TOPlist

Všechny výsledky

FLY UNITED krajský přebor mladší žáci

Rozpis a výsledky

Vyberte kolo
Vyberte družstvo
Vyberte místo

4. kolo

Sobota 24. 8. 2019 11:45
SULKO Zábřeh - FK Slavonín 1:15 (0:5)

Rozhodčí: Aberle Jiří.

Sobota 24. 8. 2019 11:45
FK Jeseník - Sokol Čechovice 8:0 (5:0)

Rozhodčí: Malaník Josef.

Neděle 25. 8. 2019 09:00
Sokol Konice - Dub nad Moravou 0:19 (0:7)

Rozhodčí: Dokoupil Petr.

Neděle 25. 8. 2019 09:00
FC Želatovice - FK MOHELNICE 1:7 (1:3)

Rozhodčí: Čtvrtlík Jakub.

Neděle 25. 8. 2019 14:00
Nezamyslice - Němčice - Sokol Olšany 1:5 (1:1)

Rozhodčí: Hubený Ondřej.

Neděle 25. 8. 2019 14:15
Slovan Černovír - FK KOZLOVICE 3:4 (2:3) Pen: 1:3

Rozhodčí: Rosskohl Ladislav.

Středa 11. 9. 2019 16:00
FK Nové Sady - FK Šternberk 3:2 (0:0)

Rozhodčí: Antoníček Jiří.

3. kolo

Středa 28. 8. 2019 18:15
Dub nad Moravou - FK Nové Sady 3:12 (2:7)

Rozhodčí: Kryl Stanislav.

Středa 2. 10. 2019 14:15
FK Šternberk - Nezamyslice - Němčice 4:1 (1:1)

Rozhodčí: Novák Jaromír.

Středa 2. 10. 2019 14:30
Sokol Olšany - Slovan Černovír 5:1 (3:0)

Rozhodčí: Vachutka Dušan.

Středa 2. 10. 2019 14:45
FK KOZLOVICE - FK Slavonín 0:4 (0:3)

Rozhodčí: Lasovský Petr.

Středa 2. 10. 2019 16:00
Sokol Čechovice - FC Želatovice 7:0 (4:0)

Rozhodčí: Kryl Stanislav.

Středa 2. 10. 2019 16:00
FK MOHELNICE - Sokol Konice 14:0 (8:0)

Rozhodčí: Šmíd Jaroslav.

Středa 9. 10. 2019 16:15
FK Jeseník - SULKO Zábřeh 8:1 (3:1)

Rozhodčí: Tulis Karel.

5. kolo

Sobota 31. 8. 2019 09:00
Sokol Olšany - FK Nové Sady 1:0 (0:0) Pen: 5:4

Rozhodčí: Vachutka Dušan.

Sobota 31. 8. 2019 11:15
Dub nad Moravou - FC Želatovice 5:3 (3:0)

Rozhodčí: Látal Jiří.

Neděle 1. 9. 2019 09:00
FK Šternberk - Sokol Konice 9:2 (3:1)

Rozhodčí: Chládek Miroslav.

Neděle 1. 9. 2019 10:00
FK KOZLOVICE - Nezamyslice - Němčice 2:3 (0:0)

Rozhodčí: Halenka Martin.

Neděle 1. 9. 2019 10:00
FK Slavonín - Slovan Černovír 11:0 (4:0)

Rozhodčí: Kopecký David.

Neděle 1. 9. 2019 10:45
FK MOHELNICE - FK Jeseník 0:2 (0:0)

Rozhodčí: Molík Jan.

Neděle 1. 9. 2019 15:45
Sokol Čechovice - SULKO Zábřeh 12:0 (5:0)

Rozhodčí: Hubený Ondřej.

1. kolo

Středa 4. 9. 2019 14:45
FK Šternberk - FK Slavonín 3:2 (2:1)

Rozhodčí: Kryl Stanislav.

Středa 4. 9. 2019 15:00
Sokol Olšany - FK KOZLOVICE 9:1 (5:0)

Rozhodčí: Vachutka Dušan.

Středa 4. 9. 2019 16:00
FC Želatovice - SULKO Zábřeh 2:3 (1:1)

Rozhodčí: Kundrát Ladislav.

Středa 4. 9. 2019 16:00
FK Jeseník - Sokol Konice 15:0 (5:0)

Rozhodčí: Škrabal Petr.

Středa 4. 9. 2019 16:30
Sokol Čechovice - FK Nové Sady 2:3 (1:1)

Rozhodčí: Kopecký David.

Středa 4. 9. 2019 16:30
FK MOHELNICE - Nezamyslice - Němčice 5:2 (4:1)

Rozhodčí: Růžička Miloš.

Středa 4. 9. 2019 18:00
Dub nad Moravou - Slovan Černovír 2:5 (1:2)

Rozhodčí: Kaňok Martin.

6. kolo

Sobota 7. 9. 2019 10:45
Sokol Čechovice - FK MOHELNICE 3:2 (2:0)

Rozhodčí: Přenosil Jan.

Sobota 7. 9. 2019 11:45
FK Jeseník - Dub nad Moravou 12:0 (5:0)

Rozhodčí: Michálek Roman.

Sobota 7. 9. 2019 11:45
SULKO Zábřeh - Slovan Černovír 2:1 (1:1) Pen: 4:3

Rozhodčí: Jílek Petr.

Neděle 8. 9. 2019 09:00
Nezamyslice - Němčice - FK Slavonín 1:7 (1:4)

Rozhodčí: Dokoupil Petr.

Neděle 8. 9. 2019 09:00
Sokol Konice - Sokol Olšany 0:6 (0:4)

Rozhodčí: Hubený Ondřej.

Neděle 8. 9. 2019 09:00
FC Želatovice - FK Šternberk 3:5 (1:2)

Rozhodčí: Pospíšil Kamil.

Neděle 8. 9. 2019 10:00
FK Nové Sady - FK KOZLOVICE 4:2 (2:1)

Rozhodčí: Látal Jiří.

7. kolo

Sobota 14. 9. 2019 09:00
Sokol Olšany - FC Želatovice 8:0 (3:0)

Rozhodčí: Šteier Michal.

Sobota 14. 9. 2019 10:00
FK KOZLOVICE - Sokol Konice 7:2 (3:1)

Rozhodčí: Halenka Martin.

Neděle 15. 9. 2019 09:00
FK Šternberk - FK Jeseník 1:7 (0:6)

Rozhodčí: Doležal David.

Neděle 15. 9. 2019 10:45
FK MOHELNICE - SULKO Zábřeh 5:1 (3:0)

Rozhodčí: Čtvrtlík Jakub.

Neděle 15. 9. 2019 14:15
Slovan Černovír - Nezamyslice - Němčice 2:5 (1:2)

Rozhodčí: Šafařík Petr.

Středa 18. 9. 2019 17:45
Dub nad Moravou - Sokol Čechovice 1:2 (0:0) Pen: 2:4

Rozhodčí: Pekárek Roman.

Středa 25. 9. 2019 16:30
FK Slavonín - FK Nové Sady 1:6 (0:4)

Rozhodčí: Šrejma Robert.

8. kolo

Sobota 21. 9. 2019 10:00
FK Jeseník - Sokol Olšany 4:1 (1:0)

Rozhodčí: Samek Lubomír.

Sobota 21. 9. 2019 10:45
Sokol Čechovice - FK Šternberk 1:2 (1:1) Pen: 3:4

Rozhodčí: Sedláček Libor.

Sobota 21. 9. 2019 10:45
Sokol Konice - FK Slavonín 0:10 (0:2)

Rozhodčí: Kopecký David.

Neděle 22. 9. 2019 09:00
FC Želatovice - FK KOZLOVICE 2:7 (0:2)

Rozhodčí: Smékal Jan.

Neděle 22. 9. 2019 10:45
FK MOHELNICE - Dub nad Moravou 4:2 (2:1)

Rozhodčí: Aberle Jiří.

Neděle 22. 9. 2019 11:00
FK Nové Sady - Slovan Černovír 7:0 (3:0)

Rozhodčí: Dokoupil Petr.

Neděle 22. 9. 2019 11:45
SULKO Zábřeh - Nezamyslice - Němčice 2:1 (0:1)

Rozhodčí: Kreif Miroslav.

9. kolo

Sobota 28. 9. 2019 09:00
Sokol Olšany - Sokol Čechovice 3:1 (1:0)

Rozhodčí: Bašný Petr.

Sobota 28. 9. 2019 10:00
FK KOZLOVICE - FK Jeseník 1:11 (1:5)

Rozhodčí: Matulík Radek.

Sobota 28. 9. 2019 11:15
Dub nad Moravou - SULKO Zábřeh 5:1 (5:0)

Rozhodčí: Horák Jiří.

Neděle 29. 9. 2019 09:00
FK Šternberk - FK MOHELNICE 2:0 (2:0)

Rozhodčí: Kryl Stanislav.

Neděle 29. 9. 2019 10:00
FK Slavonín - FC Želatovice 15:0 (7:0)

Rozhodčí: Pekárek Roman.

Neděle 29. 9. 2019 14:00
Nezamyslice - Němčice - FK Nové Sady 2:1 (1:0)

Rozhodčí: Klusal Štěpán.

Neděle 29. 9. 2019 14:15
Slovan Černovír - Sokol Konice 6:1 (4:1)

Rozhodčí: Dorušák Jiří.

10. kolo

Sobota 5. 10. 2019 09:00
FC Želatovice - Slovan Černovír 3:1 (1:0)

Rozhodčí: Winkler Tomáš.

Sobota 5. 10. 2019 10:45
Sokol Čechovice - FK KOZLOVICE 5:0 (2:0)

Rozhodčí: Bašný Petr.

Sobota 5. 10. 2019 11:15
Dub nad Moravou - FK Šternberk 2:6 (2:1)

Rozhodčí: Rosskohl Ladislav.

Sobota 5. 10. 2019 11:45
FK Jeseník - FK Slavonín 3:0 (3:0)

Rozhodčí: Fukna Radok.

Sobota 5. 10. 2019 11:45
SULKO Zábřeh - FK Nové Sady 2:6 (2:2)

Rozhodčí: Dokoupil Petr.

Neděle 6. 10. 2019 09:00
Sokol Konice - Nezamyslice - Němčice 0:8 (0:3)

Rozhodčí: Dokoupil Petr.

Neděle 6. 10. 2019 10:45
FK MOHELNICE - Sokol Olšany 5:3 (1:1)

Rozhodčí: Šafařík Petr.

11. kolo

Sobota 12. 10. 2019 09:00
Sokol Olšany - Dub nad Moravou 7:0 (3:0)

Rozhodčí: Winkler Tomáš.

Sobota 12. 10. 2019 10:00
FK KOZLOVICE - FK MOHELNICE 0:8 (0:4)

Rozhodčí: Labaš Roman.

Neděle 13. 10. 2019 09:00
FK Šternberk - SULKO Zábřeh 6:0 (3:0)

Rozhodčí: Dorušák Jiří.

Neděle 13. 10. 2019 10:00
FK Slavonín - Sokol Čechovice 4:1 (2:1)

Rozhodčí: Brázdil Petr.

Neděle 13. 10. 2019 13:00
FK Nové Sady - Sokol Konice 7:0 (4:0)

Rozhodčí: Čtvrtlík Jakub.

Neděle 13. 10. 2019 14:00
Nezamyslice - Němčice - FC Želatovice 8:0 (6:0)

Rozhodčí: Labaš Roman.

Neděle 13. 10. 2019 14:15
Slovan Černovír - FK Jeseník 1:8 (0:3)

Rozhodčí: Habermann Lubomír.

12. kolo

Sobota 19. 10. 2019 10:45
Sokol Čechovice - Slovan Černovír

Rozhodčí: Pytlíček Dušan.

Sobota 19. 10. 2019 11:15
Dub nad Moravou - FK KOZLOVICE

Rozhodčí: Smékal Jan.

Sobota 19. 10. 2019 11:45
FK Jeseník - Nezamyslice - Němčice
Sobota 19. 10. 2019 11:45
SULKO Zábřeh - Sokol Konice

Rozhodčí: Horák Jiří.

Neděle 20. 10. 2019 09:00
FC Želatovice - FK Nové Sady

Rozhodčí: Kundrát Ladislav.

Neděle 20. 10. 2019 09:00
FK Šternberk - Sokol Olšany

Rozhodčí: Valouch Jiří.

Neděle 20. 10. 2019 10:45
FK MOHELNICE - FK Slavonín

Rozhodčí: Šmíd Jaroslav.

13. kolo

Sobota 26. 10. 2019 09:00
Sokol Olšany - SULKO Zábřeh
Sobota 26. 10. 2019 10:00
FK KOZLOVICE - FK Šternberk
Sobota 26. 10. 2019 10:00
FK Slavonín - Dub nad Moravou
Neděle 27. 10. 2019 09:00
Sokol Konice - FC Želatovice
Neděle 27. 10. 2019 11:00
FK Nové Sady - FK Jeseník
Neděle 27. 10. 2019 12:30
Nezamyslice - Němčice - Sokol Čechovice
Neděle 27. 10. 2019 14:15
Slovan Černovír - FK MOHELNICE

2. kolo

Sobota 2. 11. 2019 11:45
SULKO Zábřeh - FK KOZLOVICE
Neděle 3. 11. 2019 09:00
FK Šternberk - Slovan Černovír
Neděle 3. 11. 2019 09:00
Sokol Konice - Sokol Čechovice
Neděle 3. 11. 2019 10:00
FC Želatovice - FK Jeseník
Neděle 3. 11. 2019 10:00
FK Slavonín - Sokol Olšany
Neděle 3. 11. 2019 11:00
FK Nové Sady - FK MOHELNICE
Neděle 3. 11. 2019 12:30
Nezamyslice - Němčice - Dub nad Moravou

16. kolo

Sobota 28. 3. 2020 10:00
FK Slavonín - FK KOZLOVICE
Sobota 28. 3. 2020 11:45
SULKO Zábřeh - FK Jeseník
Sobota 28. 3. 2020 15:00
FC Želatovice - Sokol Čechovice
Sobota 28. 3. 2020 15:00
Sokol Konice - FK MOHELNICE
Sobota 28. 3. 2020 15:00
Nezamyslice - Němčice - FK Šternberk
Neděle 29. 3. 2020 11:00
FK Nové Sady - Dub nad Moravou
Neděle 29. 3. 2020 14:15
Slovan Černovír - Sokol Olšany

17. kolo

Sobota 4. 4. 2020 10:00
FK Slavonín - SULKO Zábřeh
Sobota 4. 4. 2020 10:00
FK KOZLOVICE - Slovan Černovír
Sobota 4. 4. 2020 10:45
Sokol Čechovice - FK Jeseník
Sobota 4. 4. 2020 11:15
Dub nad Moravou - Sokol Konice
Sobota 4. 4. 2020 15:30
Sokol Olšany - Nezamyslice - Němčice
Sobota 4. 4. 2020 15:30
FK Šternberk - FK Nové Sady
Neděle 5. 4. 2020 10:45
FK MOHELNICE - FC Želatovice

18. kolo

Sobota 11. 4. 2020 11:45
SULKO Zábřeh - Sokol Čechovice
Sobota 11. 4. 2020 11:45
FK Jeseník - FK MOHELNICE
Sobota 11. 4. 2020 15:30
FC Želatovice - Dub nad Moravou
Sobota 11. 4. 2020 15:30
Sokol Konice - FK Šternberk
Sobota 11. 4. 2020 15:30
Nezamyslice - Němčice - FK KOZLOVICE
Neděle 12. 4. 2020 11:00
FK Nové Sady - Sokol Olšany
Neděle 12. 4. 2020 14:15
Slovan Černovír - FK Slavonín

19. kolo

Sobota 18. 4. 2020 10:00
FK Slavonín - Nezamyslice - Němčice
Sobota 18. 4. 2020 10:00
FK KOZLOVICE - FK Nové Sady
Sobota 18. 4. 2020 11:15
Dub nad Moravou - FK Jeseník
Sobota 18. 4. 2020 16:00
Sokol Olšany - Sokol Konice
Sobota 18. 4. 2020 16:00
FK Šternberk - FC Želatovice
Neděle 19. 4. 2020 10:45
FK MOHELNICE - Sokol Čechovice
Neděle 19. 4. 2020 14:15
Slovan Černovír - SULKO Zábřeh

20. kolo

Sobota 25. 4. 2020 10:45
Sokol Čechovice - Dub nad Moravou
Sobota 25. 4. 2020 11:45
FK Jeseník - FK Šternberk
Sobota 25. 4. 2020 11:45
SULKO Zábřeh - FK MOHELNICE
Sobota 25. 4. 2020 16:00
FC Želatovice - Sokol Olšany
Sobota 25. 4. 2020 16:00
Sokol Konice - FK KOZLOVICE
Sobota 25. 4. 2020 16:00
Nezamyslice - Němčice - Slovan Černovír
Neděle 26. 4. 2020 11:00
FK Nové Sady - FK Slavonín

14. kolo

Středa 29. 4. 2020 10:00
FK Slavonín - FK Šternberk
Středa 29. 4. 2020 16:30
FK KOZLOVICE - Sokol Olšany
Středa 29. 4. 2020 16:30
SULKO Zábřeh - FC Želatovice
Středa 29. 4. 2020 16:30
Sokol Konice - FK Jeseník
Středa 29. 4. 2020 16:30
FK Nové Sady - Sokol Čechovice
Středa 29. 4. 2020 16:30
Nezamyslice - Němčice - FK MOHELNICE
Středa 29. 4. 2020 16:30
Slovan Černovír - Dub nad Moravou

21. kolo

Sobota 2. 5. 2020 10:00
FK Slavonín - Sokol Konice
Sobota 2. 5. 2020 10:00
FK KOZLOVICE - FC Želatovice
Sobota 2. 5. 2020 11:15
Dub nad Moravou - FK MOHELNICE
Sobota 2. 5. 2020 16:30
Nezamyslice - Němčice - SULKO Zábřeh
Sobota 2. 5. 2020 16:30
Sokol Olšany - FK Jeseník
Sobota 2. 5. 2020 16:30
FK Šternberk - Sokol Čechovice
Neděle 3. 5. 2020 14:15
Slovan Černovír - FK Nové Sady

22. kolo

Sobota 9. 5. 2020 10:45
Sokol Čechovice - Sokol Olšany
Sobota 9. 5. 2020 11:45
FK Jeseník - FK KOZLOVICE
Sobota 9. 5. 2020 11:45
SULKO Zábřeh - Dub nad Moravou
Sobota 9. 5. 2020 16:30
FC Želatovice - FK Slavonín
Sobota 9. 5. 2020 16:30
Sokol Konice - Slovan Černovír
Neděle 10. 5. 2020 10:45
FK MOHELNICE - FK Šternberk
Neděle 10. 5. 2020 11:00
FK Nové Sady - Nezamyslice - Němčice

23. kolo

Sobota 16. 5. 2020 10:00
FK Slavonín - FK Jeseník
Sobota 16. 5. 2020 10:00
FK KOZLOVICE - Sokol Čechovice
Sobota 16. 5. 2020 17:00
Sokol Olšany - FK MOHELNICE
Sobota 16. 5. 2020 17:00
FK Šternberk - Dub nad Moravou
Sobota 16. 5. 2020 17:00
Nezamyslice - Němčice - Sokol Konice
Neděle 17. 5. 2020 11:00
FK Nové Sady - SULKO Zábřeh
Neděle 17. 5. 2020 14:15
Slovan Černovír - FC Želatovice

24. kolo

Sobota 23. 5. 2020 10:45
Sokol Čechovice - FK Slavonín
Sobota 23. 5. 2020 11:15
Dub nad Moravou - Sokol Olšany
Sobota 23. 5. 2020 11:45
FK Jeseník - Slovan Černovír
Sobota 23. 5. 2020 11:45
SULKO Zábřeh - FK Šternberk
Sobota 23. 5. 2020 17:00
FC Želatovice - Nezamyslice - Němčice
Sobota 23. 5. 2020 17:00
Sokol Konice - FK Nové Sady
Neděle 24. 5. 2020 10:45
FK MOHELNICE - FK KOZLOVICE

25. kolo

Sobota 30. 5. 2020 10:00
FK Slavonín - FK MOHELNICE
Sobota 30. 5. 2020 10:00
FK KOZLOVICE - Dub nad Moravou
Sobota 30. 5. 2020 17:00
Sokol Olšany - FK Šternberk
Sobota 30. 5. 2020 17:00
Nezamyslice - Němčice - FK Jeseník
Sobota 30. 5. 2020 17:00
Sokol Konice - SULKO Zábřeh
Neděle 31. 5. 2020 11:00
FK Nové Sady - FC Želatovice
Neděle 31. 5. 2020 14:15
Slovan Černovír - Sokol Čechovice

26. kolo

Sobota 6. 6. 2020 10:45
Sokol Čechovice - Nezamyslice - Němčice
Sobota 6. 6. 2020 11:15
Dub nad Moravou - FK Slavonín
Sobota 6. 6. 2020 11:45
SULKO Zábřeh - Sokol Olšany
Sobota 6. 6. 2020 11:45
FK Jeseník - FK Nové Sady
Sobota 6. 6. 2020 17:00
FC Želatovice - Sokol Konice
Sobota 6. 6. 2020 17:00
FK Šternberk - FK KOZLOVICE
Neděle 7. 6. 2020 10:45
FK MOHELNICE - Slovan Černovír

15. kolo

Sobota 13. 6. 2020 10:00
FK KOZLOVICE - SULKO Zábřeh
Sobota 13. 6. 2020 10:45
Sokol Čechovice - Sokol Konice
Sobota 13. 6. 2020 11:15
Dub nad Moravou - Nezamyslice - Němčice
Sobota 13. 6. 2020 11:45
FK Jeseník - FC Želatovice
Sobota 13. 6. 2020 17:00
Sokol Olšany - FK Slavonín
Neděle 14. 6. 2020 10:45
FK MOHELNICE - FK Nové Sady
Neděle 14. 6. 2020 14:15
Slovan Černovír - FK Šternberk

Export do kalendáře

Webdesign Ladislav Streck, 123 DESIGN