TOPlist

Všechny výsledky

Smoos 1.B.třída skupina A

Rozpis a výsledky

Vyberte kolo
Vyberte družstvo
Vyberte místo

1. kolo

Sobota 3. 8. 2019 17:00
Sokol Horní Moštěnice - Sokol Otaslavice 1:0 (0:0) Pen: 4:1

Rozhodčí: Valouch Jiří - Votava Matěj, Pospíšil Kamil. Delegát: Sedlák Vladimír.

Neděle 4. 8. 2019 10:00
Sokol Ústí"B" - SK Radslavice 1:2 (0:0) Pen: 0:3

Rozhodčí: Čampišová Natálie - Pospíšil Michal, Kundrát Ladislav. Delegát: Vysloužil Petr.

Neděle 4. 8. 2019 17:00
Sokol Tovačov - Sokol Vrchoslavice 1946 5:0 (2:0)

Rozhodčí: Rosskohl Ladislav - Smékal Jan, Látal Jiří.

Neděle 4. 8. 2019 17:00
FC Želatovice "B" - Sokol Jezernice 2:0 (1:0)

Rozhodčí: Labaš Roman - Kundrát Ladislav, Pospíšil Michal.

Neděle 4. 8. 2019 17:00
Sokol Kovalovice - Sokol v Pivíně 5:1 (3:0)

Rozhodčí: Novák Jaromír - Votava Matěj, Juráň Vítězslav.

Neděle 4. 8. 2019 17:00
Sokol Mostkovice - Sokol Újezdec 3:6 (1:5)

Rozhodčí: Vedral Roman - Vachutka Dušan, Majer Pavel.

Neděle 4. 8. 2019 17:00
FK Troubky - Sokol Klenovice 5:1 (1:1)

Rozhodčí: Šafařík Petr - Čampišová Natálie, Januš Václav.

2. kolo

Sobota 10. 8. 2019 17:00
Sokol Otaslavice - Sokol Tovačov 3:2 (0:1) Pen: 4:3

Rozhodčí: Vachutka Dušan - Kašpar Jaroslav, Valouch Jiří.

Sobota 10. 8. 2019 17:00
Sokol Klenovice - Sokol Horní Moštěnice 1:3 (0:2)

Rozhodčí: Kryl Stanislav - Pytlíček Dušan, Krátký Jaroslav.

Sobota 10. 8. 2019 17:00
Sokol Újezdec - FK Troubky 1:3 (1:3)

Rozhodčí: Borůvka Pavel - Doležal David, Přenosil Jan.

Neděle 11. 8. 2019 10:00
Sokol Jezernice - SK Radslavice 0:6 (0:1)

Rozhodčí: Majer Pavel - Halenka Martin, Vachutka Dušan.

Neděle 11. 8. 2019 17:00
Sokol Vrchoslavice 1946 - Sokol Ústí"B" 2:0 (0:0)

Rozhodčí: Matulík Radek - Januš Václav, Šafařík Petr. Delegát: Oulehla Miloslav.

Neděle 11. 8. 2019 17:00
Sokol Kovalovice - Sokol Mostkovice 1:0 (1:0)

Rozhodčí: Krpec Radomír - Borůvka Pavel, Drtil Marek.

Neděle 11. 8. 2019 17:00
FC Želatovice "B" - Sokol v Pivíně 2:0 (2:0)

Rozhodčí: Dokoupil Petr - Molík Jan, Juráň Vítězslav.

3. kolo

Sobota 17. 8. 2019 16:30
Sokol Horní Moštěnice - Sokol Újezdec 1:2 (0:1)

Rozhodčí: Lizna Oldřich - Šerý Patrik, Votava Matěj.

Neděle 18. 8. 2019 10:00
Sokol Ústí"B" - Sokol Otaslavice 1:0 (1:0)

Rozhodčí: Doležal David - Motal Radek, Petrásek Jan. Delegát: Dubravský Radek.

Neděle 18. 8. 2019 16:30
SK Radslavice - Sokol Vrchoslavice 1946 1:0 (1:0)

Rozhodčí: Pekárek Roman - Zaoral Vít, Přecechtěl Jan.

Neděle 18. 8. 2019 16:30
Sokol Tovačov - Sokol Klenovice 5:1 (3:1)

Rozhodčí: Kundrát Ladislav - Šerý Patrik, Zavřel Josef.

Neděle 18. 8. 2019 16:30
Sokol v Pivíně - Sokol Jezernice 8:2 (5:0)

Rozhodčí: Kopecký David - Zatloukal Milan, Milar Jaroslav.

Neděle 18. 8. 2019 16:30
Sokol Mostkovice - FC Želatovice "B" 2:3 (0:0) Pen: 4:5

Rozhodčí: Lizna Oldřich - Hruboš Nikola, Keluc Adam.

Neděle 18. 8. 2019 16:30
FK Troubky - Sokol Kovalovice 4:1 (1:0)

Rozhodčí: Dokoupil Petr - Horák Jiří, Čtvrtlík Jakub.

4. kolo

Sobota 24. 8. 2019 16:30
Sokol Otaslavice - SK Radslavice 1:3 (0:2)

Rozhodčí: Kryl Stanislav - Landa Karel, Hajdík Tomáš.

Sobota 24. 8. 2019 16:30
Sokol Klenovice - Sokol Ústí"B" 3:4 (1:1) Pen: 3:5

Rozhodčí: Vachutka Dušan - Majer Pavel, Weiser Luděk.

Sobota 24. 8. 2019 16:30
Sokol Újezdec - Sokol Tovačov 1:0 (0:0) Pen: 5:3

Rozhodčí: Čampišová Natálie - Kopecký David. Delegát: Sedlák Vladimír.

Neděle 25. 8. 2019 10:00
Sokol Jezernice - Sokol Vrchoslavice 1946 9:3 (3:1)

Rozhodčí: Straka Michal - Lepka Miloslav, Petrásek Jan.

Neděle 25. 8. 2019 16:30
Sokol Kovalovice - Sokol Horní Moštěnice 3:1 (1:1)

Rozhodčí: Halenka Martin - Kryl Stanislav, Vybíral Honza.

Neděle 25. 8. 2019 16:30
FC Želatovice "B" - FK Troubky 1:4 (0:2)

Rozhodčí: Šerý Patrik - Vachutka Dušan, Hruboš Nikola.

Neděle 25. 8. 2019 16:30
Sokol v Pivíně - Sokol Mostkovice 5:0 (1:0)

Rozhodčí: Sedláček Libor - Smékal Jan, Čtvrtlík Jakub.

5. kolo

Sobota 31. 8. 2019 16:00
Sokol Horní Moštěnice - FC Želatovice "B" 1:0 (0:0)

Rozhodčí: Antoníček Ivo - Vachutka Dušan, Majer Pavel.

Neděle 1. 9. 2019 10:00
Sokol Ústí"B" - Sokol Újezdec 3:1 (2:0)

Rozhodčí: Antoníček Ivo - Majer Pavel, Vachutka Dušan.

Neděle 1. 9. 2019 16:00
SK Radslavice - Sokol Klenovice 5:4 (3:2)

Rozhodčí: Smékal Jan - Štěpán Matěj, Labaš Roman. Delegát: Sedlák Vladimír.

Neděle 1. 9. 2019 16:00
Sokol Vrchoslavice 1946 - Sokol Otaslavice 2:1 (0:1)

Rozhodčí: Novák Jaromír - Dokoupil Petr, Borůvka Pavel.

Neděle 1. 9. 2019 16:00
Sokol Mostkovice - Sokol Jezernice 1:2 (0:2)

Rozhodčí: Lasovský Petr - Hruboš Nikola, Šerý Patrik.

Neděle 1. 9. 2019 16:00
FK Troubky - Sokol v Pivíně 2:3 (1:2)

Rozhodčí: Majer Pavel - Votava Matěj, Vybíral Honza.

Neděle 1. 9. 2019 16:00
Sokol Tovačov - Sokol Kovalovice 3:0 (2:0)

Rozhodčí: Molík Jan - Doležal David, Přenosil Jan.

6. kolo

Sobota 7. 9. 2019 16:00
Sokol Vrchoslavice 1946 - Sokol Klenovice 5:3 (2:2)

Rozhodčí: Molík Jan - Vachutka Dušan, Duda Pavel.

Sobota 7. 9. 2019 16:00
Sokol Újezdec - SK Radslavice 3:0 (1:0)

Rozhodčí: Kundrát Ladislav - Hruboš Nikola, Drtil Marek.

Neděle 8. 9. 2019 10:00
Sokol Jezernice - Sokol Otaslavice 4:3 (2:3)

Rozhodčí: Antoníček Ivo - Winkler Tomáš, Halenka Martin.

Neděle 8. 9. 2019 16:00
Sokol Kovalovice - Sokol Ústí"B" 0:3 (0:2)

Rozhodčí: Labaš Roman - Kundrát Ladislav, Lasovský Petr. Delegát: Sedlák Vladimír.

Neděle 8. 9. 2019 16:00
FC Želatovice "B" - Sokol Tovačov 3:0 (2:0)

Rozhodčí: Rosskohl Ladislav - Smékal Jan, Epstein Martin.

Neděle 8. 9. 2019 16:00
Sokol v Pivíně - Sokol Horní Moštěnice 5:0 (4:0)

Rozhodčí: Horák Jiří - Kopecký David, Petrásek Jan.

Neděle 8. 9. 2019 16:00
Sokol Mostkovice - FK Troubky 3:4 (0:2)

Rozhodčí: Januš Václav - Kryl Stanislav, Šmíd Jaroslav.

7. kolo

Sobota 14. 9. 2019 16:00
Sokol Horní Moštěnice - Sokol Mostkovice 2:3 (0:2)

Rozhodčí: Stloukal Pavel - Přenosil Jan, Chuda Tomáš.

Sobota 14. 9. 2019 16:00
Sokol Otaslavice - Sokol Klenovice 1:3 (0:2)

Rozhodčí: Lasovský Petr - Vachutka Dušan, Weiser Luděk.

Neděle 15. 9. 2019 10:00
Sokol Ústí"B" - FC Želatovice "B" 2:1 (2:1)

Rozhodčí: Pekárek Roman - Šmíd Jaroslav, Kryl Stanislav.

Neděle 15. 9. 2019 16:00
SK Radslavice - Sokol Kovalovice 2:3 (0:2)

Rozhodčí: Antoníček Ivo - Novák Jaromír, Kundrát Ladislav.

Neděle 15. 9. 2019 16:00
Sokol Vrchoslavice 1946 - Sokol Újezdec 2:3 (1:1)

Rozhodčí: Kryl Stanislav - Horák Jiří, Labaš Roman.

Neděle 15. 9. 2019 16:00
Sokol Tovačov - Sokol v Pivíně 1:2 (0:1) Pen: 3:5

Rozhodčí: Vachutka Dušan - Votava Matěj, Valouch Jiří.

Neděle 15. 9. 2019 16:00
FK Troubky - Sokol Jezernice 5:3 (2:0)

Rozhodčí: Smékal Jan - Sedláček Libor, Čtvrtlík Jakub.

8. kolo

Sobota 21. 9. 2019 15:30
Sokol Újezdec - Sokol Otaslavice 7:1 (4:0)

Rozhodčí: Doležal David - Vilímek Šimon, Umrian Martin. Delegát: Kubíček Radek.

Neděle 22. 9. 2019 10:00
Sokol Jezernice - Sokol Klenovice 5:6 (3:2) Pen: 1:2

Rozhodčí: Bašný Petr - Kundrát Ladislav, Hruboš Nikola. Delegát: Sedlák Vladimír.

Neděle 22. 9. 2019 10:00
Sokol Mostkovice - Sokol Tovačov 2:3 (1:2)

Rozhodčí: Votava Matěj - Winkler Tomáš, Dokoupil Petr.

Neděle 22. 9. 2019 15:30
FK Troubky - Sokol Horní Moštěnice 3:1 (2:0)

Rozhodčí: Kaňok Martin - Doležal David, Slota Marek.

Neděle 22. 9. 2019 15:30
Sokol Kovalovice - Sokol Vrchoslavice 1946 6:2 (5:1)

Rozhodčí: Zbožínek Lukáš - Pytlíček Dušan, Zemánek Pavel.

Neděle 22. 9. 2019 15:30
FC Želatovice "B" - SK Radslavice 2:0 (1:0)

Rozhodčí: Brázdil Petr - Přenosil Jan, Němec Filip.

Neděle 22. 9. 2019 15:30
Sokol v Pivíně - Sokol Ústí"B" 1:0 (1:0)

Rozhodčí: Frais Jakub - Šerý Patrik, Antoníček Ivo.

9. kolo

Sobota 28. 9. 2019 15:30
Sokol Horní Moštěnice - Sokol Jezernice 2:1 (1:1)

Rozhodčí: Zemánek Pavel - Chládek Miroslav, Lizna Oldřich.

Sobota 28. 9. 2019 15:30
Sokol Otaslavice - Sokol Kovalovice 4:2 (1:1)

Rozhodčí: Smékal Jan - Molík Jan, Kučera Zdeněk.

Sobota 28. 9. 2019 15:30
Sokol Klenovice - Sokol Újezdec 5:1 (2:0)

Rozhodčí: Šerý Patrik - Bašný Petr, Majer Pavel.

Neděle 29. 9. 2019 10:00
Sokol Ústí"B" - Sokol Mostkovice 3:2 (2:2)

Rozhodčí: Smékal Jan - Čtvrtlík Jakub, Stloukal Pavel.

Neděle 29. 9. 2019 15:30
SK Radslavice - Sokol v Pivíně 2:0 (1:0)

Rozhodčí: Lasovský Petr - Grečmal Michal, Juráň Vítězslav.

Neděle 29. 9. 2019 15:30
Sokol Vrchoslavice 1946 - FC Želatovice "B" 4:1 (2:0)

Rozhodčí: Stloukal Pavel - Weiser Luděk, Dömisch Michal.

Neděle 29. 9. 2019 15:30
Sokol Tovačov - FK Troubky 1:4 (0:1)

Rozhodčí: Novák Jaromír - Němec Filip, Hausnerová Monika.

10. kolo

Sobota 5. 10. 2019 15:00
Sokol Horní Moštěnice - Sokol Tovačov 1:2 (1:1)

Rozhodčí: Kryl Stanislav - Vybíral Honza, Hausnerová Monika.

Neděle 6. 10. 2019 10:00
Sokol Jezernice - Sokol Újezdec 3:2 (2:1)

Rozhodčí: Kučera Zdeněk - Habermann Lubomír, Hrbáček Adam.

Neděle 6. 10. 2019 15:00
Sokol Kovalovice - Sokol Klenovice 4:0 (1:0)

Rozhodčí: Brázdil Petr - Šteier Michal, Frais Jakub.

Neděle 6. 10. 2019 15:00
FC Želatovice "B" - Sokol Otaslavice 7:1 (5:0)

Rozhodčí: Petrásek Jan - Kološ Pavel, Kryl Stanislav.

Neděle 6. 10. 2019 15:00
Sokol v Pivíně - Sokol Vrchoslavice 1946 3:2 (2:1)

Rozhodčí: Lasovský Petr - Kašpar Jaroslav, Votava Matěj.

Neděle 6. 10. 2019 15:00
Sokol Mostkovice - SK Radslavice 4:1 (3:1)

Rozhodčí: Pekárek Roman - Slota Marek, Doležal David.

Neděle 6. 10. 2019 15:00
FK Troubky - Sokol Ústí"B" 4:2 (0:0)

Rozhodčí: Vachutka Dušan - Dokoupil Petr, Šmíd Jaroslav.

11. kolo

Sobota 12. 10. 2019 15:00
Sokol Otaslavice - Sokol v Pivíně 0:1 (0:0) Pen: 7:8

Rozhodčí: Januš Václav - Němec Filip, Antoníček Ivo.

Sobota 12. 10. 2019 15:00
Sokol Klenovice - FC Želatovice "B" 3:0 (1:0)

Rozhodčí: Lizna Oldřich - Majer Pavel, Hubený Ondřej.

Sobota 12. 10. 2019 15:00
Sokol Újezdec - Sokol Kovalovice 4:0 (2:0)

Rozhodčí: Kašpar Jaroslav - Vachutka Dušan, Hausnerová Monika.

Neděle 13. 10. 2019 10:00
Sokol Ústí"B" - Sokol Horní Moštěnice 2:1 (1:1) Pen: 4:3

Rozhodčí: Halenka Martin - Novák Jaromír, Toráč Mikuláš.

Neděle 13. 10. 2019 15:00
SK Radslavice - FK Troubky 2:3 (1:3)

Rozhodčí: Vaculík Lukáš - Vybíral Honza, Čásek Dalibor.

Neděle 13. 10. 2019 15:00
Sokol Vrchoslavice 1946 - Sokol Mostkovice 7:5 (4:2)

Rozhodčí: Navrátil Miroslav - Weiser Luděk, Dömisch Michal.

Neděle 13. 10. 2019 15:00
Sokol Tovačov - Sokol Jezernice 5:1 (2:0)

Rozhodčí: Lasovský Petr - Pospíšil Kamil, Řihošek Josef.

12. kolo

Sobota 19. 10. 2019 14:30
Sokol Horní Moštěnice - SK Radslavice

Rozhodčí: Chládek Miroslav.

Neděle 20. 10. 2019 10:00
Sokol Jezernice - Sokol Kovalovice

Rozhodčí: Brázdil Petr - Kaňok Martin, Hrbáček Adam.

Neděle 20. 10. 2019 14:30
FC Želatovice "B" - Sokol Újezdec

Rozhodčí: Votava Matěj - Pekárek Roman, Valouch Jiří.

Neděle 20. 10. 2019 14:30
Sokol v Pivíně - Sokol Klenovice

Rozhodčí: Kylar Roman - Chládek Miroslav, Zemánek Pavel.

Neděle 20. 10. 2019 14:30
Sokol Mostkovice - Sokol Otaslavice

Rozhodčí: Dokoupil Petr - Frais Jakub, Antoníček Ivo.

Neděle 20. 10. 2019 14:30
FK Troubky - Sokol Vrchoslavice 1946

Rozhodčí: Němec Filip - Kašpar Jaroslav, Kryl Stanislav.

Neděle 20. 10. 2019 14:30
Sokol Tovačov - Sokol Ústí"B"

Rozhodčí: Sedláček Libor - Čásek Dalibor, Doležal David.

13. kolo

Sobota 26. 10. 2019 14:30
Sokol Otaslavice - FK Troubky
Sobota 26. 10. 2019 14:30
Sokol Klenovice - Sokol Mostkovice
Sobota 26. 10. 2019 14:30
Sokol Újezdec - Sokol v Pivíně
Neděle 27. 10. 2019 10:00
Sokol Ústí"B" - Sokol Jezernice
Neděle 27. 10. 2019 14:30
SK Radslavice - Sokol Tovačov
Neděle 27. 10. 2019 14:30
Sokol Vrchoslavice 1946 - Sokol Horní Moštěnice
Neděle 27. 10. 2019 14:30
Sokol Kovalovice - FC Želatovice "B"

14. kolo

Sobota 2. 11. 2019 14:00
Sokol Újezdec - Sokol Mostkovice
Sobota 2. 11. 2019 14:00
Sokol Klenovice - FK Troubky
Sobota 2. 11. 2019 14:00
Sokol Otaslavice - Sokol Horní Moštěnice
Neděle 3. 11. 2019 10:00
Sokol Jezernice - FC Želatovice "B"
Neděle 3. 11. 2019 14:00
Sokol v Pivíně - Sokol Kovalovice
Neděle 3. 11. 2019 14:00
Sokol Vrchoslavice 1946 - Sokol Tovačov
Neděle 3. 11. 2019 14:00
SK Radslavice - Sokol Ústí"B"

16. kolo

Sobota 28. 3. 2020 15:00
Sokol Újezdec - Sokol Horní Moštěnice
Sobota 28. 3. 2020 15:00
Sokol Klenovice - Sokol Tovačov
Neděle 29. 3. 2020 10:00
Sokol Jezernice - Sokol v Pivíně
Neděle 29. 3. 2020 15:00
FC Želatovice "B" - Sokol Mostkovice
Neděle 29. 3. 2020 15:00
Sokol Kovalovice - FK Troubky
Neděle 29. 3. 2020 15:00
Sokol Otaslavice - Sokol Ústí"B"
Neděle 29. 3. 2020 15:00
Sokol Vrchoslavice 1946 - SK Radslavice

17. kolo

Sobota 4. 4. 2020 15:30
Sokol Horní Moštěnice - Sokol Kovalovice
Neděle 5. 4. 2020 15:30
FK Troubky - FC Želatovice "B"
Neděle 5. 4. 2020 15:30
Sokol Mostkovice - Sokol v Pivíně
Neděle 5. 4. 2020 15:30
Sokol Vrchoslavice 1946 - Sokol Jezernice
Neděle 5. 4. 2020 15:30
SK Radslavice - Sokol Otaslavice
Neděle 5. 4. 2020 15:30
Sokol Ústí"B" - Sokol Klenovice
Neděle 5. 4. 2020 15:30
Sokol Tovačov - Sokol Újezdec

18. kolo

Sobota 11. 4. 2020 15:30
Sokol Újezdec - Sokol Ústí"B"
Sobota 11. 4. 2020 15:30
Sokol Klenovice - SK Radslavice
Neděle 12. 4. 2020 10:00
Sokol Jezernice - Sokol Mostkovice
Neděle 12. 4. 2020 15:30
Sokol v Pivíně - FK Troubky
Neděle 12. 4. 2020 15:30
FC Želatovice "B" - Sokol Horní Moštěnice
Neděle 12. 4. 2020 15:30
Sokol Kovalovice - Sokol Tovačov
Neděle 12. 4. 2020 15:30
Sokol Otaslavice - Sokol Vrchoslavice 1946

19. kolo

Sobota 18. 4. 2020 16:00
Sokol Klenovice - Sokol Vrchoslavice 1946
Sobota 18. 4. 2020 16:00
Sokol Horní Moštěnice - Sokol v Pivíně
Neděle 19. 4. 2020 16:00
FK Troubky - Sokol Mostkovice
Neděle 19. 4. 2020 16:00
SK Radslavice - Sokol Újezdec
Neděle 19. 4. 2020 16:00
Sokol Ústí"B" - Sokol Kovalovice
Neděle 19. 4. 2020 16:00
Sokol Tovačov - FC Želatovice "B"
Neděle 19. 4. 2020 16:00
Sokol Otaslavice - Sokol Jezernice

20. kolo

Sobota 25. 4. 2020 16:00
Sokol Újezdec - Sokol Vrchoslavice 1946
Sobota 25. 4. 2020 16:00
Sokol Klenovice - Sokol Otaslavice
Neděle 26. 4. 2020 10:00
Sokol Jezernice - FK Troubky
Neděle 26. 4. 2020 16:00
Sokol Mostkovice - Sokol Horní Moštěnice
Neděle 26. 4. 2020 16:00
Sokol v Pivíně - Sokol Tovačov
Neděle 26. 4. 2020 16:00
FC Želatovice "B" - Sokol Ústí"B"
Neděle 26. 4. 2020 16:00
Sokol Kovalovice - SK Radslavice

21. kolo

Sobota 2. 5. 2020 16:30
Sokol Klenovice - Sokol Jezernice
Sobota 2. 5. 2020 16:30
Sokol Horní Moštěnice - FK Troubky
Neděle 3. 5. 2020 16:30
Sokol Otaslavice - Sokol Újezdec
Neděle 3. 5. 2020 16:30
Sokol Vrchoslavice 1946 - Sokol Kovalovice
Neděle 3. 5. 2020 16:30
SK Radslavice - FC Želatovice "B"
Neděle 3. 5. 2020 16:30
Sokol Ústí"B" - Sokol v Pivíně
Neděle 3. 5. 2020 16:30
Sokol Tovačov - Sokol Mostkovice

22. kolo

Sobota 9. 5. 2020 16:30
Sokol Újezdec - Sokol Klenovice
Neděle 10. 5. 2020 10:00
Sokol Jezernice - Sokol Horní Moštěnice
Neděle 10. 5. 2020 16:30
FK Troubky - Sokol Tovačov
Neděle 10. 5. 2020 16:30
Sokol Mostkovice - Sokol Ústí"B"
Neděle 10. 5. 2020 16:30
Sokol v Pivíně - SK Radslavice
Neděle 10. 5. 2020 16:30
FC Želatovice "B" - Sokol Vrchoslavice 1946
Neděle 10. 5. 2020 16:30
Sokol Kovalovice - Sokol Otaslavice

23. kolo

Sobota 16. 5. 2020 17:00
Sokol Újezdec - Sokol Jezernice
Sobota 16. 5. 2020 17:00
Sokol Klenovice - Sokol Kovalovice
Neděle 17. 5. 2020 17:00
Sokol Otaslavice - FC Želatovice "B"
Neděle 17. 5. 2020 17:00
Sokol Vrchoslavice 1946 - Sokol v Pivíně
Neděle 17. 5. 2020 17:00
SK Radslavice - Sokol Mostkovice
Neděle 17. 5. 2020 17:00
Sokol Ústí"B" - FK Troubky
Neděle 17. 5. 2020 17:00
Sokol Tovačov - Sokol Horní Moštěnice

24. kolo

Sobota 23. 5. 2020 17:00
Sokol Horní Moštěnice - Sokol Ústí"B"
Neděle 24. 5. 2020 10:00
Sokol Jezernice - Sokol Tovačov
Neděle 24. 5. 2020 17:00
FK Troubky - SK Radslavice
Neděle 24. 5. 2020 17:00
Sokol Mostkovice - Sokol Vrchoslavice 1946
Neděle 24. 5. 2020 17:00
Sokol v Pivíně - Sokol Otaslavice
Neděle 24. 5. 2020 17:00
FC Želatovice "B" - Sokol Klenovice
Neděle 24. 5. 2020 17:00
Sokol Kovalovice - Sokol Újezdec

25. kolo

Sobota 30. 5. 2020 17:00
Sokol Újezdec - FC Želatovice "B"
Sobota 30. 5. 2020 17:00
Sokol Klenovice - Sokol v Pivíně
Neděle 31. 5. 2020 17:00
Sokol Otaslavice - Sokol Mostkovice
Neděle 31. 5. 2020 17:00
Sokol Vrchoslavice 1946 - FK Troubky
Neděle 31. 5. 2020 17:00
SK Radslavice - Sokol Horní Moštěnice
Neděle 31. 5. 2020 17:00
Sokol Ústí"B" - Sokol Tovačov
Neděle 31. 5. 2020 17:00
Sokol Kovalovice - Sokol Jezernice

26. kolo

Sobota 6. 6. 2020 17:00
Sokol Horní Moštěnice - Sokol Vrchoslavice 1946
Neděle 7. 6. 2020 10:00
Sokol Jezernice - Sokol Ústí"B"
Neděle 7. 6. 2020 17:00
Sokol Tovačov - SK Radslavice
Neděle 7. 6. 2020 17:00
FK Troubky - Sokol Otaslavice
Neděle 7. 6. 2020 17:00
Sokol Mostkovice - Sokol Klenovice
Neděle 7. 6. 2020 17:00
Sokol v Pivíně - Sokol Újezdec
Neděle 7. 6. 2020 17:00
FC Želatovice "B" - Sokol Kovalovice

15. kolo

Sobota 13. 6. 2020 17:00
Sokol Horní Moštěnice - Sokol Klenovice
Neděle 14. 6. 2020 17:00
FK Troubky - Sokol Újezdec
Neděle 14. 6. 2020 17:00
Sokol Mostkovice - Sokol Kovalovice
Neděle 14. 6. 2020 17:00
Sokol v Pivíně - FC Želatovice "B"
Neděle 14. 6. 2020 17:00
SK Radslavice - Sokol Jezernice
Neděle 14. 6. 2020 17:00
Sokol Ústí"B" - Sokol Vrchoslavice 1946
Neděle 14. 6. 2020 17:00
Sokol Tovačov - Sokol Otaslavice

Export do kalendáře

Webdesign Ladislav Streck, 123 DESIGN