TOPlist

Všechny výsledky

Krajská soutěž dorost skupina "B"

Rozpis a výsledky

Vyberte kolo
Vyberte družstvo
Vyberte místo

5. kolo

Sobota 31. 8. 2019 10:00
Němčice - Brodek u PV - Ústí-Opatovice 5:2 (3:1)

Rozhodčí: Hruboš Nikola.

Neděle 1. 9. 2019 16:00
Sokol Horní Moštěnice - Nezamyslice - Pavlovice 3:1 (1:0)

Rozhodčí: Menšík Jaroslav.

Neděle 1. 9. 2019 16:00
Sokol Dub nad Moravou - Sokol v Pivíně 3:0 (1:0)

Rozhodčí: Rosskohl Ladislav.

Neděle 1. 9. 2019 16:00
Kojetín - Kovalovice - Sokol Tovačov 1:2 (0:1) Pen: 3:4

Rozhodčí: Stloukal Pavel.

Neděle 1. 9. 2019 16:30
FK KOZLOVICE"B" - Union Lověšice 2:8 (0:5)

Rozhodčí: Oulehla Miloslav.

6. kolo

Sobota 7. 9. 2019 10:00
Němčice - Brodek u PV - Sokol Horní Moštěnice 5:0 (3:0)

Rozhodčí: Hruboš Nikola.

Sobota 7. 9. 2019 13:00
Sokol Tovačov - FK KOZLOVICE"B" 3:5 (0:3)

Rozhodčí: Januš Václav.

Sobota 7. 9. 2019 13:45
Nezamyslice - Pavlovice - Sokol Dub nad Moravou 3:10 (0:5)

Rozhodčí: Protivánek Zdeněk.

Sobota 7. 9. 2019 16:00
Ústí-Opatovice - Union Lověšice 6:3 (0:0)

Rozhodčí: Pospíšil Kamil.

Neděle 8. 9. 2019 13:45
Sokol v Pivíně - Kojetín - Kovalovice 3:4 (0:3)

Rozhodčí: Horák Jiří.

7. kolo

Sobota 14. 9. 2019 13:00
Union Lověšice - Sokol Tovačov 2:3 (0:2)

Rozhodčí: Navrátil Miroslav.

Sobota 14. 9. 2019 16:00
Kojetín - Kovalovice - Nezamyslice - Pavlovice 4:1 (3:1)

Rozhodčí: Spurný Dominik.

Neděle 15. 9. 2019 10:30
FK KOZLOVICE"B" - Sokol v Pivíně 0:2 (0:1)

Rozhodčí: Horák Jiří.

Neděle 15. 9. 2019 13:30
Němčice - Brodek u PV - Sokol Dub nad Moravou 1:3 (1:1)

Rozhodčí: Hajdík Tomáš.

Neděle 15. 9. 2019 16:00
Sokol Horní Moštěnice - Ústí-Opatovice 0:1 (0:0) Pen: 2:3

Rozhodčí: Spurný Dominik.

8. kolo

Sobota 21. 9. 2019 10:00
Němčice - Brodek u PV - Kojetín - Kovalovice 3:1 (2:0)

Rozhodčí: Votava Matěj.

Sobota 21. 9. 2019 13:15
Nezamyslice - Pavlovice - FK KOZLOVICE"B" 5:4 (3:2)

Rozhodčí: Landa Karel.

Sobota 21. 9. 2019 15:30
Ústí-Opatovice - Sokol Tovačov 3:1 (1:0)

Rozhodčí: Spurný Dominik.

Neděle 22. 9. 2019 13:15
Sokol v Pivíně - Union Lověšice 1:2 (0:0)

Rozhodčí: Antoníček Ivo.

Neděle 22. 9. 2019 15:30
Sokol Horní Moštěnice - Sokol Dub nad Moravou 1:2 (0:2)

Rozhodčí: Spurný Dominik.

9. kolo

Sobota 28. 9. 2019 12:30
Union Lověšice - Nezamyslice - Pavlovice 1:2 (1:2)

Rozhodčí: Lecián Libor.

Sobota 28. 9. 2019 15:30
Sokol Tovačov - Sokol v Pivíně 5:0 (3:0)

Rozhodčí: Dorušák Jiří.

Neděle 29. 9. 2019 10:30
FK KOZLOVICE"B" - Němčice - Brodek u PV 3:4 (0:2)

Rozhodčí: Šafařík Petr.

Neděle 29. 9. 2019 15:30
Sokol Dub nad Moravou - Ústí-Opatovice 6:0 (3:0)

Rozhodčí: Šafařík Petr.

Neděle 29. 9. 2019 15:30
Kojetín - Kovalovice - Sokol Horní Moštěnice 3:2 (2:2)

Rozhodčí: Rybnikář Antonín.

4. kolo

Sobota 5. 10. 2019 12:00
Union Lověšice - Kojetín - Kovalovice 2:3 (1:1)

Rozhodčí: Vybíral Honza.

Sobota 5. 10. 2019 12:45
Sokol v Pivíně - Sokol Horní Moštěnice 0:0 (0:0)

Rozhodčí: Šafařík Petr.

Sobota 5. 10. 2019 12:45
Nezamyslice - Pavlovice - Němčice - Brodek u PV 1:6 (1:5)

Rozhodčí: Dömisch Michal.

Sobota 5. 10. 2019 15:00
Ústí-Opatovice - FK KOZLOVICE"B" 6:0 (2:0)

Rozhodčí: Dorušák Jiří.

Neděle 6. 10. 2019 12:00
Sokol Tovačov - Sokol Dub nad Moravou 1:4 (0:1)

Rozhodčí: Kundrát Ladislav.

Sobota 2. 11. 2019 14:00
Sokol v Pivíně - Sokol Horní Moštěnice

3. kolo

Sobota 12. 10. 2019 10:00
Němčice - Brodek u PV - Sokol v Pivíně 8:1 (4:1)

Rozhodčí: Němec Filip.

Sobota 12. 10. 2019 12:45
Nezamyslice - Pavlovice - Ústí-Opatovice 2:3 (0:0) Pen: 4:5

Rozhodčí: Protivánek Zdeněk.

Sobota 12. 10. 2019 15:00
Sokol Dub nad Moravou - Union Lověšice 6:1 (3:1)

Rozhodčí: Štěpán Matěj.

Neděle 13. 10. 2019 15:00
Sokol Horní Moštěnice - Sokol Tovačov 4:3 (0:1)

Rozhodčí: Šafařík Petr.

Úterý 15. 10. 2019 15:45
Kojetín - Kovalovice - FK KOZLOVICE"B"

Rozhodčí: Přenosil Jan.

2. kolo

Sobota 19. 10. 2019 11:30
Union Lověšice - Sokol Horní Moštěnice
Sobota 19. 10. 2019 12:15
Sokol v Pivíně - Nezamyslice - Pavlovice

Rozhodčí: Piňos Radim.

Sobota 19. 10. 2019 14:30
Ústí-Opatovice - Kojetín - Kovalovice

Rozhodčí: Němec Filip.

Neděle 20. 10. 2019 10:30
FK KOZLOVICE"B" - Sokol Dub nad Moravou

Rozhodčí: Čásek Dalibor - Salva Aleš.

Neděle 20. 10. 2019 12:00
Sokol Tovačov - Němčice - Brodek u PV

Rozhodčí: Šafařík Petr.

1. kolo

Sobota 26. 10. 2019 10:00
Němčice - Brodek u PV - Union Lověšice
Sobota 26. 10. 2019 12:15
Nezamyslice - Pavlovice - Sokol Tovačov
Neděle 27. 10. 2019 14:30
Sokol v Pivíně - Ústí-Opatovice
Neděle 27. 10. 2019 14:30
Sokol Horní Moštěnice - FK KOZLOVICE"B"
Neděle 27. 10. 2019 14:30
Sokol Dub nad Moravou - Kojetín - Kovalovice

10. kolo

Neděle 12. 4. 2020 10:30
FK KOZLOVICE"B" - Sokol Horní Moštěnice
Neděle 12. 4. 2020 13:15
Kojetín - Kovalovice - Sokol Dub nad Moravou
Neděle 12. 4. 2020 13:15
Ústí-Opatovice - Sokol v Pivíně
Neděle 12. 4. 2020 13:15
Sokol Tovačov - Nezamyslice - Pavlovice
Neděle 12. 4. 2020 15:00
Union Lověšice - Němčice - Brodek u PV

11. kolo

Sobota 18. 4. 2020 13:45
Nezamyslice - Pavlovice - Sokol v Pivíně
Neděle 19. 4. 2020 13:45
Kojetín - Kovalovice - Ústí-Opatovice
Neděle 19. 4. 2020 13:45
Němčice - Brodek u PV - Sokol Tovačov
Neděle 19. 4. 2020 16:00
Sokol Dub nad Moravou - FK KOZLOVICE"B"
Neděle 19. 4. 2020 16:00
Sokol Horní Moštěnice - Union Lověšice

12. kolo

Neděle 26. 4. 2020 10:30
FK KOZLOVICE"B" - Kojetín - Kovalovice
Neděle 26. 4. 2020 13:45
Ústí-Opatovice - Nezamyslice - Pavlovice
Neděle 26. 4. 2020 13:45
Sokol v Pivíně - Němčice - Brodek u PV
Neděle 26. 4. 2020 13:45
Sokol Tovačov - Sokol Horní Moštěnice
Neděle 26. 4. 2020 15:00
Union Lověšice - Sokol Dub nad Moravou

13. kolo

Neděle 3. 5. 2020 10:30
FK KOZLOVICE"B" - Ústí-Opatovice
Neděle 3. 5. 2020 14:15
Kojetín - Kovalovice - Union Lověšice
Neděle 3. 5. 2020 14:15
Němčice - Brodek u PV - Nezamyslice - Pavlovice
Neděle 3. 5. 2020 16:30
Sokol Dub nad Moravou - Sokol Tovačov
Neděle 3. 5. 2020 16:30
Sokol Horní Moštěnice - Sokol v Pivíně

14. kolo

Sobota 9. 5. 2020 14:15
Nezamyslice - Pavlovice - Sokol Horní Moštěnice
Neděle 10. 5. 2020 14:15
Sokol v Pivíně - Sokol Dub nad Moravou
Neděle 10. 5. 2020 14:15
Sokol Tovačov - Kojetín - Kovalovice
Neděle 10. 5. 2020 14:15
Ústí-Opatovice - Němčice - Brodek u PV
Neděle 10. 5. 2020 15:00
Union Lověšice - FK KOZLOVICE"B"

15. kolo

Neděle 17. 5. 2020 10:30
FK KOZLOVICE"B" - Sokol Tovačov
Neděle 17. 5. 2020 14:45
Kojetín - Kovalovice - Sokol v Pivíně
Neděle 17. 5. 2020 15:00
Union Lověšice - Ústí-Opatovice
Neděle 17. 5. 2020 17:00
Sokol Dub nad Moravou - Nezamyslice - Pavlovice
Neděle 17. 5. 2020 17:00
Sokol Horní Moštěnice - Němčice - Brodek u PV

16. kolo

Sobota 23. 5. 2020 14:45
Nezamyslice - Pavlovice - Kojetín - Kovalovice
Neděle 24. 5. 2020 14:45
Sokol v Pivíně - FK KOZLOVICE"B"
Neděle 24. 5. 2020 14:45
Sokol Tovačov - Union Lověšice
Neděle 24. 5. 2020 14:45
Ústí-Opatovice - Sokol Horní Moštěnice
Neděle 24. 5. 2020 17:00
Sokol Dub nad Moravou - Němčice - Brodek u PV

17. kolo

Neděle 31. 5. 2020 10:30
FK KOZLOVICE"B" - Nezamyslice - Pavlovice
Neděle 31. 5. 2020 14:45
Kojetín - Kovalovice - Němčice - Brodek u PV
Neděle 31. 5. 2020 14:45
Sokol Tovačov - Ústí-Opatovice
Neděle 31. 5. 2020 15:00
Union Lověšice - Sokol v Pivíně
Neděle 31. 5. 2020 17:00
Sokol Dub nad Moravou - Sokol Horní Moštěnice

18. kolo

Sobota 6. 6. 2020 14:45
Nezamyslice - Pavlovice - Union Lověšice
Neděle 7. 6. 2020 14:45
Sokol v Pivíně - Sokol Tovačov
Neděle 7. 6. 2020 14:45
Němčice - Brodek u PV - FK KOZLOVICE"B"
Neděle 7. 6. 2020 14:45
Ústí-Opatovice - Sokol Dub nad Moravou
Neděle 7. 6. 2020 17:00
Sokol Horní Moštěnice - Kojetín - Kovalovice

Export do kalendáře

Webdesign Ladislav Streck, 123 DESIGN