TOPlist

Všechny výsledky

Krajská soutěž starších přípravek

Rozpis a výsledky

Vyberte kolo
všechna kola všechna kola123456789101112131415161718192021222324
Vyberte družstvo
všechna družstva všechna družstvaSULKO Zábřeh "B"FK MedlovSK Uničov Kojetín - Kovalovice Sokol ČechoviceSK Chválkovice FK KOZLOVICESokol OlšanyFK Nové SadyKMK Zubr PřerovSK Šumvald1.OMK Šternberk
Vyberte místo
doma i venku doma i venkuDomaVenku

1. kolo

Neděle 2. 9. 2018 09:30
1.OMK Šternberk - SK Chválkovice 2:4 (0:0)

Rozhodčí: Navrátil Miroslav - Smékal Jan.

Neděle 2. 9. 2018 09:30
SULKO Zábřeh "B" - KMK Zubr Přerov 4:5 (0:0)

Rozhodčí: Navrátil Miroslav - Smékal Jan.

Neděle 2. 9. 2018 10:15
SK Chválkovice - KMK Zubr Přerov 8:2 (3:0)

Rozhodčí: Navrátil Miroslav - Smékal Jan.

Neděle 2. 9. 2018 10:15
1.OMK Šternberk - SULKO Zábřeh "B" 3:5 (1:2)

Rozhodčí: Navrátil Miroslav - Smékal Jan.

Neděle 2. 9. 2018 11:00
SULKO Zábřeh "B" - SK Chválkovice 3:9 (1:3)

Rozhodčí: Navrátil Miroslav - Smékal Jan.

Neděle 2. 9. 2018 11:00
KMK Zubr Přerov - 1.OMK Šternberk 5:2 (2:2)

Rozhodčí: Navrátil Miroslav - Smékal Jan.

2. kolo

Neděle 2. 9. 2018 10:00
SK Šumvald - FK KOZLOVICE 5:0 (2:0)

Rozhodčí: Bartuněk Jaroslav - Borůvka Pavel.

Neděle 2. 9. 2018 10:00
FK Medlov - SK Uničov 4:6 (2:3)

Rozhodčí: Bartuněk Jaroslav - Borůvka Pavel.

Neděle 2. 9. 2018 10:45
FK KOZLOVICE - SK Uničov 2:10 (0:4)

Rozhodčí: Bartuněk Jaroslav - Borůvka Pavel.

Neděle 2. 9. 2018 10:45
SK Šumvald - FK Medlov 1:4 (1:3)

Rozhodčí: Bartuněk Jaroslav - Borůvka Pavel.

Neděle 2. 9. 2018 11:30
SK Uničov - SK Šumvald 11:2 (5:0)

Rozhodčí: Bartuněk Jaroslav - Borůvka Pavel.

Neděle 2. 9. 2018 11:30
FK KOZLOVICE - FK Medlov 2:8 (2:6)

Rozhodčí: Bartuněk Jaroslav - Borůvka Pavel.

3. kolo

Neděle 2. 9. 2018 10:00
Sokol Olšany - Sokol Čechovice 8:1 (3:0)

Rozhodčí: Keluc Adam - Majer Pavel.

Neděle 2. 9. 2018 10:00
FK Nové Sady - Kojetín - Kovalovice 3:2 (1:0)

Rozhodčí: Keluc Adam - Majer Pavel.

Neděle 2. 9. 2018 10:45
Kojetín - Kovalovice - Sokol Čechovice 12:1 (5:0)

Rozhodčí: Keluc Adam - Majer Pavel.

Neděle 2. 9. 2018 10:45
FK Nové Sady - Sokol Olšany 6:5 (4:2)

Rozhodčí: Keluc Adam - Majer Pavel.

Neděle 2. 9. 2018 11:30
Kojetín - Kovalovice - Sokol Olšany 3:5 (2:3)

Rozhodčí: Keluc Adam - Majer Pavel.

Neděle 2. 9. 2018 11:30
Sokol Čechovice - FK Nové Sady 1:12 (0:5)

Rozhodčí: Keluc Adam - Majer Pavel.

4. kolo

Sobota 8. 9. 2018 09:30
Sokol Čechovice - SK Chválkovice 0:6 (0:3)

Rozhodčí: Navrátil Miroslav.

Sobota 8. 9. 2018 09:30
Kojetín - Kovalovice - FK KOZLOVICE 3:4 (1:3)

Rozhodčí: Vrána Jiří.

Sobota 8. 9. 2018 10:15
Sokol Čechovice - Kojetín - Kovalovice 1:15 (0:7)

Rozhodčí: Navrátil Miroslav.

Sobota 8. 9. 2018 10:15
SK Chválkovice - FK KOZLOVICE 1:5 (0:3)

Rozhodčí: Vrána Jiří.

Sobota 8. 9. 2018 11:00
SK Chválkovice - Kojetín - Kovalovice 5:7 (1:4)

Rozhodčí: Navrátil Miroslav.

Sobota 8. 9. 2018 11:00
FK KOZLOVICE - Sokol Čechovice 5:1 (4:0)

Rozhodčí: Vrána Jiří.

5. kolo

Neděle 9. 9. 2018 09:30
FK Nové Sady - 1.OMK Šternberk 3:4 (2:1)

Rozhodčí: Novák Jaromír.

Neděle 9. 9. 2018 09:30
SK Šumvald - FK Medlov 4:4 (2:2)

Rozhodčí: Novák Jaromír.

Neděle 9. 9. 2018 10:15
SK Šumvald - FK Nové Sady 4:3 (1:2)

Rozhodčí: Novák Jaromír.

Neděle 9. 9. 2018 10:15
1.OMK Šternberk - FK Medlov 2:4 (1:1)

Rozhodčí: Novák Jaromír.

Neděle 9. 9. 2018 11:00
FK Medlov - FK Nové Sady 4:6 (2:3)

Rozhodčí: Novák Jaromír.

Neděle 9. 9. 2018 11:00
SK Šumvald - 1.OMK Šternberk 6:0 (3:0)

Rozhodčí: Novák Jaromír.

6. kolo

Neděle 9. 9. 2018 13:30
Sokol Olšany - KMK Zubr Přerov 2:3 (0:1)

Rozhodčí: Rybnikář Antonín.

Neděle 9. 9. 2018 13:30
SK Uničov - SULKO Zábřeh "B" 12:0 (7:0)
Neděle 9. 9. 2018 14:15
Sokol Olšany - SK Uničov 4:6 (1:4)

Rozhodčí: Rybnikář Antonín.

Neděle 9. 9. 2018 14:15
KMK Zubr Přerov - SULKO Zábřeh "B" 5:1 (0:0)
Neděle 9. 9. 2018 15:00
KMK Zubr Přerov - SK Uničov 4:7 (1:5)

Rozhodčí: Rybnikář Antonín.

Neděle 9. 9. 2018 15:00
SULKO Zábřeh "B" - Sokol Olšany 1:4 (0:0)

7. kolo

Sobota 15. 9. 2018 09:30
Kojetín - Kovalovice - 1.OMK Šternberk 3:3 (1:2)

Rozhodčí: Ženožička Pavel - Látal Jiří.

Sobota 15. 9. 2018 09:30
SK Šumvald - FK KOZLOVICE 3:2 (3:0)

Rozhodčí: Ženožička Pavel - Látal Jiří.

Sobota 15. 9. 2018 10:15
1.OMK Šternberk - FK KOZLOVICE 3:3 (3:2)

Rozhodčí: Ženožička Pavel - Látal Jiří.

Sobota 15. 9. 2018 10:15
Kojetín - Kovalovice - SK Šumvald 1:8 (1:7)

Rozhodčí: Ženožička Pavel - Látal Jiří.

Sobota 15. 9. 2018 11:00
SK Šumvald - 1.OMK Šternberk 2:2 (2:0)

Rozhodčí: Ženožička Pavel - Látal Jiří.

Sobota 15. 9. 2018 11:00
FK KOZLOVICE - Kojetín - Kovalovice 3:2 (1:1)

Rozhodčí: Ženožička Pavel - Látal Jiří.

8. kolo

Neděle 16. 9. 2018 09:00
Sokol Čechovice - SK Uničov
Neděle 16. 9. 2018 09:00
FK Nové Sady - Sokol Čechovice
Neděle 16. 9. 2018 09:00
Sokol Čechovice - SULKO Zábřeh "B"
Neděle 16. 9. 2018 10:00
SULKO Zábřeh "B" - FK Nové Sady 4:0 (2:0)

Rozhodčí: Profous Petr.

Neděle 16. 9. 2018 10:45
SK Uničov - FK Nové Sady 6:1 (4:0)

Rozhodčí: Profous Petr.

Neděle 16. 9. 2018 11:30
SULKO Zábřeh "B" - SK Uničov 3:6 (3:0)

Rozhodčí: Profous Petr.

9. kolo

Neděle 16. 9. 2018 10:00
Sokol Olšany - SK Chválkovice 6:1 (4:0)

Rozhodčí: Janáček Lukáš - Ženožička Pavel.

Neděle 16. 9. 2018 10:00
FK Medlov - KMK Zubr Přerov 8:1 (4:0)

Rozhodčí: Janáček Lukáš - Ženožička Pavel.

Neděle 16. 9. 2018 10:45
Sokol Olšany - FK Medlov 2:5 (1:1)

Rozhodčí: Janáček Lukáš - Ženožička Pavel.

Neděle 16. 9. 2018 10:45
SK Chválkovice - KMK Zubr Přerov 1:7 (1:4)

Rozhodčí: Janáček Lukáš - Ženožička Pavel.

Neděle 16. 9. 2018 11:30
FK Medlov - SK Chválkovice 9:1 (5:1)

Rozhodčí: Janáček Lukáš - Ženožička Pavel.

Neděle 16. 9. 2018 11:30
KMK Zubr Přerov - Sokol Olšany 3:6 (2:4)

Rozhodčí: Janáček Lukáš - Ženožička Pavel.

10. kolo

Sobota 22. 9. 2018 10:00
Sokol Olšany - 1.OMK Šternberk 4:0 (2:0)

Rozhodčí: Němec Filip.

Sobota 22. 9. 2018 10:00
SK Uničov - FK KOZLOVICE 3:1 (3:1)

Rozhodčí: Odstrčil Martin.

Sobota 22. 9. 2018 10:45
Sokol Olšany - SK Uničov 1:8 (0:4)

Rozhodčí: Němec Filip.

Sobota 22. 9. 2018 10:45
1.OMK Šternberk - FK KOZLOVICE 0:4 (0:2)

Rozhodčí: Odstrčil Martin.

Sobota 22. 9. 2018 11:30
SK Uničov - 1.OMK Šternberk 10:0 (7:0)

Rozhodčí: Němec Filip.

Sobota 22. 9. 2018 11:30
FK KOZLOVICE - Sokol Olšany 1:6 (1:1)

Rozhodčí: Odstrčil Martin.

11. kolo

Neděle 23. 9. 2018 09:30
FK Nové Sady - KMK Zubr Přerov

Rozhodčí: Odstrčil Martin.

Neděle 23. 9. 2018 09:30
Kojetín - Kovalovice - FK Medlov

Rozhodčí: Karabina Václav.

Neděle 23. 9. 2018 10:15
FK Nové Sady - Kojetín - Kovalovice

Rozhodčí: Odstrčil Martin.

Neděle 23. 9. 2018 10:15
KMK Zubr Přerov - FK Medlov Poznámka: Hřiště turnaje

Rozhodčí: Karabina Václav.

Neděle 23. 9. 2018 11:00
FK Medlov - FK Nové Sady

Rozhodčí: Odstrčil Martin.

Neděle 23. 9. 2018 11:00
Kojetín - Kovalovice - KMK Zubr Přerov

Rozhodčí: Karabina Václav.

12. kolo

Neděle 23. 9. 2018 12:00
Sokol Čechovice - SK Chválkovice

Rozhodčí: Kenša Jan - Švancara Oldřich.

Neděle 23. 9. 2018 12:00
SK Šumvald - SULKO Zábřeh "B" Poznámka: Hřiště turnaje

Rozhodčí: Kenša Jan - Švancara Oldřich.

Neděle 23. 9. 2018 12:45
Sokol Čechovice - SK Šumvald

Rozhodčí: Kenša Jan - Švancara Oldřich.

Neděle 23. 9. 2018 12:45
SK Chválkovice - SULKO Zábřeh "B"

Rozhodčí: Kenša Jan - Švancara Oldřich.

Neděle 23. 9. 2018 13:30
SK Šumvald - SK Chválkovice

Rozhodčí: Kenša Jan - Švancara Oldřich.

Neděle 23. 9. 2018 13:30
SULKO Zábřeh "B" - Sokol Čechovice

Rozhodčí: Kenša Jan - Švancara Oldřich.

13. kolo

Sobota 29. 9. 2018 09:00
Sokol Čechovice - KMK Zubr Přerov Poznámka: Hřiště turnaje
Sobota 29. 9. 2018 09:00
SK Šumvald - FK Medlov
Sobota 29. 9. 2018 09:45
KMK Zubr Přerov - FK Medlov
Sobota 29. 9. 2018 09:45
Sokol Čechovice - SK Šumvald
Sobota 29. 9. 2018 10:30
SK Šumvald - KMK Zubr Přerov
Sobota 29. 9. 2018 10:30
FK Medlov - Sokol Čechovice

14. kolo

Sobota 29. 9. 2018 10:30
Kojetín - Kovalovice - SULKO Zábřeh "B" Poznámka: Hřiště turnaje
Sobota 29. 9. 2018 10:30
SK Uničov - 1.OMK Šternberk
Sobota 29. 9. 2018 11:15
Kojetín - Kovalovice - SK Uničov
Sobota 29. 9. 2018 11:15
SULKO Zábřeh "B" - 1.OMK Šternberk
Sobota 29. 9. 2018 12:00
SK Uničov - SULKO Zábřeh "B"
Sobota 29. 9. 2018 12:00
1.OMK Šternberk - Kojetín - Kovalovice

15. kolo

Neděle 30. 9. 2018 09:30
FK Nové Sady - SK Chválkovice
Neděle 30. 9. 2018 09:30
Sokol Olšany - FK KOZLOVICE
Neděle 30. 9. 2018 10:15
FK Nové Sady - Sokol Olšany
Neděle 30. 9. 2018 10:15
SK Chválkovice - FK KOZLOVICE Poznámka: Hřiště turnaje
Neděle 30. 9. 2018 11:00
Sokol Olšany - SK Chválkovice
Neděle 30. 9. 2018 11:00
FK KOZLOVICE - FK Nové Sady

16. kolo

Sobota 6. 10. 2018 09:00
Kojetín - Kovalovice - SULKO Zábřeh "B"
Sobota 6. 10. 2018 09:00
FK Medlov - FK KOZLOVICE
Sobota 6. 10. 2018 09:45
Kojetín - Kovalovice - FK Medlov
Sobota 6. 10. 2018 09:45
SULKO Zábřeh "B" - FK KOZLOVICE
Sobota 6. 10. 2018 10:30
FK Medlov - SULKO Zábřeh "B"
Sobota 6. 10. 2018 10:30
FK KOZLOVICE - Kojetín - Kovalovice Poznámka: Hřiště turnaje

17. kolo

Neděle 7. 10. 2018 09:30
FK Nové Sady - SK Chválkovice Poznámka: Hřiště turnaje
Neděle 7. 10. 2018 09:30
SK Uničov - KMK Zubr Přerov
Neděle 7. 10. 2018 10:15
FK Nové Sady - SK Uničov
Neděle 7. 10. 2018 10:15
SK Chválkovice - KMK Zubr Přerov
Neděle 7. 10. 2018 11:00
SK Uničov - SK Chválkovice
Neděle 7. 10. 2018 11:00
KMK Zubr Přerov - FK Nové Sady

18. kolo

Neděle 7. 10. 2018 10:00
Sokol Olšany - 1.OMK Šternberk
Neděle 7. 10. 2018 10:00
Sokol Čechovice - SK Šumvald
Neděle 7. 10. 2018 10:45
Sokol Olšany - Sokol Čechovice
Neděle 7. 10. 2018 10:45
1.OMK Šternberk - SK Šumvald
Neděle 7. 10. 2018 11:30
Sokol Čechovice - 1.OMK Šternberk
Neděle 7. 10. 2018 11:30
SK Šumvald - Sokol Olšany Poznámka: Hřiště turnaje

19. kolo

Sobota 13. 10. 2018 09:00
Sokol Olšany - SK Chválkovice
Sobota 13. 10. 2018 09:00
Sokol Čechovice - FK KOZLOVICE Poznámka: Hřiště turnaje
Sobota 13. 10. 2018 09:45
SK Chválkovice - FK KOZLOVICE
Sobota 13. 10. 2018 09:45
Sokol Olšany - Sokol Čechovice
Sobota 13. 10. 2018 10:30
Sokol Čechovice - SK Chválkovice
Sobota 13. 10. 2018 10:30
FK KOZLOVICE - Sokol Olšany

20. kolo

Sobota 13. 10. 2018 10:00
Kojetín - Kovalovice - KMK Zubr Přerov
Sobota 13. 10. 2018 10:00
1.OMK Šternberk - SK Uničov
Sobota 13. 10. 2018 10:45
KMK Zubr Přerov - SK Uničov Poznámka: Hřiště turnaje
Sobota 13. 10. 2018 10:45
Kojetín - Kovalovice - 1.OMK Šternberk
Sobota 13. 10. 2018 11:30
1.OMK Šternberk - KMK Zubr Přerov
Sobota 13. 10. 2018 11:30
SK Uničov - Kojetín - Kovalovice

21. kolo

Neděle 14. 10. 2018 10:00
FK Nové Sady - SULKO Zábřeh "B"
Neděle 14. 10. 2018 10:00
FK Medlov - SK Šumvald
Neděle 14. 10. 2018 10:45
SULKO Zábřeh "B" - SK Šumvald Poznámka: Hřiště turnaje
Neděle 14. 10. 2018 10:45
FK Nové Sady - FK Medlov
Neděle 14. 10. 2018 11:30
FK Medlov - SULKO Zábřeh "B"
Neděle 14. 10. 2018 11:30
SK Šumvald - FK Nové Sady

22. kolo

Neděle 21. 10. 2018 09:30
FK KOZLOVICE - Kojetín - Kovalovice
Neděle 21. 10. 2018 09:30
1.OMK Šternberk - SULKO Zábřeh "B" Poznámka: Hřiště turnaje
Neděle 21. 10. 2018 10:15
Kojetín - Kovalovice - SULKO Zábřeh "B"
Neděle 21. 10. 2018 10:15
FK KOZLOVICE - 1.OMK Šternberk
Neděle 21. 10. 2018 11:00
Kojetín - Kovalovice - 1.OMK Šternberk
Neděle 21. 10. 2018 11:00
SULKO Zábřeh "B" - FK KOZLOVICE

23. kolo

Neděle 21. 10. 2018 10:00
FK Nové Sady - SK Šumvald
Neděle 21. 10. 2018 10:00
Sokol Olšany - KMK Zubr Přerov Poznámka: Hřiště turnaje
Neděle 21. 10. 2018 10:45
SK Šumvald - KMK Zubr Přerov
Neděle 21. 10. 2018 10:45
FK Nové Sady - Sokol Olšany
Neděle 21. 10. 2018 11:30
Sokol Olšany - SK Šumvald
Neděle 21. 10. 2018 11:30
KMK Zubr Přerov - FK Nové Sady

24. kolo

Neděle 21. 10. 2018 13:30
Sokol Čechovice - SK Chválkovice
Neděle 21. 10. 2018 13:30
FK Medlov - SK Uničov
Neděle 21. 10. 2018 14:15
SK Chválkovice - SK Uničov
Neděle 21. 10. 2018 14:15
Sokol Čechovice - FK Medlov
Neděle 21. 10. 2018 15:00
FK Medlov - SK Chválkovice
Neděle 21. 10. 2018 15:00
SK Uničov - Sokol Čechovice Poznámka: Hřiště turnaje

Export do kalendáře

Webdesign Ladislav Streck, 123 DESIGN