TOPlist

Všechny výsledky

Krajský přebor starší přípravky

Rozpis a výsledky

Vyberte kolo
Vyberte družstvo
Vyberte místo

4. kolo

Neděle 25. 8. 2019 09:00
SK OLOMOUC SIGMA MŽ - FK Šumperk 23:6 (13:3)
Neděle 25. 8. 2019 15:30
SK Hranice - 1. SK PROSTĚJOV 3:13 (2:5)

Rozhodčí: Karabina Václav.

Čtvrtek 5. 9. 2019 17:00
1. HFK Olomouc - 1. FC Viktorie Přerov 38:20 (13:0)

Rozhodčí: Antoníček Jiří.

5. kolo

Neděle 1. 9. 2019 09:00
1. SK PROSTĚJOV - 1. HFK Olomouc 30:25 (4:10)

Rozhodčí: Protivánek Zdeněk.

Neděle 1. 9. 2019 10:00
FK Šumperk - SK Hranice 24:40 (8:2)

Rozhodčí: Šmíd Jaroslav.

Čtvrtek 12. 9. 2019 16:30
1. FC Viktorie Přerov - SK OLOMOUC SIGMA MŽ 15:63 (1:15)

Rozhodčí: Pospíšil Kamil.

6. kolo

Sobota 7. 9. 2019 10:00
FK Šumperk - 1. SK PROSTĚJOV 0:0 (0:0)

Rozhodčí: Aberle Jiří.

Neděle 8. 9. 2019 09:00
1. FC Viktorie Přerov - SK Hranice 12:47 (3:6)

Rozhodčí: Navrátil Miroslav.

Úterý 17. 9. 2019 17:00
FK Šumperk - 1. SK PROSTĚJOV 11:20 (5:11)

Rozhodčí: Štěpán Matěj - Horáček Miroslav.

Středa 9. 10. 2019 17:00
SK OLOMOUC SIGMA MŽ - 1. HFK Olomouc 52:10 (8:1)

Rozhodčí: Salva Aleš.

7. kolo

Sobota 14. 9. 2019 14:30
SK Hranice - SK OLOMOUC SIGMA MŽ 7:10 (0:0)

Rozhodčí: Vybíral Honza.

Neděle 15. 9. 2019 09:00
1. SK PROSTĚJOV - 1. FC Viktorie Přerov 30:18 (10:4)

Rozhodčí: Keluc Adam.

Neděle 15. 9. 2019 10:00
FK Šumperk - 1. HFK Olomouc 32:22 (12:6)

Rozhodčí: Jílek Pavel - Krejčí David.

8. kolo

Sobota 21. 9. 2019 11:30
1. HFK Olomouc - SK Hranice 7:49 (2:22)
Neděle 22. 9. 2019 09:00
SK OLOMOUC SIGMA MŽ - 1. SK PROSTĚJOV 22:39 (3:12)

Rozhodčí: Antoníček Jiří.

Neděle 22. 9. 2019 09:00
1. FC Viktorie Přerov - FK Šumperk 21:19 (7:2)

Rozhodčí: Vilímek Šimon.

9. kolo

Sobota 28. 9. 2019 09:00
1. FC Viktorie Přerov - 1. HFK Olomouc 30:23 (2:11)

Rozhodčí: Kozák Lukáš.

Sobota 28. 9. 2019 15:00
1. SK PROSTĚJOV - SK Hranice 20:34 (9:3)

Rozhodčí: Klusal Štěpán.

Úterý 8. 10. 2019 16:30
FK Šumperk - SK OLOMOUC SIGMA MŽ 13:76 (2:4)

Rozhodčí: Straka Michal - Šrejma Robert.

10. kolo

Sobota 5. 10. 2019 14:00
1. HFK Olomouc - 1. SK PROSTĚJOV 25:18 (9:2)
Neděle 6. 10. 2019 09:00
SK OLOMOUC SIGMA MŽ - 1. FC Viktorie Přerov 31:13 (8:0)

Rozhodčí: Dosoudil Filip.

Neděle 6. 10. 2019 15:30
SK Hranice - FK Šumperk 24:39 (10:2)

Rozhodčí: Karabina Václav.

1. kolo

Sobota 12. 10. 2019 15:00
1. SK PROSTĚJOV - FK Šumperk 35:16 (10:1)

Rozhodčí: Keluc Adam.

Neděle 13. 10. 2019 15:00
SK Hranice - 1. FC Viktorie Přerov 40:8 (9:1)

Rozhodčí: Karabina Václav.

Úterý 22. 10. 2019 16:30
1. HFK Olomouc - SK OLOMOUC SIGMA MŽ 0:0 (-1:-1)
Úterý 22. 10. 2019 16:30
1. HFK Olomouc - SK OLOMOUC SIGMA MŽ 9:53 (1:5)

Rozhodčí: Hubáček Antonín.

2. kolo

Sobota 19. 10. 2019 10:00
1. HFK Olomouc - FK Šumperk 31:20 (7:3)

Rozhodčí: Čtvrtlík Jakub.

Neděle 20. 10. 2019 09:00
1. FC Viktorie Přerov - 1. SK PROSTĚJOV 22:32 (3:9)

Rozhodčí: Škrobánek Hynek.

Neděle 20. 10. 2019 13:00
SK OLOMOUC SIGMA MŽ - SK Hranice 34:26 (3:4)

Rozhodčí: Čtvrtlík Jakub.

3. kolo

Sobota 26. 10. 2019 09:00
FK Šumperk - 1. FC Viktorie Přerov 37:20 (11:2)

Rozhodčí: Aberle Jiří.

Neděle 27. 10. 2019 09:00
SK Hranice - 1. HFK Olomouc 8:30 (5:15)

Rozhodčí: Juráň Vítězslav.

Neděle 27. 10. 2019 13:00
1. SK PROSTĚJOV - SK OLOMOUC SIGMA MŽ 15:42 (4:6)

Rozhodčí: Procházka Jaroslav.

12. kolo

Neděle 12. 4. 2020 09:00
1. HFK Olomouc - FK Šumperk
Neděle 12. 4. 2020 09:00
1. FC Viktorie Přerov - 1. SK PROSTĚJOV
Neděle 12. 4. 2020 09:00
SK OLOMOUC SIGMA MŽ - SK Hranice

13. kolo

Neděle 19. 4. 2020 09:00
SK Hranice - 1. HFK Olomouc
Neděle 19. 4. 2020 09:00
1. SK PROSTĚJOV - SK OLOMOUC SIGMA MŽ
Neděle 19. 4. 2020 09:00
FK Šumperk - 1. FC Viktorie Přerov

14. kolo

Neděle 26. 4. 2020 09:00
1. HFK Olomouc - 1. FC Viktorie Přerov
Neděle 26. 4. 2020 09:00
SK OLOMOUC SIGMA MŽ - FK Šumperk
Neděle 26. 4. 2020 09:00
SK Hranice - 1. SK PROSTĚJOV

15. kolo

Neděle 3. 5. 2020 09:00
1. SK PROSTĚJOV - 1. HFK Olomouc
Neděle 3. 5. 2020 09:00
FK Šumperk - SK Hranice
Neděle 3. 5. 2020 09:00
1. FC Viktorie Přerov - SK OLOMOUC SIGMA MŽ

16. kolo

Neděle 10. 5. 2020 09:00
1. HFK Olomouc - SK OLOMOUC SIGMA MŽ
Neděle 10. 5. 2020 09:00
1. FC Viktorie Přerov - SK Hranice
Neděle 10. 5. 2020 09:00
FK Šumperk - 1. SK PROSTĚJOV

17. kolo

Neděle 17. 5. 2020 09:00
FK Šumperk - 1. HFK Olomouc
Neděle 17. 5. 2020 09:00
1. SK PROSTĚJOV - 1. FC Viktorie Přerov
Neděle 17. 5. 2020 09:00
SK Hranice - SK OLOMOUC SIGMA MŽ

18. kolo

Neděle 24. 5. 2020 09:00
1. HFK Olomouc - SK Hranice
Neděle 24. 5. 2020 09:00
SK OLOMOUC SIGMA MŽ - 1. SK PROSTĚJOV
Neděle 24. 5. 2020 09:00
1. FC Viktorie Přerov - FK Šumperk

19. kolo

Neděle 31. 5. 2020 09:00
1. FC Viktorie Přerov - 1. HFK Olomouc
Neděle 31. 5. 2020 09:00
FK Šumperk - SK OLOMOUC SIGMA MŽ
Neděle 31. 5. 2020 09:00
1. SK PROSTĚJOV - SK Hranice

20. kolo

Neděle 7. 6. 2020 09:00
1. HFK Olomouc - 1. SK PROSTĚJOV
Neděle 7. 6. 2020 09:00
SK Hranice - FK Šumperk
Neděle 7. 6. 2020 09:00
SK OLOMOUC SIGMA MŽ - 1. FC Viktorie Přerov

11. kolo

Neděle 14. 6. 2020 09:00
SK OLOMOUC SIGMA MŽ - 1. HFK Olomouc
Neděle 14. 6. 2020 09:00
SK Hranice - 1. FC Viktorie Přerov
Neděle 14. 6. 2020 09:00
1. SK PROSTĚJOV - FK Šumperk

Export do kalendáře

Webdesign Ladislav Streck, 123 DESIGN