TOPlist

Všechny výsledky

Lion sport 1.B.třída skupina B

Rozpis a výsledky

Vyberte kolo
Vyberte družstvo
Vyberte místo

1. kolo

Sobota 3. 8. 2019 17:00
Sokol Dub - SK Loštice 1923 2:1 (1:1)

Rozhodčí: Pytlíček Dušan - Damek Jakub, Přenosil Jan.

Sobota 3. 8. 2019 17:00
Haná Prostějov - FK Velká Bystřice 2:1 (1:1)

Rozhodčí: Vachutka Dušan - Dömisch Michal, Protivánek Zdeněk.

Neděle 4. 8. 2019 17:00
Sokol Velký Týnec - Sokol Doloplazy 0:1 (0:0)

Rozhodčí: Horák Jiří - Kryl Stanislav, Spurný Dominik. Delegát: Oulehla Miloslav.

Neděle 4. 8. 2019 17:00
Jesenec-Dzbel - FC Hněvotín 1:2 (1:0) Pen: 5:6

Rozhodčí: Lizna Oldřich - Dokoupil Petr, Bašný Petr.

Neděle 4. 8. 2019 17:00
Moravský Beroun - FK ŠTERNBERK "B" 5:2 (2:2)

Rozhodčí: Kaňok Martin - Perutka Jiří, Borůvka Pavel.

Neděle 4. 8. 2019 17:00
TJ Smržice - Sokol Leština 3:2 (2:1)

Rozhodčí: Winkler Tomáš - Brázdil Petr, Halenka Martin. Delegát: Kubíček Radek.

Neděle 4. 8. 2019 17:00
SK Slatinice - Sokol Kožušany 3:4 (0:2)

Rozhodčí: Hruboš Nikola - Sedláček Libor, Čtvrtlík Jakub. Delegát: Seidl Radek.

2. kolo

Neděle 11. 8. 2019 17:00
FC Hněvotín - Sokol Kožušany 1:3 (0:0)

Rozhodčí: Halenka Martin - Kašpar Jaroslav, Přenosil Jan.

Neděle 11. 8. 2019 17:00
TJ Smržice - SK Slatinice 0:3 (0:1)

Rozhodčí: Rosskohl Ladislav - Smékal Jan, Pytlíček Jan.

Neděle 11. 8. 2019 17:00
SK Loštice 1923 - Sokol Leština 2:1 (1:0)

Rozhodčí: Horák Jiří - Kryl Stanislav, Šmíd Jaroslav.

Neděle 11. 8. 2019 17:00
Sokol Doloplazy - Sokol Dub 0:3 (0:3)

Rozhodčí: Winkler Tomáš - Zemánek Pavel, Votava Matěj.

Neděle 11. 8. 2019 17:00
FK Velká Bystřice - Sokol Velký Týnec 2:0 (1:0)

Rozhodčí: Pytlíček Dušan - Majer Pavel, Bašný Petr.

Neděle 11. 8. 2019 17:00
FK ŠTERNBERK "B" - Haná Prostějov 1:2 (0:0) Pen: 3:5

Rozhodčí: Valouch Jiří - Štěpán Matěj, Kundrát Ladislav.

Neděle 11. 8. 2019 17:00
Jesenec-Dzbel - Moravský Beroun 5:2 (3:0)

Rozhodčí: Zbožínek Lukáš - Novák Jaromír, Vachutka Dušan. Delegát: Sedlák Vladimír.

3. kolo

Sobota 17. 8. 2019 16:30
Sokol Dub - FK Velká Bystřice 3:0 (2:0)

Rozhodčí: Valouch Jiří - Kouřílek Martin, Látal Jiří.

Sobota 17. 8. 2019 16:30
Sokol Leština - Sokol Doloplazy 1:0 (0:0)

Rozhodčí: Dokoupil Petr - Štěpán Matěj, Blaťák Adam.

Sobota 17. 8. 2019 16:30
Haná Prostějov - Jesenec-Dzbel 10:4 (7:1)

Rozhodčí: Zemánek Pavel - Bašný Petr, Duda Pavel.

Neděle 18. 8. 2019 16:30
Sokol Velký Týnec - FK ŠTERNBERK "B" 10:2 (2:1)

Rozhodčí: Smékal Jan - Zemánek Pavel, Vachutka Dušan.

Neděle 18. 8. 2019 16:30
SK Slatinice - SK Loštice 1923 4:3 (1:1)

Rozhodčí: Valouch Jiří - Antoníček Jiří, Čásek Dalibor.

Neděle 18. 8. 2019 16:30
Sokol Kožušany - TJ Smržice 2:0 (1:0)

Rozhodčí: Novák Jaromír - Kryl Stanislav, Hubáček Antonín.

Neděle 18. 8. 2019 16:30
Moravský Beroun - FC Hněvotín 1:2 (1:0) Pen: 4:5

Rozhodčí: Votava Matěj - Halenka Martin, Konvička Tomáš. Delegát: Kubíček Radek.

4. kolo

Sobota 24. 8. 2019 16:30
FC Hněvotín - TJ Smržice

Rozhodčí: Stloukal Pavel - Rosskohl Ladislav, Pytlíček Jan.

Sobota 24. 8. 2019 16:30
Moravský Beroun - Haná Prostějov

Rozhodčí: Smékal Jan - Horák Jiří, Konvička Tomáš.

Neděle 25. 8. 2019 16:30
SK Loštice 1923 - Sokol Kožušany

Rozhodčí: Šebesta Vratislav - Lepka Miloslav, Štěpán Matěj.

Neděle 25. 8. 2019 16:30
Sokol Doloplazy - SK Slatinice

Rozhodčí: Labaš Roman - Šmíd Jaroslav, Čampišová Natálie.

Neděle 25. 8. 2019 16:30
FK Velká Bystřice - Sokol Leština

Rozhodčí: Motal Radek - Lizna Oldřich, Spurný Dominik.

Neděle 25. 8. 2019 16:30
FK ŠTERNBERK "B" - Sokol Dub

Rozhodčí: Pekárek Roman - Zbožínek Lukáš, Kaňok Martin.

Neděle 25. 8. 2019 16:30
Jesenec-Dzbel - Sokol Velký Týnec

Rozhodčí: Frais Jakub - Kreif Miroslav, Straka Michal.

5. kolo

Sobota 31. 8. 2019 16:00
Haná Prostějov - FC Hněvotín
Sobota 31. 8. 2019 16:00
Sokol Dub - Jesenec-Dzbel
Sobota 31. 8. 2019 16:00
Sokol Leština - FK ŠTERNBERK "B"
Sobota 31. 8. 2019 16:00
TJ Smržice - SK Loštice 1923
Neděle 1. 9. 2019 16:00
SK Slatinice - FK Velká Bystřice
Neděle 1. 9. 2019 16:00
Sokol Kožušany - Sokol Doloplazy
Neděle 1. 9. 2019 16:00
Sokol Velký Týnec - Moravský Beroun

6. kolo

Sobota 7. 9. 2019 16:00
FC Hněvotín - SK Loštice 1923
Sobota 7. 9. 2019 16:00
Jesenec-Dzbel - Sokol Leština
Sobota 7. 9. 2019 16:00
Haná Prostějov - Sokol Velký Týnec
Neděle 8. 9. 2019 10:15
Sokol Doloplazy - TJ Smržice
Neděle 8. 9. 2019 16:00
FK Velká Bystřice - Sokol Kožušany
Neděle 8. 9. 2019 16:00
FK ŠTERNBERK "B" - SK Slatinice
Neděle 8. 9. 2019 16:00
Moravský Beroun - Sokol Dub

7. kolo

Sobota 14. 9. 2019 16:00
Sokol Dub - Haná Prostějov
Sobota 14. 9. 2019 16:00
Sokol Leština - Moravský Beroun
Sobota 14. 9. 2019 16:00
TJ Smržice - FK Velká Bystřice
Neděle 15. 9. 2019 16:00
SK Loštice 1923 - Sokol Doloplazy
Neděle 15. 9. 2019 16:00
SK Slatinice - Jesenec-Dzbel
Neděle 15. 9. 2019 16:00
Sokol Kožušany - FK ŠTERNBERK "B"
Neděle 15. 9. 2019 16:00
Sokol Velký Týnec - FC Hněvotín

8. kolo

Sobota 21. 9. 2019 15:30
FC Hněvotín - Sokol Doloplazy
Sobota 21. 9. 2019 15:30
Moravský Beroun - SK Slatinice
Sobota 21. 9. 2019 15:30
Haná Prostějov - Sokol Leština
Neděle 22. 9. 2019 15:30
Sokol Velký Týnec - Sokol Dub
Neděle 22. 9. 2019 15:30
FK Velká Bystřice - SK Loštice 1923
Neděle 22. 9. 2019 15:30
FK ŠTERNBERK "B" - TJ Smržice
Neděle 22. 9. 2019 15:30
Jesenec-Dzbel - Sokol Kožušany

9. kolo

Sobota 28. 9. 2019 15:30
Sokol Dub - FC Hněvotín
Sobota 28. 9. 2019 15:30
Sokol Leština - Sokol Velký Týnec
Sobota 28. 9. 2019 15:30
TJ Smržice - Jesenec-Dzbel
Neděle 29. 9. 2019 15:30
SK Loštice 1923 - FK ŠTERNBERK "B"
Neděle 29. 9. 2019 15:30
Sokol Doloplazy - FK Velká Bystřice
Neděle 29. 9. 2019 15:30
SK Slatinice - Haná Prostějov
Neděle 29. 9. 2019 15:30
Sokol Kožušany - Moravský Beroun

10. kolo

Sobota 5. 10. 2019 15:00
FC Hněvotín - FK Velká Bystřice
Sobota 5. 10. 2019 15:00
Sokol Dub - Sokol Leština
Sobota 5. 10. 2019 15:00
Moravský Beroun - TJ Smržice
Sobota 5. 10. 2019 15:00
Haná Prostějov - Sokol Kožušany
Neděle 6. 10. 2019 15:00
Sokol Velký Týnec - SK Slatinice
Neděle 6. 10. 2019 15:00
FK ŠTERNBERK "B" - Sokol Doloplazy
Neděle 6. 10. 2019 15:00
Jesenec-Dzbel - SK Loštice 1923

11. kolo

Sobota 12. 10. 2019 15:00
Sokol Leština - FC Hněvotín
Sobota 12. 10. 2019 15:00
TJ Smržice - Haná Prostějov
Sobota 12. 10. 2019 15:00
Sokol Doloplazy - Jesenec-Dzbel
Neděle 13. 10. 2019 15:00
FK Velká Bystřice - FK ŠTERNBERK "B"
Neděle 13. 10. 2019 15:00
SK Loštice 1923 - Moravský Beroun
Neděle 13. 10. 2019 15:00
SK Slatinice - Sokol Dub
Neděle 13. 10. 2019 15:00
Sokol Kožušany - Sokol Velký Týnec

12. kolo

Sobota 19. 10. 2019 14:30
FC Hněvotín - FK ŠTERNBERK "B"
Sobota 19. 10. 2019 14:30
Sokol Dub - Sokol Kožušany
Sobota 19. 10. 2019 14:30
Sokol Leština - SK Slatinice
Sobota 19. 10. 2019 14:30
Moravský Beroun - Sokol Doloplazy
Neděle 20. 10. 2019 10:15
Haná Prostějov - SK Loštice 1923
Neděle 20. 10. 2019 14:30
Sokol Velký Týnec - TJ Smržice
Neděle 20. 10. 2019 14:30
Jesenec-Dzbel - FK Velká Bystřice

13. kolo

Sobota 26. 10. 2019 14:30
TJ Smržice - Sokol Dub
Neděle 27. 10. 2019 14:30
SK Loštice 1923 - Sokol Velký Týnec
Neděle 27. 10. 2019 14:30
Sokol Doloplazy - Haná Prostějov
Neděle 27. 10. 2019 14:30
FK Velká Bystřice - Moravský Beroun
Neděle 27. 10. 2019 14:30
FK ŠTERNBERK "B" - Jesenec-Dzbel
Neděle 27. 10. 2019 14:30
SK Slatinice - FC Hněvotín
Neděle 27. 10. 2019 14:30
Sokol Kožušany - Sokol Leština

14. kolo

Sobota 2. 11. 2019 14:00
Sokol Doloplazy - Sokol Velký Týnec
Sobota 2. 11. 2019 14:00
FC Hněvotín - Jesenec-Dzbel
Sobota 2. 11. 2019 14:00
Sokol Leština - TJ Smržice
Neděle 3. 11. 2019 14:00
Sokol Kožušany - SK Slatinice
Neděle 3. 11. 2019 14:00
FK ŠTERNBERK "B" - Moravský Beroun
Neděle 3. 11. 2019 14:00
FK Velká Bystřice - Haná Prostějov
Neděle 3. 11. 2019 14:00
SK Loštice 1923 - Sokol Dub

16. kolo

Sobota 28. 3. 2020 15:00
FC Hněvotín - Moravský Beroun
Neděle 29. 3. 2020 15:00
Jesenec-Dzbel - Haná Prostějov
Neděle 29. 3. 2020 15:00
FK ŠTERNBERK "B" - Sokol Velký Týnec
Neděle 29. 3. 2020 15:00
FK Velká Bystřice - Sokol Dub
Neděle 29. 3. 2020 15:00
Sokol Doloplazy - Sokol Leština
Neděle 29. 3. 2020 15:00
SK Loštice 1923 - SK Slatinice
Neděle 29. 3. 2020 15:00
TJ Smržice - Sokol Kožušany

17. kolo

Sobota 4. 4. 2020 15:30
Haná Prostějov - Moravský Beroun
Sobota 4. 4. 2020 15:30
Sokol Leština - FK Velká Bystřice
Sobota 4. 4. 2020 15:30
Sokol Dub - FK ŠTERNBERK "B"
Neděle 5. 4. 2020 15:30
Sokol Velký Týnec - Jesenec-Dzbel
Neděle 5. 4. 2020 15:30
TJ Smržice - FC Hněvotín
Neděle 5. 4. 2020 15:30
Sokol Kožušany - SK Loštice 1923
Neděle 5. 4. 2020 15:30
SK Slatinice - Sokol Doloplazy

18. kolo

Sobota 11. 4. 2020 15:30
FC Hněvotín - Haná Prostějov
Sobota 11. 4. 2020 15:30
Moravský Beroun - Sokol Velký Týnec
Neděle 12. 4. 2020 15:30
Jesenec-Dzbel - Sokol Dub
Neděle 12. 4. 2020 15:30
FK ŠTERNBERK "B" - Sokol Leština
Neděle 12. 4. 2020 15:30
FK Velká Bystřice - SK Slatinice
Neděle 12. 4. 2020 15:30
Sokol Doloplazy - Sokol Kožušany
Neděle 12. 4. 2020 15:30
SK Loštice 1923 - TJ Smržice

19. kolo

Sobota 18. 4. 2020 16:00
Sokol Leština - Jesenec-Dzbel
Sobota 18. 4. 2020 16:00
Sokol Dub - Moravský Beroun
Neděle 19. 4. 2020 16:00
Sokol Velký Týnec - Haná Prostějov
Neděle 19. 4. 2020 16:00
SK Loštice 1923 - FC Hněvotín
Neděle 19. 4. 2020 16:00
TJ Smržice - Sokol Doloplazy
Neděle 19. 4. 2020 16:00
Sokol Kožušany - FK Velká Bystřice
Neděle 19. 4. 2020 16:00
SK Slatinice - FK ŠTERNBERK "B"

20. kolo

Sobota 25. 4. 2020 16:00
FC Hněvotín - Sokol Velký Týnec
Sobota 25. 4. 2020 16:00
Haná Prostějov - Sokol Dub
Sobota 25. 4. 2020 16:00
Moravský Beroun - Sokol Leština
Neděle 26. 4. 2020 16:00
Jesenec-Dzbel - SK Slatinice
Neděle 26. 4. 2020 16:00
FK ŠTERNBERK "B" - Sokol Kožušany
Neděle 26. 4. 2020 16:00
FK Velká Bystřice - TJ Smržice
Neděle 26. 4. 2020 16:00
Sokol Doloplazy - SK Loštice 1923

21. kolo

Sobota 2. 5. 2020 16:30
Sokol Leština - Haná Prostějov
Sobota 2. 5. 2020 16:30
Sokol Dub - Sokol Velký Týnec
Neděle 3. 5. 2020 16:30
Sokol Doloplazy - FC Hněvotín
Neděle 3. 5. 2020 16:30
SK Loštice 1923 - FK Velká Bystřice
Neděle 3. 5. 2020 16:30
TJ Smržice - FK ŠTERNBERK "B"
Neděle 3. 5. 2020 16:30
Sokol Kožušany - Jesenec-Dzbel
Neděle 3. 5. 2020 16:30
SK Slatinice - Moravský Beroun

22. kolo

Sobota 9. 5. 2020 16:30
FC Hněvotín - Sokol Dub
Sobota 9. 5. 2020 16:30
Haná Prostějov - SK Slatinice
Sobota 9. 5. 2020 16:30
Moravský Beroun - Sokol Kožušany
Neděle 10. 5. 2020 16:30
Jesenec-Dzbel - TJ Smržice
Neděle 10. 5. 2020 16:30
FK ŠTERNBERK "B" - SK Loštice 1923
Neděle 10. 5. 2020 16:30
FK Velká Bystřice - Sokol Doloplazy
Neděle 10. 5. 2020 16:30
Sokol Velký Týnec - Sokol Leština

23. kolo

Sobota 16. 5. 2020 17:00
Sokol Leština - Sokol Dub
Neděle 17. 5. 2020 17:00
FK Velká Bystřice - FC Hněvotín
Neděle 17. 5. 2020 17:00
Sokol Doloplazy - FK ŠTERNBERK "B"
Neděle 17. 5. 2020 17:00
SK Loštice 1923 - Jesenec-Dzbel
Neděle 17. 5. 2020 17:00
TJ Smržice - Moravský Beroun
Neděle 17. 5. 2020 17:00
Sokol Kožušany - Haná Prostějov
Neděle 17. 5. 2020 17:00
SK Slatinice - Sokol Velký Týnec

24. kolo

Sobota 23. 5. 2020 17:00
FC Hněvotín - Sokol Leština
Sobota 23. 5. 2020 17:00
Sokol Dub - SK Slatinice
Sobota 23. 5. 2020 17:00
Haná Prostějov - TJ Smržice
Sobota 23. 5. 2020 17:00
Moravský Beroun - SK Loštice 1923
Neděle 24. 5. 2020 17:00
Jesenec-Dzbel - Sokol Doloplazy
Neděle 24. 5. 2020 17:00
FK ŠTERNBERK "B" - FK Velká Bystřice
Neděle 24. 5. 2020 17:00
Sokol Velký Týnec - Sokol Kožušany

25. kolo

Neděle 31. 5. 2020 17:00
FK ŠTERNBERK "B" - FC Hněvotín
Neděle 31. 5. 2020 17:00
FK Velká Bystřice - Jesenec-Dzbel
Neděle 31. 5. 2020 17:00
Sokol Doloplazy - Moravský Beroun
Neděle 31. 5. 2020 17:00
SK Loštice 1923 - Haná Prostějov
Neděle 31. 5. 2020 17:00
TJ Smržice - Sokol Velký Týnec
Neděle 31. 5. 2020 17:00
Sokol Kožušany - Sokol Dub
Neděle 31. 5. 2020 17:00
SK Slatinice - Sokol Leština

26. kolo

Sobota 6. 6. 2020 17:00
FC Hněvotín - SK Slatinice
Sobota 6. 6. 2020 17:00
Sokol Leština - Sokol Kožušany
Sobota 6. 6. 2020 17:00
Sokol Dub - TJ Smržice
Sobota 6. 6. 2020 17:00
Haná Prostějov - Sokol Doloplazy
Sobota 6. 6. 2020 17:00
Moravský Beroun - FK Velká Bystřice
Neděle 7. 6. 2020 17:00
Jesenec-Dzbel - FK ŠTERNBERK "B"
Neděle 7. 6. 2020 17:00
Sokol Velký Týnec - SK Loštice 1923

15. kolo

Sobota 13. 6. 2020 17:00
Sokol Leština - SK Loštice 1923
Sobota 13. 6. 2020 17:00
Sokol Dub - Sokol Doloplazy
Sobota 13. 6. 2020 17:00
Haná Prostějov - FK ŠTERNBERK "B"
Sobota 13. 6. 2020 17:00
Moravský Beroun - Jesenec-Dzbel
Neděle 14. 6. 2020 17:00
Sokol Velký Týnec - FK Velká Bystřice
Neděle 14. 6. 2020 17:00
Sokol Kožušany - FC Hněvotín
Neděle 14. 6. 2020 17:00
SK Slatinice - TJ Smržice

Export do kalendáře

Webdesign Ladislav Streck, 123 DESIGN