TOPlist

Všechny výsledky

Krajská soutěž dorost skupina "B"

Rozpis a výsledky

Vyberte kolo
Vyberte družstvo
Vyberte místo

4. kolo

Sobota 29. 8. 2020 13:30
Všechovice-Opatovice - Kojetín - Kovalovice 4:0 (2:0)

Rozhodčí: Šmíd Jaroslav.

Sobota 29. 8. 2020 13:30
Sokol Tovačov - FK KOZLOVICE"B" 1:2 (0:1)

Rozhodčí: Škrobánek Hynek.

Sobota 29. 8. 2020 13:30
Haná Nezamyslice - Němčice - Brodek u PV 0:1 (0:1)

Rozhodčí: Minx Roman.

Neděle 30. 8. 2020 11:00
Union Lověšice - Sokol Horní Moštěnice 3:1 (1:0)

Rozhodčí: Kryl Stanislav.

Středa 9. 9. 2020 16:30
Sokol v Pivíně - Sokol Čechovice"B" 1:3 (0:3)

Rozhodčí: Kryl Stanislav.

5. kolo

Sobota 5. 9. 2020 10:00
Němčice - Brodek u PV - Všechovice-Opatovice 1:2 (0:2)

Rozhodčí: Kryl Stanislav.

Sobota 5. 9. 2020 13:00
FK KOZLOVICE"B" - Sokol v Pivíně 2:1 (1:1)

Rozhodčí: Hausnerová Monika.

Neděle 6. 9. 2020 13:00
Sokol Horní Moštěnice - Sokol Tovačov 1:4 (1:2)

Rozhodčí: Panák Vít.

Neděle 6. 9. 2020 13:00
Kojetín - Kovalovice - Union Lověšice 3:0 (K)

Rozhodčí: Lecián Libor.

Středa 28. 10. 2020 10:00
Sokol Čechovice"B" - Haná Nezamyslice

Rozhodčí: Krátký Jaroslav.

6. kolo

Sobota 12. 9. 2020 13:00
Všechovice-Opatovice - Union Lověšice 1:2 (1:0) Pen: 2:4

Rozhodčí: Kundrát Ladislav.

Sobota 12. 9. 2020 13:00
Sokol v Pivíně - Sokol Horní Moštěnice 2:1 (0:0) Pen: 3:2

Rozhodčí: Vachutka Dušan.

Sobota 12. 9. 2020 13:00
Haná Nezamyslice - FK KOZLOVICE"B" 0:1 (0:0)

Rozhodčí: Holinka Lukáš.

Sobota 12. 9. 2020 13:15
Sokol Tovačov - Kojetín - Kovalovice
Sobota 31. 10. 2020 10:00
Němčice - Brodek u PV - Sokol Čechovice"B"

Rozhodčí: Hausnerová Monika.

7. kolo

Sobota 19. 9. 2020 13:00
FK KOZLOVICE"B" - Němčice - Brodek u PV 3:2 (2:1)

Rozhodčí: Antoníček Ivo.

Sobota 19. 9. 2020 15:30
Kojetín - Kovalovice - Sokol v Pivíně
Neděle 20. 9. 2020 10:00
Sokol Čechovice"B" - Všechovice-Opatovice 1:4 (1:0)

Rozhodčí: Látal Jiří.

Neděle 20. 9. 2020 11:00
Union Lověšice - Sokol Tovačov 2:4 (2:2)

Rozhodčí: Němec Filip.

Neděle 20. 9. 2020 12:30
Sokol Horní Moštěnice - Haná Nezamyslice 2:0 (2:0)

Rozhodčí: Labaš Roman.

8. kolo

Sobota 26. 9. 2020 10:00
Němčice - Brodek u PV - Sokol Horní Moštěnice

Rozhodčí: Votava Matěj.

Sobota 26. 9. 2020 12:30
Všechovice-Opatovice - Sokol Tovačov
Sobota 26. 9. 2020 12:30
Sokol v Pivíně - Union Lověšice

Rozhodčí: Hrbáček Adam.

Sobota 26. 9. 2020 12:30
Haná Nezamyslice - Kojetín - Kovalovice
Neděle 27. 9. 2020 12:30
Sokol Čechovice"B" - FK KOZLOVICE"B"

9. kolo

Sobota 3. 10. 2020 12:00
Sokol Tovačov - Sokol v Pivíně
Sobota 3. 10. 2020 13:00
FK KOZLOVICE"B" - Všechovice-Opatovice
Neděle 4. 10. 2020 11:00
Union Lověšice - Haná Nezamyslice
Neděle 4. 10. 2020 12:00
Sokol Horní Moštěnice - Sokol Čechovice"B"
Neděle 4. 10. 2020 12:00
Kojetín - Kovalovice - Němčice - Brodek u PV

2. kolo

Sobota 10. 10. 2020 12:00
Sokol Tovačov - Němčice - Brodek u PV
Sobota 10. 10. 2020 12:00
Sokol v Pivíně - Haná Nezamyslice
Sobota 10. 10. 2020 12:00
Všechovice-Opatovice - Sokol Horní Moštěnice
Neděle 11. 10. 2020 11:00
Union Lověšice - Sokol Čechovice"B"
Neděle 11. 10. 2020 12:00
Kojetín - Kovalovice - FK KOZLOVICE"B"

3. kolo

Sobota 17. 10. 2020 10:00
Němčice - Brodek u PV - Sokol v Pivíně
Sobota 17. 10. 2020 11:30
Haná Nezamyslice - Všechovice-Opatovice
Neděle 18. 10. 2020 10:00
Sokol Čechovice"B" - Sokol Tovačov
Neděle 18. 10. 2020 11:30
Sokol Horní Moštěnice - Kojetín - Kovalovice
Středa 28. 10. 2020 13:00
FK KOZLOVICE"B" - Union Lověšice

1. kolo

Sobota 24. 10. 2020 10:00
Němčice - Brodek u PV - Union Lověšice
Sobota 24. 10. 2020 11:30
Sokol v Pivíně - Všechovice-Opatovice
Sobota 24. 10. 2020 11:30
Haná Nezamyslice - Sokol Tovačov
Sobota 24. 10. 2020 13:00
FK KOZLOVICE"B" - Sokol Horní Moštěnice
Neděle 25. 10. 2020 10:00
Sokol Čechovice"B" - Kojetín - Kovalovice

Export do kalendáře

Webdesign Ladislav Streck, 123 DESIGN