TOPlist

Všechny výsledky

Relax centrum gól krajský přebor dorost

Rozpis a výsledky

Vyberte kolo
Vyberte družstvo
Vyberte místo

4. kolo

Sobota 24. 8. 2019 10:00
ŠTERNBERK - Sokol Bohuňovice 0:5 (0:3)

Rozhodčí: Doležal David.

Sobota 24. 8. 2019 10:00
1. FC Viktorie Přerov "B" - Sokol Čechovice 4:2 (0:1)

Rozhodčí: Rosskohl Ladislav.

Sobota 24. 8. 2019 14:00
FC Želatovice - FK MOHELNICE 2:1 (1:1)

Rozhodčí: Halenka Martin.

Sobota 24. 8. 2019 14:15
Chomoutov-Štěpánov - FK Jeseník 0:2 (0:0)

Rozhodčí: Sedláček Libor.

Neděle 25. 8. 2019 10:00
Slovan Černovír - KOZLOVICE 0:9 (0:4)

Rozhodčí: Rosskohl Ladislav.

Neděle 25. 8. 2019 10:00
Plumlov - Určice - Sokol Konice 2:1 (1:1)

Rozhodčí: Kryl Stanislav.

Neděle 25. 8. 2019 14:30
FK Nové Sady - SULKO Zábřeh 1:4 (1:0)

Rozhodčí: Zemánek Pavel.

5. kolo

Sobota 31. 8. 2019 10:00
Sokol Konice - ŠTERNBERK 1:4 (1:0)

Rozhodčí: Jílek Petr.

Sobota 31. 8. 2019 10:00
FK Jeseník - Slovan Černovír 4:1 (2:0)

Rozhodčí: Červenka Antonín - Žingor Jan, Jelínek Tomáš.

Sobota 31. 8. 2019 10:30
FK MOHELNICE - 1. FC Viktorie Přerov "B" 4:1 (2:1)

Rozhodčí: Dokoupil Petr.

Sobota 31. 8. 2019 11:00
Sokol Bohuňovice - FC Želatovice 2:3 (1:1)

Rozhodčí: Frais Jakub.

Neděle 1. 9. 2019 10:00
SULKO Zábřeh - Plumlov - Určice 3:2 (3:0)

Rozhodčí: Lepka Miloslav - Tomášek Jiří, Štěpán Karel.

Neděle 1. 9. 2019 10:00
Sokol Čechovice - Chomoutov-Štěpánov 6:3 (3:1)

Rozhodčí: Brázdil Petr.

Neděle 1. 9. 2019 14:00
KOZLOVICE - FK Nové Sady 4:0 (1:0)

Rozhodčí: Oulehla Miloslav.

1. kolo

Středa 4. 9. 2019 16:30
1. FC Viktorie Přerov "B" - ŠTERNBERK 5:1 (2:1)

Rozhodčí: Rosskohl Ladislav.

Středa 4. 9. 2019 16:30
Plumlov - Určice - Sokol Čechovice 1:2 (0:1)

Rozhodčí: Brázdil Petr.

Středa 4. 9. 2019 16:30
Sokol Bohuňovice - Slovan Černovír 3:2 (3:2)

Rozhodčí: Januš Václav.

Středa 4. 9. 2019 16:30
SULKO Zábřeh - KOZLOVICE 3:1 (2:1)

Rozhodčí: Hampl Evžen.

Středa 4. 9. 2019 17:00
Sokol Konice - FK Jeseník 1:0 (1:0)

Rozhodčí: Motal Radek.

Čtvrtek 5. 9. 2019 16:30
FK MOHELNICE - FK Nové Sady 4:1 (2:0)

Rozhodčí: Zemánek Pavel.

Středa 11. 9. 2019 17:00
FC Želatovice - Chomoutov-Štěpánov 2:1 (0:1) Pen: 3:1

Rozhodčí: Šafařík Petr.

6. kolo

Sobota 7. 9. 2019 10:00
Plumlov - Určice - KOZLOVICE 2:7 (2:3)

Rozhodčí: Sedláček Libor.

Sobota 7. 9. 2019 10:00
ŠTERNBERK - SULKO Zábřeh 1:3 (1:0)

Rozhodčí: Vachutka Dušan.

Sobota 7. 9. 2019 10:00
1. FC Viktorie Přerov "B" - Sokol Bohuňovice 0:5 (0:3)

Rozhodčí: Kryl Stanislav.

Sobota 7. 9. 2019 13:30
FC Želatovice - Sokol Konice 2:0 (0:0)

Rozhodčí: Matulík Radek.

Sobota 7. 9. 2019 13:45
Chomoutov-Štěpánov - Slovan Černovír 6:4 (5:1)

Rozhodčí: Vojtek Jaroslav.

Neděle 8. 9. 2019 10:00
Sokol Čechovice - FK MOHELNICE 2:3 (0:1)

Rozhodčí: Petrásek Jan.

Neděle 8. 9. 2019 14:30
FK Nové Sady - FK Jeseník 4:5 (0:3)

Rozhodčí: Látal Jiří - Dosoudil Filip, Petera Jaroslav.

7. kolo

Sobota 14. 9. 2019 10:00
Sokol Konice - 1. FC Viktorie Přerov "B" 3:0 (1:0)

Rozhodčí: Vachutka Dušan.

Sobota 14. 9. 2019 10:00
SULKO Zábřeh - FC Želatovice 0:1 (0:0) Pen: 2:4

Rozhodčí: Ondráček Jakub - Čampišová Natálie, Horáček Miroslav.

Sobota 14. 9. 2019 10:00
FK Jeseník - Plumlov - Určice 4:0 (2:0)

Rozhodčí: Jurčák Milan.

Sobota 14. 9. 2019 10:30
FK MOHELNICE - Chomoutov-Štěpánov 5:0 (3:0)

Rozhodčí: Pekárek Roman.

Sobota 14. 9. 2019 11:00
Sokol Bohuňovice - Sokol Čechovice 1:0 (0:0)

Rozhodčí: Přenosil Jan.

Sobota 14. 9. 2019 14:00
KOZLOVICE - ŠTERNBERK 4:2 (2:1)

Rozhodčí: Šafařík Petr.

Středa 2. 10. 2019 16:30
Slovan Černovír - FK Nové Sady 4:0 (1:0)

Rozhodčí: Šafařík Petr.

3. kolo

Středa 18. 9. 2019 16:30
Sokol Bohuňovice - Plumlov - Určice 6:1 (2:1)

Rozhodčí: Slota Marek.

Středa 25. 9. 2019 16:00
Sokol Konice - FK Nové Sady 2:1 (2:1)

Rozhodčí: Kučera Zdeněk.

Středa 25. 9. 2019 16:00
SULKO Zábřeh - Slovan Černovír 4:0 (1:0)

Rozhodčí: Zbožínek Lukáš - Rulíšek Vladislav, Horáček Miroslav.

Středa 25. 9. 2019 16:00
KOZLOVICE - FK Jeseník 2:3 (2:2)

Rozhodčí: Šafařík Petr.

Středa 25. 9. 2019 16:00
1. FC Viktorie Přerov "B" - Chomoutov-Štěpánov 2:3 (1:1)

Rozhodčí: Perutka Jiří.

Středa 25. 9. 2019 16:00
Sokol Čechovice - FC Želatovice 2:3 (1:2) Pen: 2:3

Rozhodčí: Motal Radek.

Středa 25. 9. 2019 16:00
FK MOHELNICE - ŠTERNBERK 6:3 (2:1)

Rozhodčí: Šmíd Jaroslav.

8. kolo

Sobota 21. 9. 2019 10:00
Plumlov - Určice - Slovan Černovír 1:0 (0:0) Pen: 5:4

Rozhodčí: Němec Filip.

Sobota 21. 9. 2019 10:00
ŠTERNBERK - FK Jeseník 2:3 (1:1) Pen: 4:5

Rozhodčí: Pekárek Roman.

Sobota 21. 9. 2019 10:00
1. FC Viktorie Přerov "B" - SULKO Zábřeh 0:3 (0:3)

Rozhodčí: Hruboš Nikola.

Sobota 21. 9. 2019 10:30
FK MOHELNICE - Sokol Bohuňovice 0:1 (0:1)

Rozhodčí: Pytlíček Dušan.

Sobota 21. 9. 2019 13:00
FC Želatovice - KOZLOVICE 0:2 (0:2)

Rozhodčí: Halenka Martin.

Sobota 21. 9. 2019 13:15
Chomoutov-Štěpánov - FK Nové Sady 1:3 (1:1)

Rozhodčí: Frais Jakub.

Neděle 22. 9. 2019 10:00
Sokol Čechovice - Sokol Konice 1:3 (0:1)

Rozhodčí: Kryl Stanislav.

9. kolo

Sobota 28. 9. 2019 09:00
SULKO Zábřeh - Sokol Čechovice 3:2 (3:2)

Rozhodčí: Brázdil Petr - Šula Oldřich, Rulíšek Vladislav.

Sobota 28. 9. 2019 10:00
FK Jeseník - FC Želatovice 3:2 (2:0)

Rozhodčí: Samek Lubomír.

Sobota 28. 9. 2019 10:00
Sokol Konice - FK MOHELNICE 1:4 (1:1)

Rozhodčí: Halenka Martin.

Sobota 28. 9. 2019 11:00
Sokol Bohuňovice - Chomoutov-Štěpánov 5:0 (1:0)

Rozhodčí: Dorušák Jiří.

Sobota 28. 9. 2019 14:00
KOZLOVICE - 1. FC Viktorie Přerov "B" 3:0 (2:0)

Rozhodčí: Matulík Radek.

Neděle 29. 9. 2019 10:00
Slovan Černovír - ŠTERNBERK 1:2 (0:2)

Rozhodčí: Dorušák Jiří.

Neděle 29. 9. 2019 13:00
FK Nové Sady - Plumlov - Určice 5:0 (2:0)

Rozhodčí: Kašík Tomáš - Vojáček Ondřej.

10. kolo

Sobota 5. 10. 2019 10:00
ŠTERNBERK - FK Nové Sady 2:3 (1:1) Pen: 5:6

Rozhodčí: Kopecký David.

Sobota 5. 10. 2019 10:00
1. FC Viktorie Přerov "B" - FK Jeseník 0:6 (0:1)

Rozhodčí: Pekárek Roman.

Sobota 5. 10. 2019 10:30
FK MOHELNICE - SULKO Zábřeh 2:0 (1:0)

Rozhodčí: Čampišová Natálie.

Sobota 5. 10. 2019 11:00
Sokol Bohuňovice - Sokol Konice 3:1 (2:1)

Rozhodčí: Petr Zdenek.

Sobota 5. 10. 2019 12:30
FC Želatovice - Slovan Černovír 2:1 (2:0)

Rozhodčí: Vedral Roman.

Sobota 5. 10. 2019 12:45
Chomoutov-Štěpánov - Plumlov - Určice 3:2 (3:1)

Rozhodčí: Votava Matěj.

Středa 9. 10. 2019 15:45
Sokol Čechovice - KOZLOVICE 1:6 (1:0)

Rozhodčí: Horák Jiří.

11. kolo

Sobota 12. 10. 2019 09:00
SULKO Zábřeh - Sokol Bohuňovice 2:3 (1:1)

Rozhodčí: Kylar Roman.

Sobota 12. 10. 2019 10:00
FK Jeseník - Sokol Čechovice 5:1 (3:0)

Rozhodčí: Michálek Roman.

Sobota 12. 10. 2019 10:00
Sokol Konice - Chomoutov-Štěpánov 2:4 (1:1)

Rozhodčí: Šrejma Robert.

Sobota 12. 10. 2019 10:00
Plumlov - Určice - ŠTERNBERK 1:4 (0:3)

Rozhodčí: Halenka Martin.

Sobota 12. 10. 2019 14:00
KOZLOVICE - FK MOHELNICE 0:5 (0:3)

Rozhodčí: Labaš Roman.

Sobota 12. 10. 2019 14:30
FK Nové Sady - FC Želatovice 1:2 (0:0) Pen: 6:7

Rozhodčí: Habermann Lubomír.

Neděle 13. 10. 2019 10:00
Slovan Černovír - 1. FC Viktorie Přerov "B" 0:5 (0:2)

Rozhodčí: Habermann Lubomír.

12. kolo

Sobota 19. 10. 2019 10:00
1. FC Viktorie Přerov "B" - FK Nové Sady

Rozhodčí: Dokoupil Petr.

Sobota 19. 10. 2019 10:30
FK MOHELNICE - FK Jeseník

Rozhodčí: Hrbáček Adam.

Sobota 19. 10. 2019 11:00
Sokol Bohuňovice - KOZLOVICE

Rozhodčí: Brázdil Petr.

Sobota 19. 10. 2019 12:00
FC Želatovice - Plumlov - Určice

Rozhodčí: Šrejma Robert.

Sobota 19. 10. 2019 12:15
Chomoutov-Štěpánov - ŠTERNBERK

Rozhodčí: Aberle Jiří.

Neděle 20. 10. 2019 10:00
Sokol Konice - SULKO Zábřeh

Rozhodčí: Vachutka Dušan.

Neděle 20. 10. 2019 10:00
Sokol Čechovice - Slovan Černovír

Rozhodčí: Borůvka Pavel.

13. kolo

Sobota 26. 10. 2019 09:00
SULKO Zábřeh - Chomoutov-Štěpánov
Sobota 26. 10. 2019 10:00
Plumlov - Určice - 1. FC Viktorie Přerov "B"
Sobota 26. 10. 2019 10:00
ŠTERNBERK - FC Želatovice
Sobota 26. 10. 2019 10:00
FK Jeseník - Sokol Bohuňovice
Sobota 26. 10. 2019 14:00
KOZLOVICE - Sokol Konice
Neděle 27. 10. 2019 10:00
Slovan Černovír - FK MOHELNICE
Neděle 27. 10. 2019 14:30
FK Nové Sady - Sokol Čechovice

2. kolo

Sobota 2. 11. 2019 10:00
Plumlov - Určice - FK MOHELNICE
Sobota 2. 11. 2019 10:00
FK Jeseník - SULKO Zábřeh
Sobota 2. 11. 2019 10:00
Sokol Konice - Slovan Černovír
Sobota 2. 11. 2019 11:30
FC Želatovice - 1. FC Viktorie Přerov "B"
Sobota 2. 11. 2019 11:45
Chomoutov-Štěpánov - KOZLOVICE
Sobota 2. 11. 2019 14:00
ŠTERNBERK - Sokol Čechovice
Neděle 3. 11. 2019 14:30
FK Nové Sady - Sokol Bohuňovice

16. kolo

Sobota 28. 3. 2020 10:00
FK Jeseník - KOZLOVICE
Sobota 28. 3. 2020 12:30
FC Želatovice - Sokol Čechovice
Sobota 28. 3. 2020 14:15
Chomoutov-Štěpánov - 1. FC Viktorie Přerov "B"
Neděle 29. 3. 2020 10:00
Slovan Černovír - SULKO Zábřeh
Neděle 29. 3. 2020 14:30
FK Nové Sady - Sokol Konice
Neděle 29. 3. 2020 15:00
ŠTERNBERK - FK MOHELNICE
Neděle 29. 3. 2020 15:00
Plumlov - Určice - Sokol Bohuňovice

17. kolo

Sobota 4. 4. 2020 10:00
FK Jeseník - Chomoutov-Štěpánov
Sobota 4. 4. 2020 10:00
SULKO Zábřeh - FK Nové Sady
Sobota 4. 4. 2020 10:30
FK MOHELNICE - FC Želatovice
Sobota 4. 4. 2020 11:00
Sokol Bohuňovice - ŠTERNBERK
Sobota 4. 4. 2020 14:00
KOZLOVICE - Slovan Černovír
Neděle 5. 4. 2020 10:00
Sokol Čechovice - 1. FC Viktorie Přerov "B"
Neděle 5. 4. 2020 15:30
Sokol Konice - Plumlov - Určice

18. kolo

Sobota 11. 4. 2020 13:00
FC Želatovice - Sokol Bohuňovice
Sobota 11. 4. 2020 14:15
Chomoutov-Štěpánov - Sokol Čechovice
Neděle 12. 4. 2020 10:00
Slovan Černovír - FK Jeseník
Neděle 12. 4. 2020 14:30
FK Nové Sady - KOZLOVICE
Neděle 12. 4. 2020 15:30
ŠTERNBERK - Sokol Konice
Neděle 12. 4. 2020 15:30
Plumlov - Určice - SULKO Zábřeh
Neděle 12. 4. 2020 15:30
1. FC Viktorie Přerov "B" - FK MOHELNICE

19. kolo

Sobota 18. 4. 2020 10:00
FK Jeseník - FK Nové Sady
Sobota 18. 4. 2020 10:00
SULKO Zábřeh - ŠTERNBERK
Sobota 18. 4. 2020 10:30
FK MOHELNICE - Sokol Čechovice
Sobota 18. 4. 2020 11:00
Sokol Bohuňovice - 1. FC Viktorie Přerov "B"
Sobota 18. 4. 2020 14:00
KOZLOVICE - Plumlov - Určice
Neděle 19. 4. 2020 10:00
Slovan Černovír - Chomoutov-Štěpánov
Neděle 19. 4. 2020 16:00
Sokol Konice - FC Želatovice

20. kolo

Sobota 25. 4. 2020 13:30
FC Želatovice - SULKO Zábřeh
Sobota 25. 4. 2020 14:15
Chomoutov-Štěpánov - FK MOHELNICE
Neděle 26. 4. 2020 10:00
Sokol Čechovice - Sokol Bohuňovice
Neděle 26. 4. 2020 14:30
FK Nové Sady - Slovan Černovír
Neděle 26. 4. 2020 16:00
1. FC Viktorie Přerov "B" - Sokol Konice
Neděle 26. 4. 2020 16:00
ŠTERNBERK - KOZLOVICE
Neděle 26. 4. 2020 16:00
Plumlov - Určice - FK Jeseník

14. kolo

Středa 29. 4. 2020 16:30
Chomoutov-Štěpánov - FC Želatovice
Středa 29. 4. 2020 16:30
ŠTERNBERK - 1. FC Viktorie Přerov "B"
Středa 29. 4. 2020 16:30
Sokol Čechovice - Plumlov - Určice
Středa 29. 4. 2020 16:30
FK Nové Sady - FK MOHELNICE
Středa 29. 4. 2020 16:30
Slovan Černovír - Sokol Bohuňovice
Středa 29. 4. 2020 16:30
FK Jeseník - Sokol Konice
Středa 29. 4. 2020 16:30
KOZLOVICE - SULKO Zábřeh

21. kolo

Sobota 2. 5. 2020 10:00
FK Jeseník - ŠTERNBERK
Sobota 2. 5. 2020 10:00
SULKO Zábřeh - 1. FC Viktorie Přerov "B"
Sobota 2. 5. 2020 11:00
Sokol Bohuňovice - FK MOHELNICE
Sobota 2. 5. 2020 14:00
KOZLOVICE - FC Želatovice
Neděle 3. 5. 2020 10:00
Slovan Černovír - Plumlov - Určice
Neděle 3. 5. 2020 14:30
FK Nové Sady - Chomoutov-Štěpánov
Neděle 3. 5. 2020 16:30
Sokol Konice - Sokol Čechovice

22. kolo

Sobota 9. 5. 2020 10:30
FK MOHELNICE - Sokol Konice
Sobota 9. 5. 2020 14:00
FC Želatovice - FK Jeseník
Sobota 9. 5. 2020 14:15
Chomoutov-Štěpánov - Sokol Bohuňovice
Neděle 10. 5. 2020 10:00
Sokol Čechovice - SULKO Zábřeh
Neděle 10. 5. 2020 16:30
1. FC Viktorie Přerov "B" - KOZLOVICE
Neděle 10. 5. 2020 16:30
ŠTERNBERK - Slovan Černovír
Neděle 10. 5. 2020 16:30
Plumlov - Určice - FK Nové Sady

23. kolo

Sobota 16. 5. 2020 10:00
FK Jeseník - 1. FC Viktorie Přerov "B"
Sobota 16. 5. 2020 10:00
SULKO Zábřeh - FK MOHELNICE
Sobota 16. 5. 2020 14:00
KOZLOVICE - Sokol Čechovice
Neděle 17. 5. 2020 10:00
Slovan Černovír - FC Želatovice
Neděle 17. 5. 2020 14:30
FK Nové Sady - ŠTERNBERK
Neděle 17. 5. 2020 17:00
Plumlov - Určice - Chomoutov-Štěpánov
Neděle 17. 5. 2020 17:00
Sokol Konice - Sokol Bohuňovice

24. kolo

Sobota 23. 5. 2020 10:30
FK MOHELNICE - KOZLOVICE
Sobota 23. 5. 2020 11:00
Sokol Bohuňovice - SULKO Zábřeh
Sobota 23. 5. 2020 14:15
Chomoutov-Štěpánov - Sokol Konice
Sobota 23. 5. 2020 14:30
FC Želatovice - FK Nové Sady
Neděle 24. 5. 2020 10:00
Sokol Čechovice - FK Jeseník
Neděle 24. 5. 2020 17:00
1. FC Viktorie Přerov "B" - Slovan Černovír
Neděle 24. 5. 2020 17:00
ŠTERNBERK - Plumlov - Určice

25. kolo

Sobota 30. 5. 2020 10:00
FK Jeseník - FK MOHELNICE
Sobota 30. 5. 2020 10:00
SULKO Zábřeh - Sokol Konice
Sobota 30. 5. 2020 14:00
KOZLOVICE - Sokol Bohuňovice
Neděle 31. 5. 2020 10:00
Slovan Černovír - Sokol Čechovice
Neděle 31. 5. 2020 14:30
FK Nové Sady - 1. FC Viktorie Přerov "B"
Neděle 31. 5. 2020 17:00
ŠTERNBERK - Chomoutov-Štěpánov
Neděle 31. 5. 2020 17:00
Plumlov - Určice - FC Želatovice

26. kolo

Sobota 6. 6. 2020 10:30
FK MOHELNICE - Slovan Černovír
Sobota 6. 6. 2020 11:00
Sokol Bohuňovice - FK Jeseník
Sobota 6. 6. 2020 14:15
Chomoutov-Štěpánov - SULKO Zábřeh
Sobota 6. 6. 2020 14:30
FC Želatovice - ŠTERNBERK
Neděle 7. 6. 2020 10:00
Sokol Čechovice - FK Nové Sady
Neděle 7. 6. 2020 17:00
1. FC Viktorie Přerov "B" - Plumlov - Určice
Neděle 7. 6. 2020 17:00
Sokol Konice - KOZLOVICE

15. kolo

Sobota 13. 6. 2020 10:00
SULKO Zábřeh - FK Jeseník
Sobota 13. 6. 2020 10:30
FK MOHELNICE - Plumlov - Určice
Sobota 13. 6. 2020 11:00
Sokol Bohuňovice - FK Nové Sady
Sobota 13. 6. 2020 14:00
KOZLOVICE - Chomoutov-Štěpánov
Neděle 14. 6. 2020 10:00
Slovan Černovír - Sokol Konice
Neděle 14. 6. 2020 10:00
Sokol Čechovice - ŠTERNBERK
Neděle 14. 6. 2020 17:00
1. FC Viktorie Přerov "B" - FC Želatovice

Export do kalendáře

Webdesign Ladislav Streck, 123 DESIGN