TOPlist

Všechny výsledky

Krajská soutěž dorost sk "A"

Rozpis a výsledky

Vyberte kolo
všechna kola všechna kola34567891011211516171819202122121314
Vyberte družstvo
všechna družstva všechna družstvaFK ŠTERNBERKFC HněvotínSULKO Zábřeh "B"Sokol BohuňoviceSokol Dub nad MoravouSK LošticeSK ŠumvaldFK SlavonínFK Brodek u PřerovaTJ Sokol OlšanySK Řetězárna Sokol Tovačov
Vyberte místo
doma i venku doma i venkuDomaVenku

3. kolo

Sobota 18. 8. 2018 10:00
TJ Sokol Olšany - FC Hněvotín 0:12 (0:4)

Rozhodčí: Šteier Michal.

Sobota 18. 8. 2018 13:00
SULKO Zábřeh "B" - Sokol Dub nad Moravou 2:3 (1:1)

Rozhodčí: Dorušák Jiří.

Sobota 18. 8. 2018 13:30
Sokol Tovačov - Sokol Bohuňovice 0:14 (0:7)

Rozhodčí: Chuda Tomáš.

Sobota 18. 8. 2018 14:00
SK Loštice - FK Brodek u Přerova 4:3 (1:1) Pen: 3:2

Rozhodčí: Slončík Ladislav.

Sobota 18. 8. 2018 14:00
SK Řetězárna - FK ŠTERNBERK 2:3 (1:0)

Rozhodčí: Slota Marek.

Neděle 19. 8. 2018 14:00
FK Slavonín - SK Šumvald 4:1 (1:1)

Rozhodčí: Matulík Radek.

4. kolo

Sobota 25. 8. 2018 11:00
FK ŠTERNBERK - Sokol Dub nad Moravou

Rozhodčí: Brázdil Petr.

Sobota 25. 8. 2018 11:00
Sokol Bohuňovice - SK Loštice

Rozhodčí: Konečný Miroslav.

Sobota 25. 8. 2018 13:30
FK Brodek u Přerova - TJ Sokol Olšany
Neděle 26. 8. 2018 13:30
FK Slavonín - SK Řetězárna

Rozhodčí: Dorušák Jiří.

Neděle 26. 8. 2018 15:30
FC Hněvotín - SULKO Zábřeh "B"

Rozhodčí: Wencl Jakub.

Neděle 26. 8. 2018 16:30
SK Šumvald - Sokol Tovačov

Rozhodčí: Rozman Jan.

5. kolo

Sobota 1. 9. 2018 10:00
TJ Sokol Olšany - Sokol Bohuňovice
Sobota 1. 9. 2018 13:00
SULKO Zábřeh "B" - FK Brodek u Přerova
Sobota 1. 9. 2018 13:00
Sokol Tovačov - SK Řetězárna
Sobota 1. 9. 2018 13:30
SK Loštice - SK Šumvald
Sobota 1. 9. 2018 13:30
FK Slavonín - FK ŠTERNBERK
Neděle 2. 9. 2018 16:00
Sokol Dub nad Moravou - FC Hněvotín

6. kolo

Sobota 8. 9. 2018 10:00
FK ŠTERNBERK - FC Hněvotín
Sobota 8. 9. 2018 11:00
Sokol Bohuňovice - SULKO Zábřeh "B"
Sobota 8. 9. 2018 13:00
FK Brodek u Přerova - Sokol Dub nad Moravou
Sobota 8. 9. 2018 13:30
SK Řetězárna - SK Loštice
Sobota 8. 9. 2018 13:30
FK Slavonín - Sokol Tovačov
Neděle 9. 9. 2018 16:00
SK Šumvald - TJ Sokol Olšany

7. kolo

Sobota 15. 9. 2018 10:00
TJ Sokol Olšany - SK Řetězárna
Sobota 15. 9. 2018 13:00
SULKO Zábřeh "B" - SK Šumvald
Sobota 15. 9. 2018 13:30
Sokol Tovačov - FK ŠTERNBERK
Neděle 16. 9. 2018 12:00
SK Loštice - FK Slavonín
Neděle 16. 9. 2018 13:00
FC Hněvotín - FK Brodek u Přerova
Neděle 16. 9. 2018 15:30
Sokol Dub nad Moravou - Sokol Bohuňovice

8. kolo

Sobota 22. 9. 2018 10:00
SK Šumvald - Sokol Dub nad Moravou
Sobota 22. 9. 2018 10:00
FK ŠTERNBERK - FK Brodek u Přerova
Sobota 22. 9. 2018 11:00
Sokol Bohuňovice - FC Hněvotín
Sobota 22. 9. 2018 13:00
SK Řetězárna - SULKO Zábřeh "B"
Sobota 22. 9. 2018 13:00
FK Slavonín - TJ Sokol Olšany
Neděle 23. 9. 2018 13:00
Sokol Tovačov - SK Loštice

9. kolo

Sobota 29. 9. 2018 10:00
TJ Sokol Olšany - Sokol Tovačov
Sobota 29. 9. 2018 12:00
SK Loštice - FK ŠTERNBERK
Sobota 29. 9. 2018 13:00
SULKO Zábřeh "B" - FK Slavonín
Neděle 30. 9. 2018 12:30
FK Brodek u Přerova - Sokol Bohuňovice
Neděle 30. 9. 2018 15:00
Sokol Dub nad Moravou - SK Řetězárna
Neděle 30. 9. 2018 15:00
FC Hněvotín - SK Šumvald

10. kolo

Sobota 6. 10. 2018 10:00
FK ŠTERNBERK - Sokol Bohuňovice
Sobota 6. 10. 2018 10:00
SK Šumvald - FK Brodek u Přerova
Sobota 6. 10. 2018 10:00
SK Loštice - TJ Sokol Olšany
Sobota 6. 10. 2018 12:00
Sokol Tovačov - SULKO Zábřeh "B"
Sobota 6. 10. 2018 12:30
SK Řetězárna - FC Hněvotín
Sobota 6. 10. 2018 12:30
FK Slavonín - Sokol Dub nad Moravou

11. kolo

Sobota 13. 10. 2018 10:00
TJ Sokol Olšany - FK ŠTERNBERK
Sobota 13. 10. 2018 11:00
Sokol Bohuňovice - SK Šumvald
Sobota 13. 10. 2018 12:00
FK Brodek u Přerova - SK Řetězárna
Sobota 13. 10. 2018 13:00
SULKO Zábřeh "B" - SK Loštice
Neděle 14. 10. 2018 12:30
FC Hněvotín - FK Slavonín
Neděle 14. 10. 2018 15:00
Sokol Dub nad Moravou - Sokol Tovačov

2. kolo

Sobota 20. 10. 2018 10:00
SK Šumvald - SK Řetězárna
Sobota 20. 10. 2018 10:00
FK ŠTERNBERK - SULKO Zábřeh "B"
Sobota 20. 10. 2018 11:00
Sokol Bohuňovice - FK Slavonín
Sobota 20. 10. 2018 11:30
FK Brodek u Přerova - Sokol Tovačov
Neděle 21. 10. 2018 14:30
Sokol Dub nad Moravou - TJ Sokol Olšany
Neděle 21. 10. 2018 14:30
FC Hněvotín - SK Loštice

1. kolo

Sobota 27. 10. 2018 10:00
SK Loštice - Sokol Dub nad Moravou
Sobota 27. 10. 2018 10:00
TJ Sokol Olšany - SULKO Zábřeh "B"
Sobota 27. 10. 2018 12:00
SK Řetězárna - Sokol Bohuňovice
Sobota 27. 10. 2018 12:15
FK Slavonín - FK Brodek u Přerova
Neděle 28. 10. 2018 11:30
Sokol Tovačov - FC Hněvotín
Neděle 28. 10. 2018 14:30
SK Šumvald - FK ŠTERNBERK

15. kolo

Sobota 6. 4. 2019 13:00
SULKO Zábřeh "B" - FC Hněvotín
Sobota 6. 4. 2019 13:00
SK Řetězárna - FK Slavonín
Neděle 7. 4. 2019 15:30
TJ Sokol Olšany - FK Brodek u Přerova
Neděle 7. 4. 2019 15:30
SK Loštice - Sokol Bohuňovice
Neděle 7. 4. 2019 15:30
Sokol Tovačov - SK Šumvald
Neděle 7. 4. 2019 15:30
Sokol Dub nad Moravou - FK ŠTERNBERK

16. kolo

Sobota 13. 4. 2019 10:00
SK Šumvald - SK Loštice
Sobota 13. 4. 2019 10:00
FK Brodek u Přerova - SULKO Zábřeh "B"
Sobota 13. 4. 2019 11:00
Sokol Bohuňovice - TJ Sokol Olšany
Sobota 13. 4. 2019 13:00
SK Řetězárna - Sokol Tovačov
Neděle 14. 4. 2019 15:30
FC Hněvotín - Sokol Dub nad Moravou
Neděle 14. 4. 2019 15:30
FK ŠTERNBERK - FK Slavonín

17. kolo

Sobota 20. 4. 2019 13:00
SULKO Zábřeh "B" - Sokol Bohuňovice
Neděle 21. 4. 2019 15:30
FC Hněvotín - FK ŠTERNBERK
Neděle 21. 4. 2019 16:00
Sokol Dub nad Moravou - FK Brodek u Přerova
Neděle 21. 4. 2019 16:00
TJ Sokol Olšany - SK Šumvald
Neděle 21. 4. 2019 16:00
SK Loštice - SK Řetězárna
Neděle 21. 4. 2019 16:00
Sokol Tovačov - FK Slavonín

18. kolo

Sobota 27. 4. 2019 10:00
SK Šumvald - SULKO Zábřeh "B"
Sobota 27. 4. 2019 10:00
FK Brodek u Přerova - FC Hněvotín
Sobota 27. 4. 2019 11:00
Sokol Bohuňovice - Sokol Dub nad Moravou
Sobota 27. 4. 2019 13:30
FK Slavonín - SK Loštice
Sobota 27. 4. 2019 13:30
SK Řetězárna - TJ Sokol Olšany
Neděle 28. 4. 2019 16:00
FK ŠTERNBERK - Sokol Tovačov

19. kolo

Sobota 4. 5. 2019 10:00
FK Brodek u Přerova - FK ŠTERNBERK
Sobota 4. 5. 2019 13:00
SULKO Zábřeh "B" - SK Řetězárna
Neděle 5. 5. 2019 15:30
FC Hněvotín - Sokol Bohuňovice
Neděle 5. 5. 2019 16:30
Sokol Dub nad Moravou - SK Šumvald
Neděle 5. 5. 2019 16:30
TJ Sokol Olšany - FK Slavonín
Neděle 5. 5. 2019 16:30
SK Loštice - Sokol Tovačov

20. kolo

Sobota 11. 5. 2019 10:00
SK Šumvald - FC Hněvotín
Sobota 11. 5. 2019 11:00
Sokol Bohuňovice - FK Brodek u Přerova
Sobota 11. 5. 2019 14:00
SK Řetězárna - Sokol Dub nad Moravou
Neděle 12. 5. 2019 14:00
FK Slavonín - SULKO Zábřeh "B"
Neděle 12. 5. 2019 16:30
FK ŠTERNBERK - SK Loštice
Neděle 12. 5. 2019 16:30
Sokol Tovačov - TJ Sokol Olšany

21. kolo

Sobota 18. 5. 2019 10:00
FK Brodek u Přerova - SK Šumvald
Sobota 18. 5. 2019 11:00
Sokol Bohuňovice - FK ŠTERNBERK
Sobota 18. 5. 2019 13:00
SULKO Zábřeh "B" - Sokol Tovačov
Neděle 19. 5. 2019 15:30
FC Hněvotín - SK Řetězárna
Neděle 19. 5. 2019 17:00
Sokol Dub nad Moravou - FK Slavonín
Neděle 19. 5. 2019 17:00
TJ Sokol Olšany - SK Loštice

22. kolo

Sobota 25. 5. 2019 10:00
SK Šumvald - Sokol Bohuňovice
Sobota 25. 5. 2019 14:30
SK Řetězárna - FK Brodek u Přerova
Neděle 26. 5. 2019 14:30
FK Slavonín - FC Hněvotín
Neděle 26. 5. 2019 17:00
FK ŠTERNBERK - TJ Sokol Olšany
Neděle 26. 5. 2019 17:00
SK Loštice - SULKO Zábřeh "B"
Neděle 26. 5. 2019 17:00
Sokol Tovačov - Sokol Dub nad Moravou

12. kolo

Sobota 1. 6. 2019 10:00
FK Brodek u Přerova - FK Slavonín
Sobota 1. 6. 2019 11:00
Sokol Bohuňovice - SK Řetězárna
Sobota 1. 6. 2019 13:00
SULKO Zábřeh "B" - TJ Sokol Olšany
Neděle 2. 6. 2019 17:00
FK ŠTERNBERK - SK Šumvald
Neděle 2. 6. 2019 17:00
FC Hněvotín - Sokol Tovačov
Neděle 2. 6. 2019 17:00
Sokol Dub nad Moravou - SK Loštice

13. kolo

Sobota 8. 6. 2019 13:00
SULKO Zábřeh "B" - FK ŠTERNBERK
Sobota 8. 6. 2019 14:30
SK Řetězárna - SK Šumvald
Sobota 8. 6. 2019 17:00
FK Slavonín - Sokol Bohuňovice
Neděle 9. 6. 2019 17:00
TJ Sokol Olšany - Sokol Dub nad Moravou
Neděle 9. 6. 2019 17:00
SK Loštice - FC Hněvotín
Neděle 9. 6. 2019 17:00
Sokol Tovačov - FK Brodek u Přerova

14. kolo

Sobota 15. 6. 2019 10:00
SK Šumvald - FK Slavonín
Sobota 15. 6. 2019 10:00
FK Brodek u Přerova - SK Loštice
Sobota 15. 6. 2019 11:00
Sokol Bohuňovice - Sokol Tovačov
Neděle 16. 6. 2019 15:30
FC Hněvotín - TJ Sokol Olšany
Neděle 16. 6. 2019 17:00
Sokol Dub nad Moravou - SULKO Zábřeh "B"
Neděle 16. 6. 2019 17:00
FK ŠTERNBERK - SK Řetězárna

Export do kalendáře

Webdesign Ladislav Streck, 123 DESIGN