Všechny výsledky

FLY UNITED krajský přebor starší žáci

Rozpis a výsledky

Vyberte kolo
všechna kola všechna kola3456781910111213215161718191420252122232426
Vyberte družstvo
všechna družstva všechna družstvaFK SlavonínFK MOHELNICEFK ŠternberkSokol ČechoviceSlovan ČernovírFK JeseníkFK Nové SadyFK KOZLOVICESokol Dub nad MoravouSK ZábřehFC ŽelatoviceTJ Sokol OlšanyFK Němčice nad HanouSokol Konice
Vyberte místo
doma i venku doma i venkuDomaVenku

3. kolo

Sobota 19. 8. 2017 09:30
Sokol Dub nad Moravou - FK Jeseník 0:3 (0:1)

Rozhodčí: Perutka Jiří.

Sobota 19. 8. 2017 11:30
FK KOZLOVICE - FK Šternberk 10:1 (6:1)

Rozhodčí: Šerý Patrik.

Sobota 19. 8. 2017 11:45
SK Zábřeh - FK Nové Sady 5:1 (3:0)

Rozhodčí: Hampl Evžen.

Neděle 20. 8. 2017 10:45
FC Želatovice - Slovan Černovír 1:6 (0:1)

Rozhodčí: Dolanský Jiří.

Čtvrtek 24. 8. 2017 17:30
TJ Sokol Olšany - FK MOHELNICE 2:4 (1:2)

Rozhodčí: Slota Marek.

Středa 30. 8. 2017 16:00
Sokol Čechovice - Sokol Konice 1:0 (0:0) Pen: 5:4

Rozhodčí: Bašný Petr.

Středa 30. 8. 2017 16:00
FK Slavonín - FK Němčice nad Hanou 5:1 (2:1)

Rozhodčí: Spurný Dominik.

4. kolo

Pátek 25. 8. 2017 16:45
FK KOZLOVICE - SK Zábřeh 0:1 (0:1)

Rozhodčí: Frais Jakub.

Sobota 26. 8. 2017 10:00
FK Nové Sady - TJ Sokol Olšany 2:1 (0:0) Pen: 5:4

Rozhodčí: Kenša Jan.

Sobota 26. 8. 2017 11:45
FK Němčice nad Hanou - FC Želatovice 3:4 (2:1)

Rozhodčí: Milar Jaroslav.

Neděle 27. 8. 2017 09:00
FK MOHELNICE - Sokol Dub nad Moravou 2:0 (1:0)

Rozhodčí: Zemánek Pavel.

Neděle 27. 8. 2017 10:45
Sokol Konice - FK Slavonín 2:0 (0:0)

Rozhodčí: Kašpar Jaroslav.

Neděle 27. 8. 2017 10:45
FK Šternberk - Slovan Černovír 1:2 (0:0) Pen: 3:4
Neděle 27. 8. 2017 13:15
FK Jeseník - Sokol Čechovice 4:0 (2:0)

Rozhodčí: Jelen Vítězslav.

5. kolo

Středa 30. 8. 2017 15:30
Sokol Dub nad Moravou - FK Nové Sady 1:2 (1:1)

Rozhodčí: Boháč Petr.

Sobota 2. 9. 2017 09:00
FK Slavonín - FK Jeseník 1:4 (0:2)

Rozhodčí: Lasovský Petr.

Sobota 2. 9. 2017 10:00
SK Zábřeh - FK Šternberk 5:2 (2:1)

Rozhodčí: Straka Michal.

Sobota 2. 9. 2017 10:30
TJ Sokol Olšany - FK KOZLOVICE 1:4 (0:3)

Rozhodčí: Kryl Stanislav.

Neděle 3. 9. 2017 10:45
FC Želatovice - Sokol Konice 0:4 (0:2)

Rozhodčí: Matulík Radek.

Neděle 3. 9. 2017 12:30
Slovan Černovír - FK Němčice nad Hanou 7:0 (2:0)

Rozhodčí: Kopečný Zdeněk.

Neděle 3. 9. 2017 13:15
Sokol Čechovice - FK MOHELNICE 0:1 (0:0)

Rozhodčí: Valouch Jiří.

6. kolo

Sobota 9. 9. 2017 10:00
FK Nové Sady - Sokol Čechovice 6:1 (2:0)

Rozhodčí: Sokol Miroslav.

Sobota 9. 9. 2017 10:00
SK Zábřeh - TJ Sokol Olšany 2:3 (0:2) Pen: 4:5

Rozhodčí: Svoboda Viktor.

Sobota 9. 9. 2017 11:30
FK KOZLOVICE - Sokol Dub nad Moravou 4:0 (1:0)

Rozhodčí: Labaš Roman.

Neděle 10. 9. 2017 09:00
FK MOHELNICE - FK Slavonín 2:1 (1:1) Pen: 5:4

Rozhodčí: Šteier Michal.

Neděle 10. 9. 2017 10:45
FK Šternberk - FK Němčice nad Hanou 4:3 (2:1)

Rozhodčí: Kryl Stanislav.

Neděle 10. 9. 2017 10:45
Sokol Konice - Slovan Černovír 2:1 (1:0) Pen: 4:3

Rozhodčí: Horák Jiří.

Neděle 10. 9. 2017 13:15
FK Jeseník - FC Želatovice 3:4 (2:1) Pen: 3:4

Rozhodčí: Juřátek Jiří.

7. kolo

Sobota 16. 9. 2017 09:00
FK Slavonín - FK Nové Sady 2:4 (0:2)

Rozhodčí: Spurný Dominik.

Sobota 16. 9. 2017 09:30
Sokol Dub nad Moravou - SK Zábřeh 1:3 (1:0)

Rozhodčí: Perutka Jiří.

Sobota 16. 9. 2017 10:30
TJ Sokol Olšany - FK Šternberk 5:0 (4:0)

Rozhodčí: Bašný Petr.

Sobota 16. 9. 2017 11:45
FC Želatovice - FK MOHELNICE 0:6 (0:3)

Rozhodčí: Kopecký David.

Sobota 16. 9. 2017 11:45
FK Němčice nad Hanou - Sokol Konice 4:3 (1:2)

Rozhodčí: Svozil Petr.

Neděle 17. 9. 2017 09:00
Sokol Čechovice - FK KOZLOVICE 1:2 (0:0) Pen: 3:5

Rozhodčí: Vedral Roman.

Neděle 17. 9. 2017 14:00
Slovan Černovír - FK Jeseník 0:2 (0:1)

Rozhodčí: Svoboda Viktor.

8. kolo

Sobota 23. 9. 2017 10:00
SK Zábřeh - Sokol Čechovice 5:1 (5:0)

Rozhodčí: Šmíd Jaroslav.

Sobota 23. 9. 2017 10:30
TJ Sokol Olšany - Sokol Dub nad Moravou 1:3 (1:1)

Rozhodčí: Protivánek Zdeněk.

Sobota 23. 9. 2017 11:30
FK KOZLOVICE - FK Slavonín 0:0 (0:0)

Rozhodčí: Frais Jakub.

Neděle 24. 9. 2017 09:00
FK MOHELNICE - Slovan Černovír 2:0 (1:0)

Rozhodčí: Valouch Jiří.

Neděle 24. 9. 2017 10:45
FK Šternberk - Sokol Konice 1:2 (0:1)

Rozhodčí: Slota Marek.

Neděle 24. 9. 2017 13:15
FK Jeseník - FK Němčice nad Hanou 6:2 (5:1)

Rozhodčí: Cundrla Karel.

Středa 11. 10. 2017 17:15
FK KOZLOVICE - FK Slavonín 3:0 (0:0)

Rozhodčí: Frais Jakub.

Středa 18. 10. 2017 15:00
FK Nové Sady - FC Želatovice 5:2 (3:2)

Rozhodčí: Šafařík Petr.

1. kolo

Čtvrtek 28. 9. 2017 09:00
Sokol Čechovice - Slovan Černovír 0:2 (0:0)

Rozhodčí: Antoníček Ivo.

Čtvrtek 28. 9. 2017 10:00
SK Zábřeh - FK Jeseník 4:2 (3:0)

Rozhodčí: Hampl Evžen.

Čtvrtek 28. 9. 2017 10:30
TJ Sokol Olšany - Sokol Konice 10:1 (4:0)

Rozhodčí: Motal Radek.

Čtvrtek 28. 9. 2017 16:00
Sokol Dub nad Moravou - FK Němčice nad Hanou 5:0 (4:0)

Rozhodčí: Perutka Jiří.

Čtvrtek 28. 9. 2017 16:00
FK KOZLOVICE - FK MOHELNICE 1:2 (1:2)

Rozhodčí: Kryl Stanislav.

Čtvrtek 28. 9. 2017 16:00
FK Slavonín - FC Želatovice 11:0 (8:0)

Rozhodčí: Boháč Petr.

Čtvrtek 5. 10. 2017 15:00
FK Nové Sady - FK Šternberk 0:0 (0:0)

Rozhodčí: Rosskohl Ladislav.

Čtvrtek 12. 10. 2017 15:00
FK Šternberk - FK Nové Sady 2:4 (1:1)

Rozhodčí: Rosskohl Ladislav.

9. kolo

Sobota 30. 9. 2017 09:00
Sokol Čechovice - TJ Sokol Olšany 4:3 (3:3)

Rozhodčí: Hrbáček Adam.

Sobota 30. 9. 2017 09:30
Sokol Dub nad Moravou - FK Šternberk 2:0 (1:0)

Rozhodčí: Kryl Stanislav.

Sobota 30. 9. 2017 10:45
Sokol Konice - FK Jeseník 1:3 (1:1)

Rozhodčí: Majer Pavel.

Sobota 30. 9. 2017 11:45
FK Němčice nad Hanou - FK MOHELNICE 0:4 (0:1)

Rozhodčí: Oulehla Miloslav.

Neděle 1. 10. 2017 09:00
FK Slavonín - SK Zábřeh 0:6 (0:2)

Rozhodčí: Gábor Milan.

Neděle 1. 10. 2017 10:45
FC Želatovice - FK KOZLOVICE 2:8 (1:3)

Rozhodčí: Winkler Tomáš.

Neděle 1. 10. 2017 14:00
Slovan Černovír - FK Nové Sady 3:0 (3:0)

Rozhodčí: Doležal David.

10. kolo

Sobota 7. 10. 2017 09:30
Sokol Dub nad Moravou - Sokol Čechovice 0:1 (0:0)

Rozhodčí: Dolanský Jiří.

Sobota 7. 10. 2017 10:00
SK Zábřeh - FC Želatovice 6:1 (2:0)

Rozhodčí: Kopecký David.

Sobota 7. 10. 2017 10:30
TJ Sokol Olšany - FK Slavonín 2:1 (1:1)

Rozhodčí: Petr Zdenek.

Sobota 7. 10. 2017 11:30
FK KOZLOVICE - Slovan Černovír 1:3 (0:2)

Rozhodčí: Matulík Radek.

Sobota 7. 10. 2017 12:00
FK Nové Sady - FK Němčice nad Hanou 4:0 (1:0)

Rozhodčí: Petrásek Jan.

Neděle 8. 10. 2017 09:00
FK MOHELNICE - Sokol Konice 4:1 (2:1)

Rozhodčí: Svoboda Viktor.

Neděle 8. 10. 2017 10:45
FK Šternberk - FK Jeseník 2:6 (0:4)

Rozhodčí: Doležal David.

11. kolo

Sobota 14. 10. 2017 09:00
Sokol Čechovice - FK Šternberk 4:1 (1:1)

Rozhodčí: Kryl Stanislav.

Sobota 14. 10. 2017 11:45
FK Němčice nad Hanou - FK KOZLOVICE 1:4 (1:1)

Rozhodčí: Nezhyba Ladislav.

Neděle 15. 10. 2017 09:00
FK Slavonín - Sokol Dub nad Moravou 1:2 (0:0)

Rozhodčí: Doležal David.

Neděle 15. 10. 2017 10:45
Sokol Konice - FK Nové Sady 2:5 (2:3)

Rozhodčí: Lizna Oldřich.

Neděle 15. 10. 2017 11:45
FC Želatovice - TJ Sokol Olšany 0:3 (0:2)

Rozhodčí: Vrána Stanislav.

Neděle 15. 10. 2017 13:15
FK Jeseník - FK MOHELNICE 5:1 (1:1)

Rozhodčí: Juřátek Jiří.

Neděle 15. 10. 2017 14:00
Slovan Černovír - SK Zábřeh 2:0 (0:0)

Rozhodčí: Lasovský Petr.

12. kolo

Pátek 20. 10. 2017 15:00
TJ Sokol Olšany - Slovan Černovír 2:3 (0:2) Pen: 0:2

Rozhodčí: Majer Pavel.

Sobota 21. 10. 2017 09:00
Sokol Čechovice - FK Slavonín 0:2 (0:1)

Rozhodčí: Bašný Petr.

Sobota 21. 10. 2017 09:30
Sokol Dub nad Moravou - FC Želatovice 6:1 (3:1)

Rozhodčí: Šteier Michal.

Sobota 21. 10. 2017 10:00
SK Zábřeh - FK Němčice nad Hanou 4:1 (4:1)

Rozhodčí: Jurčák Milan.

Sobota 21. 10. 2017 10:00
FK Nové Sady - FK Jeseník 1:3 (1:1)

Rozhodčí: Byzov Jakub.

Sobota 21. 10. 2017 11:30
FK KOZLOVICE - Sokol Konice 4:2 (2:1)

Rozhodčí: Chuda Tomáš.

Neděle 22. 10. 2017 10:45
FK Šternberk - FK MOHELNICE 1:4 (1:4)

Rozhodčí: Petr Zdenek.

13. kolo

Sobota 28. 10. 2017 11:45
FK Němčice nad Hanou - TJ Sokol Olšany 1:2 (1:1) Pen: 3:4

Rozhodčí: Svozil Petr.

Neděle 29. 10. 2017 09:00
FK MOHELNICE - FK Nové Sady 0:1 (0:0)

Rozhodčí: Zemánek Pavel.

Neděle 29. 10. 2017 09:00
FK Slavonín - FK Šternberk 2:0 (2:0)

Rozhodčí: Kryl Stanislav.

Neděle 29. 10. 2017 10:45
FC Želatovice - Sokol Čechovice 2:1 (1:1) Pen: 5:4

Rozhodčí: Frais Jakub.

Neděle 29. 10. 2017 10:45
Sokol Konice - SK Zábřeh 3:2 (3:0)

Rozhodčí: Lizna Oldřich.

Neděle 12. 11. 2017 12:30
Slovan Černovír - Sokol Dub nad Moravou 3:2 (1:1)

Rozhodčí: Petr Zdenek.

Neděle 12. 11. 2017 13:00
FK Jeseník - FK KOZLOVICE 3:1 (2:1)

Rozhodčí: Jelen Vítězslav - Tulis Karel.

2. kolo

Sobota 4. 11. 2017 10:00
FK Nové Sady - FK KOZLOVICE 2:3 (1:2)

Rozhodčí: Vedral Roman.

Sobota 4. 11. 2017 11:45
FK Němčice nad Hanou - Sokol Čechovice 0:1 (0:1)

Rozhodčí: Protivánek Zdeněk.

Neděle 5. 11. 2017 09:00
FK MOHELNICE - SK Zábřeh 1:0 (1:0)

Rozhodčí: Lepka Miloslav.

Neděle 5. 11. 2017 10:00
FK Jeseník - TJ Sokol Olšany 9:0 (3:0)

Rozhodčí: Kreif Miroslav.

Neděle 5. 11. 2017 10:45
Sokol Konice - Sokol Dub nad Moravou 4:2 (1:0)

Rozhodčí: Hubený Lukáš.

Neděle 5. 11. 2017 10:45
FK Šternberk - FC Želatovice 0:2 (0:0)

Rozhodčí: Lizna Oldřich.

Neděle 5. 11. 2017 14:00
FK Slavonín - Slovan Černovír 1:3 (1:2)

Rozhodčí: Zemánek Pavel.

15. kolo

Pátek 30. 3. 2018 15:00
Slovan Černovír - FK Slavonín 1:0 (0:0)

Rozhodčí: Smékal Jan.

Sobota 31. 3. 2018 09:30
Sokol Dub nad Moravou - Sokol Konice 4:2 (1:1)

Rozhodčí: Vedral Roman.

Sobota 31. 3. 2018 10:00
SK Zábřeh - FK MOHELNICE 1:7 (0:6)

Rozhodčí: Opravil Petr.

Neděle 1. 4. 2018 10:45
FC Želatovice - FK Šternberk 2:3 (1:1) Pen: 1:3

Rozhodčí: Labaš Roman.

Úterý 8. 5. 2018 11:30
TJ Sokol Olšany - FK Jeseník 0:5 (0:4)

Rozhodčí: Šteier Michal.

Úterý 8. 5. 2018 11:30
FK KOZLOVICE - FK Nové Sady 1:0 (1:0)

Rozhodčí: Pospíšil Michal.

Středa 9. 5. 2018 17:15
Sokol Čechovice - FK Němčice nad Hanou 2:1 (2:0)

Rozhodčí: Kryl Stanislav.

16. kolo

Sobota 7. 4. 2018 10:00
FK Nové Sady - SK Zábřeh 5:1 (3:1)

Rozhodčí: Kryl Stanislav.

Sobota 7. 4. 2018 10:00
FK Jeseník - Sokol Dub nad Moravou 2:1 (1:0)

Rozhodčí: Cundrla Karel.

Sobota 7. 4. 2018 11:45
FK Němčice nad Hanou - FK Slavonín 3:5 (1:1)

Rozhodčí: Milar Jaroslav.

Neděle 8. 4. 2018 10:30
FK MOHELNICE - TJ Sokol Olšany 5:0 (2:0)

Rozhodčí: Čampišová Natálie.

Neděle 8. 4. 2018 10:45
Sokol Konice - Sokol Čechovice 1:5 (0:3)

Rozhodčí: Kopecký David.

Neděle 8. 4. 2018 10:45
FK Šternberk - FK KOZLOVICE 1:0 (1:0)

Rozhodčí: Petr Zdenek.

Neděle 8. 4. 2018 14:00
Slovan Černovír - FC Želatovice 3:1 (1:0)

Rozhodčí: Vláčil Svatopluk.

17. kolo

Sobota 14. 4. 2018 09:30
Sokol Dub nad Moravou - FK MOHELNICE 3:1 (1:1)

Rozhodčí: Halenka Martin.

Sobota 14. 4. 2018 10:00
SK Zábřeh - FK KOZLOVICE 3:4 (1:3) Pen: 2:4

Rozhodčí: Chládek Miroslav.

Neděle 15. 4. 2018 09:00
Sokol Čechovice - FK Jeseník 0:4 (0:0)

Rozhodčí: Lasovský Petr.

Neděle 15. 4. 2018 10:30
TJ Sokol Olšany - FK Nové Sady 0:7 (0:2)

Rozhodčí: Dokoupil Petr.

Neděle 15. 4. 2018 10:45
FC Želatovice - FK Němčice nad Hanou 5:1 (2:1)

Rozhodčí: Juráň Vítězslav.

Neděle 15. 4. 2018 11:30
FK Slavonín - Sokol Konice 3:0 (1:0)

Rozhodčí: Boháč Petr.

Neděle 15. 4. 2018 14:00
Slovan Černovír - FK Šternberk 6:0 (3:0)

Rozhodčí: Šrejma Robert.

18. kolo

Sobota 21. 4. 2018 10:00
FK Nové Sady - Sokol Dub nad Moravou 3:1 (1:1)

Rozhodčí: Piňos Radim.

Sobota 21. 4. 2018 11:30
FK KOZLOVICE - TJ Sokol Olšany 2:1 (2:0)

Rozhodčí: Chuda Tomáš.

Sobota 21. 4. 2018 11:45
FK Němčice nad Hanou - Slovan Černovír 1:6 (1:3)

Rozhodčí: Kopecký David.

Neděle 22. 4. 2018 09:00
FK MOHELNICE - Sokol Čechovice 0:1 (0:0) Pen: 2:3

Rozhodčí: Milek Martin.

Neděle 22. 4. 2018 10:00
FK Jeseník - FK Slavonín 1:0 (0:0)

Rozhodčí: Jelen Vítězslav.

Neděle 22. 4. 2018 10:45
Sokol Konice - FC Želatovice 1:4 (0:2)

Rozhodčí: Janáček Lukáš.

Neděle 22. 4. 2018 10:45
FK Šternberk - SK Zábřeh 5:4 (2:2) Pen: 2:1

Rozhodčí: Šmíd Jaroslav.

19. kolo

Sobota 28. 4. 2018 09:30
Sokol Dub nad Moravou - FK KOZLOVICE 3:4 (2:2)

Rozhodčí: Kryl Stanislav.

Sobota 28. 4. 2018 10:30
TJ Sokol Olšany - SK Zábřeh 1:2 (0:2)

Rozhodčí: Horák Jiří.

Sobota 28. 4. 2018 11:45
FC Želatovice - FK Jeseník 1:4 (0:4)

Rozhodčí: Bartl Radek.

Sobota 28. 4. 2018 11:45
FK Němčice nad Hanou - FK Šternberk 3:5 (2:4)

Rozhodčí: Svozil Petr.

Neděle 29. 4. 2018 09:00
Sokol Čechovice - FK Nové Sady 3:4 (1:2) Pen: 0:2

Rozhodčí: Petrásek Jan.

Neděle 29. 4. 2018 11:30
FK Slavonín - FK MOHELNICE 1:0 (0:0) Pen: 4:2

Rozhodčí: Janáček Lukáš.

Neděle 29. 4. 2018 14:00
Slovan Černovír - Sokol Konice 5:1 (3:0)

Rozhodčí: Majer Pavel.

14. kolo

Úterý 1. 5. 2018 09:00
FK MOHELNICE - FK KOZLOVICE 3:0 (2:0)

Rozhodčí: Čampišová Natálie.

Úterý 1. 5. 2018 10:00
FK Jeseník - SK Zábřeh 7:1 (4:1)

Rozhodčí: Malaník Josef - Krézek Tomáš.

Úterý 1. 5. 2018 10:00
FK Nové Sady - FK Šternberk 3:2 (3:0)

Rozhodčí: Antoníček Ivo.

Úterý 1. 5. 2018 10:45
Sokol Konice - TJ Sokol Olšany 2:4 (1:3)

Rozhodčí: Hubený Lukáš.

Úterý 1. 5. 2018 11:45
FK Němčice nad Hanou - Sokol Dub nad Moravou 1:2 (0:1)

Rozhodčí: Lasovský Petr.

Úterý 1. 5. 2018 14:00
Slovan Černovír - Sokol Čechovice 3:2 (2:0)

Rozhodčí: Kryl Stanislav.

Úterý 1. 5. 2018 15:00
FC Želatovice - FK Slavonín 2:1 (0:1)

Rozhodčí: Oulehla Miloslav.

20. kolo

Sobota 5. 5. 2018 10:00
SK Zábřeh - Sokol Dub nad Moravou 4:3 (2:1)

Rozhodčí: Knap Dušan.

Sobota 5. 5. 2018 11:30
FK KOZLOVICE - Sokol Čechovice 4:1 (2:0)

Rozhodčí: Chuda Tomáš.

Sobota 5. 5. 2018 13:00
FK Nové Sady - FK Slavonín 2:1 (1:0)

Rozhodčí: Přecechtěl Jan.

Neděle 6. 5. 2018 09:00
FK MOHELNICE - FC Želatovice 4:1 (3:0)

Rozhodčí: Valouch Jiří.

Neděle 6. 5. 2018 10:00
FK Jeseník - Slovan Černovír 4:3 (1:2)

Rozhodčí: Maceček Jan - Krézek Tomáš.

Neděle 6. 5. 2018 10:45
Sokol Konice - FK Němčice nad Hanou 3:1 (3:1)

Rozhodčí: Machala Martin.

Neděle 6. 5. 2018 10:45
FK Šternberk - TJ Sokol Olšany 4:0 (3:0)

Rozhodčí: Kryl Stanislav.

25. kolo

Úterý 8. 5. 2018 10:45
FC Želatovice - Sokol Dub nad Moravou 2:0 (1:0)

Rozhodčí: Štětka Zdeněk.

Středa 6. 6. 2018 17:30
Sokol Konice - FK KOZLOVICE 0:1 (0:1)

Rozhodčí: Antoníček Ivo.

Sobota 9. 6. 2018 11:30
FK Slavonín - Sokol Čechovice 2:4 (1:2)

Rozhodčí: Šafařík Petr.

Sobota 9. 6. 2018 11:45
FK Němčice nad Hanou - SK Zábřeh 2:0 (0:0)

Rozhodčí: Vachutka Dušan.

Neděle 10. 6. 2018 09:00
FK MOHELNICE - FK Šternberk 6:3 (3:0)

Rozhodčí: Kryl Stanislav.

Neděle 10. 6. 2018 10:00
FK Jeseník - FK Nové Sady 8:3 (4:0)

Rozhodčí: Michálek Roman - Krézek Tomáš.

Neděle 10. 6. 2018 12:30
Slovan Černovír - TJ Sokol Olšany 3:2 (3:1)

Rozhodčí: Valouch Jiří.

21. kolo

Sobota 12. 5. 2018 11:30
FK Slavonín - FK KOZLOVICE 1:2 (0:0) Pen: 4:5

Rozhodčí: Rosskohl Ladislav.

Sobota 12. 5. 2018 11:45
FC Želatovice - FK Nové Sady 0:6 (0:2)

Rozhodčí: Frais Jakub.

Sobota 12. 5. 2018 11:45
FK Němčice nad Hanou - FK Jeseník 1:3 (0:1)

Rozhodčí: Lasovský Petr.

Neděle 13. 5. 2018 09:00
Sokol Čechovice - SK Zábřeh 3:2 (2:2)

Rozhodčí: Spurný Dominik.

Neděle 13. 5. 2018 10:45
Sokol Konice - FK Šternberk 4:1 (4:0)

Rozhodčí: Winkler Tomáš.

Neděle 13. 5. 2018 12:15
Sokol Dub nad Moravou - TJ Sokol Olšany 7:1 (3:0)

Rozhodčí: Zavřel Josef.

Neděle 13. 5. 2018 12:30
Slovan Černovír - FK MOHELNICE 1:3 (1:1)

Rozhodčí: Šmíd Jaroslav.

22. kolo

Sobota 19. 5. 2018 10:00
SK Zábřeh - FK Slavonín 8:0 (4:0)

Rozhodčí: Aberle Jiří.

Sobota 19. 5. 2018 10:00
FK Nové Sady - Slovan Černovír 2:1 (1:0)

Rozhodčí: Konvička Tomáš.

Sobota 19. 5. 2018 10:00
FK Jeseník - Sokol Konice 9:2 (4:2)

Rozhodčí: Gilík Přemysl.

Sobota 19. 5. 2018 10:30
TJ Sokol Olšany - Sokol Čechovice 1:2 (0:2)

Rozhodčí: Winkler Tomáš.

Sobota 19. 5. 2018 11:30
FK KOZLOVICE - FC Želatovice 1:0 (0:0)

Rozhodčí: Labaš Roman.

Neděle 20. 5. 2018 09:00
FK MOHELNICE - FK Němčice nad Hanou 9:0 (5:0)

Rozhodčí: Šmíd Jaroslav.

Neděle 20. 5. 2018 10:45
FK Šternberk - Sokol Dub nad Moravou 1:6 (1:1)

Rozhodčí: Kaňok Martin.

23. kolo

Sobota 26. 5. 2018 10:45
Sokol Konice - FK MOHELNICE 2:6 (1:3)

Rozhodčí: Lizna Oldřich.

Sobota 26. 5. 2018 11:45
FK Němčice nad Hanou - FK Nové Sady 1:9 (0:4)

Rozhodčí: Winkler Tomáš.

Neděle 27. 5. 2018 10:00
FK Jeseník - FK Šternberk 14:0 (5:0)

Rozhodčí: Kočí Jaroslav - Krézek Tomáš, Tulis Karel.

Neděle 27. 5. 2018 10:45
FC Želatovice - SK Zábřeh 5:3 (2:1)

Rozhodčí: Zavřel Josef.

Neděle 27. 5. 2018 11:30
FK Slavonín - TJ Sokol Olšany 5:0 (2:0)

Rozhodčí: Sedláček Libor.

Neděle 27. 5. 2018 13:00
Sokol Čechovice - Sokol Dub nad Moravou 4:2 (1:2)

Rozhodčí: Dokoupil Petr.

Neděle 27. 5. 2018 14:00
Slovan Černovír - FK KOZLOVICE 0:2 (0:1)

Rozhodčí: Petr Zdenek.

24. kolo

Sobota 2. 6. 2018 09:30
Sokol Dub nad Moravou - FK Slavonín 2:3 (2:1)

Rozhodčí: Brázdil Petr.

Sobota 2. 6. 2018 10:00
SK Zábřeh - Slovan Černovír 3:0 (1:0)

Rozhodčí: Kylar Roman.

Sobota 2. 6. 2018 10:00
FK Nové Sady - Sokol Konice 3:2 (0:1) Pen: 3:2

Rozhodčí: Sedláček Libor.

Sobota 2. 6. 2018 10:30
TJ Sokol Olšany - FC Želatovice 1:2 (0:1)

Rozhodčí: Šteier Michal.

Sobota 2. 6. 2018 11:30
FK KOZLOVICE - FK Němčice nad Hanou 5:0 (2:0)

Rozhodčí: Pospíšil Michal.

Neděle 3. 6. 2018 09:00
FK MOHELNICE - FK Jeseník 2:1 (0:2)

Rozhodčí: Opravil Petr.

Neděle 3. 6. 2018 10:45
FK Šternberk - Sokol Čechovice 0:1 (0:0)

Rozhodčí: Vláčil Svatopluk.

26. kolo

Středa 13. 6. 2018 17:45
FK Nové Sady - FK MOHELNICE 1:0 (0:0) Pen: 3:2

Rozhodčí: Brázdil Petr.

Sobota 16. 6. 2018 09:30
Sokol Dub nad Moravou - Slovan Černovír 1:3 (0:2)

Rozhodčí: Kenša Jan.

Sobota 16. 6. 2018 10:00
SK Zábřeh - Sokol Konice 8:1 (4:1)

Rozhodčí: Chládek Miroslav.

Neděle 17. 6. 2018 09:00
Sokol Čechovice - FC Želatovice 4:2 (1:2)

Rozhodčí: Kopecký David.

Neděle 17. 6. 2018 10:30
TJ Sokol Olšany - FK Němčice nad Hanou 8:2 (4:0)

Rozhodčí: Majer Pavel.

Neděle 17. 6. 2018 10:45
FK Šternberk - FK Slavonín 3:5 (0:5)

Rozhodčí: Kaňok Martin.

Neděle 17. 6. 2018 11:00
FK KOZLOVICE - FK Jeseník 5:1 (0:1)

Rozhodčí: Kundrát Ladislav.

Export do kalendáře

Webdesign Ladislav Streck, 123 DESIGN