TOPlist

Všechny výsledky

Krajská soutěž starší žáci

Rozpis a výsledky

Vyberte kolo
Vyberte družstvo
Vyberte místo

4. kolo

Sobota 29. 8. 2020 09:00
FK Šumperk "B" - Sokol Nový Malín 7:0 (4:0)

Rozhodčí: Molík Jan.

Neděle 30. 8. 2020 10:00
Sokol Velký Týnec - Sokol Troubelice 6:0 (3:0)

Rozhodčí: Horák Aleš.

Neděle 30. 8. 2020 13:00
SK Chválkovice - 1.OMK Šternberk 4:3 (3:2)

Rozhodčí: Zdražil Daniel - Vojtek Jaroslav, Koníček Filip.

5. kolo

Sobota 5. 9. 2020 09:00
1.OMK Šternberk - Sokol Velký Týnec 0:5 (0:2)

Rozhodčí: Smékal Jan.

Neděle 6. 9. 2020 10:00
Sokol Nový Malín - SK Chválkovice 5:2 (2:1)

Rozhodčí: Šebesta Vratislav.

Neděle 6. 9. 2020 12:00
Sokol Troubelice - FK Šumperk "B" 0:5 (0:4)

Rozhodčí: Vláčil Svatopluk.

6. kolo

Sobota 12. 9. 2020 09:00
FK Šumperk "B" - SK Chválkovice 8:1 (6:0)

Rozhodčí: Chládek Miroslav.

Sobota 12. 9. 2020 09:00
1.OMK Šternberk - Sokol Troubelice 3:2 (1:2)

Rozhodčí: Slota Marek.

Sobota 12. 9. 2020 13:00
Sokol Nový Malín - Sokol Velký Týnec 0:5 (0:2)

Rozhodčí: Janků Milan.

7. kolo

Neděle 20. 9. 2020 10:00
Sokol Troubelice - Sokol Nový Malín 2:1 (0:0)

Rozhodčí: Šmíd Jaroslav.

Neděle 20. 9. 2020 10:00
Sokol Velký Týnec - SK Chválkovice 12:2 (5:1)

Rozhodčí: Antoníček Jiří.

Středa 7. 10. 2020 16:30
1.OMK Šternberk - FK Šumperk "B" 0:7 (0:3)

Rozhodčí: Kaňok Martin.

8. kolo

Neděle 27. 9. 2020 13:00
SK Chválkovice - Sokol Troubelice 3:1 (2:0)

Rozhodčí: Zdražil Daniel - Matys Ondřej, Kenša Jan.

Úterý 13. 10. 2020 16:00
Sokol Nový Malín - 1.OMK Šternberk
Středa 28. 10. 2020 10:00
FK Šumperk "B" - Sokol Velký Týnec

Rozhodčí: Molík Jan.

9. kolo

Sobota 3. 10. 2020 09:00
1.OMK Šternberk - SK Chválkovice 3:1 (2:1)

Rozhodčí: Kryl Stanislav.

Neděle 4. 10. 2020 10:00
Sokol Nový Malín - FK Šumperk "B" 1:5 (1:0)

Rozhodčí: Kreif Miroslav.

Neděle 4. 10. 2020 12:30
Sokol Troubelice - Sokol Velký Týnec 0:0 (0:0)

Rozhodčí: Kopecký David.

Sobota 10. 10. 2020 13:00
Sokol Troubelice - Sokol Velký Týnec 0:7 (0:2)

Rozhodčí: Vláčil Svatopluk.

10. kolo

Neděle 11. 10. 2020 10:00
FK Šumperk "B" - Sokol Troubelice 7:0 (2:0)

Rozhodčí: Štěpán Matěj.

Neděle 11. 10. 2020 10:00
Sokol Velký Týnec - 1.OMK Šternberk 11:1 (5:1)

Rozhodčí: Holý Radek - Rosskohl Ladislav, Epstein Martin.

Neděle 11. 10. 2020 12:45
SK Chválkovice - Sokol Nový Malín 2:1 (0:1)

Rozhodčí: Epstein Martin - Dohnal Erik, Hanus Jiří.

1. kolo

Neděle 18. 10. 2020 10:00
SK Chválkovice - FK Šumperk "B"
Neděle 18. 10. 2020 10:00
Sokol Velký Týnec - Sokol Nový Malín
Neděle 18. 10. 2020 12:00
Sokol Troubelice - 1.OMK Šternberk

2. kolo

Sobota 24. 10. 2020 11:30
Sokol Nový Malín - Sokol Troubelice
Neděle 25. 10. 2020 09:00
FK Šumperk "B" - 1.OMK Šternberk
Neděle 25. 10. 2020 12:15
SK Chválkovice - Sokol Velký Týnec

3. kolo

Sobota 31. 10. 2020 09:00
1.OMK Šternberk - Sokol Nový Malín
Neděle 1. 11. 2020 10:00
Sokol Velký Týnec - FK Šumperk "B"
Neděle 1. 11. 2020 11:30
Sokol Troubelice - SK Chválkovice

Export do kalendáře

Webdesign Ladislav Streck, 123 DESIGN