Všechny výsledky

FLY UNITED krajský přebor mladší žáci

Rozpis a výsledky

Vyberte kolo
všechna kola všechna kola3456781910111213215161718191420252122232426
Vyberte družstvo
všechna družstva všechna družstvaFK SlavonínFK MOHELNICEFK ŠternberkSokol ČechoviceSlovan ČernovírFK JeseníkFK Nové SadyFK KOZLOVICESokol Dub nad MoravouSK ZábřehFC ŽelatoviceTJ Sokol OlšanyFK Němčice nad HanouSokol Konice
Vyberte místo
doma i venku doma i venkuDomaVenku

3. kolo

Sobota 19. 8. 2017 10:00
FK KOZLOVICE - FK Šternberk 2:1 (2:1)

Rozhodčí: Šerý Patrik.

Sobota 19. 8. 2017 10:00
SK Zábřeh - FK Nové Sady 4:8 (1:5)

Rozhodčí: Hampl Evžen.

Sobota 19. 8. 2017 11:00
Sokol Dub nad Moravou - FK Jeseník 4:3 (0:2)

Rozhodčí: Perutka Jiří.

Neděle 20. 8. 2017 09:00
FC Želatovice - Slovan Černovír 0:10 (0:4)

Rozhodčí: Dolanský Jiří.

Čtvrtek 24. 8. 2017 16:00
TJ Sokol Olšany - FK MOHELNICE 11:0 (6:0)

Rozhodčí: Slota Marek.

Středa 30. 8. 2017 17:45
Sokol Čechovice - Sokol Konice 0:2 (0:1)

Rozhodčí: Bašný Petr.

Středa 30. 8. 2017 17:45
FK Slavonín - FK Němčice nad Hanou 19:1 (12:0)

Rozhodčí: Spurný Dominik.

4. kolo

Pátek 25. 8. 2017 15:00
FK KOZLOVICE - SK Zábřeh 3:0 (2:0)

Rozhodčí: Frais Jakub.

Sobota 26. 8. 2017 10:00
FK Němčice nad Hanou - FC Želatovice 0:1 (0:0) Pen: 1:3

Rozhodčí: Milar Jaroslav.

Sobota 26. 8. 2017 12:00
FK Nové Sady - TJ Sokol Olšany 4:0 (1:0)

Rozhodčí: Kenša Jan.

Neděle 27. 8. 2017 09:00
Sokol Konice - FK Slavonín 3:4 (1:2)

Rozhodčí: Kašpar Jaroslav.

Neděle 27. 8. 2017 09:00
FK Šternberk - Slovan Černovír 0:4 (0:2)
Neděle 27. 8. 2017 10:45
FK MOHELNICE - Sokol Dub nad Moravou 2:3 (2:1) Pen: 0:3

Rozhodčí: Zemánek Pavel.

Neděle 27. 8. 2017 15:00
FK Jeseník - Sokol Čechovice 10:1 (6:0)

Rozhodčí: Jelen Vítězslav.

5. kolo

Středa 30. 8. 2017 17:00
Sokol Dub nad Moravou - FK Nové Sady 0:13 (0:5)

Rozhodčí: Boháč Petr.

Sobota 2. 9. 2017 09:00
TJ Sokol Olšany - FK KOZLOVICE 0:3 (0:2)

Rozhodčí: Kryl Stanislav.

Sobota 2. 9. 2017 10:45
FK Slavonín - FK Jeseník 2:8 (0:2)

Rozhodčí: Lasovský Petr.

Sobota 2. 9. 2017 11:45
SK Zábřeh - FK Šternberk 7:2 (4:1)

Rozhodčí: Straka Michal.

Neděle 3. 9. 2017 09:00
FC Želatovice - Sokol Konice 0:4 (0:2)

Rozhodčí: Matulík Radek.

Neděle 3. 9. 2017 14:15
Slovan Černovír - FK Němčice nad Hanou 6:1 (4:0)

Rozhodčí: Kopečný Zdeněk.

Neděle 3. 9. 2017 15:00
Sokol Čechovice - FK MOHELNICE 0:3 (0:2)

Rozhodčí: Valouch Jiří.

6. kolo

Sobota 9. 9. 2017 10:00
FK KOZLOVICE - Sokol Dub nad Moravou 4:0 (1:0)

Rozhodčí: Labaš Roman.

Sobota 9. 9. 2017 11:45
SK Zábřeh - TJ Sokol Olšany 0:4 (0:1)

Rozhodčí: Svoboda Viktor.

Sobota 9. 9. 2017 12:00
FK Nové Sady - Sokol Čechovice 9:0 (4:0)

Rozhodčí: Sokol Miroslav.

Neděle 10. 9. 2017 09:00
FK Šternberk - FK Němčice nad Hanou 2:3 (2:1) Pen: 3:4

Rozhodčí: Kryl Stanislav.

Neděle 10. 9. 2017 09:00
Sokol Konice - Slovan Černovír 2:6 (0:3)

Rozhodčí: Horák Jiří.

Neděle 10. 9. 2017 10:45
FK MOHELNICE - FK Slavonín 3:4 (1:1) Pen: 1:3

Rozhodčí: Šteier Michal.

Neděle 10. 9. 2017 15:00
FK Jeseník - FC Želatovice 9:2 (7:0)

Rozhodčí: Juřátek Jiří.

7. kolo

Sobota 16. 9. 2017 09:00
TJ Sokol Olšany - FK Šternberk 8:2 (6:1)

Rozhodčí: Bašný Petr.

Sobota 16. 9. 2017 10:00
FC Želatovice - FK MOHELNICE 1:0 (0:0)

Rozhodčí: Kopecký David.

Sobota 16. 9. 2017 10:00
FK Němčice nad Hanou - Sokol Konice 1:3 (0:1)

Rozhodčí: Svozil Petr.

Sobota 16. 9. 2017 10:45
FK Slavonín - FK Nové Sady 3:4 (1:2)

Rozhodčí: Spurný Dominik.

Sobota 16. 9. 2017 11:00
Sokol Dub nad Moravou - SK Zábřeh 2:3 (2:2)

Rozhodčí: Perutka Jiří.

Neděle 17. 9. 2017 10:45
Sokol Čechovice - FK KOZLOVICE 2:10 (0:7)

Rozhodčí: Vedral Roman.

Neděle 17. 9. 2017 12:30
Slovan Černovír - FK Jeseník 1:8 (0:6)

Rozhodčí: Svoboda Viktor.

8. kolo

Sobota 23. 9. 2017 09:00
TJ Sokol Olšany - Sokol Dub nad Moravou 13:3 (6:2)

Rozhodčí: Protivánek Zdeněk.

Sobota 23. 9. 2017 10:00
FK KOZLOVICE - FK Slavonín 0:0 (0:0)

Rozhodčí: Frais Jakub.

Sobota 23. 9. 2017 11:45
SK Zábřeh - Sokol Čechovice 9:2 (4:2)

Rozhodčí: Šmíd Jaroslav.

Neděle 24. 9. 2017 09:00
FK Šternberk - Sokol Konice 6:3 (1:2)

Rozhodčí: Slota Marek.

Neděle 24. 9. 2017 10:45
FK MOHELNICE - Slovan Černovír 3:0 (2:0)

Rozhodčí: Valouch Jiří.

Neděle 24. 9. 2017 15:00
FK Jeseník - FK Němčice nad Hanou 13:1 (10:1)

Rozhodčí: Cundrla Karel.

Středa 11. 10. 2017 15:45
FK KOZLOVICE - FK Slavonín 2:1 (0:1) Pen: 3:2

Rozhodčí: Frais Jakub.

Středa 18. 10. 2017 16:30
FK Nové Sady - FC Želatovice 3:1 (1:0)

Rozhodčí: Šafařík Petr.

1. kolo

Čtvrtek 28. 9. 2017 09:00
TJ Sokol Olšany - Sokol Konice 7:0 (2:0)

Rozhodčí: Motal Radek.

Čtvrtek 28. 9. 2017 10:45
Sokol Čechovice - Slovan Černovír 3:6 (1:5)

Rozhodčí: Antoníček Ivo.

Čtvrtek 28. 9. 2017 11:45
SK Zábřeh - FK Jeseník 2:13 (1:7)

Rozhodčí: Hampl Evžen.

Čtvrtek 28. 9. 2017 14:30
FK KOZLOVICE - FK MOHELNICE 4:0 (4:0)

Rozhodčí: Kryl Stanislav.

Čtvrtek 28. 9. 2017 17:45
Sokol Dub nad Moravou - FK Němčice nad Hanou 5:0 (3:0)

Rozhodčí: Perutka Jiří.

Čtvrtek 28. 9. 2017 17:45
FK Slavonín - FC Želatovice 4:2 (2:1)

Rozhodčí: Boháč Petr.

Čtvrtek 5. 10. 2017 16:30
FK Nové Sady - FK Šternberk 0:0 (-1:-1)

Rozhodčí: Rosskohl Ladislav.

Čtvrtek 12. 10. 2017 16:45
FK Šternberk - FK Nové Sady 1:4 (1:3)

Rozhodčí: Rosskohl Ladislav.

9. kolo

Sobota 30. 9. 2017 09:00
Sokol Konice - FK Jeseník 2:5 (1:1)

Rozhodčí: Majer Pavel.

Sobota 30. 9. 2017 10:00
FK Němčice nad Hanou - FK MOHELNICE 1:3 (1:2)

Rozhodčí: Oulehla Miloslav.

Sobota 30. 9. 2017 10:45
Sokol Čechovice - TJ Sokol Olšany 3:9 (2:2)

Rozhodčí: Hrbáček Adam.

Sobota 30. 9. 2017 11:00
Sokol Dub nad Moravou - FK Šternberk 2:1 (2:0)

Rozhodčí: Kryl Stanislav.

Neděle 1. 10. 2017 09:00
FC Želatovice - FK KOZLOVICE 1:6 (1:3)

Rozhodčí: Winkler Tomáš.

Neděle 1. 10. 2017 10:45
FK Slavonín - SK Zábřeh 4:3 (2:2)

Rozhodčí: Gábor Milan.

Neděle 1. 10. 2017 12:30
Slovan Černovír - FK Nové Sady 0:1 (0:1)

Rozhodčí: Doležal David.

10. kolo

Sobota 7. 10. 2017 09:00
TJ Sokol Olšany - FK Slavonín 6:0 (5:0)

Rozhodčí: Petr Zdenek.

Sobota 7. 10. 2017 10:00
FK Nové Sady - FK Němčice nad Hanou 3:0 (1:0)

Rozhodčí: Petrásek Jan.

Sobota 7. 10. 2017 10:00
FK KOZLOVICE - Slovan Černovír 1:0 (0:0)

Rozhodčí: Matulík Radek.

Sobota 7. 10. 2017 11:00
Sokol Dub nad Moravou - Sokol Čechovice 3:1 (1:0)

Rozhodčí: Dolanský Jiří.

Sobota 7. 10. 2017 11:45
SK Zábřeh - FC Želatovice 2:1 (0:0)

Rozhodčí: Kopecký David.

Neděle 8. 10. 2017 09:00
FK Šternberk - FK Jeseník 0:11 (0:4)

Rozhodčí: Doležal David.

Neděle 8. 10. 2017 10:45
FK MOHELNICE - Sokol Konice 2:0 (0:0)

Rozhodčí: Svoboda Viktor.

11. kolo

Sobota 14. 10. 2017 10:00
FK Němčice nad Hanou - FK KOZLOVICE 0:4 (0:2)

Rozhodčí: Nezhyba Ladislav.

Sobota 14. 10. 2017 10:45
Sokol Čechovice - FK Šternberk 1:2 (0:1)

Rozhodčí: Kryl Stanislav.

Neděle 15. 10. 2017 09:00
Sokol Konice - FK Nové Sady 0:6 (0:2)

Rozhodčí: Lizna Oldřich.

Neděle 15. 10. 2017 10:00
FC Želatovice - TJ Sokol Olšany 1:13 (1:2)

Rozhodčí: Vrána Stanislav.

Neděle 15. 10. 2017 10:45
FK Slavonín - Sokol Dub nad Moravou 6:5 (3:3)

Rozhodčí: Doležal David.

Neděle 15. 10. 2017 12:30
Slovan Černovír - SK Zábřeh 1:3 (1:3)

Rozhodčí: Lasovský Petr.

Neděle 15. 10. 2017 15:00
FK Jeseník - FK MOHELNICE 9:2 (5:1)

Rozhodčí: Juřátek Jiří.

12. kolo

Pátek 20. 10. 2017 16:40
TJ Sokol Olšany - Slovan Černovír 5:0 (2:0)

Rozhodčí: Majer Pavel.

Sobota 21. 10. 2017 10:00
FK KOZLOVICE - Sokol Konice 2:0 (0:0)

Rozhodčí: Chuda Tomáš.

Sobota 21. 10. 2017 10:45
Sokol Čechovice - FK Slavonín 1:2 (1:0)

Rozhodčí: Bašný Petr.

Sobota 21. 10. 2017 11:00
Sokol Dub nad Moravou - FC Želatovice 4:0 (0:0)

Rozhodčí: Šteier Michal.

Sobota 21. 10. 2017 11:45
SK Zábřeh - FK Němčice nad Hanou 11:2 (7:0)

Rozhodčí: Jurčák Milan.

Sobota 21. 10. 2017 12:00
FK Nové Sady - FK Jeseník 1:2 (0:0)

Rozhodčí: Byzov Jakub.

Neděle 22. 10. 2017 09:00
FK Šternberk - FK MOHELNICE 1:2 (0:1)

Rozhodčí: Petr Zdenek.

13. kolo

Sobota 28. 10. 2017 10:00
FK Němčice nad Hanou - TJ Sokol Olšany 0:17 (0:8)

Rozhodčí: Svozil Petr.

Neděle 29. 10. 2017 09:00
Sokol Konice - SK Zábřeh 1:2 (1:0) Pen: 1:3

Rozhodčí: Lizna Oldřich.

Neděle 29. 10. 2017 09:00
FC Želatovice - Sokol Čechovice 0:4 (0:2)

Rozhodčí: Frais Jakub.

Neděle 29. 10. 2017 10:45
FK Slavonín - FK Šternberk 6:0 (4:0)

Rozhodčí: Kryl Stanislav.

Neděle 29. 10. 2017 10:45
FK MOHELNICE - FK Nové Sady 1:8 (0:4)

Rozhodčí: Zemánek Pavel.

Neděle 12. 11. 2017 10:30
Slovan Černovír - Sokol Dub nad Moravou 6:1 (3:1)

Rozhodčí: Petr Zdenek.

Neděle 12. 11. 2017 14:45
FK Jeseník - FK KOZLOVICE 6:3 (1:1)

Rozhodčí: Tulis Karel.

2. kolo

Sobota 4. 11. 2017 10:00
FK Němčice nad Hanou - Sokol Čechovice 0:3 (0:0)

Rozhodčí: Protivánek Zdeněk.

Sobota 4. 11. 2017 12:00
FK Nové Sady - FK KOZLOVICE 4:0 (2:0)

Rozhodčí: Vedral Roman.

Neděle 5. 11. 2017 09:00
Sokol Konice - Sokol Dub nad Moravou 0:2 (0:1)

Rozhodčí: Hubený Lukáš.

Neděle 5. 11. 2017 09:00
FK Šternberk - FC Želatovice 3:1 (2:0)

Rozhodčí: Lizna Oldřich.

Neděle 5. 11. 2017 10:45
FK MOHELNICE - SK Zábřeh 2:1 (1:0)

Rozhodčí: Lepka Miloslav.

Neděle 5. 11. 2017 11:45
FK Jeseník - TJ Sokol Olšany 3:1 (2:0)

Rozhodčí: Kreif Miroslav.

Neděle 5. 11. 2017 12:00
FK Slavonín - Slovan Černovír 7:0 (4:0)

Rozhodčí: Zemánek Pavel.

15. kolo

Pátek 30. 3. 2018 13:30
Slovan Černovír - FK Slavonín 0:7 (0:4)

Rozhodčí: Pytlíček Jan.

Sobota 31. 3. 2018 11:00
Sokol Dub nad Moravou - Sokol Konice 3:2 (2:1)

Rozhodčí: Vedral Roman.

Sobota 31. 3. 2018 11:45
SK Zábřeh - FK MOHELNICE 10:1 (3:0)

Rozhodčí: Opravil Petr.

Neděle 1. 4. 2018 09:00
FC Želatovice - FK Šternberk 1:6 (0:2)

Rozhodčí: Labaš Roman.

Úterý 8. 5. 2018 10:00
FK KOZLOVICE - FK Nové Sady 4:0 (2:0)

Rozhodčí: Pospíšil Michal.

Úterý 8. 5. 2018 10:00
TJ Sokol Olšany - FK Jeseník 1:4 (0:1)

Rozhodčí: Šteier Michal.

Středa 9. 5. 2018 15:30
Sokol Čechovice - FK Němčice nad Hanou 4:2 (1:2)

Rozhodčí: Kryl Stanislav.

16. kolo

Sobota 7. 4. 2018 10:00
FK Němčice nad Hanou - FK Slavonín 2:15 (2:8)

Rozhodčí: Milar Jaroslav.

Sobota 7. 4. 2018 12:00
FK Jeseník - Sokol Dub nad Moravou 13:1 (7:1)

Rozhodčí: Cundrla Karel.

Sobota 7. 4. 2018 12:00
FK Nové Sady - SK Zábřeh 4:1 (1:0)

Rozhodčí: Kryl Stanislav.

Neděle 8. 4. 2018 09:00
FK MOHELNICE - TJ Sokol Olšany 0:9 (0:5)

Rozhodčí: Čampišová Natálie.

Neděle 8. 4. 2018 09:00
Sokol Konice - Sokol Čechovice 4:2 (3:0)

Rozhodčí: Kopecký David.

Neděle 8. 4. 2018 09:00
FK Šternberk - FK KOZLOVICE 1:4 (0:1)

Rozhodčí: Petr Zdenek.

Neděle 8. 4. 2018 12:30
Slovan Černovír - FC Želatovice 2:0 (1:0)

Rozhodčí: Vláčil Svatopluk.

17. kolo

Sobota 14. 4. 2018 11:00
Sokol Dub nad Moravou - FK MOHELNICE 3:2 (2:1)

Rozhodčí: Halenka Martin.

Sobota 14. 4. 2018 11:45
SK Zábřeh - FK KOZLOVICE 0:1 (0:1)

Rozhodčí: Chládek Miroslav.

Neděle 15. 4. 2018 09:00
TJ Sokol Olšany - FK Nové Sady 6:1 (2:0)

Rozhodčí: Dokoupil Petr.

Neděle 15. 4. 2018 09:00
FC Želatovice - FK Němčice nad Hanou 3:0 (2:0)

Rozhodčí: Juráň Vítězslav.

Neděle 15. 4. 2018 10:00
FK Slavonín - Sokol Konice 10:1 (4:0)

Rozhodčí: Boháč Petr.

Neděle 15. 4. 2018 10:45
Sokol Čechovice - FK Jeseník 3:7 (2:2)

Rozhodčí: Lasovský Petr.

Neděle 15. 4. 2018 12:30
Slovan Černovír - FK Šternberk 1:2 (0:1)

Rozhodčí: Šrejma Robert.

18. kolo

Sobota 21. 4. 2018 10:00
FK KOZLOVICE - TJ Sokol Olšany 1:0 (0:0) Pen: 5:4

Rozhodčí: Chuda Tomáš.

Sobota 21. 4. 2018 10:00
FK Němčice nad Hanou - Slovan Černovír 0:5 (0:1)

Rozhodčí: Kopecký David.

Sobota 21. 4. 2018 12:00
FK Nové Sady - Sokol Dub nad Moravou 3:1 (2:0)

Rozhodčí: Piňos Radim.

Neděle 22. 4. 2018 09:00
FK Šternberk - SK Zábřeh 0:4 (0:1)

Rozhodčí: Šmíd Jaroslav.

Neděle 22. 4. 2018 09:00
Sokol Konice - FC Želatovice 5:0 (3:0)

Rozhodčí: Janáček Lukáš.

Neděle 22. 4. 2018 10:45
FK MOHELNICE - Sokol Čechovice 3:2 (0:2) Pen: 2:1

Rozhodčí: Milek Martin.

Neděle 22. 4. 2018 12:00
FK Jeseník - FK Slavonín 8:0 (4:0)

Rozhodčí: Jelen Vítězslav.

19. kolo

Sobota 28. 4. 2018 09:00
TJ Sokol Olšany - SK Zábřeh 8:1 (6:0)

Rozhodčí: Horák Jiří.

Sobota 28. 4. 2018 10:00
FK Němčice nad Hanou - FK Šternberk 1:9 (0:3)

Rozhodčí: Svozil Petr.

Sobota 28. 4. 2018 10:00
FC Želatovice - FK Jeseník 1:14 (0:9)

Rozhodčí: Bartl Radek.

Sobota 28. 4. 2018 11:00
Sokol Dub nad Moravou - FK KOZLOVICE 0:4 (0:2)

Rozhodčí: Kryl Stanislav.

Neděle 29. 4. 2018 10:00
FK Slavonín - FK MOHELNICE 5:0 (1:0)

Rozhodčí: Janáček Lukáš.

Neděle 29. 4. 2018 10:45
Sokol Čechovice - FK Nové Sady 1:3 (0:1)

Rozhodčí: Petrásek Jan.

Neděle 29. 4. 2018 12:30
Slovan Černovír - Sokol Konice 1:2 (0:1) Pen: 2:3

Rozhodčí: Majer Pavel.

14. kolo

Úterý 1. 5. 2018 09:00
Sokol Konice - TJ Sokol Olšany 2:7 (2:6)

Rozhodčí: Hubený Lukáš.

Úterý 1. 5. 2018 10:00
FK Němčice nad Hanou - Sokol Dub nad Moravou 0:11 (0:5)

Rozhodčí: Lasovský Petr.

Úterý 1. 5. 2018 10:45
FK MOHELNICE - FK KOZLOVICE 0:3 (0:2)

Rozhodčí: Čampišová Natálie.

Úterý 1. 5. 2018 12:00
FK Jeseník - SK Zábřeh 8:3 (4:2)

Rozhodčí: Malaník Josef.

Úterý 1. 5. 2018 12:00
FK Nové Sady - FK Šternberk 7:1 (1:1)

Rozhodčí: Antoníček Ivo.

Úterý 1. 5. 2018 12:30
Slovan Černovír - Sokol Čechovice 0:3 (0:1)

Rozhodčí: Kryl Stanislav.

Úterý 1. 5. 2018 16:45
FC Želatovice - FK Slavonín 0:7 (0:3)

Rozhodčí: Drtil Marek.

20. kolo

Sobota 5. 5. 2018 10:00
FK KOZLOVICE - Sokol Čechovice 9:2 (5:1)

Rozhodčí: Chuda Tomáš.

Sobota 5. 5. 2018 11:45
SK Zábřeh - Sokol Dub nad Moravou 1:2 (1:0)

Rozhodčí: Knap Dušan.

Sobota 5. 5. 2018 15:00
FK Nové Sady - FK Slavonín 4:1 (1:0)

Rozhodčí: Přecechtěl Jan.

Neděle 6. 5. 2018 09:00
Sokol Konice - FK Němčice nad Hanou 5:0 (2:0)

Rozhodčí: Machala Martin.

Neděle 6. 5. 2018 09:00
FK Šternberk - TJ Sokol Olšany 1:12 (1:5)

Rozhodčí: Kryl Stanislav.

Neděle 6. 5. 2018 10:45
FK MOHELNICE - FC Želatovice 5:0 (3:0)

Rozhodčí: Valouch Jiří.

Neděle 6. 5. 2018 12:00
FK Jeseník - Slovan Černovír 5:1 (3:0)

Rozhodčí: Maceček Jan.

25. kolo

Úterý 8. 5. 2018 09:00
FC Želatovice - Sokol Dub nad Moravou 2:3 (1:1)

Rozhodčí: Štětka Zdeněk.

Středa 6. 6. 2018 16:00
Sokol Konice - FK KOZLOVICE 0:3 (0:0)

Rozhodčí: Antoníček Ivo.

Sobota 9. 6. 2018 10:00
FK Němčice nad Hanou - SK Zábřeh 1:8 (1:3)

Rozhodčí: Vachutka Dušan.

Sobota 9. 6. 2018 10:00
FK Slavonín - Sokol Čechovice 12:1 (3:0)

Rozhodčí: Šafařík Petr.

Neděle 10. 6. 2018 10:45
FK MOHELNICE - FK Šternberk 2:4 (2:2)

Rozhodčí: Kryl Stanislav.

Neděle 10. 6. 2018 12:00
FK Jeseník - FK Nové Sady 2:0 (0:0)

Rozhodčí: Michálek Roman.

Čtvrtek 14. 6. 2018 16:30
Slovan Černovír - TJ Sokol Olšany 0:8 (0:5)

Rozhodčí: Valouch Jiří.

21. kolo

Sobota 12. 5. 2018 10:00
FK Němčice nad Hanou - FK Jeseník 2:14 (0:8)

Rozhodčí: Lasovský Petr.

Sobota 12. 5. 2018 10:00
FC Želatovice - FK Nové Sady 0:6 (0:4)

Rozhodčí: Frais Jakub.

Sobota 12. 5. 2018 10:00
FK Slavonín - FK KOZLOVICE 1:3 (0:1)

Rozhodčí: Rosskohl Ladislav.

Neděle 13. 5. 2018 09:00
Sokol Konice - FK Šternberk 0:4 (0:2)

Rozhodčí: Winkler Tomáš.

Neděle 13. 5. 2018 10:45
Sokol Čechovice - SK Zábřeh 2:1 (1:0)

Rozhodčí: Spurný Dominik.

Neděle 13. 5. 2018 13:45
Sokol Dub nad Moravou - TJ Sokol Olšany 1:8 (0:6)

Rozhodčí: Zavřel Josef.

Neděle 13. 5. 2018 14:30
Slovan Černovír - FK MOHELNICE 1:2 (0:0)

Rozhodčí: Šmíd Jaroslav.

22. kolo

Sobota 19. 5. 2018 09:00
TJ Sokol Olšany - Sokol Čechovice 11:1 (3:0)

Rozhodčí: Winkler Tomáš.

Sobota 19. 5. 2018 10:00
FK KOZLOVICE - FC Želatovice 6:0 (4:0)

Rozhodčí: Labaš Roman.

Sobota 19. 5. 2018 11:45
SK Zábřeh - FK Slavonín 2:8 (1:6)

Rozhodčí: Aberle Jiří.

Sobota 19. 5. 2018 12:00
FK Nové Sady - Slovan Černovír 7:1 (3:0)

Rozhodčí: Konvička Tomáš.

Sobota 19. 5. 2018 12:00
FK Jeseník - Sokol Konice 11:1 (3:0)

Rozhodčí: Gilík Přemysl.

Neděle 20. 5. 2018 09:00
FK Šternberk - Sokol Dub nad Moravou 1:3 (1:2)

Rozhodčí: Kaňok Martin.

Neděle 20. 5. 2018 10:45
FK MOHELNICE - FK Němčice nad Hanou 12:1 (4:0)

Rozhodčí: Šmíd Jaroslav.

23. kolo

Sobota 26. 5. 2018 09:00
Sokol Konice - FK MOHELNICE 5:1 (2:0)

Rozhodčí: Lizna Oldřich.

Sobota 26. 5. 2018 10:00
FK Němčice nad Hanou - FK Nové Sady 1:16 (0:9)

Rozhodčí: Winkler Tomáš.

Neděle 27. 5. 2018 09:00
FC Želatovice - SK Zábřeh 1:9 (1:3)

Rozhodčí: Zavřel Josef.

Neděle 27. 5. 2018 10:00
FK Slavonín - TJ Sokol Olšany 1:6 (0:3)

Rozhodčí: Sedláček Libor.

Neděle 27. 5. 2018 12:00
FK Jeseník - FK Šternberk 8:2 (3:0)

Rozhodčí: Kočí Jaroslav.

Neděle 27. 5. 2018 12:30
Slovan Černovír - FK KOZLOVICE 0:2 (0:0)

Rozhodčí: Petr Zdenek.

Neděle 27. 5. 2018 14:30
Sokol Čechovice - Sokol Dub nad Moravou 2:0 (0:0)

Rozhodčí: Dokoupil Petr.

24. kolo

Sobota 2. 6. 2018 09:00
TJ Sokol Olšany - FC Želatovice 12:0 (7:0)

Rozhodčí: Šteier Michal.

Sobota 2. 6. 2018 10:00
FK KOZLOVICE - FK Němčice nad Hanou 19:0 (6:0)

Rozhodčí: Pospíšil Michal.

Sobota 2. 6. 2018 11:00
Sokol Dub nad Moravou - FK Slavonín 1:8 (1:3)

Rozhodčí: Brázdil Petr.

Sobota 2. 6. 2018 11:45
SK Zábřeh - Slovan Černovír 1:0 (1:0)

Rozhodčí: Kylar Roman.

Sobota 2. 6. 2018 12:00
FK Nové Sady - Sokol Konice 7:2 (3:2)

Rozhodčí: Sedláček Libor.

Neděle 3. 6. 2018 09:00
FK Šternberk - Sokol Čechovice 2:3 (2:2)

Rozhodčí: Vláčil Svatopluk.

Neděle 3. 6. 2018 10:45
FK MOHELNICE - FK Jeseník 0:8 (0:2)

Rozhodčí: Opravil Petr.

26. kolo

Středa 13. 6. 2018 16:00
FK Nové Sady - FK MOHELNICE 17:1 (8:0)

Rozhodčí: Brázdil Petr.

Sobota 16. 6. 2018 11:00
Sokol Dub nad Moravou - Slovan Černovír 0:7 (0:4)

Rozhodčí: Kenša Jan.

Sobota 16. 6. 2018 11:45
SK Zábřeh - Sokol Konice 8:3 (2:2)

Rozhodčí: Chládek Miroslav.

Neděle 17. 6. 2018 09:00
TJ Sokol Olšany - FK Němčice nad Hanou 16:1 (6:1)

Rozhodčí: Majer Pavel.

Neděle 17. 6. 2018 09:00
FK Šternberk - FK Slavonín 2:6 (1:1)

Rozhodčí: Kaňok Martin.

Neděle 17. 6. 2018 09:30
FK KOZLOVICE - FK Jeseník 1:6 (1:4)

Rozhodčí: Kundrát Ladislav.

Neděle 17. 6. 2018 10:45
Sokol Čechovice - FC Želatovice 1:0 (0:0)

Rozhodčí: Kopecký David.

Export do kalendáře

Webdesign Ladislav Streck, 123 DESIGN