TOPlist

Všechny výsledky

FLY UNITED krajská soutěž mladší žáci

Rozpis a výsledky

Vyberte kolo
Vyberte družstvo
Vyberte místo

4. kolo

Sobota 29. 8. 2020 13:30
Sokol Nový Malín - 1. SK Prostějov "B" 8:1 (5:0)

Rozhodčí: Langhammer Luděk.

Sobota 29. 8. 2020 14:15
SK Chválkovice - 1.OMK Šternberk 2:6 (2:2)

Rozhodčí: Vachutka Dušan.

Neděle 30. 8. 2020 09:00
SK Hranice"B" - SK SIGMA MŽ "B" 0:15 (0:6)

Rozhodčí: Panák Vít.

Neděle 30. 8. 2020 10:30
SK Hranice "C" - SK Loštice 1923 6:0 (1:0)

Rozhodčí: Panák Vít.

Neděle 30. 8. 2020 13:30
SK Jesenec-Dzbel - Sokol Velký Týnec 7:0 (5:0)

Rozhodčí: Janáček Lukáš.

Neděle 30. 8. 2020 14:00
FK Šumperk "B" - KMK Zubr Přerov 4:3 (2:2)
Neděle 30. 8. 2020 14:00
FK Šumperk "C" - FC Viktorie Přerov"C" 17:4 (6:3)

5. kolo

Sobota 5. 9. 2020 10:30
1. SK Prostějov "B" - FK Šumperk "B" 5:6 (3:3)

Rozhodčí: Majer Pavel.

Sobota 5. 9. 2020 10:45
1.OMK Šternberk - SK Jesenec-Dzbel 0:7 (0:2)

Rozhodčí: Smékal Jan.

Sobota 5. 9. 2020 11:30
SK Loštice 1923 - Sokol Nový Malín 0:1 (0:0)

Rozhodčí: Navrátil Miroslav.

Sobota 5. 9. 2020 12:00
Sokol Velký Týnec - SK Hranice "C" 1:4 (0:1)

Rozhodčí: Hubáček Antonín.

Neděle 6. 9. 2020 09:00
SK SIGMA MŽ "B" - SK Chválkovice 9:1 (4:1)

Rozhodčí: Antoníček Jiří.

Neděle 6. 9. 2020 10:00
FC Viktorie Přerov"C" - SK Hranice"B" 1:7 (1:2)

Rozhodčí: Němec Filip.

Neděle 6. 9. 2020 10:00
KMK Zubr Přerov - FK Šumperk "C" 5:2 (2:0)

Rozhodčí: Hausnerová Monika.

1. kolo

Středa 9. 9. 2020 16:30
1.OMK Šternberk - FK Šumperk "B" 2:3 (2:2) Pen: 6:7

Rozhodčí: Smékal Jan.

Středa 9. 9. 2020 16:30
SK SIGMA MŽ "B" - Sokol Nový Malín 2:9 (0:4)

Rozhodčí: Antoníček Jiří.

Středa 9. 9. 2020 16:30
KMK Zubr Přerov - 1. SK Prostějov "B" 11:2 (5:1)

Rozhodčí: Votava Matěj.

Středa 9. 9. 2020 17:30
SK Chválkovice - SK Hranice "C" 6:2 (2:1)

Rozhodčí: Wencl Jakub.

Středa 9. 9. 2020 17:30
SK Jesenec-Dzbel - SK Hranice"B" 6:3 (3:1)

Rozhodčí: Valouch Jiří.

Středa 23. 9. 2020 16:30
FC Viktorie Přerov"C" - SK Loštice 1923 5:1 (2:1)

Rozhodčí: Kozák Lukáš.

Středa 7. 10. 2020 16:00
Sokol Velký Týnec - FK Šumperk "C"

Rozhodčí: Kryl Stanislav.

6. kolo

Sobota 12. 9. 2020 12:00
Sokol Velký Týnec - 1.OMK Šternberk 0:6 (0:2)

Rozhodčí: Kašík Tomáš.

Sobota 12. 9. 2020 13:45
SK Chválkovice - FC Viktorie Přerov"C" 8:7 (4:2) Pen: 5:4

Rozhodčí: Dosoudil Filip.

Neděle 13. 9. 2020 09:00
SK Hranice"B" - KMK Zubr Přerov 4:3 (2:1)

Rozhodčí: Juráň Vítězslav.

Neděle 13. 9. 2020 10:30
SK Hranice "C" - Sokol Nový Malín 1:4 (1:3)

Rozhodčí: Juráň Vítězslav.

Neděle 13. 9. 2020 13:00
FK Šumperk "B" - SK Loštice 1923 23:0 (14:0)

Rozhodčí: Vaculík Jakub.

Neděle 13. 9. 2020 13:00
FK Šumperk "C" - 1. SK Prostějov "B" 4:5 (3:3)

Rozhodčí: Jílek Pavel.

Neděle 13. 9. 2020 13:00
SK Jesenec-Dzbel - SK SIGMA MŽ "B" 12:1 (6:0)

Rozhodčí: Winkler Tomáš.

2. kolo

Středa 16. 9. 2020 16:00
Sokol Nový Malín - FC Viktorie Přerov"C" 6:0 (3:0)

Rozhodčí: Profous Petr.

Středa 16. 9. 2020 16:00
FK Šumperk "B" - SK SIGMA MŽ "B" 4:3 (1:0)

Rozhodčí: Straka Michal.

Středa 16. 9. 2020 16:00
FK Šumperk "C" - 1.OMK Šternberk 1:6 (1:3)

Rozhodčí: Chodura Tomáš.

Středa 16. 9. 2020 16:30
SK Loštice 1923 - KMK Zubr Přerov 1:10 (1:3)

Rozhodčí: Šmíd Jaroslav.

Středa 16. 9. 2020 17:30
SK Hranice"B" - Sokol Velký Týnec 1:2 (1:2)

Rozhodčí: Panák Vít.

Středa 16. 9. 2020 17:30
SK Hranice "C" - 1. SK Prostějov "B" 9:2 (6:0)

Rozhodčí: Labaš Roman.

Středa 23. 9. 2020 17:00
SK Chválkovice - SK Jesenec-Dzbel 3:11 (0:6)

Rozhodčí: Slota Marek.

7. kolo

Sobota 19. 9. 2020 09:00
SK SIGMA MŽ "B" - Sokol Velký Týnec 10:2 (4:1)

Rozhodčí: Doležal David.

Sobota 19. 9. 2020 10:00
FC Viktorie Přerov"C" - SK Jesenec-Dzbel 2:10 (0:4)

Rozhodčí: Kundrát Ladislav.

Sobota 19. 9. 2020 10:30
1. SK Prostějov "B" - SK Hranice"B" 5:3 (4:1)

Rozhodčí: Hubený Ondřej.

Sobota 19. 9. 2020 10:45
1.OMK Šternberk - SK Hranice "C" 5:4 (1:2) Pen: 3:1

Rozhodčí: Kaňok Martin.

Sobota 19. 9. 2020 12:00
Sokol Nový Malín - FK Šumperk "B" 3:1 (2:1)

Rozhodčí: Langhammer Luděk.

Neděle 20. 9. 2020 10:00
KMK Zubr Přerov - SK Chválkovice 7:4 (5:2)

Rozhodčí: Menšík Jaroslav.

Neděle 20. 9. 2020 13:00
SK Loštice 1923 - FK Šumperk "C" 1:5 (1:4)

Rozhodčí: Hubený Ondřej.

3. kolo

Středa 23. 9. 2020 16:30
SK SIGMA MŽ "B" - FK Šumperk "C" 10:1 (2:1)

Rozhodčí: Dosoudil Filip.

Středa 30. 9. 2020 16:00
FC Viktorie Přerov"C" - FK Šumperk "B"
Středa 30. 9. 2020 16:00
KMK Zubr Přerov - Sokol Nový Malín
Středa 30. 9. 2020 16:00
1. SK Prostějov "B" - SK Loštice 1923

Rozhodčí: Kopecký David.

Středa 30. 9. 2020 16:00
SK Chválkovice - Sokol Velký Týnec

Rozhodčí: Wencl Jakub.

Středa 30. 9. 2020 16:00
1.OMK Šternberk - SK Hranice"B"

Rozhodčí: Látal Jiří.

Středa 30. 9. 2020 17:00
SK Jesenec-Dzbel - SK Hranice "C"

Rozhodčí: Valouch Jiří.

8. kolo

Sobota 26. 9. 2020 10:45
1.OMK Šternberk - SK SIGMA MŽ "B" 0:0 (0:0)

Rozhodčí: Rybnikář Antonín.

Sobota 26. 9. 2020 12:00
Sokol Velký Týnec - FC Viktorie Přerov"C" 0:1 (0:0)

Rozhodčí: Ječmeň Vladislav.

Sobota 26. 9. 2020 13:15
SK Chválkovice - 1. SK Prostějov "B" 8:3 (4:1)

Rozhodčí: Pekárek Roman.

Sobota 26. 9. 2020 15:30
SK Jesenec-Dzbel - KMK Zubr Přerov 8:3 (5:1)

Rozhodčí: Horák Jiří.

Neděle 27. 9. 2020 09:00
SK Hranice"B" - SK Loštice 1923 3:4 (1:2) Pen: 1:4

Rozhodčí: Votava Matěj.

Neděle 27. 9. 2020 10:30
SK Hranice "C" - FK Šumperk "B" 0:13 (0:7)

Rozhodčí: Votava Matěj.

Neděle 27. 9. 2020 10:30
FK Šumperk "C" - Sokol Nový Malín 2:9 (1:3)

Rozhodčí: Provazník Jan.

9. kolo

Sobota 3. 10. 2020 09:00
SK SIGMA MŽ "B" - SK Hranice "C"

Rozhodčí: Novák Jaromír.

Sobota 3. 10. 2020 10:00
FC Viktorie Přerov"C" - 1.OMK Šternberk

Rozhodčí: Matulík Radek.

Sobota 3. 10. 2020 10:30
1. SK Prostějov "B" - SK Jesenec-Dzbel

Rozhodčí: Lasovský Petr.

Sobota 3. 10. 2020 12:00
Sokol Nový Malín - SK Hranice"B"

Rozhodčí: Krejčí David.

Neděle 4. 10. 2020 10:00
FK Šumperk "B" - FK Šumperk "C"

Rozhodčí: Chládek Miroslav.

Neděle 4. 10. 2020 10:00
KMK Zubr Přerov - Sokol Velký Týnec

Rozhodčí: Šerý Patrik.

Neděle 4. 10. 2020 12:30
SK Loštice 1923 - SK Chválkovice

Rozhodčí: Janků Milan.

10. kolo

Sobota 10. 10. 2020 10:45
1.OMK Šternberk - KMK Zubr Přerov
Sobota 10. 10. 2020 10:45
SK Jesenec-Dzbel - SK Loštice 1923
Sobota 10. 10. 2020 12:00
Sokol Velký Týnec - 1. SK Prostějov "B"
Sobota 10. 10. 2020 12:45
SK Chválkovice - Sokol Nový Malín
Sobota 10. 10. 2020 13:00
SK SIGMA MŽ "B" - FC Viktorie Přerov"C"
Neděle 11. 10. 2020 09:00
SK Hranice"B" - FK Šumperk "B"
Neděle 11. 10. 2020 10:30
SK Hranice "C" - FK Šumperk "C"

11. kolo

Sobota 17. 10. 2020 10:00
FC Viktorie Přerov"C" - SK Hranice "C"
Sobota 17. 10. 2020 10:00
Sokol Nový Malín - SK Jesenec-Dzbel
Sobota 17. 10. 2020 10:00
FK Šumperk "C" - SK Hranice"B"
Sobota 17. 10. 2020 10:30
1. SK Prostějov "B" - 1.OMK Šternberk
Neděle 18. 10. 2020 10:00
KMK Zubr Přerov - SK SIGMA MŽ "B"
Neděle 18. 10. 2020 12:00
SK Loštice 1923 - Sokol Velký Týnec
Neděle 18. 10. 2020 13:00
FK Šumperk "B" - SK Chválkovice

12. kolo

Čtvrtek 22. 10. 2020 15:30
SK Hranice "C" - SK Hranice"B"
Sobota 24. 10. 2020 10:45
1.OMK Šternberk - SK Loštice 1923
Sobota 24. 10. 2020 10:45
SK Jesenec-Dzbel - FK Šumperk "B"
Sobota 24. 10. 2020 12:00
Sokol Velký Týnec - Sokol Nový Malín
Sobota 24. 10. 2020 12:15
SK Chválkovice - FK Šumperk "C"
Sobota 24. 10. 2020 13:00
SK SIGMA MŽ "B" - 1. SK Prostějov "B"
Neděle 25. 10. 2020 10:00
FC Viktorie Přerov"C" - KMK Zubr Přerov

13. kolo

Sobota 31. 10. 2020 10:30
1. SK Prostějov "B" - FC Viktorie Přerov"C"
Sobota 31. 10. 2020 13:00
SK Hranice"B" - SK Chválkovice
Sobota 31. 10. 2020 14:30
FK Šumperk "B" - Sokol Velký Týnec
Sobota 31. 10. 2020 14:30
FK Šumperk "C" - SK Jesenec-Dzbel
Neděle 1. 11. 2020 10:00
Sokol Nový Malín - 1.OMK Šternberk
Neděle 1. 11. 2020 10:00
KMK Zubr Přerov - SK Hranice "C"
Neděle 1. 11. 2020 12:00
SK Loštice 1923 - SK SIGMA MŽ "B"

Export do kalendáře

Webdesign Ladislav Streck, 123 DESIGN