Všechny výsledky

Krajská soutěž dorost "sk A"

Rozpis a výsledky

Vyberte kolo
všechna kola všechna kola34567891011211213141516171819202122
Vyberte družstvo
všechna družstva všechna družstvaSK ProtivanovTJ SOKOL PlumlovSULKO Zábřeh "B"Sokol BohuňoviceSokol Dub nad MoravouSK LošticeSK HaňoviceFC Kralice na HanéFK Brodek u PřerovaFK MikuloviceFC HVOZDSokol Tovačov
Vyberte místo
doma i venku doma i venkuDomaVenku

3. kolo

Sobota 19. 8. 2017 16:30
Sokol Tovačov - Sokol Bohuňovice 0:2 (0:1)

Rozhodčí: Křepský Michal.

Neděle 20. 8. 2017 10:00
TJ SOKOL Plumlov - FC Kralice na Hané 5:4 (3:2)

Rozhodčí: Lasovský Petr.

Neděle 20. 8. 2017 14:15
SK Haňovice - FC HVOZD 5:2 (2:0)

Rozhodčí: Januš Václav.

Neděle 20. 8. 2017 16:30
Sokol Dub nad Moravou - FK Mikulovice 2:1 (1:1)

Rozhodčí: Vachutka Dušan.

Neděle 20. 8. 2017 16:30
SK Loštice - FK Brodek u Přerova 5:2 (1:0)

Rozhodčí: Svoboda Viktor.

Středa 23. 8. 2017 17:30
SK Protivanov - SULKO Zábřeh "B" 1:3 (0:1)

Rozhodčí: Motal Radek.

4. kolo

Sobota 26. 8. 2017 10:00
FC HVOZD - Sokol Dub nad Moravou 1:2 (0:1) Pen: 3:4

Rozhodčí: Kryl Stanislav.

Sobota 26. 8. 2017 11:00
Sokol Bohuňovice - FC Kralice na Hané 9:1 (4:0)

Rozhodčí: Brázdil Petr.

Sobota 26. 8. 2017 12:30
SULKO Zábřeh "B" - SK Haňovice 2:3 (0:2)

Rozhodčí: Opravil Petr.

Sobota 26. 8. 2017 16:30
Sokol Tovačov - SK Protivanov 1:4 (1:2)

Rozhodčí: Vachutka Dušan.

Neděle 27. 8. 2017 10:00
FK Mikulovice - SK Loštice 0:6 (0:2)

Rozhodčí: Příhoda Ladislav - Maceček Jan, Malaník Josef.

Pátek 15. 9. 2017 16:30
FK Brodek u Přerova - TJ SOKOL Plumlov 4:1 (3:0)

Rozhodčí: Menšík Jaroslav.

5. kolo

Sobota 2. 9. 2017 10:00
TJ SOKOL Plumlov - FK Mikulovice 5:1 (2:1)

Rozhodčí: Lizna Oldřich.

Sobota 2. 9. 2017 11:00
SK Protivanov - Sokol Bohuňovice 3:2 (1:2) Pen: 5:4

Rozhodčí: Rosskohl Ladislav.

Neděle 3. 9. 2017 13:45
SK Haňovice - Sokol Tovačov 6:3 (1:2)

Rozhodčí: Kučera Zdeněk.

Neděle 3. 9. 2017 16:00
Sokol Dub nad Moravou - SULKO Zábřeh "B" 2:0 (2:0)

Rozhodčí: Gábor Milan.

Neděle 3. 9. 2017 16:00
SK Loštice - FC HVOZD 5:0 (2:0)

Rozhodčí: Zemánek Pavel.

Středa 6. 9. 2017 17:00
FC Kralice na Hané - FK Brodek u Přerova 5:4 (2:3)

Rozhodčí: Petr Zdenek.

6. kolo

Sobota 9. 9. 2017 10:00
FK Mikulovice - FC Kralice na Hané 2:0 (0:0)

Rozhodčí: Maceček Jan - Příhoda Ladislav, Škrabal Petr.

Sobota 9. 9. 2017 10:00
FC HVOZD - TJ SOKOL Plumlov 5:3 (2:1)

Rozhodčí: Spurný Dominik.

Sobota 9. 9. 2017 10:00
SK Protivanov - SK Haňovice 1:8 (0:5)

Rozhodčí: Bašný Petr.

Sobota 9. 9. 2017 11:00
Sokol Bohuňovice - FK Brodek u Přerova 0:7 (0:3)

Rozhodčí: Majer Pavel.

Sobota 9. 9. 2017 13:30
SULKO Zábřeh "B" - SK Loštice 0:1 (0:1)

Rozhodčí: Svoboda Viktor.

Sobota 9. 9. 2017 16:00
Sokol Tovačov - Sokol Dub nad Moravou 4:3 (2:3)

Rozhodčí: Šerý Patrik.

7. kolo

Neděle 17. 9. 2017 10:00
TJ SOKOL Plumlov - SULKO Zábřeh "B" 4:2 (2:0)

Rozhodčí: Motal Radek.

Neděle 17. 9. 2017 13:00
FC Kralice na Hané - FC HVOZD 1:4 (0:1)

Rozhodčí: Protivánek Zdeněk.

Neděle 17. 9. 2017 13:15
SK Haňovice - Sokol Bohuňovice 7:3 (4:0)

Rozhodčí: Majer Pavel.

Neděle 17. 9. 2017 15:30
Sokol Dub nad Moravou - SK Protivanov 5:2 (1:1)

Rozhodčí: Slota Marek.

Neděle 17. 9. 2017 15:30
SK Loštice - Sokol Tovačov 8:0 (3:0)

Rozhodčí: Lepka Miloslav.

Čtvrtek 28. 9. 2017 11:30
FK Brodek u Přerova - FK Mikulovice 0:3 (0:2)

Rozhodčí: Kundrát Ladislav.

8. kolo

Sobota 23. 9. 2017 10:00
FC HVOZD - FK Brodek u Přerova 4:2 (1:2)

Rozhodčí: Kryl Stanislav.

Sobota 23. 9. 2017 11:00
SK Protivanov - SK Loštice 1:5 (0:3)

Rozhodčí: Majer Pavel.

Sobota 23. 9. 2017 13:30
SULKO Zábřeh "B" - FC Kralice na Hané 4:0 (3:0)

Rozhodčí: Šmíd Jaroslav.

Neděle 24. 9. 2017 13:15
SK Haňovice - Sokol Dub nad Moravou 4:2 (2:2)

Rozhodčí: Brázdil Petr.

Neděle 24. 9. 2017 15:30
Sokol Tovačov - TJ SOKOL Plumlov 3:2 (1:2) Pen: 5:4

Rozhodčí: Vrána Stanislav.

Neděle 8. 10. 2017 10:00
Sokol Bohuňovice - FK Mikulovice 3:1 (1:0)

Rozhodčí: Valouch Jiří.

9. kolo

Sobota 30. 9. 2017 12:00
FK Brodek u Přerova - SULKO Zábřeh "B" 4:1 (1:1)

Rozhodčí: Němec Filip.

Neděle 1. 10. 2017 10:00
FK Mikulovice - FC HVOZD 2:1 (0:1) Pen: 5:4

Rozhodčí: Jelen Vítězslav.

Neděle 1. 10. 2017 10:00
TJ SOKOL Plumlov - SK Protivanov 4:1 (2:1)

Rozhodčí: Spurný Dominik.

Neděle 1. 10. 2017 12:30
FC Kralice na Hané - Sokol Tovačov 2:5 (1:3)

Rozhodčí: Vachutka Dušan.

Neděle 1. 10. 2017 15:00
Sokol Dub nad Moravou - Sokol Bohuňovice 2:1 (0:1)

Rozhodčí: Bašný Petr.

Neděle 1. 10. 2017 15:00
SK Loštice - SK Haňovice 2:3 (1:3)

Rozhodčí: Milek Martin.

10. kolo

Sobota 7. 10. 2017 11:00
SK Protivanov - FC Kralice na Hané 2:0 (1:0)

Rozhodčí: Šteier Michal.

Sobota 7. 10. 2017 13:30
SULKO Zábřeh "B" - FK Mikulovice 2:1 (1:1) Pen: 4:3

Rozhodčí: Kopecký David.

Sobota 7. 10. 2017 15:00
Sokol Tovačov - FK Brodek u Přerova 1:5 (0:3)

Rozhodčí: Dokoupil Petr.

Neděle 8. 10. 2017 12:45
SK Haňovice - TJ SOKOL Plumlov 4:3 (2:1) Pen: 4:2

Rozhodčí: Kaňok Martin.

Neděle 8. 10. 2017 15:00
Sokol Dub nad Moravou - SK Loštice 1:4 (0:1)

Rozhodčí: Oulehla Miloslav.

Čtvrtek 26. 10. 2017 11:00
Sokol Bohuňovice - FC HVOZD 3:2 (1:1) Pen: 5:3

Rozhodčí: Zemánek Pavel.

11. kolo

Sobota 14. 10. 2017 10:00
FC HVOZD - SULKO Zábřeh "B" 6:3 (3:1)

Rozhodčí: Bašný Petr.

Sobota 14. 10. 2017 11:30
FK Brodek u Přerova - SK Protivanov 4:0 (2:0)

Rozhodčí: Spurný Dominik.

Neděle 15. 10. 2017 10:00
TJ SOKOL Plumlov - Sokol Dub nad Moravou 3:1 (0:0)

Rozhodčí: Hrbáček Adam.

Neděle 15. 10. 2017 12:30
FC Kralice na Hané - SK Haňovice 0:6 (0:3)

Rozhodčí: Vachutka Dušan.

Neděle 15. 10. 2017 15:00
SK Loštice - Sokol Bohuňovice 5:1 (3:1)

Rozhodčí: Šmíd Jaroslav.

Neděle 5. 11. 2017 12:00
FK Mikulovice - Sokol Tovačov 5:0 (4:0)

Rozhodčí: Juřátek Jiří.

2. kolo

Sobota 21. 10. 2017 11:00
Sokol Bohuňovice - TJ SOKOL Plumlov 0:4 (0:1)

Rozhodčí: Pytlíček Dušan.

Sobota 21. 10. 2017 11:30
FK Brodek u Přerova - Sokol Dub nad Moravou 5:0 (4:0)

Rozhodčí: Šerý Patrik.

Sobota 21. 10. 2017 13:30
SULKO Zábřeh "B" - Sokol Tovačov 10:0 (6:0)

Rozhodčí: Jurčák Milan.

Neděle 22. 10. 2017 10:00
FK Mikulovice - SK Haňovice 0:3 (0:1)

Rozhodčí: Maceček Jan - Příhoda Ladislav, Škrabal Petr.

Neděle 22. 10. 2017 10:00
FC Kralice na Hané - SK Loštice 0:2 (0:2)

Rozhodčí: Matulík Radek.

Neděle 22. 10. 2017 14:30
FC HVOZD - SK Protivanov 4:0 (2:0)

Rozhodčí: Boháč Petr.

1. kolo

Sobota 28. 10. 2017 12:30
SULKO Zábřeh "B" - Sokol Bohuňovice 3:0 (3:0)

Rozhodčí: Frais Jakub.

Sobota 28. 10. 2017 14:30
SK Loštice - TJ SOKOL Plumlov 4:0 (2:0)

Rozhodčí: Vachutka Dušan.

Neděle 29. 10. 2017 11:00
SK Protivanov - FK Mikulovice 1:2 (0:2)

Rozhodčí: Milar Jaroslav.

Sobota 4. 11. 2017 10:30
Sokol Dub nad Moravou - FC Kralice na Hané 5:0 (2:0)

Rozhodčí: Halenka Martin.

Neděle 5. 11. 2017 10:30
SK Haňovice - FK Brodek u Přerova 5:3 (2:2)

Rozhodčí: Valouch Jiří.

Neděle 12. 11. 2017 13:00
Sokol Tovačov - FC HVOZD 4:3 (3:1) Pen: 4:3

Rozhodčí: Oulehla Miloslav.

12. kolo

Sobota 7. 4. 2018 11:00
Sokol Bohuňovice - SULKO Zábřeh "B"
Neděle 8. 4. 2018 10:00
FK Mikulovice - SK Protivanov
Neděle 8. 4. 2018 10:00
TJ SOKOL Plumlov - SK Loštice
Neděle 8. 4. 2018 13:15
FK Brodek u Přerova - SK Haňovice
Neděle 8. 4. 2018 13:15
FC Kralice na Hané - Sokol Dub nad Moravou
Neděle 8. 4. 2018 13:15
FC HVOZD - Sokol Tovačov

13. kolo

Neděle 15. 4. 2018 10:00
TJ SOKOL Plumlov - Sokol Bohuňovice
Neděle 15. 4. 2018 13:15
SK Loštice - FC Kralice na Hané
Neděle 15. 4. 2018 13:15
SK Haňovice - FK Mikulovice
Neděle 15. 4. 2018 13:15
SK Protivanov - FC HVOZD
Neděle 15. 4. 2018 13:15
Sokol Tovačov - SULKO Zábřeh "B"
Neděle 15. 4. 2018 15:30
Sokol Dub nad Moravou - FK Brodek u Přerova

14. kolo

Sobota 21. 4. 2018 11:00
Sokol Bohuňovice - Sokol Tovačov
Sobota 21. 4. 2018 12:30
SULKO Zábřeh "B" - SK Protivanov
Neděle 22. 4. 2018 10:00
FK Mikulovice - Sokol Dub nad Moravou
Neděle 22. 4. 2018 13:45
FK Brodek u Přerova - SK Loštice
Neděle 22. 4. 2018 13:45
FC Kralice na Hané - TJ SOKOL Plumlov
Neděle 22. 4. 2018 13:45
FC HVOZD - SK Haňovice

15. kolo

Neděle 29. 4. 2018 10:00
TJ SOKOL Plumlov - FK Brodek u Přerova
Neděle 29. 4. 2018 13:45
SK Loštice - FK Mikulovice
Neděle 29. 4. 2018 13:45
SK Haňovice - SULKO Zábřeh "B"
Neděle 29. 4. 2018 13:45
SK Protivanov - Sokol Tovačov
Neděle 29. 4. 2018 13:45
FC Kralice na Hané - Sokol Bohuňovice
Neděle 29. 4. 2018 16:00
Sokol Dub nad Moravou - FC HVOZD

16. kolo

Sobota 5. 5. 2018 11:00
Sokol Bohuňovice - SK Protivanov
Sobota 5. 5. 2018 12:30
SULKO Zábřeh "B" - Sokol Dub nad Moravou
Neděle 6. 5. 2018 10:00
FK Mikulovice - TJ SOKOL Plumlov
Neděle 6. 5. 2018 14:15
FK Brodek u Přerova - FC Kralice na Hané
Neděle 6. 5. 2018 14:15
FC HVOZD - SK Loštice
Neděle 6. 5. 2018 14:15
Sokol Tovačov - SK Haňovice

17. kolo

Neděle 13. 5. 2018 10:00
TJ SOKOL Plumlov - FC HVOZD
Neděle 13. 5. 2018 14:15
SK Loštice - SULKO Zábřeh "B"
Neděle 13. 5. 2018 14:15
FK Brodek u Přerova - Sokol Bohuňovice
Neděle 13. 5. 2018 14:15
FC Kralice na Hané - FK Mikulovice
Neděle 13. 5. 2018 14:15
SK Haňovice - SK Protivanov
Neděle 13. 5. 2018 16:30
Sokol Dub nad Moravou - Sokol Tovačov

18. kolo

Sobota 19. 5. 2018 11:00
Sokol Bohuňovice - SK Haňovice
Sobota 19. 5. 2018 12:30
SULKO Zábřeh "B" - TJ SOKOL Plumlov
Neděle 20. 5. 2018 10:00
FK Mikulovice - FK Brodek u Přerova
Neděle 20. 5. 2018 14:45
FC HVOZD - FC Kralice na Hané
Neděle 20. 5. 2018 14:45
SK Protivanov - Sokol Dub nad Moravou
Neděle 20. 5. 2018 14:45
Sokol Tovačov - SK Loštice

19. kolo

Neděle 27. 5. 2018 10:00
FK Mikulovice - Sokol Bohuňovice
Neděle 27. 5. 2018 10:00
TJ SOKOL Plumlov - Sokol Tovačov
Neděle 27. 5. 2018 14:45
SK Loštice - SK Protivanov
Neděle 27. 5. 2018 14:45
FK Brodek u Přerova - FC HVOZD
Neděle 27. 5. 2018 14:45
FC Kralice na Hané - SULKO Zábřeh "B"
Neděle 27. 5. 2018 17:00
Sokol Dub nad Moravou - SK Haňovice

20. kolo

Sobota 2. 6. 2018 11:00
Sokol Bohuňovice - Sokol Dub nad Moravou
Sobota 2. 6. 2018 12:30
SULKO Zábřeh "B" - FK Brodek u Přerova
Neděle 3. 6. 2018 14:45
FC HVOZD - FK Mikulovice
Neděle 3. 6. 2018 14:45
SK Haňovice - SK Loštice
Neděle 3. 6. 2018 14:45
SK Protivanov - TJ SOKOL Plumlov
Neděle 3. 6. 2018 14:45
Sokol Tovačov - FC Kralice na Hané

21. kolo

Neděle 10. 6. 2018 10:00
FK Mikulovice - SULKO Zábřeh "B"
Neděle 10. 6. 2018 10:00
TJ SOKOL Plumlov - SK Haňovice
Neděle 10. 6. 2018 14:45
SK Loštice - Sokol Dub nad Moravou
Neděle 10. 6. 2018 14:45
FK Brodek u Přerova - Sokol Tovačov
Neděle 10. 6. 2018 14:45
FC Kralice na Hané - SK Protivanov
Neděle 10. 6. 2018 14:45
FC HVOZD - Sokol Bohuňovice

22. kolo

Sobota 16. 6. 2018 11:00
Sokol Bohuňovice - SK Loštice
Sobota 16. 6. 2018 12:30
SULKO Zábřeh "B" - FC HVOZD
Neděle 17. 6. 2018 15:15
SK Haňovice - FC Kralice na Hané
Neděle 17. 6. 2018 15:15
SK Protivanov - FK Brodek u Přerova
Neděle 17. 6. 2018 15:15
Sokol Tovačov - FK Mikulovice
Neděle 17. 6. 2018 17:30
Sokol Dub nad Moravou - TJ SOKOL Plumlov

Export do kalendáře

Webdesign Ladislav Streck, 123 DESIGN