TOPlist

Všechny výsledky

Lion sport 1.B.třída skupina B

Rozpis a výsledky

Vyberte kolo
všechna kola všechna kola1234567891011121314161718192021222324252615
Vyberte družstvo
všechna družstva všechna družstvaSokol DoloplazyMoravský BerounJesenec-DzbelTJ SK ZvoleFK Nemilany Sokol KožušanyFK ŠTERNBERK "B"SK Loštice 1923 Olešnice u BouzovaSportovní klub SlatiniceTJ Sokol TřeštinaTJ SmržiceFK Velká BystřiceFK Nové Sady"B"
Vyberte místo
doma i venku doma i venkuDomaVenku

1. kolo

Sobota 4. 8. 2018 17:00
Jesenec-Dzbel - TJ Sokol Třeština 1:2 (1:1) Pen: 4:5

Rozhodčí: Kryl Stanislav - Hubený Ondřej, Zika Ondřej.

Sobota 4. 8. 2018 17:00
Olešnice u Bouzova - Sokol Doloplazy 5:0 (1:0)

Rozhodčí: Šerý Patrik - Borůvka Pavel, Rozman Jan. Delegát: Sedlák Vladimír.

Sobota 4. 8. 2018 17:00
FK Nemilany - Sportovní klub Slatinice 2:4 (1:1)

Rozhodčí: Vachutka Dušan - Krátký Jaroslav, Weiser Luděk.

Neděle 5. 8. 2018 10:00
FK Nové Sady"B" - FK Velká Bystřice 3:1 (0:1)

Rozhodčí: Januš Václav - Borůvka Pavel, Doležal David.

Neděle 5. 8. 2018 17:00
TJ Smržice - SK Loštice 1923 1:6 (1:3)

Rozhodčí: Lepka Miloslav - Milek Martin, Dokoupil Petr.

Neděle 5. 8. 2018 17:00
TJ SK Zvole - FK ŠTERNBERK "B" 2:3 (0:0) Pen: 4:5

Rozhodčí: Šmíd Jaroslav - Kryl Stanislav, Molík Jan.

Neděle 5. 8. 2018 17:00
Sokol Kožušany - Moravský Beroun 1:0 (1:0)

Rozhodčí: Hampl Evžen - Pytlíček Dušan, Zemánek Pavel.

2. kolo

Sobota 11. 8. 2018 17:00
TJ Sokol Třeština - FK Velká Bystřice 3:1 (2:0)

Rozhodčí: Winkler Tomáš - Vachutka Dušan, Navrátil Miroslav. Delegát: Žák Ludvík.

Sobota 11. 8. 2018 17:00
Moravský Beroun - FK Nové Sady"B" 1:0 (0:0) Pen: 4:3

Rozhodčí: Matulík Radek - Novák Jaromír, Sečka Vojtěch.

Neděle 12. 8. 2018 17:00
Sportovní klub Slatinice - Sokol Kožušany 3:2 (1:1) Pen: 4:2

Rozhodčí: Hruboš Nikola - Lasovský Petr, Horák Jiří. Delegát: Piňos Karel.

Neděle 12. 8. 2018 17:00
SK Loštice 1923 - FK Nemilany 3:0 (K)

Rozhodčí: Bašný Petr - Kopecký David, Kašpar Jaroslav.

Neděle 12. 8. 2018 17:00
Sokol Doloplazy - TJ Smržice 3:2 (1:2) Pen: 5:4

Rozhodčí: Hrbáček Adam - Kryl Stanislav, Brázdil Petr.

Neděle 12. 8. 2018 17:00
FK ŠTERNBERK "B" - Olešnice u Bouzova 2:5 (1:1)

Rozhodčí: Pytlíček Dušan - Novák Jaromír, Labaš Roman.

Neděle 12. 8. 2018 17:00
Jesenec-Dzbel - TJ SK Zvole 5:3 (2:2)

Rozhodčí: Dokoupil Petr - Majer Pavel, Čampišová Natálie.

3. kolo

Sobota 18. 8. 2018 15:30
Olešnice u Bouzova - Jesenec-Dzbel 5:0 (1:0)

Rozhodčí: Matulík Radek - Valouch Jiří, Hubáček Antonín. Delegát: Zelík Pavel.

Sobota 18. 8. 2018 16:30
TJ Smržice - FK ŠTERNBERK "B" 3:2 (1:1)

Rozhodčí: Lasovský Petr - Vedral Roman, Hruboš Nikola.

Sobota 18. 8. 2018 16:30
FK Nemilany - Sokol Doloplazy 1:2 (0:1)

Rozhodčí: Stloukal Pavel - Perutka Jiří, Labaš Roman.

Sobota 18. 8. 2018 16:30
TJ SK Zvole - TJ Sokol Třeština 4:3 (1:1) Pen: 4:3

Rozhodčí: Hrbáček Adam - Lizna Oldřich, Heger Michal. Delegát: Žák Ludvík.

Neděle 19. 8. 2018 10:00
FK Nové Sady"B" - Sportovní klub Slatinice 2:1 (0:1)

Rozhodčí: Bašný Petr - Kopecký David, Motal Radek. Delegát: Vysloužil Petr.

Neděle 19. 8. 2018 16:30
FK Velká Bystřice - Moravský Beroun 10:3 (4:3)

Rozhodčí: Horák Jiří - Čampišová Natálie, Čásek Dalibor.

Neděle 19. 8. 2018 16:30
Sokol Kožušany - SK Loštice 1923 4:1 (1:1)

Rozhodčí: Doležal David - Štěpán Matěj, Opletal Robert.

4. kolo

Sobota 25. 8. 2018 16:30
TJ Sokol Třeština - Moravský Beroun

Rozhodčí: Štěpán Matěj - Foral Lukáš, Čampišová Natálie.

Sobota 25. 8. 2018 16:30
Sportovní klub Slatinice - FK Velká Bystřice

Rozhodčí: Pytlíček Dušan - Konečný Miroslav, Vachutka Dušan.

Sobota 25. 8. 2018 16:30
TJ SK Zvole - Olešnice u Bouzova

Rozhodčí: Rosskohl Ladislav - Kaňok Martin, Aberle Jiří.

Neděle 26. 8. 2018 16:30
SK Loštice 1923 - FK Nové Sady"B"

Rozhodčí: Čampišová Natálie - Valouch Jiří, Januš Václav. Delegát: Kondler Petr.

Neděle 26. 8. 2018 16:30
Sokol Doloplazy - Sokol Kožušany

Rozhodčí: Kreif Miroslav - Novák Jaromír.

Neděle 26. 8. 2018 16:30
FK ŠTERNBERK "B" - FK Nemilany

Rozhodčí: Šrejma Robert - Kryl Stanislav. Delegát: Kubíček Radek.

Neděle 26. 8. 2018 16:30
Jesenec-Dzbel - TJ Smržice

Rozhodčí: Sedláček Libor - Labaš Roman.

5. kolo

Sobota 1. 9. 2018 15:30
Olešnice u Bouzova - TJ Sokol Třeština
Sobota 1. 9. 2018 16:00
FK Nemilany - Jesenec-Dzbel
Sobota 1. 9. 2018 16:00
Moravský Beroun - Sportovní klub Slatinice
Neděle 2. 9. 2018 10:00
FK Nové Sady"B" - Sokol Doloplazy
Neděle 2. 9. 2018 16:00
FK Velká Bystřice - SK Loštice 1923
Neděle 2. 9. 2018 16:00
Sokol Kožušany - FK ŠTERNBERK "B"
Neděle 2. 9. 2018 16:00
TJ Smržice - TJ SK Zvole

6. kolo

Sobota 8. 9. 2018 16:00
TJ Sokol Třeština - Sportovní klub Slatinice
Sobota 8. 9. 2018 16:00
TJ SK Zvole - FK Nemilany
Neděle 9. 9. 2018 15:30
Olešnice u Bouzova - TJ Smržice
Neděle 9. 9. 2018 16:00
SK Loštice 1923 - Moravský Beroun
Neděle 9. 9. 2018 16:00
Sokol Doloplazy - FK Velká Bystřice
Neděle 9. 9. 2018 16:00
FK ŠTERNBERK "B" - FK Nové Sady"B"
Neděle 9. 9. 2018 16:00
Jesenec-Dzbel - Sokol Kožušany

7. kolo

Sobota 15. 9. 2018 15:30
TJ Smržice - TJ Sokol Třeština
Sobota 15. 9. 2018 15:30
FK Nemilany - Olešnice u Bouzova
Sobota 15. 9. 2018 15:30
Moravský Beroun - Sokol Doloplazy
Sobota 15. 9. 2018 15:30
Sportovní klub Slatinice - SK Loštice 1923
Neděle 16. 9. 2018 10:00
FK Nové Sady"B" - Jesenec-Dzbel
Neděle 16. 9. 2018 15:30
FK Velká Bystřice - FK ŠTERNBERK "B"
Neděle 16. 9. 2018 15:30
Sokol Kožušany - TJ SK Zvole

8. kolo

Sobota 22. 9. 2018 15:30
Jesenec-Dzbel - FK Velká Bystřice
Sobota 22. 9. 2018 15:30
TJ SK Zvole - FK Nové Sady"B"
Sobota 22. 9. 2018 15:30
Olešnice u Bouzova - Sokol Kožušany
Sobota 22. 9. 2018 15:30
TJ Smržice - FK Nemilany
Neděle 23. 9. 2018 15:30
TJ Sokol Třeština - SK Loštice 1923
Neděle 23. 9. 2018 15:30
Sokol Doloplazy - Sportovní klub Slatinice
Neděle 23. 9. 2018 15:30
FK ŠTERNBERK "B" - Moravský Beroun

9. kolo

Sobota 29. 9. 2018 15:30
FK Nemilany - TJ Sokol Třeština
Sobota 29. 9. 2018 15:30
Moravský Beroun - Jesenec-Dzbel
Sobota 29. 9. 2018 15:30
Sportovní klub Slatinice - FK ŠTERNBERK "B"
Neděle 30. 9. 2018 10:00
FK Nové Sady"B" - Olešnice u Bouzova
Neděle 30. 9. 2018 15:30
FK Velká Bystřice - TJ SK Zvole
Neděle 30. 9. 2018 15:30
SK Loštice 1923 - Sokol Doloplazy
Neděle 30. 9. 2018 15:30
Sokol Kožušany - TJ Smržice

10. kolo

Sobota 6. 10. 2018 15:00
TJ Sokol Třeština - Sokol Doloplazy
Sobota 6. 10. 2018 15:00
Jesenec-Dzbel - Sportovní klub Slatinice
Sobota 6. 10. 2018 15:00
TJ SK Zvole - Moravský Beroun
Sobota 6. 10. 2018 15:00
Olešnice u Bouzova - FK Velká Bystřice
Sobota 6. 10. 2018 15:00
TJ Smržice - FK Nové Sady"B"
Sobota 6. 10. 2018 15:00
FK Nemilany - Sokol Kožušany
Neděle 7. 10. 2018 15:00
FK ŠTERNBERK "B" - SK Loštice 1923

11. kolo

Sobota 13. 10. 2018 15:00
Moravský Beroun - Olešnice u Bouzova
Sobota 13. 10. 2018 15:00
Sportovní klub Slatinice - TJ SK Zvole
Neděle 14. 10. 2018 10:00
FK Nové Sady"B" - FK Nemilany
Neděle 14. 10. 2018 15:00
FK Velká Bystřice - TJ Smržice
Neděle 14. 10. 2018 15:00
SK Loštice 1923 - Jesenec-Dzbel
Neděle 14. 10. 2018 15:00
Sokol Doloplazy - FK ŠTERNBERK "B"
Neděle 14. 10. 2018 15:00
Sokol Kožušany - TJ Sokol Třeština

12. kolo

Sobota 20. 10. 2018 14:30
TJ Sokol Třeština - FK ŠTERNBERK "B"
Sobota 20. 10. 2018 14:30
TJ SK Zvole - SK Loštice 1923
Sobota 20. 10. 2018 14:30
Olešnice u Bouzova - Sportovní klub Slatinice
Sobota 20. 10. 2018 14:30
TJ Smržice - Moravský Beroun
Sobota 20. 10. 2018 14:30
FK Nemilany - FK Velká Bystřice
Neděle 21. 10. 2018 14:30
Sokol Kožušany - FK Nové Sady"B"
Neděle 21. 10. 2018 14:30
Jesenec-Dzbel - Sokol Doloplazy

13. kolo

Sobota 27. 10. 2018 14:30
Moravský Beroun - FK Nemilany
Sobota 27. 10. 2018 14:30
Sportovní klub Slatinice - TJ Smržice
Neděle 28. 10. 2018 10:00
FK Nové Sady"B" - TJ Sokol Třeština
Neděle 28. 10. 2018 14:30
FK Velká Bystřice - Sokol Kožušany
Neděle 28. 10. 2018 14:30
SK Loštice 1923 - Olešnice u Bouzova
Neděle 28. 10. 2018 14:30
Sokol Doloplazy - TJ SK Zvole
Neděle 28. 10. 2018 14:30
FK ŠTERNBERK "B" - Jesenec-Dzbel

14. kolo

Sobota 3. 11. 2018 14:00
TJ Sokol Třeština - Jesenec-Dzbel
Sobota 3. 11. 2018 14:00
FK ŠTERNBERK "B" - TJ SK Zvole
Sobota 3. 11. 2018 14:00
Sportovní klub Slatinice - FK Nemilany
Sobota 3. 11. 2018 14:00
Moravský Beroun - Sokol Kožušany
Neděle 4. 11. 2018 14:00
FK Velká Bystřice - FK Nové Sady"B"
Neděle 4. 11. 2018 14:00
Sokol Doloplazy - Olešnice u Bouzova
Neděle 4. 11. 2018 14:00
SK Loštice 1923 - TJ Smržice

16. kolo

Sobota 30. 3. 2019 15:00
TJ Sokol Třeština - TJ SK Zvole
Sobota 30. 3. 2019 15:00
Sportovní klub Slatinice - FK Nové Sady"B"
Sobota 30. 3. 2019 15:00
Moravský Beroun - FK Velká Bystřice
Neděle 31. 3. 2019 15:00
Jesenec-Dzbel - Olešnice u Bouzova
Neděle 31. 3. 2019 15:00
FK ŠTERNBERK "B" - TJ Smržice
Neděle 31. 3. 2019 15:00
Sokol Doloplazy - FK Nemilany
Neděle 31. 3. 2019 15:00
SK Loštice 1923 - Sokol Kožušany

17. kolo

Sobota 6. 4. 2019 15:30
Moravský Beroun - TJ Sokol Třeština
Sobota 6. 4. 2019 15:30
FK Nemilany - FK ŠTERNBERK "B"
Sobota 6. 4. 2019 15:30
Olešnice u Bouzova - TJ SK Zvole
Neděle 7. 4. 2019 10:00
FK Nové Sady"B" - SK Loštice 1923
Neděle 7. 4. 2019 15:30
Sokol Kožušany - Sokol Doloplazy
Neděle 7. 4. 2019 15:30
TJ Smržice - Jesenec-Dzbel
Neděle 7. 4. 2019 15:30
FK Velká Bystřice - Sportovní klub Slatinice

18. kolo

Sobota 13. 4. 2019 15:30
TJ Sokol Třeština - Olešnice u Bouzova
Sobota 13. 4. 2019 15:30
TJ SK Zvole - TJ Smržice
Sobota 13. 4. 2019 15:30
Sportovní klub Slatinice - Moravský Beroun
Neděle 14. 4. 2019 15:30
Jesenec-Dzbel - FK Nemilany
Neděle 14. 4. 2019 15:30
FK ŠTERNBERK "B" - Sokol Kožušany
Neděle 14. 4. 2019 15:30
Sokol Doloplazy - FK Nové Sady"B"
Neděle 14. 4. 2019 15:30
SK Loštice 1923 - FK Velká Bystřice

19. kolo

Sobota 20. 4. 2019 16:00
Sportovní klub Slatinice - TJ Sokol Třeština
Sobota 20. 4. 2019 16:00
Moravský Beroun - SK Loštice 1923
Sobota 20. 4. 2019 16:00
FK Nemilany - TJ SK Zvole
Neděle 21. 4. 2019 10:00
FK Nové Sady"B" - FK ŠTERNBERK "B"
Neděle 21. 4. 2019 16:00
Sokol Kožušany - Jesenec-Dzbel
Neděle 21. 4. 2019 16:00
TJ Smržice - Olešnice u Bouzova
Neděle 21. 4. 2019 16:00
FK Velká Bystřice - Sokol Doloplazy

20. kolo

Sobota 27. 4. 2019 15:30
Olešnice u Bouzova - FK Nemilany
Sobota 27. 4. 2019 16:00
TJ SK Zvole - Sokol Kožušany
Sobota 27. 4. 2019 16:00
TJ Sokol Třeština - TJ Smržice
Neděle 28. 4. 2019 16:00
Jesenec-Dzbel - FK Nové Sady"B"
Neděle 28. 4. 2019 16:00
FK ŠTERNBERK "B" - FK Velká Bystřice
Neděle 28. 4. 2019 16:00
Sokol Doloplazy - Moravský Beroun
Neděle 28. 4. 2019 16:00
SK Loštice 1923 - Sportovní klub Slatinice

21. kolo

Sobota 4. 5. 2019 16:30
Sportovní klub Slatinice - Sokol Doloplazy
Sobota 4. 5. 2019 16:30
Moravský Beroun - FK ŠTERNBERK "B"
Sobota 4. 5. 2019 16:30
FK Nemilany - TJ Smržice
Neděle 5. 5. 2019 10:00
FK Nové Sady"B" - TJ SK Zvole
Neděle 5. 5. 2019 16:30
Sokol Kožušany - Olešnice u Bouzova
Neděle 5. 5. 2019 16:30
FK Velká Bystřice - Jesenec-Dzbel
Neděle 5. 5. 2019 16:30
SK Loštice 1923 - TJ Sokol Třeština

22. kolo

Sobota 11. 5. 2019 15:30
Olešnice u Bouzova - FK Nové Sady"B"
Sobota 11. 5. 2019 16:30
TJ SK Zvole - FK Velká Bystřice
Sobota 11. 5. 2019 16:30
TJ Sokol Třeština - FK Nemilany
Neděle 12. 5. 2019 16:30
TJ Smržice - Sokol Kožušany
Neděle 12. 5. 2019 16:30
Jesenec-Dzbel - Moravský Beroun
Neděle 12. 5. 2019 16:30
FK ŠTERNBERK "B" - Sportovní klub Slatinice
Neděle 12. 5. 2019 16:30
Sokol Doloplazy - SK Loštice 1923

23. kolo

Sobota 18. 5. 2019 17:00
Sportovní klub Slatinice - Jesenec-Dzbel
Sobota 18. 5. 2019 17:00
Moravský Beroun - TJ SK Zvole
Neděle 19. 5. 2019 10:00
FK Nové Sady"B" - TJ Smržice
Neděle 19. 5. 2019 17:00
Sokol Kožušany - FK Nemilany
Neděle 19. 5. 2019 17:00
FK Velká Bystřice - Olešnice u Bouzova
Neděle 19. 5. 2019 17:00
Sokol Doloplazy - TJ Sokol Třeština
Neděle 19. 5. 2019 17:00
SK Loštice 1923 - FK ŠTERNBERK "B"

24. kolo

Sobota 25. 5. 2019 15:30
Olešnice u Bouzova - Moravský Beroun
Sobota 25. 5. 2019 17:00
TJ SK Zvole - Sportovní klub Slatinice
Sobota 25. 5. 2019 17:00
TJ Sokol Třeština - Sokol Kožušany
Sobota 25. 5. 2019 17:00
FK Nemilany - FK Nové Sady"B"
Neděle 26. 5. 2019 17:00
TJ Smržice - FK Velká Bystřice
Neděle 26. 5. 2019 17:00
Jesenec-Dzbel - SK Loštice 1923
Neděle 26. 5. 2019 17:00
FK ŠTERNBERK "B" - Sokol Doloplazy

25. kolo

Sobota 1. 6. 2019 17:00
Sportovní klub Slatinice - Olešnice u Bouzova
Sobota 1. 6. 2019 17:00
Moravský Beroun - TJ Smržice
Neděle 2. 6. 2019 10:00
FK Nové Sady"B" - Sokol Kožušany
Neděle 2. 6. 2019 17:00
FK Velká Bystřice - FK Nemilany
Neděle 2. 6. 2019 17:00
FK ŠTERNBERK "B" - TJ Sokol Třeština
Neděle 2. 6. 2019 17:00
Sokol Doloplazy - Jesenec-Dzbel
Neděle 2. 6. 2019 17:00
SK Loštice 1923 - TJ SK Zvole

26. kolo

Sobota 8. 6. 2019 15:30
Olešnice u Bouzova - SK Loštice 1923
Sobota 8. 6. 2019 17:00
TJ SK Zvole - Sokol Doloplazy
Sobota 8. 6. 2019 17:00
FK Nemilany - Moravský Beroun
Sobota 8. 6. 2019 17:00
TJ Sokol Třeština - FK Nové Sady"B"
Neděle 9. 6. 2019 17:00
Sokol Kožušany - FK Velká Bystřice
Neděle 9. 6. 2019 17:00
TJ Smržice - Sportovní klub Slatinice
Neděle 9. 6. 2019 17:00
Jesenec-Dzbel - FK ŠTERNBERK "B"

15. kolo

Sobota 15. 6. 2019 17:00
FK Nemilany - SK Loštice 1923
Sobota 15. 6. 2019 17:00
Olešnice u Bouzova - FK ŠTERNBERK "B"
Sobota 15. 6. 2019 17:00
TJ SK Zvole - Jesenec-Dzbel
Neděle 16. 6. 2019 10:00
FK Nové Sady"B" - Moravský Beroun
Neděle 16. 6. 2019 17:00
Sokol Kožušany - Sportovní klub Slatinice
Neděle 16. 6. 2019 17:00
TJ Smržice - Sokol Doloplazy
Neděle 16. 6. 2019 17:00
FK Velká Bystřice - TJ Sokol Třeština

Export do kalendáře

Webdesign Ladislav Streck, 123 DESIGN