub Lipová
Neděle 5. 11. 2017 14:00
FC Kostelec na Hané - Kojetín - Kovalovice
Neděle 5. 11. 2017 14:00
Sokol Čechovice - TJ Sokol Určice
Neděle 5. 11. 2017 14:00
FC Beňov - FK Němčice nad Hanou
Neděle 5. 11. 2017 14:00
SK Protivanov - TJ SOKOL Opatovice
Neděle 5. 11. 2017 14:00
FK Brodek u Přerova - Sokol Dub nad Moravou

15. kolo

Sobota 31. 3. 2018 15:30
TJ SOKOL Plumlov - FC Kostelec na Hané
Sobota 31. 3. 2018 15:30
Sokol Dub nad Moravou - SK Protivanov
Neděle 1. 4. 2018 10:00
TJ SOKOL Opatovice - FC Beňov
Neděle 1. 4. 2018 15:30
FK Němčice nad Hanou - Sokol Čechovice
Neděle 1. 4. 2018 15:30
TJ Sokol Určice - Kojetín - Kovalovice
Neděle 1. 4. 2018 15:30
Sportovní klub Lipová - TJ Sokol Bělotín
Neděle 1. 4. 2018 15:30
TJ Sokol Mostkovice - FK Brodek u Přerova

16. kolo

Sobota 7. 4. 2018 15:30
Kojetín - Kovalovice - FK Němčice nad Hanou
Sobota 7. 4. 2018 15:30
TJ Sokol Bělotín - TJ SOKOL Plumlov
Neděle 8. 4. 2018 15:30
Sokol Čechovice - TJ SOKOL Opatovice
Neděle 8. 4. 2018 15:30
FC Beňov - Sokol Dub nad Moravou
Neděle 8. 4. 2018 15:30
SK Protivanov - TJ Sokol Mostkovice
Neděle 8. 4. 2018 15:30
FK Brodek u Přerova - Sportovní klub Lipová
Neděle 8. 4. 2018 15:30
FC Kostelec na Hané - TJ Sokol Určice

17. kolo

Sobota 14. 4. 2018 15:30
TJ Sokol Bělotín - FC Kostelec na Hané
Sobota 14. 4. 2018 15:30
TJ SOKOL Plumlov - FK Brodek u Přerova
Sobota 14. 4. 2018 15:30
Sokol Dub nad Moravou - Sokol Čechovice
Neděle 15. 4. 2018 10:00
TJ SOKOL Opatovice - Kojetín - Kovalovice
Neděle 15. 4. 2018 15:30
FK Němčice nad Hanou - TJ Sokol Určice
Neděle 15. 4. 2018 15:30
Sportovní klub Lipová - SK Protivanov
Neděle 15. 4. 2018 15:30
TJ Sokol Mostkovice - FC Beňov

18. kolo

Sobota 21. 4. 2018 16:00
Kojetín - Kovalovice - Sokol Dub nad Moravou
Neděle 22. 4. 2018 16:00
Sokol Čechovice - TJ Sokol Mostkovice
Neděle 22. 4. 2018 16:00
FC Beňov - Sportovní klub Lipová
Neděle 22. 4. 2018 16:00
SK Protivanov - TJ SOKOL Plumlov
Neděle 22. 4. 2018 16:00
FK Brodek u Přerova - TJ Sokol Bělotín
Neděle 22. 4. 2018 16:00
FC Kostelec na Hané - FK Němčice nad Hanou
Neděle 22. 4. 2018 16:00
TJ Sokol Určice - TJ SOKOL Opatovice

19. kolo

Sobota 28. 4. 2018 16:00
TJ Sokol Bělotín - SK Protivanov
Sobota 28. 4. 2018 16:00
TJ SOKOL Plumlov - FC Beňov
Sobota 28. 4. 2018 16:00
Sokol Dub nad Moravou - TJ Sokol Určice
Neděle 29. 4. 2018 10:00
TJ SOKOL Opatovice - FK Němčice nad Hanou
Neděle 29. 4. 2018 16:00
Sportovní klub Lipová - Sokol Čechovice
Neděle 29. 4. 2018 16:00
TJ Sokol Mostkovice - Kojetín - Kovalovice
Neděle 29. 4. 2018 16:00
FK Brodek u Přerova - FC Kostelec na Hané

20. kolo

Sobota 5. 5. 2018 16:30
Kojetín - Kovalovice - Sportovní klub Lipová
Neděle 6. 5. 2018 16:30
Sokol Čechovice - TJ SOKOL Plumlov
Neděle 6. 5. 2018 16:30
FC Beňov - TJ Sokol Bělotín
Neděle 6. 5. 2018 16:30
SK Protivanov - FK Brodek u Přerova
Neděle 6. 5. 2018 16:30
FC Kostelec na Hané - TJ SOKOL Opatovice
Neděle 6. 5. 2018 16:30
FK Němčice nad Hanou - Sokol Dub nad Moravou
Neděle 6. 5. 2018 16:30
TJ Sokol Určice - TJ Sokol Mostkovice

21. kolo

Sobota 12. 5. 2018 16:30
Sokol Dub nad Moravou - TJ SOKOL Opatovice
Sobota 12. 5. 2018 16:30
TJ Sokol Bělotín - Sokol Čechovice
Sobota 12. 5. 2018 16:30
TJ SOKOL Plumlov - Kojetín - Kovalovice
Neděle 13. 5. 2018 16:30
Sportovní klub Lipová - TJ Sokol Určice
Neděle 13. 5. 2018 16:30
TJ Sokol Mostkovice - FK Němčice nad Hanou
Neděle 13. 5. 2018 16:30
SK Protivanov - FC Kostelec na Hané
Neděle 13. 5. 2018 16:30
FK Brodek u Přerova - FC Beňov

22. kolo

Sobota 19. 5. 2018 17:00
Kojetín - Kovalovice - TJ Sokol Bělotín
Neděle 20. 5. 2018 10:00
TJ SOKOL Opatovice - TJ Sokol Mostkovice
Neděle 20. 5. 2018 17:00
FK Němčice nad Hanou - Sportovní klub Lipová
Neděle 20. 5. 2018 17:00
TJ Sokol Určice - TJ SOKOL Plumlov
Neděle 20. 5. 2018 17:00
Sokol Čechovice - FK Brodek u Přerova
Neděle 20. 5. 2018 17:00
SK Protivanov - FC Beňov
Neděle 20. 5. 2018 17:00
FC Kostelec na Hané - Sokol Dub nad Moravou

23. kolo

Sobota 26. 5. 2018 17:00
TJ Sokol Bělotín - TJ Sokol Určice
Sobota 26. 5. 2018 17:00
TJ SOKOL Plumlov - FK Němčice nad Hanou
Neděle 27. 5. 2018 17:00
Sportovní klub Lipová - TJ SOKOL Opatovice
Neděle 27. 5. 2018 17:00
TJ Sokol Mostkovice - Sokol Dub nad Moravou
Neděle 27. 5. 2018 17:00
FC Beňov - FC Kostelec na Hané
Neděle 27. 5. 2018 17:00
SK Protivanov - Sokol Čechovice
Neděle 27. 5. 2018 17:00
FK Brodek u Přerova - Kojetín - Kovalovice

24. kolo

Sobota 2. 6. 2018 17:00
Sokol Dub nad Moravou - Sportovní klub Lipová
Sobota 2. 6. 2018 17:00
Kojetín - Kovalovice - SK Protivanov
Neděle 3. 6. 2018 10:00
TJ SOKOL Opatovice - TJ SOKOL Plumlov
Neděle 3. 6. 2018 17:00
FK Němčice nad Hanou - TJ Sokol Bělotín
Neděle 3. 6. 2018 17:00
TJ Sokol Určice - FK Brodek u Přerova
Neděle 3. 6. 2018 17:00
Sokol Čechovice - FC Beňov
Neděle 3. 6. 2018 17:00
FC Kostelec na Hané - TJ Sokol Mostkovice

25. kolo

Sobota 9. 6. 2018 17:00
TJ Sokol Bělotín - TJ SOKOL Opatovice
Sobota 9. 6. 2018 17:00
TJ SOKOL Plumlov - Sokol Dub nad Moravou
Neděle 10. 6. 2018 17:00
Sportovní klub Lipová - TJ Sokol Mostkovice
Neděle 10. 6. 2018 17:00
Sokol Čechovice - FC Kostelec na Hané
Neděle 10. 6. 2018 17:00
FC Beňov - Kojetín - Kovalovice
Neděle 10. 6. 2018 17:00
SK Protivanov - TJ Sokol Určice
Neděle 10. 6. 2018 17:00
FK Brodek u Přerova - FK Němčice nad Hanou

26. kolo

Sobota 16. 6. 2018 17:30
Sokol Dub nad Moravou - TJ Sokol Bělotín
Sobota 16. 6. 2018 17:30
Kojetín - Kovalovice - Sokol Čechovice
Neděle 17. 6. 2018 10:00
TJ SOKOL Opatovice - FK Brodek u Přerova
Neděle 17. 6. 2018 17:30
FK Němčice nad Hanou - SK Protivanov
Neděle 17. 6. 2018 17:30
TJ Sokol Určice - FC Beňov
Neděle 17. 6. 2018 17:30
FC Kostelec na Hané - Sportovní klub Lipová
Neděle 17. 6. 2018 17:30
TJ Sokol Mostkovice - TJ SOKOL Plumlov

Export do kalendáře

Webdesign Ladislav Streck, 123 DESIGN