TOPlist

Všechny výsledky

FLY UNITED krajská soutěž mladší žáci

Rozpis a výsledky

Vyberte kolo
Vyberte družstvo
Vyberte místo

4. kolo

Sobota 24. 8. 2019 12:00
FK Mikulovice - FK Medlov
Sobota 24. 8. 2019 13:30
Sokol Újezdec - Tovačov - Lobodice
Sobota 24. 8. 2019 16:30
Sokol Nový Malín - FC Kostelec na Hané
Neděle 25. 8. 2019 12:45
Fotbalový klub Šumperk - FK Horka nad Moravou
Neděle 25. 8. 2019 13:00
SK Chválkovice - Olympia Bruntál
Neděle 25. 8. 2019 13:00
SK Jesenec-Dzbel - KMK Zubr Přerov
Neděle 25. 8. 2019 14:00
SK Loštice 1923 - Haná Prostějov

5. kolo

Sobota 31. 8. 2019 10:00
KMK Zubr Přerov - Sokol Nový Malín
Sobota 31. 8. 2019 10:00
FK Horka nad Moravou - Sokol Újezdec
Sobota 31. 8. 2019 16:00
Haná Prostějov - Fotbalový klub Šumperk
Sobota 31. 8. 2019 16:00
FC Kostelec na Hané - SK Loštice 1923
Neděle 1. 9. 2019 10:00
Olympia Bruntál - SK Jesenec-Dzbel
Neděle 1. 9. 2019 10:00
FK Medlov - SK Chválkovice
Neděle 1. 9. 2019 11:30
Tovačov - Lobodice - FK Mikulovice

6. kolo

Sobota 7. 9. 2019 10:00
KMK Zubr Přerov - Olympia Bruntál
Sobota 7. 9. 2019 12:00
FK Mikulovice - FK Horka nad Moravou
Sobota 7. 9. 2019 13:00
Sokol Újezdec - Haná Prostějov
Sobota 7. 9. 2019 16:00
Sokol Nový Malín - SK Loštice 1923
Neděle 8. 9. 2019 13:00
SK Chválkovice - Tovačov - Lobodice
Neděle 8. 9. 2019 13:00
SK Jesenec-Dzbel - FK Medlov
Neděle 8. 9. 2019 15:30
Fotbalový klub Šumperk - FC Kostelec na Hané

1. kolo

Středa 11. 9. 2019 16:00
Tovačov - Lobodice - FC Kostelec na Hané Poznámka: LOBODICE
Středa 11. 9. 2019 16:30
FK Horka nad Moravou - Haná Prostějov
Středa 11. 9. 2019 16:30
SK Chválkovice - Sokol Nový Malín
Středa 11. 9. 2019 16:30
SK Jesenec-Dzbel - FK Mikulovice
Středa 11. 9. 2019 16:30
KMK Zubr Přerov - Sokol Újezdec
Středa 11. 9. 2019 16:30
Olympia Bruntál - Fotbalový klub Šumperk
Středa 11. 9. 2019 16:30
FK Medlov - SK Loštice 1923

7. kolo

Sobota 14. 9. 2019 10:00
Tovačov - Lobodice - SK Jesenec-Dzbel Poznámka: LOBODICE
Sobota 14. 9. 2019 10:00
FK Horka nad Moravou - SK Chválkovice
Sobota 14. 9. 2019 15:30
Haná Prostějov - FK Mikulovice
Sobota 14. 9. 2019 15:30
FC Kostelec na Hané - Sokol Újezdec
Neděle 15. 9. 2019 10:00
Olympia Bruntál - Sokol Nový Malín
Neděle 15. 9. 2019 10:00
FK Medlov - KMK Zubr Přerov
Neděle 15. 9. 2019 13:00
SK Loštice 1923 - Fotbalový klub Šumperk

8. kolo

Sobota 21. 9. 2019 10:00
KMK Zubr Přerov - Tovačov - Lobodice
Sobota 21. 9. 2019 12:00
FK Mikulovice - FC Kostelec na Hané
Sobota 21. 9. 2019 12:30
Sokol Újezdec - SK Loštice 1923
Sobota 21. 9. 2019 15:30
Sokol Nový Malín - Fotbalový klub Šumperk
Neděle 22. 9. 2019 10:00
Olympia Bruntál - FK Medlov
Neděle 22. 9. 2019 10:30
SK Jesenec-Dzbel - FK Horka nad Moravou
Neděle 22. 9. 2019 13:00
SK Chválkovice - Haná Prostějov

3. kolo

Středa 25. 9. 2019 16:00
SK Jesenec-Dzbel - Sokol Nový Malín
Středa 25. 9. 2019 16:00
KMK Zubr Přerov - SK Chválkovice
Středa 25. 9. 2019 16:00
Olympia Bruntál - FK Mikulovice
Středa 25. 9. 2019 16:00
FK Medlov - Sokol Újezdec
Středa 25. 9. 2019 16:00
Tovačov - Lobodice - Fotbalový klub Šumperk Poznámka: LOBODICE
Středa 25. 9. 2019 16:00
FK Horka nad Moravou - SK Loštice 1923
Středa 25. 9. 2019 16:00
Haná Prostějov - FC Kostelec na Hané

9. kolo

Sobota 28. 9. 2019 10:00
FK Horka nad Moravou - KMK Zubr Přerov
Sobota 28. 9. 2019 15:30
Haná Prostějov - SK Jesenec-Dzbel
Sobota 28. 9. 2019 15:30
FC Kostelec na Hané - SK Chválkovice
Sobota 28. 9. 2019 16:30
Fotbalový klub Šumperk - Sokol Újezdec
Neděle 29. 9. 2019 10:00
FK Medlov - Sokol Nový Malín
Neděle 29. 9. 2019 11:00
Tovačov - Lobodice - Olympia Bruntál
Neděle 29. 9. 2019 13:00
SK Loštice 1923 - FK Mikulovice

10. kolo

Sobota 5. 10. 2019 10:00
KMK Zubr Přerov - Haná Prostějov
Sobota 5. 10. 2019 12:00
FK Mikulovice - Fotbalový klub Šumperk
Sobota 5. 10. 2019 15:00
Sokol Nový Malín - Sokol Újezdec
Neděle 6. 10. 2019 10:00
Olympia Bruntál - FK Horka nad Moravou
Neděle 6. 10. 2019 10:00
FK Medlov - Tovačov - Lobodice
Neděle 6. 10. 2019 10:30
SK Jesenec-Dzbel - FC Kostelec na Hané
Neděle 6. 10. 2019 13:00
SK Chválkovice - SK Loštice 1923

11. kolo

Sobota 12. 10. 2019 10:00
FK Horka nad Moravou - FK Medlov
Sobota 12. 10. 2019 10:00
Fotbalový klub Šumperk - SK Chválkovice
Sobota 12. 10. 2019 12:00
Sokol Újezdec - FK Mikulovice
Sobota 12. 10. 2019 15:00
Haná Prostějov - Olympia Bruntál
Sobota 12. 10. 2019 15:00
FC Kostelec na Hané - KMK Zubr Přerov
Sobota 12. 10. 2019 15:00
Tovačov - Lobodice - Sokol Nový Malín
Neděle 13. 10. 2019 12:30
SK Loštice 1923 - SK Jesenec-Dzbel

12. kolo

Sobota 19. 10. 2019 10:00
KMK Zubr Přerov - SK Loštice 1923
Sobota 19. 10. 2019 14:30
Sokol Nový Malín - FK Mikulovice
Neděle 20. 10. 2019 10:00
Olympia Bruntál - FC Kostelec na Hané
Neděle 20. 10. 2019 10:00
FK Medlov - Haná Prostějov
Neděle 20. 10. 2019 10:00
Tovačov - Lobodice - FK Horka nad Moravou
Neděle 20. 10. 2019 10:30
SK Jesenec-Dzbel - Fotbalový klub Šumperk
Neděle 20. 10. 2019 13:00
SK Chválkovice - Sokol Újezdec

13. kolo

Sobota 26. 10. 2019 10:00
FK Horka nad Moravou - Sokol Nový Malín
Sobota 26. 10. 2019 11:30
Sokol Újezdec - SK Jesenec-Dzbel
Sobota 26. 10. 2019 12:00
FK Mikulovice - SK Chválkovice
Sobota 26. 10. 2019 14:30
Haná Prostějov - Tovačov - Lobodice
Sobota 26. 10. 2019 14:30
FC Kostelec na Hané - FK Medlov
Sobota 26. 10. 2019 14:30
Fotbalový klub Šumperk - KMK Zubr Přerov
Neděle 27. 10. 2019 12:00
SK Loštice 1923 - Olympia Bruntál

2. kolo

Sobota 2. 11. 2019 11:00
Sokol Újezdec - Olympia Bruntál
Sobota 2. 11. 2019 12:00
FK Mikulovice - KMK Zubr Přerov
Sobota 2. 11. 2019 12:30
Fotbalový klub Šumperk - FK Medlov
Sobota 2. 11. 2019 14:00
Sokol Nový Malín - Haná Prostějov
Sobota 2. 11. 2019 14:00
FC Kostelec na Hané - FK Horka nad Moravou
Neděle 3. 11. 2019 11:30
SK Loštice 1923 - Tovačov - Lobodice
Neděle 3. 11. 2019 13:00
SK Chválkovice - SK Jesenec-Dzbel

16. kolo

Sobota 28. 3. 2020 12:00
FK Mikulovice - Olympia Bruntál
Sobota 28. 3. 2020 12:00
Sokol Újezdec - FK Medlov
Sobota 28. 3. 2020 15:00
Fotbalový klub Šumperk - Tovačov - Lobodice
Sobota 28. 3. 2020 15:00
Sokol Nový Malín - SK Jesenec-Dzbel
Sobota 28. 3. 2020 15:00
FC Kostelec na Hané - Haná Prostějov
Neděle 29. 3. 2020 12:30
SK Loštice 1923 - FK Horka nad Moravou
Neděle 29. 3. 2020 13:00
SK Chválkovice - KMK Zubr Přerov

17. kolo

Sobota 4. 4. 2020 10:00
FK Horka nad Moravou - Fotbalový klub Šumperk
Sobota 4. 4. 2020 10:00
KMK Zubr Přerov - SK Jesenec-Dzbel
Sobota 4. 4. 2020 15:30
Tovačov - Lobodice - Sokol Újezdec
Sobota 4. 4. 2020 15:30
FC Kostelec na Hané - Sokol Nový Malín
Sobota 4. 4. 2020 15:30
Haná Prostějov - SK Loštice 1923
Neděle 5. 4. 2020 10:00
FK Medlov - FK Mikulovice
Neděle 5. 4. 2020 10:00
Olympia Bruntál - SK Chválkovice

18. kolo

Sobota 11. 4. 2020 12:00
FK Mikulovice - Tovačov - Lobodice
Sobota 11. 4. 2020 12:30
Sokol Újezdec - FK Horka nad Moravou
Sobota 11. 4. 2020 15:30
Fotbalový klub Šumperk - Haná Prostějov
Sobota 11. 4. 2020 15:30
Sokol Nový Malín - KMK Zubr Přerov
Sobota 11. 4. 2020 15:30
SK Jesenec-Dzbel - Olympia Bruntál
Neděle 12. 4. 2020 13:00
SK Chválkovice - FK Medlov
Neděle 12. 4. 2020 13:00
SK Loštice 1923 - FC Kostelec na Hané

19. kolo

Sobota 18. 4. 2020 10:00
FK Horka nad Moravou - FK Mikulovice
Sobota 18. 4. 2020 16:00
Tovačov - Lobodice - SK Chválkovice
Sobota 18. 4. 2020 16:00
FC Kostelec na Hané - Fotbalový klub Šumperk
Sobota 18. 4. 2020 16:00
Haná Prostějov - Sokol Újezdec
Neděle 19. 4. 2020 10:00
FK Medlov - SK Jesenec-Dzbel
Neděle 19. 4. 2020 10:00
Olympia Bruntál - KMK Zubr Přerov
Neděle 19. 4. 2020 13:30
SK Loštice 1923 - Sokol Nový Malín

20. kolo

Sobota 25. 4. 2020 10:00
KMK Zubr Přerov - FK Medlov
Sobota 25. 4. 2020 12:00
FK Mikulovice - Haná Prostějov
Sobota 25. 4. 2020 13:00
Sokol Újezdec - FC Kostelec na Hané
Sobota 25. 4. 2020 16:00
Fotbalový klub Šumperk - SK Loštice 1923
Sobota 25. 4. 2020 16:00
SK Jesenec-Dzbel - Tovačov - Lobodice
Sobota 25. 4. 2020 16:00
Sokol Nový Malín - Olympia Bruntál
Neděle 26. 4. 2020 13:00
SK Chválkovice - FK Horka nad Moravou

21. kolo

Sobota 2. 5. 2020 10:00
FK Horka nad Moravou - SK Jesenec-Dzbel
Sobota 2. 5. 2020 16:30
Tovačov - Lobodice - KMK Zubr Přerov
Sobota 2. 5. 2020 16:30
FC Kostelec na Hané - FK Mikulovice
Sobota 2. 5. 2020 16:30
Haná Prostějov - SK Chválkovice
Sobota 2. 5. 2020 16:30
Fotbalový klub Šumperk - Sokol Nový Malín
Neděle 3. 5. 2020 10:00
FK Medlov - Olympia Bruntál
Neděle 3. 5. 2020 14:00
SK Loštice 1923 - Sokol Újezdec

14. kolo

Středa 6. 5. 2020 13:30
Sokol Újezdec - KMK Zubr Přerov
Středa 6. 5. 2020 16:30
Fotbalový klub Šumperk - Olympia Bruntál
Středa 6. 5. 2020 16:30
SK Loštice 1923 - FK Medlov
Středa 6. 5. 2020 16:30
FC Kostelec na Hané - Tovačov - Lobodice
Středa 6. 5. 2020 16:30
Haná Prostějov - FK Horka nad Moravou
Středa 6. 5. 2020 16:30
Sokol Nový Malín - SK Chválkovice
Středa 6. 5. 2020 16:30
FK Mikulovice - SK Jesenec-Dzbel

22. kolo

Sobota 9. 5. 2020 10:00
KMK Zubr Přerov - FK Horka nad Moravou
Sobota 9. 5. 2020 12:00
FK Mikulovice - SK Loštice 1923
Sobota 9. 5. 2020 13:30
Sokol Újezdec - Fotbalový klub Šumperk
Sobota 9. 5. 2020 16:30
SK Jesenec-Dzbel - Haná Prostějov
Sobota 9. 5. 2020 16:30
Sokol Nový Malín - FK Medlov
Neděle 10. 5. 2020 10:00
Olympia Bruntál - Tovačov - Lobodice
Neděle 10. 5. 2020 13:00
SK Chválkovice - FC Kostelec na Hané

23. kolo

Sobota 16. 5. 2020 10:00
FK Horka nad Moravou - Olympia Bruntál
Sobota 16. 5. 2020 14:00
Sokol Újezdec - Sokol Nový Malín
Sobota 16. 5. 2020 17:00
Fotbalový klub Šumperk - FK Mikulovice
Sobota 16. 5. 2020 17:00
Tovačov - Lobodice - FK Medlov
Sobota 16. 5. 2020 17:00
FC Kostelec na Hané - SK Jesenec-Dzbel
Sobota 16. 5. 2020 17:00
Haná Prostějov - KMK Zubr Přerov
Neděle 17. 5. 2020 14:30
SK Loštice 1923 - SK Chválkovice

24. kolo

Sobota 23. 5. 2020 10:00
KMK Zubr Přerov - FC Kostelec na Hané
Sobota 23. 5. 2020 12:00
FK Mikulovice - Sokol Újezdec
Sobota 23. 5. 2020 17:00
SK Jesenec-Dzbel - SK Loštice 1923
Sobota 23. 5. 2020 17:00
Sokol Nový Malín - Tovačov - Lobodice
Neděle 24. 5. 2020 10:00
FK Medlov - FK Horka nad Moravou
Neděle 24. 5. 2020 10:00
Olympia Bruntál - Haná Prostějov
Neděle 24. 5. 2020 13:00
SK Chválkovice - Fotbalový klub Šumperk

25. kolo

Sobota 30. 5. 2020 10:00
FK Horka nad Moravou - Tovačov - Lobodice
Sobota 30. 5. 2020 12:00
FK Mikulovice - Sokol Nový Malín
Sobota 30. 5. 2020 14:00
Sokol Újezdec - SK Chválkovice
Sobota 30. 5. 2020 17:00
Fotbalový klub Šumperk - SK Jesenec-Dzbel
Sobota 30. 5. 2020 17:00
FC Kostelec na Hané - Olympia Bruntál
Sobota 30. 5. 2020 17:00
Haná Prostějov - FK Medlov
Neděle 31. 5. 2020 14:30
SK Loštice 1923 - KMK Zubr Přerov

26. kolo

Sobota 6. 6. 2020 10:00
KMK Zubr Přerov - Fotbalový klub Šumperk
Sobota 6. 6. 2020 17:00
SK Jesenec-Dzbel - Sokol Újezdec
Sobota 6. 6. 2020 17:00
Sokol Nový Malín - FK Horka nad Moravou
Sobota 6. 6. 2020 17:00
Tovačov - Lobodice - Haná Prostějov
Neděle 7. 6. 2020 10:00
FK Medlov - FC Kostelec na Hané
Neděle 7. 6. 2020 10:00
Olympia Bruntál - SK Loštice 1923
Neděle 7. 6. 2020 13:00
SK Chválkovice - FK Mikulovice

15. kolo

Sobota 13. 6. 2020 10:00
KMK Zubr Přerov - FK Mikulovice
Sobota 13. 6. 2020 10:00
FK Horka nad Moravou - FC Kostelec na Hané
Sobota 13. 6. 2020 17:00
Tovačov - Lobodice - SK Loštice 1923
Sobota 13. 6. 2020 17:00
SK Jesenec-Dzbel - SK Chválkovice
Sobota 13. 6. 2020 17:00
Haná Prostějov - Sokol Nový Malín
Neděle 14. 6. 2020 10:00
FK Medlov - Fotbalový klub Šumperk
Neděle 14. 6. 2020 10:00
Olympia Bruntál - Sokol Újezdec

Export do kalendáře

Webdesign Ladislav Streck, 123 DESIGN