TOPlist

Všechny výsledky

Krajský přebor starší přípravky

Rozpis a výsledky

Vyberte kolo
Vyberte družstvo
Vyberte místo

2. kolo

Neděle 26. 8. 2018 13:00
1. HFK Olomouc - 1. SK PROSTĚJOV 24:18 (4:2)

Rozhodčí: Přecechtěl Jan - Salva Aleš.

Úterý 28. 8. 2018 16:30
1. FC Viktorie Přerov - Fotbalový klub Šumperk 32:66 (14:28)

Rozhodčí: Navrátil Miroslav - Odstrčil Martin.

Neděle 30. 9. 2018 09:00
SK OLOMOUC SIGMA MŽ - SK Hranice 44:27 (20:16)

Rozhodčí: Novák Jaromír - Sokol Miroslav.

3. kolo

Sobota 1. 9. 2018 09:00
1. SK PROSTĚJOV - 1. FC Viktorie Přerov 37:16 (6:3)

Rozhodčí: Milar Jaroslav - Kopecký David.

Neděle 2. 9. 2018 10:00
SK Hranice - 1. HFK Olomouc 19:21 (2:3)

Rozhodčí: Pospíšil Kamil - Škrobánek Hynek.

Čtvrtek 6. 9. 2018 16:30
Fotbalový klub Šumperk - SK OLOMOUC SIGMA MŽ 26:56 (14:26)

Rozhodčí: Profous Petr - Šula Oldřich.

4. kolo

Sobota 8. 9. 2018 09:00
SK OLOMOUC SIGMA MŽ - 1. SK PROSTĚJOV 69:10 (14:0)

Rozhodčí: Salva Aleš.

Neděle 9. 9. 2018 13:00
1. HFK Olomouc - 1. FC Viktorie Přerov 46:16 (19:0)

Rozhodčí: Holý Radek - Bažant Jiří.

Neděle 9. 9. 2018 15:30
SK Hranice - Fotbalový klub Šumperk 25:16 (4:5)

Rozhodčí: Hausnerová Monika - Beran Jiří.

1. kolo

Středa 12. 9. 2018 16:00
Fotbalový klub Šumperk - 1. SK PROSTĚJOV 17:34 (7:17)

Rozhodčí: Slončík Ladislav - Profous Petr.

Středa 12. 9. 2018 17:00
SK OLOMOUC SIGMA MŽ - 1. HFK Olomouc 40:17 (35:14)

Rozhodčí: Rosskohl Ladislav - Opletal Robert.

Čtvrtek 18. 10. 2018 16:00
SK Hranice - 1. FC Viktorie Přerov 20:18 (4:3)

Rozhodčí: Škrobánek Hynek.

5. kolo

Sobota 15. 9. 2018 09:00
Fotbalový klub Šumperk - 1. HFK Olomouc 27:34 (16:18)

Rozhodčí: Provazník Jan - Hetmánek Rudolf.

Sobota 15. 9. 2018 09:00
1. SK PROSTĚJOV - SK Hranice 31:18 (14:13)

Rozhodčí: Procházka Jaroslav - Keluc Adam.

Čtvrtek 27. 9. 2018 16:30
1. FC Viktorie Přerov - SK OLOMOUC SIGMA MŽ 20:41 (0:11)

Rozhodčí: Navrátil Miroslav - Chuda Tomáš.

6. kolo

Sobota 22. 9. 2018 09:00
1. FC Viktorie Přerov - SK Hranice 19:29 (2:6)

Rozhodčí: Labaš Roman.

Středa 26. 9. 2018 16:00
1. HFK Olomouc - SK OLOMOUC SIGMA MŽ 16:39 (3:5)

Rozhodčí: Brokeš František - Látal Jiří.

Úterý 2. 10. 2018 16:00
1. SK PROSTĚJOV - Fotbalový klub Šumperk 37:25 (2:6)

Rozhodčí: Protivánek Zdeněk.

7. kolo

Pátek 28. 9. 2018 10:00
SK Hranice - SK OLOMOUC SIGMA MŽ 18:23 (2:8)

Rozhodčí: Juráň Vítězslav - Škrobánek Hynek.

Sobota 29. 9. 2018 09:00
1. SK PROSTĚJOV - 1. HFK Olomouc 24:21 (2:5)

Rozhodčí: Protivánek Zdeněk - Zatloukal Milan.

Sobota 29. 9. 2018 09:00
Fotbalový klub Šumperk - 1. FC Viktorie Přerov 30:21 (8:3)

Rozhodčí: Hetmánek Rudolf - Šula Oldřich.

8. kolo

Čtvrtek 4. 10. 2018 17:00
SK OLOMOUC SIGMA MŽ - Fotbalový klub Šumperk 63:49 (35:28)

Rozhodčí: Hubáček Antonín - Čásek Dalibor.

Sobota 6. 10. 2018 09:00
1. FC Viktorie Přerov - 1. SK PROSTĚJOV 17:37 (3:13)

Rozhodčí: Němec Filip.

Neděle 7. 10. 2018 13:00
1. HFK Olomouc - SK Hranice 33:27 (7:4)

Rozhodčí: Brokeš František.

9. kolo

Sobota 13. 10. 2018 09:00
1. FC Viktorie Přerov - 1. HFK Olomouc 22:28 (1:11)

Rozhodčí: Votava Matěj.

Sobota 13. 10. 2018 09:00
Fotbalový klub Šumperk - SK Hranice 41:28 (13:18)

Rozhodčí: Hetmánek Rudolf - Blaťák Adam.

Neděle 14. 10. 2018 09:00
1. SK PROSTĚJOV - SK OLOMOUC SIGMA MŽ 41:27 (17:19)

Rozhodčí: Vachutka Dušan - Winkler Tomáš.

10. kolo

Sobota 20. 10. 2018 09:00
SK Hranice - 1. SK PROSTĚJOV 16:30 (8:2)

Rozhodčí: Juráň Vítězslav.

Sobota 20. 10. 2018 09:00
SK OLOMOUC SIGMA MŽ - 1. FC Viktorie Přerov 51:15 (19:1)

Rozhodčí: Kaňok Martin.

Neděle 21. 10. 2018 13:00
1. HFK Olomouc - Fotbalový klub Šumperk 38:17 (11:0)

Rozhodčí: Antoníček Jiří.

12. kolo

Sobota 13. 4. 2019 09:00
1. FC Viktorie Přerov - Fotbalový klub Šumperk 10:20 (8:12)

Rozhodčí: Chuda Tomáš - Umrian Martin.

Sobota 13. 4. 2019 09:00
SK OLOMOUC SIGMA MŽ - SK Hranice 55:10 (25:2)

Rozhodčí: Pekárek Roman.

Neděle 14. 4. 2019 11:00
1. HFK Olomouc - 1. SK PROSTĚJOV 25:24 (10:2)

Rozhodčí: Antoníček Jiří.

13. kolo

Neděle 21. 4. 2019 09:00
1. SK PROSTĚJOV - 1. FC Viktorie Přerov 40:14 (16:1)

Rozhodčí: Mašek Marek.

Neděle 21. 4. 2019 09:00
SK Hranice - 1. HFK Olomouc 11:37 (1:11)

Rozhodčí: Škrobánek Hynek.

Čtvrtek 9. 5. 2019 16:30
Fotbalový klub Šumperk - SK OLOMOUC SIGMA MŽ 25:22 (14:6)

Rozhodčí: Hetmánek Rudolf.

14. kolo

Sobota 27. 4. 2019 09:00
SK Hranice - Fotbalový klub Šumperk 15:14 (7:3)

Rozhodčí: Juráň Vítězslav.

Sobota 27. 4. 2019 13:30
SK OLOMOUC SIGMA MŽ - 1. SK PROSTĚJOV 14:30 (5:4)
Neděle 28. 4. 2019 11:30
1. HFK Olomouc - 1. FC Viktorie Přerov 33:13 (5:2)

Rozhodčí: Látal Jiří.

15. kolo

Neděle 5. 5. 2019 09:00
1. SK PROSTĚJOV - SK Hranice 2:4 (1:2)

Rozhodčí: Horák Aleš.

Neděle 5. 5. 2019 09:00
1. FC Viktorie Přerov - SK OLOMOUC SIGMA MŽ 13:35 (0:22)

Rozhodčí: Karabina Václav.

Neděle 5. 5. 2019 10:00
Fotbalový klub Šumperk - 1. HFK Olomouc 19:56 (8:26)

Rozhodčí: Slončík Ladislav.

17. kolo

Úterý 7. 5. 2019 16:30
Fotbalový klub Šumperk - 1. FC Viktorie Přerov 27:9 (13:5)
Čtvrtek 16. 5. 2019 17:00
SK Hranice - SK OLOMOUC SIGMA MŽ 9:60 (9:45)

Rozhodčí: Hausnerová Monika.

Neděle 19. 5. 2019 09:00
1. SK PROSTĚJOV - 1. HFK Olomouc 27:25 (0:8)

Rozhodčí: Protivánek Zdeněk.

16. kolo

Neděle 12. 5. 2019 09:00
1. FC Viktorie Přerov - SK Hranice 12:14 (2:8)

Rozhodčí: Vybíral Honza.

Neděle 12. 5. 2019 09:00
1. SK PROSTĚJOV - Fotbalový klub Šumperk 13:17 (1:2)

Rozhodčí: Keluc Adam.

Čtvrtek 30. 5. 2019 17:00
1. HFK Olomouc - SK OLOMOUC SIGMA MŽ 14:35 (5:3)

Rozhodčí: Antoníček Jiří.

18. kolo

Úterý 14. 5. 2019 17:00
SK OLOMOUC SIGMA MŽ - Fotbalový klub Šumperk 30:15 (14:3)

Rozhodčí: Ďuríček Jakub.

Neděle 26. 5. 2019 09:00
1. FC Viktorie Přerov - 1. SK PROSTĚJOV 14:30 (4:24)

Rozhodčí: Pumprla Tomáš.

Neděle 26. 5. 2019 10:00
1. HFK Olomouc - SK Hranice 42:26 (19:2)

Rozhodčí: Slota Marek.

20. kolo

Čtvrtek 23. 5. 2019 16:45
SK OLOMOUC SIGMA MŽ - 1. FC Viktorie Přerov 48:15 (18:0)

Rozhodčí: Kenša Jan.

Úterý 4. 6. 2019 16:30
1. HFK Olomouc - Fotbalový klub Šumperk 21:5 (12:2)

Rozhodčí: Antoníček Jiří.

Čtvrtek 6. 6. 2019 16:30
SK Hranice - 1. SK PROSTĚJOV 7:13 (3:6)

Rozhodčí: Karabina Václav.

19. kolo

Středa 29. 5. 2019 17:00
1. FC Viktorie Přerov - 1. HFK Olomouc 16:42 (1:14)

Rozhodčí: Karabina Václav.

Neděle 2. 6. 2019 10:00
Fotbalový klub Šumperk - SK Hranice 20:4 (13:2)

Rozhodčí: Březina Stanislav - Václavík Štěpán.

Neděle 2. 6. 2019 12:30
1. SK PROSTĚJOV - SK OLOMOUC SIGMA MŽ 4:45 (2:24)

Rozhodčí: Petrásek Jan.

11. kolo

Úterý 11. 6. 2019 16:30
SK Hranice - 1. FC Viktorie Přerov 49:10 (23:3)

Rozhodčí: Juráň Vítězslav.

Úterý 11. 6. 2019 16:30
Fotbalový klub Šumperk - 1. SK PROSTĚJOV 0:0 (0:0)

Rozhodčí: Hetmánek Rudolf - Horáček Miroslav.

Středa 12. 6. 2019 17:00
SK OLOMOUC SIGMA MŽ - 1. HFK Olomouc 31:10 (12:3)

Rozhodčí: Epstein Martin.

Export do kalendáře

Webdesign Ladislav Streck, 123 DESIGN