TOPlist

Všechny výsledky

Krajská soutěž dorost skupina "B"

Rozpis a výsledky

Vyberte kolo
všechna kola všechna kola34567891011211516171819202122121314
Vyberte družstvo
všechna družstva všechna družstvaHorní MoštěniceKojetín - Kovalovice Němčice - Brodek u/PV Sokol OtaslaviceSokol BělotínLipník nad BečvouFK KOZLOVICEProtivanov - Brodek u/KÚstí - OpatoviceHaná NezamysliceSOKOL PlumlovSokol v Pivíně
Vyberte místo
doma i venku doma i venkuDomaVenku

3. kolo

Sobota 18. 8. 2018 10:00
Němčice - Brodek u/PV - Kojetín - Kovalovice 5:0 (1:0)

Rozhodčí: Hruboš Nikola.

Sobota 18. 8. 2018 14:00
Lipník nad Bečvou - FK KOZLOVICE 0:11 (0:4)

Rozhodčí: Šerý Patrik.

Sobota 18. 8. 2018 16:30
Ústí - Opatovice - Sokol v Pivíně 1:2 (1:0) Pen: 4:5

Rozhodčí: Pěcha Lukáš.

Neděle 19. 8. 2018 14:00
Sokol Bělotín - Sokol Otaslavice 0:4 (0:2)

Rozhodčí: Leitkep Jan - Chuda Tomáš, Pěcha Lukáš.

Neděle 19. 8. 2018 16:30
Horní Moštěnice - Haná Nezamyslice 4:0 (2:0)

Rozhodčí: Kryl Stanislav.

Pátek 21. 9. 2018 16:30
Protivanov - Brodek u/K - SOKOL Plumlov 0:5 (0:3)

Rozhodčí: Kopecký David.

4. kolo

Sobota 25. 8. 2018 13:00
Kojetín - Kovalovice - Sokol Bělotín 3:6 (3:3)

Rozhodčí: Frais Jakub.

Sobota 25. 8. 2018 14:00
Sokol v Pivíně - Protivanov - Brodek u/K 3:2 (2:0) Pen: 4:3

Rozhodčí: Procházka Jaroslav.

Sobota 25. 8. 2018 14:00
Lipník nad Bečvou - Ústí - Opatovice 2:6 (0:3)

Rozhodčí: Hruboš Nikola.

Neděle 26. 8. 2018 10:00
SOKOL Plumlov - Němčice - Brodek u/PV 2:1 (0:1)

Rozhodčí: Kryl Stanislav.

Neděle 26. 8. 2018 10:00
FK KOZLOVICE - Haná Nezamyslice 4:1 (2:0)

Rozhodčí: Majer Pavel.

Neděle 26. 8. 2018 12:30
Sokol Otaslavice - Horní Moštěnice 2:1 (0:0) Pen: 4:1

Rozhodčí: Antoníček Ivo.

5. kolo

Sobota 1. 9. 2018 10:00
Němčice - Brodek u/PV - Sokol v Pivíně 1:2 (1:0)

Rozhodčí: Motal Radek.

Sobota 1. 9. 2018 13:30
Haná Nezamyslice - Sokol Otaslavice 0:11 (0:6)

Rozhodčí: Kundrát Ladislav.

Neděle 2. 9. 2018 11:00
Protivanov - Brodek u/K - Lipník nad Bečvou 5:1 (3:1)

Rozhodčí: Straka Michal.

Neděle 2. 9. 2018 13:30
Sokol Bělotín - SOKOL Plumlov 1:2 (1:0) Pen: 12:13

Rozhodčí: Němec Filip - Odstrčil Martin, Beran Jiří.

Neděle 2. 9. 2018 16:00
Horní Moštěnice - Kojetín - Kovalovice 4:0 (1:0)

Rozhodčí: Menšík Jaroslav.

Neděle 2. 9. 2018 16:00
Ústí - Opatovice - FK KOZLOVICE 2:3 (2:2)

Rozhodčí: Juráň Vítězslav.

6. kolo

Sobota 8. 9. 2018 13:30
Sokol v Pivíně - Sokol Bělotín 6:5 (3:3)

Rozhodčí: Borůvka Pavel.

Sobota 8. 9. 2018 13:30
Lipník nad Bečvou - Němčice - Brodek u/PV 2:1 (0:0) Pen: 5:3

Rozhodčí: Labaš Roman.

Sobota 8. 9. 2018 14:00
FK KOZLOVICE - Sokol Otaslavice 2:1 (1:0) Pen: 3:2

Rozhodčí: Bartl Radek.

Sobota 8. 9. 2018 16:00
Ústí - Opatovice - Protivanov - Brodek u/K 4:1 (1:0)

Rozhodčí: Juráň Vítězslav.

Neděle 9. 9. 2018 10:00
SOKOL Plumlov - Horní Moštěnice 9:1 (6:0)

Rozhodčí: Doležal David.

Neděle 9. 9. 2018 15:00
Kojetín - Kovalovice - Haná Nezamyslice 3:0 (2:0)

Rozhodčí: Vachutka Dušan.

7. kolo

Sobota 15. 9. 2018 10:00
Němčice - Brodek u/PV - Ústí - Opatovice 2:1 (1:1) Pen: 4:2

Rozhodčí: Kryl Stanislav.

Sobota 15. 9. 2018 11:00
Protivanov - Brodek u/K - FK KOZLOVICE 0:2 (0:2)

Rozhodčí: Zika Ondřej.

Sobota 15. 9. 2018 13:00
Haná Nezamyslice - SOKOL Plumlov 0:10 (0:6)

Rozhodčí: Procházka Jaroslav.

Neděle 16. 9. 2018 13:00
Sokol Otaslavice - Kojetín - Kovalovice 6:3 (5:2)

Rozhodčí: Dömisch Michal.

Neděle 16. 9. 2018 13:00
Sokol Bělotín - Lipník nad Bečvou 11:2 (3:1)

Rozhodčí: Hausnerová Monika - Pumprla Tomáš, Juráň Vítězslav.

Neděle 16. 9. 2018 15:30
Horní Moštěnice - Sokol v Pivíně 1:2 (0:1)

Rozhodčí: Votava Matěj.

8. kolo

Sobota 22. 9. 2018 11:00
Protivanov - Brodek u/K - Němčice - Brodek u/PV 0:5 (0:2)

Rozhodčí: Horák Jiří.

Sobota 22. 9. 2018 13:00
Sokol v Pivíně - Haná Nezamyslice 10:0 (3:0)

Rozhodčí: Procházka Jaroslav.

Sobota 22. 9. 2018 13:00
Lipník nad Bečvou - Horní Moštěnice 0:3 (0:3)

Rozhodčí: Stloukal Pavel.

Sobota 22. 9. 2018 14:00
FK KOZLOVICE - Kojetín - Kovalovice 11:0 (5:0)

Rozhodčí: Lecián Libor.

Sobota 22. 9. 2018 15:30
Ústí - Opatovice - Sokol Bělotín 5:4 (1:1)

Rozhodčí: Němec Filip.

Neděle 23. 9. 2018 10:00
SOKOL Plumlov - Sokol Otaslavice 7:2 (5:1)

Rozhodčí: Hruboš Nikola.

9. kolo

Sobota 29. 9. 2018 10:00
Němčice - Brodek u/PV - FK KOZLOVICE 2:3 (1:1)

Rozhodčí: Vachutka Dušan.

Sobota 29. 9. 2018 12:30
Haná Nezamyslice - Lipník nad Bečvou 0:1 (0:1)

Rozhodčí: Klusal Štěpán.

Sobota 29. 9. 2018 12:30
Sokol Otaslavice - Sokol v Pivíně 5:1 (2:1)

Rozhodčí: Procházka Jaroslav.

Sobota 29. 9. 2018 15:00
Kojetín - Kovalovice - SOKOL Plumlov 2:3 (1:2)

Rozhodčí: Sečka Vojtěch.

Neděle 30. 9. 2018 12:30
Sokol Bělotín - Protivanov - Brodek u/K
Neděle 30. 9. 2018 15:00
Horní Moštěnice - Ústí - Opatovice 0:1 (0:1)

10. kolo

Sobota 6. 10. 2018 10:00
Němčice - Brodek u/PV - Sokol Bělotín 6:2 (2:1)

Rozhodčí: Petrásek Jan.

Sobota 6. 10. 2018 11:00
Protivanov - Brodek u/K - Horní Moštěnice 1:2 (0:2)

Rozhodčí: Brázdil Petr.

Sobota 6. 10. 2018 12:30
Sokol v Pivíně - Kojetín - Kovalovice 5:3 (2:1)

Rozhodčí: Procházka Jaroslav.

Sobota 6. 10. 2018 12:30
Lipník nad Bečvou - Sokol Otaslavice 0:4 (0:0)

Rozhodčí: Horák Jiří.

Sobota 6. 10. 2018 14:00
FK KOZLOVICE - SOKOL Plumlov 4:1 (2:0)

Rozhodčí: Beran Jiří.

Sobota 6. 10. 2018 15:00
Ústí - Opatovice - Haná Nezamyslice 13:0 (7:0)

Rozhodčí: Juráň Vítězslav.

11. kolo

Sobota 13. 10. 2018 11:00
Sokol Otaslavice - Ústí - Opatovice 1:3 (0:2)

Rozhodčí: Majer Pavel.

Sobota 13. 10. 2018 12:30
Haná Nezamyslice - Protivanov - Brodek u/K 2:6 (0:4)

Rozhodčí: Slota Marek.

Sobota 13. 10. 2018 14:30
Kojetín - Kovalovice - Lipník nad Bečvou 3:4 (3:1) Pen: 4:5

Rozhodčí: Slota Marek.

Neděle 14. 10. 2018 10:00
SOKOL Plumlov - Sokol v Pivíně 9:1 (4:0)

Rozhodčí: Rosskohl Ladislav.

Neděle 14. 10. 2018 12:30
Sokol Bělotín - FK KOZLOVICE 6:0 (2:0)

Rozhodčí: Hausnerová Monika - Řihošek Josef, Pumprla Tomáš.

Neděle 14. 10. 2018 15:00
Horní Moštěnice - Němčice - Brodek u/PV 4:1 (4:1)

Rozhodčí: Oulehla Miloslav.

2. kolo

Sobota 20. 10. 2018 12:00
Sokol v Pivíně - Lipník nad Bečvou 7:1 (3:0)

Rozhodčí: Milar Jaroslav.

Sobota 20. 10. 2018 12:00
Haná Nezamyslice - Sokol Bělotín 1:11 (1:8)

Rozhodčí: Protivánek Zdeněk.

Sobota 20. 10. 2018 14:00
FK KOZLOVICE - Horní Moštěnice 5:0 (2:0)

Rozhodčí: Němec Filip.

Neděle 21. 10. 2018 10:00
SOKOL Plumlov - Ústí - Opatovice 7:1 (3:1)

Rozhodčí: Lasovský Petr.

Neděle 21. 10. 2018 12:00
Sokol Otaslavice - Němčice - Brodek u/PV 5:2 (4:0)

Rozhodčí: Šerý Patrik.

Neděle 21. 10. 2018 14:00
Kojetín - Kovalovice - Protivanov - Brodek u/K 0:1 (0:1)

Rozhodčí: Kaňok Martin.

1. kolo

Sobota 27. 10. 2018 10:00
Němčice - Brodek u/PV - Haná Nezamyslice

Rozhodčí: Kryl Stanislav.

Sobota 27. 10. 2018 12:00
Sokol v Pivíně - FK KOZLOVICE

Rozhodčí: Chládek Miroslav.

Sobota 27. 10. 2018 12:00
Lipník nad Bečvou - SOKOL Plumlov
Sobota 27. 10. 2018 12:00
Protivanov - Brodek u/K - Sokol Otaslavice
Sobota 27. 10. 2018 14:30
Ústí - Opatovice - Kojetín - Kovalovice
Neděle 28. 10. 2018 12:00
Sokol Bělotín - Horní Moštěnice

15. kolo

Sobota 6. 4. 2019 13:00
Haná Nezamyslice - FK KOZLOVICE
Neděle 7. 4. 2019 13:00
Sokol Bělotín - Kojetín - Kovalovice
Neděle 7. 4. 2019 15:30
Němčice - Brodek u/PV - SOKOL Plumlov
Neděle 7. 4. 2019 15:30
Protivanov - Brodek u/K - Sokol v Pivíně
Neděle 7. 4. 2019 15:30
Ústí - Opatovice - Lipník nad Bečvou
Neděle 7. 4. 2019 15:30
Horní Moštěnice - Sokol Otaslavice

16. kolo

Sobota 13. 4. 2019 13:00
Lipník nad Bečvou - Protivanov - Brodek u/K
Sobota 13. 4. 2019 13:00
Sokol v Pivíně - Němčice - Brodek u/PV
Sobota 13. 4. 2019 14:00
FK KOZLOVICE - Ústí - Opatovice
Neděle 14. 4. 2019 10:00
SOKOL Plumlov - Sokol Bělotín
Neděle 14. 4. 2019 15:30
Kojetín - Kovalovice - Horní Moštěnice
Neděle 14. 4. 2019 15:30
Sokol Otaslavice - Haná Nezamyslice

17. kolo

Sobota 20. 4. 2019 13:30
Haná Nezamyslice - Kojetín - Kovalovice
Neděle 21. 4. 2019 13:30
Sokol Bělotín - Sokol v Pivíně
Neděle 21. 4. 2019 16:00
Němčice - Brodek u/PV - Lipník nad Bečvou
Neděle 21. 4. 2019 16:00
Protivanov - Brodek u/K - Ústí - Opatovice
Neděle 21. 4. 2019 16:00
Sokol Otaslavice - FK KOZLOVICE
Neděle 21. 4. 2019 16:00
Horní Moštěnice - SOKOL Plumlov

18. kolo

Sobota 27. 4. 2019 13:30
Lipník nad Bečvou - Sokol Bělotín
Sobota 27. 4. 2019 13:30
Sokol v Pivíně - Horní Moštěnice
Sobota 27. 4. 2019 14:00
FK KOZLOVICE - Protivanov - Brodek u/K
Neděle 28. 4. 2019 10:00
SOKOL Plumlov - Haná Nezamyslice
Neděle 28. 4. 2019 16:00
Kojetín - Kovalovice - Sokol Otaslavice
Neděle 28. 4. 2019 16:00
Ústí - Opatovice - Němčice - Brodek u/PV

19. kolo

Sobota 4. 5. 2019 14:00
Haná Nezamyslice - Sokol v Pivíně
Neděle 5. 5. 2019 14:00
Sokol Bělotín - Ústí - Opatovice
Neděle 5. 5. 2019 16:30
Němčice - Brodek u/PV - Protivanov - Brodek u/K
Neděle 5. 5. 2019 16:30
Horní Moštěnice - Lipník nad Bečvou
Neděle 5. 5. 2019 16:30
Kojetín - Kovalovice - FK KOZLOVICE
Neděle 5. 5. 2019 16:30
Sokol Otaslavice - SOKOL Plumlov

20. kolo

Sobota 11. 5. 2019 14:00
FK KOZLOVICE - Němčice - Brodek u/PV
Sobota 11. 5. 2019 14:00
Lipník nad Bečvou - Haná Nezamyslice
Sobota 11. 5. 2019 14:00
Sokol v Pivíně - Sokol Otaslavice
Neděle 12. 5. 2019 10:00
SOKOL Plumlov - Kojetín - Kovalovice
Neděle 12. 5. 2019 16:30
Protivanov - Brodek u/K - Sokol Bělotín
Neděle 12. 5. 2019 16:30
Ústí - Opatovice - Horní Moštěnice

21. kolo

Sobota 18. 5. 2019 14:30
Haná Nezamyslice - Ústí - Opatovice
Neděle 19. 5. 2019 10:00
SOKOL Plumlov - FK KOZLOVICE
Neděle 19. 5. 2019 14:30
Sokol Bělotín - Němčice - Brodek u/PV
Neděle 19. 5. 2019 17:00
Horní Moštěnice - Protivanov - Brodek u/K
Neděle 19. 5. 2019 17:00
Kojetín - Kovalovice - Sokol v Pivíně
Neděle 19. 5. 2019 17:00
Sokol Otaslavice - Lipník nad Bečvou

22. kolo

Sobota 25. 5. 2019 14:00
FK KOZLOVICE - Sokol Bělotín
Sobota 25. 5. 2019 14:30
Lipník nad Bečvou - Kojetín - Kovalovice
Sobota 25. 5. 2019 14:30
Sokol v Pivíně - SOKOL Plumlov
Neděle 26. 5. 2019 17:00
Němčice - Brodek u/PV - Horní Moštěnice
Neděle 26. 5. 2019 17:00
Protivanov - Brodek u/K - Haná Nezamyslice
Neděle 26. 5. 2019 17:00
Ústí - Opatovice - Sokol Otaslavice

12. kolo

Sobota 1. 6. 2019 14:00
FK KOZLOVICE - Sokol v Pivíně
Sobota 1. 6. 2019 14:30
Haná Nezamyslice - Němčice - Brodek u/PV
Neděle 2. 6. 2019 10:00
SOKOL Plumlov - Lipník nad Bečvou
Neděle 2. 6. 2019 17:00
Kojetín - Kovalovice - Ústí - Opatovice
Neděle 2. 6. 2019 17:00
Sokol Otaslavice - Protivanov - Brodek u/K
Neděle 2. 6. 2019 17:00
Horní Moštěnice - Sokol Bělotín

13. kolo

Sobota 8. 6. 2019 14:30
Lipník nad Bečvou - Sokol v Pivíně
Neděle 9. 6. 2019 14:30
Sokol Bělotín - Haná Nezamyslice
Neděle 9. 6. 2019 17:00
Němčice - Brodek u/PV - Sokol Otaslavice
Neděle 9. 6. 2019 17:00
Protivanov - Brodek u/K - Kojetín - Kovalovice
Neděle 9. 6. 2019 17:00
Ústí - Opatovice - SOKOL Plumlov
Neděle 9. 6. 2019 17:00
Horní Moštěnice - FK KOZLOVICE

14. kolo

Sobota 15. 6. 2019 14:00
FK KOZLOVICE - Lipník nad Bečvou
Sobota 15. 6. 2019 14:30
Sokol v Pivíně - Ústí - Opatovice
Sobota 15. 6. 2019 14:30
Haná Nezamyslice - Horní Moštěnice
Neděle 16. 6. 2019 10:00
SOKOL Plumlov - Protivanov - Brodek u/K
Neděle 16. 6. 2019 17:00
Kojetín - Kovalovice - Němčice - Brodek u/PV
Neděle 16. 6. 2019 17:00
Sokol Otaslavice - Sokol Bělotín

Export do kalendáře

Webdesign Ladislav Streck, 123 DESIGN