TOPlist

Všechny výsledky

KEDUL 1.B.třída skupina C

Rozpis a výsledky

Vyberte kolo
Vyberte družstvo
Vyberte místo

1. kolo

Sobota 3. 8. 2019 16:30
TJ Zlaté Hory - Sokol Bernartice 2:1 (1:1)

Rozhodčí: Novák Jaromír - Gilík Přemysl, Burďák Jiří.

Sobota 3. 8. 2019 17:00
Loučná nad Desnou - Sokol Vikýřovice 1:6 (0:1)

Rozhodčí: Kryl Stanislav - Kubíček Stanislav, Ondráček Jakub. Delegát: Balcárek Jiří.

Sobota 3. 8. 2019 17:00
Olpa Jindřichov - Sokol Nový Malín 5:1 (4:0)

Rozhodčí: Zemánek Pavel - Sokol Miroslav, Jílek Pavel.

Neděle 4. 8. 2019 14:00
FK Stomix Žulová - SOKOL ŠTÍTY 4:3 (3:1) Pen: 4:3

Rozhodčí: Pytlíček Dušan - Pekárek Roman, Přenosil Jan.

Neděle 4. 8. 2019 15:00
TJ Písečná - SK Bludov 2:3 (1:3)

Rozhodčí: Zemánek Pavel - Dokoupil Petr, Zbožínek Lukáš.

Neděle 4. 8. 2019 17:00
TJ Postřelmov - TJ Libina 7:1 (2:0)

Rozhodčí: Trávníček Miroslav - Molík Jan, Lepka Miloslav.

Neděle 4. 8. 2019 17:00
FK Ruda nad Moravou - Sokol Sudkov 4:0 (1:0)

Rozhodčí: Valouch Jiří - Slota Marek, Štěpán Matěj.

2. kolo

Sobota 10. 8. 2019 16:00
Sokol Bernartice - Loučná nad Desnou 2:0 (0:0)

Rozhodčí: Jurčák Milan - Gilík Přemysl, Příhoda Ladislav. Delegát: Balcárek Jiří.

Sobota 10. 8. 2019 17:00
Sokol Sudkov - TJ Zlaté Hory 3:2 (1:2) Pen: 5:4

Rozhodčí: Zemánek Pavel - Lepka Miloslav, Janků Milan.

Sobota 10. 8. 2019 17:00
TJ Libina - FK Ruda nad Moravou 2:1 (1:0)

Rozhodčí: Novák Jaromír - Straka Michal, Ondráček Jakub.

Sobota 10. 8. 2019 17:00
SK Bludov - TJ Postřelmov 3:1 (1:0)

Rozhodčí: Horák Jiří - Chládek Miroslav, Kubíček Stanislav.

Sobota 10. 8. 2019 17:00
Olpa Jindřichov - TJ Písečná 7:1 (3:1)

Rozhodčí: Pekárek Roman - Jílek Petr, Čtvrtlík Jakub.

Sobota 10. 8. 2019 17:00
Sokol Nový Malín - SOKOL ŠTÍTY 1:2 (1:2)

Rozhodčí: Januš Václav - Krpec Radomír, Konvička Tomáš.

Sobota 10. 8. 2019 17:00
Sokol Vikýřovice - FK Stomix Žulová 5:4 (3:3)

Rozhodčí: Kylar Roman - Štěpán Matěj, Profous Petr.

3. kolo

Sobota 17. 8. 2019 14:00
TJ Postřelmov - Olpa Jindřichov 3:2 (1:2)

Rozhodčí: Frais Jakub - Štěpán Matěj, Janků Milan. Delegát: Balcárek Jiří.

Sobota 17. 8. 2019 16:30
TJ Zlaté Hory - TJ Libina 0:3 (0:1)

Rozhodčí: Kryl Stanislav - Smékal Jan, Fukna Radok.

Sobota 17. 8. 2019 16:30
Loučná nad Desnou - Sokol Sudkov 3:1 (2:0)

Rozhodčí: Kreif Miroslav - Chládek Miroslav, Provazník Jan.

Sobota 17. 8. 2019 16:30
TJ Písečná - Sokol Nový Malín 3:2 (2:0)

Rozhodčí: Novák Jaromír - Jelínek Tomáš, Marek Petr.

Sobota 17. 8. 2019 16:30
SOKOL ŠTÍTY - Sokol Vikýřovice 0:3 (0:2)

Rozhodčí: Vachutka Dušan - Majer Pavel, Jílek Pavel.

Neděle 18. 8. 2019 14:00
FK Stomix Žulová - Sokol Bernartice 2:3 (0:1)

Rozhodčí: Zbožínek Lukáš - Lepka Miloslav, Štěpán Matěj.

Neděle 18. 8. 2019 16:30
FK Ruda nad Moravou - SK Bludov 0:3 (0:0)

Rozhodčí: Kylar Roman - Chládek Miroslav, Straka Michal.

4. kolo

Sobota 24. 8. 2019 16:00
Sokol Bernartice - SOKOL ŠTÍTY

Rozhodčí: Šmíd Jaroslav.

Sobota 24. 8. 2019 16:30
Sokol Sudkov - FK Stomix Žulová

Rozhodčí: Novák Jaromír - Hruboš Nikola, Tomášek Jiří.

Sobota 24. 8. 2019 16:30
TJ Libina - Loučná nad Desnou

Rozhodčí: Zemánek Pavel - Šerý Patrik, Šula Oldřich.

Sobota 24. 8. 2019 16:30
SK Bludov - TJ Zlaté Hory

Rozhodčí: Lizna Oldřich - Winkler Tomáš, Ondráček Jakub.

Sobota 24. 8. 2019 16:30
Olpa Jindřichov - FK Ruda nad Moravou

Rozhodčí: Brázdil Petr - Dokoupil Petr, Jílek Pavel.

Sobota 24. 8. 2019 16:30
TJ Písečná - TJ Postřelmov

Rozhodčí: Valouch Jiří.

Sobota 24. 8. 2019 16:30
Sokol Nový Malín - Sokol Vikýřovice

Rozhodčí: Matulík Radek - Kundrát Ladislav, Profous Petr.

5. kolo

Sobota 31. 8. 2019 16:00
TJ Zlaté Hory - Olpa Jindřichov
Sobota 31. 8. 2019 16:00
Loučná nad Desnou - SK Bludov
Sobota 31. 8. 2019 16:00
SOKOL ŠTÍTY - Sokol Sudkov
Sobota 31. 8. 2019 16:00
Sokol Vikýřovice - Sokol Bernartice
Sobota 31. 8. 2019 17:00
TJ Postřelmov - Sokol Nový Malín
Neděle 1. 9. 2019 14:00
FK Stomix Žulová - TJ Libina
Neděle 1. 9. 2019 16:00
FK Ruda nad Moravou - TJ Písečná

6. kolo

Sobota 7. 9. 2019 16:00
Sokol Nový Malín - Sokol Bernartice
Sobota 7. 9. 2019 16:00
Sokol Sudkov - Sokol Vikýřovice
Sobota 7. 9. 2019 16:00
TJ Libina - SOKOL ŠTÍTY
Sobota 7. 9. 2019 16:00
SK Bludov - FK Stomix Žulová
Sobota 7. 9. 2019 16:00
Olpa Jindřichov - Loučná nad Desnou
Sobota 7. 9. 2019 16:00
TJ Písečná - TJ Zlaté Hory
Neděle 8. 9. 2019 17:00
TJ Postřelmov - FK Ruda nad Moravou

7. kolo

Sobota 14. 9. 2019 16:00
SOKOL ŠTÍTY - SK Bludov
Sobota 14. 9. 2019 16:00
Sokol Vikýřovice - TJ Libina
Sobota 14. 9. 2019 16:00
Sokol Bernartice - Sokol Sudkov
Sobota 14. 9. 2019 16:00
TJ Zlaté Hory - TJ Postřelmov
Sobota 14. 9. 2019 16:00
Loučná nad Desnou - TJ Písečná
Neděle 15. 9. 2019 14:00
FK Stomix Žulová - Olpa Jindřichov
Neděle 15. 9. 2019 16:00
FK Ruda nad Moravou - Sokol Nový Malín

8. kolo

Sobota 21. 9. 2019 13:00
TJ Postřelmov - Loučná nad Desnou
Sobota 21. 9. 2019 15:30
Sokol Nový Malín - Sokol Sudkov
Sobota 21. 9. 2019 15:30
TJ Libina - Sokol Bernartice
Sobota 21. 9. 2019 15:30
SK Bludov - Sokol Vikýřovice
Sobota 21. 9. 2019 15:30
Olpa Jindřichov - SOKOL ŠTÍTY
Sobota 21. 9. 2019 15:30
TJ Písečná - FK Stomix Žulová
Neděle 22. 9. 2019 15:30
FK Ruda nad Moravou - TJ Zlaté Hory

9. kolo

Sobota 28. 9. 2019 15:30
TJ Zlaté Hory - Sokol Nový Malín
Sobota 28. 9. 2019 15:30
Loučná nad Desnou - FK Ruda nad Moravou
Sobota 28. 9. 2019 15:30
SOKOL ŠTÍTY - TJ Písečná
Sobota 28. 9. 2019 15:30
Sokol Vikýřovice - Olpa Jindřichov
Sobota 28. 9. 2019 15:30
Sokol Bernartice - SK Bludov
Sobota 28. 9. 2019 15:30
Sokol Sudkov - TJ Libina
Neděle 29. 9. 2019 14:00
FK Stomix Žulová - TJ Postřelmov

10. kolo

Sobota 5. 10. 2019 15:00
Sokol Nový Malín - TJ Libina
Sobota 5. 10. 2019 15:00
SK Bludov - Sokol Sudkov
Sobota 5. 10. 2019 15:00
Olpa Jindřichov - Sokol Bernartice
Sobota 5. 10. 2019 15:00
TJ Písečná - Sokol Vikýřovice
Sobota 5. 10. 2019 15:00
TJ Postřelmov - SOKOL ŠTÍTY
Sobota 5. 10. 2019 15:00
TJ Zlaté Hory - Loučná nad Desnou
Neděle 6. 10. 2019 15:00
FK Ruda nad Moravou - FK Stomix Žulová

11. kolo

Sobota 12. 10. 2019 15:00
SOKOL ŠTÍTY - FK Ruda nad Moravou
Sobota 12. 10. 2019 15:00
Sokol Vikýřovice - TJ Postřelmov
Sobota 12. 10. 2019 15:00
Sokol Bernartice - TJ Písečná
Sobota 12. 10. 2019 15:00
Sokol Sudkov - Olpa Jindřichov
Sobota 12. 10. 2019 15:00
TJ Libina - SK Bludov
Sobota 12. 10. 2019 15:00
Loučná nad Desnou - Sokol Nový Malín
Neděle 13. 10. 2019 14:00
FK Stomix Žulová - TJ Zlaté Hory

12. kolo

Sobota 19. 10. 2019 14:30
TJ Zlaté Hory - SOKOL ŠTÍTY
Sobota 19. 10. 2019 14:30
Loučná nad Desnou - FK Stomix Žulová
Sobota 19. 10. 2019 14:30
Sokol Nový Malín - SK Bludov
Sobota 19. 10. 2019 14:30
Olpa Jindřichov - TJ Libina
Sobota 19. 10. 2019 14:30
TJ Písečná - Sokol Sudkov
Neděle 20. 10. 2019 14:30
TJ Postřelmov - Sokol Bernartice
Neděle 20. 10. 2019 14:30
FK Ruda nad Moravou - Sokol Vikýřovice

13. kolo

Sobota 26. 10. 2019 14:30
SOKOL ŠTÍTY - Loučná nad Desnou
Sobota 26. 10. 2019 14:30
Sokol Vikýřovice - TJ Zlaté Hory
Sobota 26. 10. 2019 14:30
Sokol Bernartice - FK Ruda nad Moravou
Sobota 26. 10. 2019 14:30
Sokol Sudkov - TJ Postřelmov
Sobota 26. 10. 2019 14:30
TJ Libina - TJ Písečná
Sobota 26. 10. 2019 14:30
SK Bludov - Olpa Jindřichov
Neděle 27. 10. 2019 14:00
FK Stomix Žulová - Sokol Nový Malín

14. kolo

Sobota 2. 11. 2019 14:00
Sokol Nový Malín - Olpa Jindřichov
Sobota 2. 11. 2019 14:00
SK Bludov - TJ Písečná
Sobota 2. 11. 2019 14:00
TJ Libina - TJ Postřelmov
Sobota 2. 11. 2019 14:00
Sokol Sudkov - FK Ruda nad Moravou
Sobota 2. 11. 2019 14:00
Sokol Bernartice - TJ Zlaté Hory
Sobota 2. 11. 2019 14:00
Sokol Vikýřovice - Loučná nad Desnou
Sobota 2. 11. 2019 14:00
SOKOL ŠTÍTY - FK Stomix Žulová

16. kolo

Sobota 28. 3. 2020 15:00
Sokol Nový Malín - TJ Písečná
Sobota 28. 3. 2020 15:00
Olpa Jindřichov - TJ Postřelmov
Sobota 28. 3. 2020 15:00
SK Bludov - FK Ruda nad Moravou
Sobota 28. 3. 2020 15:00
TJ Libina - TJ Zlaté Hory
Sobota 28. 3. 2020 15:00
Sokol Sudkov - Loučná nad Desnou
Sobota 28. 3. 2020 15:00
Sokol Bernartice - FK Stomix Žulová
Sobota 28. 3. 2020 15:00
Sokol Vikýřovice - SOKOL ŠTÍTY

17. kolo

Sobota 4. 4. 2020 15:30
Sokol Vikýřovice - Sokol Nový Malín
Sobota 4. 4. 2020 15:30
SOKOL ŠTÍTY - Sokol Bernartice
Sobota 4. 4. 2020 15:30
TJ Postřelmov - TJ Písečná
Sobota 4. 4. 2020 15:30
Loučná nad Desnou - TJ Libina
Sobota 4. 4. 2020 15:30
TJ Zlaté Hory - SK Bludov
Neděle 5. 4. 2020 14:00
FK Stomix Žulová - Sokol Sudkov
Neděle 5. 4. 2020 15:30
FK Ruda nad Moravou - Olpa Jindřichov

18. kolo

Sobota 11. 4. 2020 15:30
Sokol Nový Malín - TJ Postřelmov
Sobota 11. 4. 2020 15:30
TJ Písečná - FK Ruda nad Moravou
Sobota 11. 4. 2020 15:30
Olpa Jindřichov - TJ Zlaté Hory
Sobota 11. 4. 2020 15:30
SK Bludov - Loučná nad Desnou
Sobota 11. 4. 2020 15:30
TJ Libina - FK Stomix Žulová
Sobota 11. 4. 2020 15:30
Sokol Sudkov - SOKOL ŠTÍTY
Sobota 11. 4. 2020 15:30
Sokol Bernartice - Sokol Vikýřovice

19. kolo

Sobota 18. 4. 2020 16:00
Sokol Bernartice - Sokol Nový Malín
Sobota 18. 4. 2020 16:00
Sokol Vikýřovice - Sokol Sudkov
Sobota 18. 4. 2020 16:00
SOKOL ŠTÍTY - TJ Libina
Sobota 18. 4. 2020 16:00
Loučná nad Desnou - Olpa Jindřichov
Sobota 18. 4. 2020 16:00
TJ Zlaté Hory - TJ Písečná
Neděle 19. 4. 2020 14:00
FK Stomix Žulová - SK Bludov
Neděle 19. 4. 2020 16:00
FK Ruda nad Moravou - TJ Postřelmov

20. kolo

Sobota 25. 4. 2020 16:00
Sokol Nový Malín - FK Ruda nad Moravou
Sobota 25. 4. 2020 16:00
TJ Postřelmov - TJ Zlaté Hory
Sobota 25. 4. 2020 16:00
TJ Písečná - Loučná nad Desnou
Sobota 25. 4. 2020 16:00
Olpa Jindřichov - FK Stomix Žulová
Sobota 25. 4. 2020 16:00
SK Bludov - SOKOL ŠTÍTY
Sobota 25. 4. 2020 16:00
TJ Libina - Sokol Vikýřovice
Sobota 25. 4. 2020 16:00
Sokol Sudkov - Sokol Bernartice

21. kolo

Sobota 2. 5. 2020 16:00
Sokol Bernartice - TJ Libina
Sobota 2. 5. 2020 16:30
Sokol Vikýřovice - SK Bludov
Sobota 2. 5. 2020 16:30
SOKOL ŠTÍTY - Olpa Jindřichov
Sobota 2. 5. 2020 16:30
Sokol Sudkov - Sokol Nový Malín
Sobota 2. 5. 2020 16:30
Loučná nad Desnou - TJ Postřelmov
Sobota 2. 5. 2020 16:30
TJ Zlaté Hory - FK Ruda nad Moravou
Neděle 3. 5. 2020 14:00
FK Stomix Žulová - TJ Písečná

22. kolo

Sobota 9. 5. 2020 16:30
Sokol Nový Malín - TJ Zlaté Hory
Sobota 9. 5. 2020 16:30
TJ Postřelmov - FK Stomix Žulová
Sobota 9. 5. 2020 16:30
TJ Písečná - SOKOL ŠTÍTY
Sobota 9. 5. 2020 16:30
Olpa Jindřichov - Sokol Vikýřovice
Sobota 9. 5. 2020 16:30
SK Bludov - Sokol Bernartice
Sobota 9. 5. 2020 16:30
TJ Libina - Sokol Sudkov
Neděle 10. 5. 2020 16:30
FK Ruda nad Moravou - Loučná nad Desnou

23. kolo

Sobota 16. 5. 2020 16:00
Sokol Bernartice - Olpa Jindřichov
Sobota 16. 5. 2020 17:00
Sokol Vikýřovice - TJ Písečná
Sobota 16. 5. 2020 17:00
SOKOL ŠTÍTY - TJ Postřelmov
Sobota 16. 5. 2020 17:00
Loučná nad Desnou - TJ Zlaté Hory
Sobota 16. 5. 2020 17:00
TJ Libina - Sokol Nový Malín
Sobota 16. 5. 2020 17:00
Sokol Sudkov - SK Bludov
Neděle 17. 5. 2020 14:00
FK Stomix Žulová - FK Ruda nad Moravou

24. kolo

Sobota 23. 5. 2020 17:00
Sokol Nový Malín - Loučná nad Desnou
Sobota 23. 5. 2020 17:00
TJ Zlaté Hory - FK Stomix Žulová
Sobota 23. 5. 2020 17:00
TJ Postřelmov - Sokol Vikýřovice
Sobota 23. 5. 2020 17:00
TJ Písečná - Sokol Bernartice
Sobota 23. 5. 2020 17:00
Olpa Jindřichov - Sokol Sudkov
Sobota 23. 5. 2020 17:00
SK Bludov - TJ Libina
Neděle 24. 5. 2020 17:00
FK Ruda nad Moravou - SOKOL ŠTÍTY

25. kolo

Sobota 30. 5. 2020 16:00
Sokol Bernartice - TJ Postřelmov
Sobota 30. 5. 2020 17:00
Sokol Vikýřovice - FK Ruda nad Moravou
Sobota 30. 5. 2020 17:00
SOKOL ŠTÍTY - TJ Zlaté Hory
Sobota 30. 5. 2020 17:00
SK Bludov - Sokol Nový Malín
Sobota 30. 5. 2020 17:00
TJ Libina - Olpa Jindřichov
Sobota 30. 5. 2020 17:00
Sokol Sudkov - TJ Písečná
Neděle 31. 5. 2020 14:00
FK Stomix Žulová - Loučná nad Desnou

26. kolo

Sobota 6. 6. 2020 17:00
Sokol Nový Malín - FK Stomix Žulová
Sobota 6. 6. 2020 17:00
Loučná nad Desnou - SOKOL ŠTÍTY
Sobota 6. 6. 2020 17:00
TJ Zlaté Hory - Sokol Vikýřovice
Sobota 6. 6. 2020 17:00
TJ Postřelmov - Sokol Sudkov
Sobota 6. 6. 2020 17:00
TJ Písečná - TJ Libina
Sobota 6. 6. 2020 17:00
Olpa Jindřichov - SK Bludov
Neděle 7. 6. 2020 17:00
FK Ruda nad Moravou - Sokol Bernartice

15. kolo

Sobota 13. 6. 2020 17:00
TJ Postřelmov - SK Bludov
Sobota 13. 6. 2020 17:00
TJ Písečná - Olpa Jindřichov
Sobota 13. 6. 2020 17:00
SOKOL ŠTÍTY - Sokol Nový Malín
Sobota 13. 6. 2020 17:00
Loučná nad Desnou - Sokol Bernartice
Sobota 13. 6. 2020 17:00
TJ Zlaté Hory - Sokol Sudkov
Neděle 14. 6. 2020 14:00
FK Stomix Žulová - Sokol Vikýřovice
Neděle 14. 6. 2020 17:00
FK Ruda nad Moravou - TJ Libina

Export do kalendáře

Webdesign Ladislav Streck, 123 DESIGN