TOPlist

Všechny výsledky

Krajská soutěž mladší žáci

Rozpis a výsledky

Vyberte kolo
všechna kola všechna kola345678921101112131415161718
Vyberte družstvo
všechna družstva všechna družstvaSK Řetězárna SK Chválkovice FK TroubkyTJ SmržiceFC Kralice na HanéSK RadslaviceHaná Prostějov Sokol Velký TýnecSK Loštice 1923FK Šumperk
Vyberte místo
doma i venku doma i venkuDomaVenku

3. kolo

Sobota 1. 9. 2018 11:00
SK Radslavice - Haná Prostějov
Sobota 1. 9. 2018 16:00
SK Řetězárna - FK Šumperk
Sobota 1. 9. 2018 16:00
FK Troubky - SK Chválkovice
Sobota 1. 9. 2018 16:00
TJ Smržice - SK Loštice 1923
Sobota 1. 9. 2018 16:00
FC Kralice na Hané - Sokol Velký Týnec

4. kolo

Sobota 8. 9. 2018 14:30
SK Loštice 1923 - FC Kralice na Hané
Sobota 8. 9. 2018 16:00
FK Šumperk - Haná Prostějov
Sobota 8. 9. 2018 16:00
SK Řetězárna - FK Troubky
Neděle 9. 9. 2018 10:00
Sokol Velký Týnec - SK Radslavice
Neděle 9. 9. 2018 13:00
SK Chválkovice - TJ Smržice

5. kolo

Sobota 15. 9. 2018 11:00
SK Radslavice - SK Loštice 1923
Sobota 15. 9. 2018 15:30
Haná Prostějov - Sokol Velký Týnec
Sobota 15. 9. 2018 15:30
FK Troubky - FK Šumperk
Sobota 15. 9. 2018 15:30
TJ Smržice - SK Řetězárna
Sobota 15. 9. 2018 15:30
FC Kralice na Hané - SK Chválkovice

6. kolo

Sobota 22. 9. 2018 14:00
SK Loštice 1923 - Haná Prostějov
Sobota 22. 9. 2018 15:30
FK Šumperk - Sokol Velký Týnec
Sobota 22. 9. 2018 15:30
SK Řetězárna - FC Kralice na Hané
Sobota 22. 9. 2018 15:30
FK Troubky - TJ Smržice
Neděle 23. 9. 2018 13:00
SK Chválkovice - SK Radslavice

7. kolo

Sobota 29. 9. 2018 11:00
SK Radslavice - SK Řetězárna
Sobota 29. 9. 2018 15:00
Haná Prostějov - SK Chválkovice
Sobota 29. 9. 2018 15:00
TJ Smržice - FK Šumperk
Sobota 29. 9. 2018 15:00
FC Kralice na Hané - FK Troubky
Neděle 30. 9. 2018 10:00
Sokol Velký Týnec - SK Loštice 1923

8. kolo

Sobota 6. 10. 2018 15:00
FK Šumperk - SK Loštice 1923
Sobota 6. 10. 2018 15:00
SK Řetězárna - Haná Prostějov
Sobota 6. 10. 2018 15:00
FK Troubky - SK Radslavice
Sobota 6. 10. 2018 15:00
TJ Smržice - FC Kralice na Hané
Neděle 7. 10. 2018 13:00
SK Chválkovice - Sokol Velký Týnec

9. kolo

Sobota 13. 10. 2018 11:00
SK Radslavice - TJ Smržice
Sobota 13. 10. 2018 13:30
SK Loštice 1923 - SK Chválkovice
Sobota 13. 10. 2018 15:00
Haná Prostějov - FK Troubky
Sobota 13. 10. 2018 15:00
FC Kralice na Hané - FK Šumperk
Neděle 14. 10. 2018 10:00
Sokol Velký Týnec - SK Řetězárna

2. kolo

Sobota 20. 10. 2018 13:00
SK Loštice 1923 - FK Troubky
Sobota 20. 10. 2018 14:30
FK Šumperk - SK Radslavice
Sobota 20. 10. 2018 14:30
Haná Prostějov - FC Kralice na Hané
Neděle 21. 10. 2018 10:00
Sokol Velký Týnec - TJ Smržice
Neděle 21. 10. 2018 13:00
SK Chválkovice - SK Řetězárna

1. kolo

Sobota 27. 10. 2018 14:30
SK Řetězárna - SK Loštice 1923
Sobota 27. 10. 2018 14:30
FK Troubky - Sokol Velký Týnec
Sobota 27. 10. 2018 14:30
TJ Smržice - Haná Prostějov
Sobota 27. 10. 2018 14:30
FC Kralice na Hané - SK Radslavice
Neděle 28. 10. 2018 13:00
SK Chválkovice - FK Šumperk

10. kolo

Sobota 20. 4. 2019 11:00
SK Radslavice - FC Kralice na Hané
Sobota 20. 4. 2019 14:30
SK Loštice 1923 - SK Řetězárna
Sobota 20. 4. 2019 16:00
Haná Prostějov - TJ Smržice
Sobota 20. 4. 2019 16:00
FK Šumperk - SK Chválkovice
Neděle 21. 4. 2019 10:00
Sokol Velký Týnec - FK Troubky

11. kolo

Sobota 27. 4. 2019 11:00
SK Radslavice - FK Šumperk
Sobota 27. 4. 2019 16:00
FC Kralice na Hané - Haná Prostějov
Sobota 27. 4. 2019 16:00
TJ Smržice - Sokol Velký Týnec
Sobota 27. 4. 2019 16:00
FK Troubky - SK Loštice 1923
Sobota 27. 4. 2019 16:00
SK Řetězárna - SK Chválkovice

12. kolo

Sobota 4. 5. 2019 15:00
SK Loštice 1923 - TJ Smržice
Sobota 4. 5. 2019 16:30
Haná Prostějov - SK Radslavice
Sobota 4. 5. 2019 16:30
FK Šumperk - SK Řetězárna
Neděle 5. 5. 2019 10:00
Sokol Velký Týnec - FC Kralice na Hané
Neděle 5. 5. 2019 13:00
SK Chválkovice - FK Troubky

13. kolo

Sobota 11. 5. 2019 11:00
SK Radslavice - Sokol Velký Týnec
Sobota 11. 5. 2019 16:30
FC Kralice na Hané - SK Loštice 1923
Sobota 11. 5. 2019 16:30
TJ Smržice - SK Chválkovice
Sobota 11. 5. 2019 16:30
FK Troubky - SK Řetězárna
Sobota 11. 5. 2019 16:30
Haná Prostějov - FK Šumperk

14. kolo

Sobota 18. 5. 2019 15:30
SK Loštice 1923 - SK Radslavice
Sobota 18. 5. 2019 17:00
FK Šumperk - FK Troubky
Sobota 18. 5. 2019 17:00
SK Řetězárna - TJ Smržice
Neděle 19. 5. 2019 10:00
Sokol Velký Týnec - Haná Prostějov
Neděle 19. 5. 2019 13:00
SK Chválkovice - FC Kralice na Hané

15. kolo

Sobota 25. 5. 2019 11:00
SK Radslavice - SK Chválkovice
Sobota 25. 5. 2019 17:00
FC Kralice na Hané - SK Řetězárna
Sobota 25. 5. 2019 17:00
TJ Smržice - FK Troubky
Sobota 25. 5. 2019 17:00
Haná Prostějov - SK Loštice 1923
Neděle 26. 5. 2019 10:00
Sokol Velký Týnec - FK Šumperk

16. kolo

Sobota 1. 6. 2019 15:30
SK Loštice 1923 - Sokol Velký Týnec
Sobota 1. 6. 2019 17:00
FK Šumperk - TJ Smržice
Sobota 1. 6. 2019 17:00
FK Troubky - FC Kralice na Hané
Sobota 1. 6. 2019 17:00
SK Řetězárna - SK Radslavice
Neděle 2. 6. 2019 13:00
SK Chválkovice - Haná Prostějov

17. kolo

Sobota 8. 6. 2019 11:00
SK Radslavice - FK Troubky
Sobota 8. 6. 2019 15:30
SK Loštice 1923 - FK Šumperk
Sobota 8. 6. 2019 17:00
FC Kralice na Hané - TJ Smržice
Sobota 8. 6. 2019 17:00
Haná Prostějov - SK Řetězárna
Neděle 9. 6. 2019 10:00
Sokol Velký Týnec - SK Chválkovice

18. kolo

Sobota 15. 6. 2019 17:00
FK Šumperk - FC Kralice na Hané
Sobota 15. 6. 2019 17:00
TJ Smržice - SK Radslavice
Sobota 15. 6. 2019 17:00
FK Troubky - Haná Prostějov
Sobota 15. 6. 2019 17:00
SK Řetězárna - Sokol Velký Týnec
Neděle 16. 6. 2019 13:00
SK Chválkovice - SK Loštice 1923

Export do kalendáře

Webdesign Ladislav Streck, 123 DESIGN