TOPlist

Všechny výsledky

FGP studio 1.A.třída skupina B

Rozpis a výsledky

Vyberte kolo
všechna kola všechna kola1234567891011121314161718192021222324252615
Vyberte družstvo
všechna družstva všechna družstvaKojetín - KovaloviceTJ Sokol Určice Lipník nad BečvouFK SlavonínSokol Dub nad MoravouOlomouc - ChomoutovSportovní klub Lipová SOKOL Plumlov Sokol BělotínFK Brodek u PřerovaSK ProtivanovFC BeňovSokol ČechoviceFC Kostelec na Hané
Vyberte místo
doma i venku doma i venkuDomaVenku

1. kolo

Pátek 3. 8. 2018 18:00
Sportovní klub Lipová - Sokol Čechovice 4:0 (2:0)

Rozhodčí: Slota Marek - Januš Václav, Šafařík Petr. Delegát: Žák Ludvík.

Sobota 4. 8. 2018 17:00
Sokol Bělotín - Sokol Dub nad Moravou 2:1 (1:0)

Rozhodčí: Kopecký David - Vedral Roman, Winkler Tomáš.

Sobota 4. 8. 2018 17:00
SOKOL Plumlov - Olomouc - Chomoutov 7:2 (2:2)

Rozhodčí: Zemánek Pavel - Januš Václav, Matulík Radek.

Sobota 4. 8. 2018 17:00
TJ Sokol Určice - FC Kostelec na Hané 1:6 (1:5)

Rozhodčí: Molík Jan - Šmíd Jaroslav, Doležal David.

Sobota 4. 8. 2018 17:00
Lipník nad Bečvou - Kojetín - Kovalovice 3:1 (1:0)

Rozhodčí: Majer Pavel - Spurný Dominik, Labaš Roman.

Sobota 4. 8. 2018 17:00
FK Slavonín - FC Beňov 4:2 (2:2)

Rozhodčí: Foral Lukáš - Bartuněk Jaroslav, Hrbáček Adam.

Neděle 5. 8. 2018 17:00
FK Brodek u Přerova - SK Protivanov 0:1 (0:0)

Rozhodčí: Drápal Petr - Perutka Jiří, Rosskohl Ladislav.

2. kolo

Sobota 11. 8. 2018 17:00
SOKOL Plumlov - Sokol Dub nad Moravou 1:0 (0:0)

Rozhodčí: Hampl Evžen - Habermann Lubomír, Chládek Miroslav.

Sobota 11. 8. 2018 17:00
Kojetín - Kovalovice - FK Slavonín 4:2 (2:2)

Rozhodčí: Sedláček Libor - Perutka Jiří, Brázdil Petr.

Sobota 11. 8. 2018 17:00
TJ Sokol Určice - Lipník nad Bečvou 2:1 (1:1)

Rozhodčí: Straka Michal - Kučera Zdeněk, Šafařík Petr.

Neděle 12. 8. 2018 17:00
Sokol Čechovice - Sokol Bělotín 2:1 (1:1)

Rozhodčí: Jílek Petr - Straka Michal, Lepka Miloslav.

Neděle 12. 8. 2018 17:00
SK Protivanov - Sportovní klub Lipová 3:4 (0:2)

Rozhodčí: Kučera Zdeněk - Molík Jan, Šmíd Jaroslav.

Neděle 12. 8. 2018 17:00
FC Beňov - FK Brodek u Přerova 4:1 (2:1)

Rozhodčí: Januš Václav - Vedral Roman, Halenka Martin.

Neděle 12. 8. 2018 17:00
FC Kostelec na Hané - Olomouc - Chomoutov 5:1 (4:0)

Rozhodčí: Brázdil Petr - Šafařík Petr, Frais Jakub.

3. kolo

Sobota 18. 8. 2018 16:30
Lipník nad Bečvou - FC Kostelec na Hané 4:1 (1:1)

Rozhodčí: Kundrát Ladislav - Štětka Zdeněk, Šerý Patrik.

Sobota 18. 8. 2018 16:30
Sokol Bělotín - SK Protivanov 3:1 (0:1)

Rozhodčí: Januš Václav - Šafařík Petr, Zemánek Pavel.

Sobota 18. 8. 2018 16:30
SOKOL Plumlov - Sokol Čechovice 2:1 (0:0) Pen: 6:5

Rozhodčí: Molík Jan - Kučera Zdeněk, Horák Jiří.

Sobota 18. 8. 2018 16:30
Olomouc - Chomoutov - Sokol Dub nad Moravou 1:0 (0:0)

Rozhodčí: Majer Pavel - Dokoupil Petr, Rosskohl Ladislav.

Neděle 19. 8. 2018 16:30
FK Slavonín - TJ Sokol Určice 3:2 (0:2)

Rozhodčí: Brázdil Petr - Majer Pavel, Matulík Radek. Delegát: Kaláb Stanislav.

Neděle 19. 8. 2018 16:30
FK Brodek u Přerova - Kojetín - Kovalovice 3:1 (0:0)

Rozhodčí: Dokoupil Petr - Kundrát Ladislav, Winkler Tomáš.

Neděle 19. 8. 2018 16:30
Sportovní klub Lipová - FC Beňov 5:0 (1:0)

Rozhodčí: Kreif Miroslav - Samek Lubomír, Juřátek Jiří.

4. kolo

Sobota 25. 8. 2018 16:30
Lipník nad Bečvou - FK Slavonín

Rozhodčí: Petrásek Jan - Antoníček Ivo, Hruboš Nikola.

Sobota 25. 8. 2018 16:30
Kojetín - Kovalovice - Sportovní klub Lipová

Rozhodčí: Šebesta Vratislav - Straka Michal, Frais Jakub.

Neděle 26. 8. 2018 16:30
TJ Sokol Určice - FK Brodek u Přerova

Rozhodčí: Brázdil Petr - Lepka Miloslav, Chládek Miroslav.

Neděle 26. 8. 2018 16:30
FC Kostelec na Hané - Sokol Dub nad Moravou

Rozhodčí: Konečný Miroslav - Antoníček Ivo, Spurný Dominik.

Neděle 26. 8. 2018 16:30
Sokol Čechovice - Olomouc - Chomoutov

Rozhodčí: Halenka Martin - Perutka Jiří, Bašný Petr.

Neděle 26. 8. 2018 16:30
SK Protivanov - SOKOL Plumlov

Rozhodčí: Brázdil Petr - Dokoupil Petr, Majer Pavel.

Neděle 26. 8. 2018 16:30
FC Beňov - Sokol Bělotín

Rozhodčí: Frais Jakub - Šmíd Jaroslav, Kundrát Ladislav.

5. kolo

Sobota 1. 9. 2018 16:00
FK Slavonín - FC Kostelec na Hané
Sobota 1. 9. 2018 16:00
Sokol Bělotín - Kojetín - Kovalovice
Sobota 1. 9. 2018 16:00
SOKOL Plumlov - FC Beňov
Sobota 1. 9. 2018 16:00
Olomouc - Chomoutov - SK Protivanov
Sobota 1. 9. 2018 16:00
Sokol Dub nad Moravou - Sokol Čechovice
Neděle 2. 9. 2018 16:00
FK Brodek u Přerova - Lipník nad Bečvou
Neděle 2. 9. 2018 16:00
Sportovní klub Lipová - TJ Sokol Určice

6. kolo

Sobota 8. 9. 2018 13:00
SK Protivanov - Sokol Dub nad Moravou Poznámka: / , Původní termín: 09.09.2018 16:00
Sobota 8. 9. 2018 16:00
Kojetín - Kovalovice - SOKOL Plumlov
Sobota 8. 9. 2018 16:00
TJ Sokol Určice - Sokol Bělotín
Sobota 8. 9. 2018 16:00
Lipník nad Bečvou - Sportovní klub Lipová
Sobota 8. 9. 2018 16:00
FK Slavonín - FK Brodek u Přerova
Neděle 9. 9. 2018 16:00
FC Beňov - Olomouc - Chomoutov
Neděle 9. 9. 2018 16:00
FC Kostelec na Hané - Sokol Čechovice

7. kolo

Sobota 15. 9. 2018 15:30
Sokol Bělotín - Lipník nad Bečvou
Sobota 15. 9. 2018 15:30
SOKOL Plumlov - TJ Sokol Určice
Sobota 15. 9. 2018 15:30
Olomouc - Chomoutov - Kojetín - Kovalovice
Sobota 15. 9. 2018 15:30
Sokol Dub nad Moravou - FC Beňov
Neděle 16. 9. 2018 15:30
Sokol Čechovice - SK Protivanov
Neděle 16. 9. 2018 15:30
FK Brodek u Přerova - FC Kostelec na Hané
Neděle 16. 9. 2018 15:30
Sportovní klub Lipová - FK Slavonín

8. kolo

Sobota 22. 9. 2018 15:30
Lipník nad Bečvou - SOKOL Plumlov
Sobota 22. 9. 2018 15:30
FK Slavonín - Sokol Bělotín
Sobota 22. 9. 2018 15:30
Kojetín - Kovalovice - Sokol Dub nad Moravou
Neděle 23. 9. 2018 15:30
TJ Sokol Určice - Olomouc - Chomoutov
Neděle 23. 9. 2018 15:30
FK Brodek u Přerova - Sportovní klub Lipová
Neděle 23. 9. 2018 15:30
FC Kostelec na Hané - SK Protivanov
Neděle 23. 9. 2018 15:30
FC Beňov - Sokol Čechovice

9. kolo

Sobota 29. 9. 2018 15:30
Sokol Bělotín - FK Brodek u Přerova
Sobota 29. 9. 2018 15:30
SOKOL Plumlov - FK Slavonín
Sobota 29. 9. 2018 15:30
Olomouc - Chomoutov - Lipník nad Bečvou
Sobota 29. 9. 2018 15:30
Sokol Dub nad Moravou - TJ Sokol Určice
Neděle 30. 9. 2018 15:30
Sokol Čechovice - Kojetín - Kovalovice
Neděle 30. 9. 2018 15:30
SK Protivanov - FC Beňov
Neděle 30. 9. 2018 15:30
Sportovní klub Lipová - FC Kostelec na Hané

10. kolo

Sobota 6. 10. 2018 15:00
FC Beňov - FC Kostelec na Hané
Sobota 6. 10. 2018 15:00
Kojetín - Kovalovice - SK Protivanov
Sobota 6. 10. 2018 15:00
TJ Sokol Určice - Sokol Čechovice
Sobota 6. 10. 2018 15:00
Lipník nad Bečvou - Sokol Dub nad Moravou
Sobota 6. 10. 2018 15:00
FK Slavonín - Olomouc - Chomoutov
Neděle 7. 10. 2018 15:00
FK Brodek u Přerova - SOKOL Plumlov
Neděle 7. 10. 2018 15:00
Sportovní klub Lipová - Sokol Bělotín

11. kolo

Sobota 13. 10. 2018 15:00
Sokol Bělotín - FC Kostelec na Hané
Sobota 13. 10. 2018 15:00
SOKOL Plumlov - Sportovní klub Lipová
Sobota 13. 10. 2018 15:00
Olomouc - Chomoutov - FK Brodek u Přerova
Sobota 13. 10. 2018 15:00
Sokol Dub nad Moravou - FK Slavonín
Neděle 14. 10. 2018 15:00
Sokol Čechovice - Lipník nad Bečvou
Neděle 14. 10. 2018 15:00
SK Protivanov - TJ Sokol Určice
Neděle 14. 10. 2018 15:00
FC Beňov - Kojetín - Kovalovice

12. kolo

Sobota 20. 10. 2018 14:30
TJ Sokol Určice - FC Beňov
Sobota 20. 10. 2018 14:30
Lipník nad Bečvou - SK Protivanov
Sobota 20. 10. 2018 14:30
FK Slavonín - Sokol Čechovice
Sobota 20. 10. 2018 14:30
Sokol Bělotín - SOKOL Plumlov
Neděle 21. 10. 2018 14:30
FK Brodek u Přerova - Sokol Dub nad Moravou
Neděle 21. 10. 2018 14:30
Sportovní klub Lipová - Olomouc - Chomoutov
Neděle 21. 10. 2018 14:30
FC Kostelec na Hané - Kojetín - Kovalovice

13. kolo

Sobota 27. 10. 2018 14:30
SOKOL Plumlov - FC Kostelec na Hané
Sobota 27. 10. 2018 14:30
Olomouc - Chomoutov - Sokol Bělotín
Sobota 27. 10. 2018 14:30
Sokol Dub nad Moravou - Sportovní klub Lipová
Sobota 27. 10. 2018 14:30
Kojetín - Kovalovice - TJ Sokol Určice
Neděle 28. 10. 2018 14:30
Sokol Čechovice - FK Brodek u Přerova
Neděle 28. 10. 2018 14:30
SK Protivanov - FK Slavonín
Neděle 28. 10. 2018 14:30
FC Beňov - Lipník nad Bečvou

14. kolo

Sobota 3. 11. 2018 14:00
Kojetín - Kovalovice - Lipník nad Bečvou
Sobota 3. 11. 2018 14:00
Sokol Dub nad Moravou - Sokol Bělotín
Sobota 3. 11. 2018 14:00
Olomouc - Chomoutov - SOKOL Plumlov
Neděle 4. 11. 2018 14:00
FC Beňov - FK Slavonín
Neděle 4. 11. 2018 14:00
SK Protivanov - FK Brodek u Přerova
Neděle 4. 11. 2018 14:00
Sokol Čechovice - Sportovní klub Lipová
Neděle 4. 11. 2018 14:00
FC Kostelec na Hané - TJ Sokol Určice

16. kolo

Sobota 30. 3. 2019 15:00
Kojetín - Kovalovice - FK Brodek u Přerova
Sobota 30. 3. 2019 15:00
Sokol Dub nad Moravou - Olomouc - Chomoutov
Neděle 31. 3. 2019 15:00
FC Beňov - Sportovní klub Lipová
Neděle 31. 3. 2019 15:00
SK Protivanov - Sokol Bělotín
Neděle 31. 3. 2019 15:00
Sokol Čechovice - SOKOL Plumlov
Neděle 31. 3. 2019 15:00
FC Kostelec na Hané - Lipník nad Bečvou
Neděle 31. 3. 2019 15:00
TJ Sokol Určice - FK Slavonín

17. kolo

Sobota 6. 4. 2019 15:30
Sokol Dub nad Moravou - FC Kostelec na Hané
Sobota 6. 4. 2019 15:30
Olomouc - Chomoutov - Sokol Čechovice
Sobota 6. 4. 2019 15:30
SOKOL Plumlov - SK Protivanov
Sobota 6. 4. 2019 15:30
Sokol Bělotín - FC Beňov
Sobota 6. 4. 2019 15:30
FK Slavonín - Lipník nad Bečvou
Neděle 7. 4. 2019 15:30
Sportovní klub Lipová - Kojetín - Kovalovice
Neděle 7. 4. 2019 15:30
FK Brodek u Přerova - TJ Sokol Určice

18. kolo

Sobota 13. 4. 2019 15:30
Lipník nad Bečvou - FK Brodek u Přerova
Sobota 13. 4. 2019 15:30
Kojetín - Kovalovice - Sokol Bělotín
Neděle 14. 4. 2019 15:30
FC Beňov - SOKOL Plumlov
Neděle 14. 4. 2019 15:30
SK Protivanov - Olomouc - Chomoutov
Neděle 14. 4. 2019 15:30
Sokol Čechovice - Sokol Dub nad Moravou
Neděle 14. 4. 2019 15:30
TJ Sokol Určice - Sportovní klub Lipová
Neděle 14. 4. 2019 15:30
FC Kostelec na Hané - FK Slavonín

19. kolo

Sobota 20. 4. 2019 16:00
Sokol Dub nad Moravou - SK Protivanov
Sobota 20. 4. 2019 16:00
Olomouc - Chomoutov - FC Beňov
Sobota 20. 4. 2019 16:00
SOKOL Plumlov - Kojetín - Kovalovice
Sobota 20. 4. 2019 16:00
Sokol Bělotín - TJ Sokol Určice
Neděle 21. 4. 2019 16:00
Sportovní klub Lipová - Lipník nad Bečvou
Neděle 21. 4. 2019 16:00
FK Brodek u Přerova - FK Slavonín
Neděle 21. 4. 2019 16:00
Sokol Čechovice - FC Kostelec na Hané

20. kolo

Sobota 27. 4. 2019 16:00
Kojetín - Kovalovice - Olomouc - Chomoutov
Sobota 27. 4. 2019 16:00
FK Slavonín - Sportovní klub Lipová
Sobota 27. 4. 2019 16:00
Lipník nad Bečvou - Sokol Bělotín
Neděle 28. 4. 2019 16:00
TJ Sokol Určice - SOKOL Plumlov
Neděle 28. 4. 2019 16:00
FC Beňov - Sokol Dub nad Moravou
Neděle 28. 4. 2019 16:00
SK Protivanov - Sokol Čechovice
Neděle 28. 4. 2019 16:00
FC Kostelec na Hané - FK Brodek u Přerova

21. kolo

Sobota 4. 5. 2019 16:30
Sokol Dub nad Moravou - Kojetín - Kovalovice
Sobota 4. 5. 2019 16:30
Olomouc - Chomoutov - TJ Sokol Určice
Sobota 4. 5. 2019 16:30
SOKOL Plumlov - Lipník nad Bečvou
Sobota 4. 5. 2019 16:30
Sokol Bělotín - FK Slavonín
Neděle 5. 5. 2019 16:30
Sportovní klub Lipová - FK Brodek u Přerova
Neděle 5. 5. 2019 16:30
SK Protivanov - FC Kostelec na Hané
Neděle 5. 5. 2019 16:30
Sokol Čechovice - FC Beňov

22. kolo

Sobota 11. 5. 2019 16:30
FK Slavonín - SOKOL Plumlov
Sobota 11. 5. 2019 16:30
Lipník nad Bečvou - Olomouc - Chomoutov
Sobota 11. 5. 2019 16:30
Kojetín - Kovalovice - Sokol Čechovice
Neděle 12. 5. 2019 16:30
FC Beňov - SK Protivanov
Neděle 12. 5. 2019 16:30
TJ Sokol Určice - Sokol Dub nad Moravou
Neděle 12. 5. 2019 16:30
FC Kostelec na Hané - Sportovní klub Lipová
Neděle 12. 5. 2019 16:30
FK Brodek u Přerova - Sokol Bělotín

23. kolo

Sobota 18. 5. 2019 17:00
Sokol Dub nad Moravou - Lipník nad Bečvou
Sobota 18. 5. 2019 17:00
Olomouc - Chomoutov - FK Slavonín
Sobota 18. 5. 2019 17:00
SOKOL Plumlov - FK Brodek u Přerova
Sobota 18. 5. 2019 17:00
Sokol Bělotín - Sportovní klub Lipová
Neděle 19. 5. 2019 17:00
FC Kostelec na Hané - FC Beňov
Neděle 19. 5. 2019 17:00
SK Protivanov - Kojetín - Kovalovice
Neděle 19. 5. 2019 17:00
Sokol Čechovice - TJ Sokol Určice

24. kolo

Sobota 25. 5. 2019 17:00
Kojetín - Kovalovice - FC Beňov
Sobota 25. 5. 2019 17:00
Lipník nad Bečvou - Sokol Čechovice
Neděle 26. 5. 2019 17:00
TJ Sokol Určice - SK Protivanov
Neděle 26. 5. 2019 17:00
FC Kostelec na Hané - Sokol Bělotín
Neděle 26. 5. 2019 17:00
Sportovní klub Lipová - SOKOL Plumlov
Neděle 26. 5. 2019 17:00
FK Brodek u Přerova - Olomouc - Chomoutov
Neděle 26. 5. 2019 17:00
FK Slavonín - Sokol Dub nad Moravou

25. kolo

Sobota 1. 6. 2019 17:00
Kojetín - Kovalovice - FC Kostelec na Hané
Sobota 1. 6. 2019 17:00
Sokol Dub nad Moravou - FK Brodek u Přerova
Sobota 1. 6. 2019 17:00
Olomouc - Chomoutov - Sportovní klub Lipová
Sobota 1. 6. 2019 17:00
SOKOL Plumlov - Sokol Bělotín
Neděle 2. 6. 2019 17:00
FC Beňov - TJ Sokol Určice
Neděle 2. 6. 2019 17:00
SK Protivanov - Lipník nad Bečvou
Neděle 2. 6. 2019 17:00
Sokol Čechovice - FK Slavonín

26. kolo

Sobota 8. 6. 2019 17:00
Lipník nad Bečvou - FC Beňov
Sobota 8. 6. 2019 17:00
Sokol Bělotín - Olomouc - Chomoutov
Neděle 9. 6. 2019 17:00
Sportovní klub Lipová - Sokol Dub nad Moravou
Neděle 9. 6. 2019 17:00
FK Brodek u Přerova - Sokol Čechovice
Neděle 9. 6. 2019 17:00
FK Slavonín - SK Protivanov
Neděle 9. 6. 2019 17:00
TJ Sokol Určice - Kojetín - Kovalovice
Neděle 9. 6. 2019 17:00
FC Kostelec na Hané - SOKOL Plumlov

15. kolo

Sobota 15. 6. 2019 17:00
FK Slavonín - Kojetín - Kovalovice
Sobota 15. 6. 2019 17:00
Lipník nad Bečvou - TJ Sokol Určice
Sobota 15. 6. 2019 17:00
Olomouc - Chomoutov - FC Kostelec na Hané
Sobota 15. 6. 2019 17:00
Sokol Dub nad Moravou - SOKOL Plumlov
Sobota 15. 6. 2019 17:00
Sokol Bělotín - Sokol Čechovice
Neděle 16. 6. 2019 17:00
Sportovní klub Lipová - SK Protivanov
Neděle 16. 6. 2019 17:00
FK Brodek u Přerova - FC Beňov

Export do kalendáře

Webdesign Ladislav Streck, 123 DESIGN