TOPlist

Aktuality

Utkání MKS U13 a U14 Olomoucký KFS - KFS Vysočina
14. březen 2019

Ve středu 20. 03. 2019 od 10:00 hod. (U14) a 12:30 hod. (U13) se na hřišti 1. HFK Olomouc  uskuteční další utkání Mezikrajské soutěže  U 13 a U 14 mezi  Olomoucký KFS - KFS Vysočina

N O M I N A C E

reprezentačního družstva Olomouckého krajského fotbalového svazu U“13“

Denis Páleník (brankář) - SK Hranice, Mikuláš Mikeš (brankář) - SK Sigma Olomouc, Michal Kühnel , Michal Slezák , Eduard Tomaj , Adam Vágner – všichni  FK Šumperk, Kryštof Foukal, Tomáš Lička, Matěj Vybíral, Lukáš Kapec – všichni 1. SK Prostějov, Denis Hanzelka, Denis John, Jiří Kouřil, Viktor Černoch – všichni  SK Sigma Olomouc, Matyáš Krejčí, Martin Škoda – oba hráči  Slovan Černovír, Erik Šín - SK Zábřeh, Filip Oříšek - FK Jeseník,Jan Korytář - SK Hranice, Tomáš Řezníček - FC Viktoria Přerov, Viktor Lašák - SK Uničov , Radek Kohout - Tatran Litovel   

Realizační tým :

Trenéři:                           Svatoslav Valenta, Matěj Vybíhal

Vedoucí:                         Lukáš Bartoň

N O M I N A C E

reprezentačního družstva Olomouckého krajského fotbalového svazu U“14“

Foukal Vojtěch, Lenhart Patrik, Uriča Adam, Mokrovics Roman, Knebl Tomáš, Táborský Marek, Šembera Ondřej – všichni SK Sigma Olomouc, Páleník Jakub, Šmíd Vladimír, Navrátil Dominik, Urban Tomáš – všichni 1. SK Prostějov, Vaculík Josef, Kunovský Radim – oba hráči SK Hranice, Hudec Ondřej - 1. HFK Olomouc, Kořenovský Vojtěch – FC Kostelec na Hané, Král Richard – SK Uničov

Realizační tým :

Trenéři:                          Martin Kotůlek, Jan Kroča

Vedoucí:                        Lukáš Bartoň

Věříme,že přijdete povzbudit naše výběry a těšíme se na vaši návštěvu.

Lukáš Staroba
Grassroots trenér mládeže FAČR- KFS

 

FAČR - Kritéria KM FAČR pro přidělování dotací na turnaje talentované mládeže v roce 2019
6. březen 2019

Tato kritéria jsou určena k rozdělování kapitoly rozpočtu Komise mládeže FAČR na turnaje talentované mládeže organizované pouze kluby. Žádat může jen klub, který zároveň hraje mistrovská (soutěžní) utkání v dané kategorii. KM FAČR finančně podpoří jen turnaje na území ČR, ale jejichž účastníky mohou být i zahraniční kluby. Klub může žádat dotaci pouze na jeden turnaj v kalendářním roce.

Více v příloze.

 

Kurz UEFA „B“ licence byl ukončen závěrečnými zkouškami.
5. březen 2019

Dne 23. 2. 2019 byly předány průkazy trenérům UEFA „B“ licence.

Při závěrečných zkouškách trenéři prokázali dostatečné znalosti jak po odborné tak i praktické stránce a získané zkušenosti mohou předávat svým svěřencům v tréninkovém procesu a utkáních.

Kurz probíhal bez jakýchkoliv problémů a je na místě všem trenérům pogratulovat a popřát hodně zdaru v jejich trenérské práci.

Kurz absolvovali: Dohnálek Filip, Gargulák Dušan, Houdková Petra, Kobylík David, Kovář Petr, Kovařík Zdeněk, Krejčíř Lukáš, Kuba Martin, Matušík Jakub, Matyáš Pavel, Michalička Zdeněk, Mohelník Milan, NadýmáčekMartin, Palinek Tomáš, Pěček Bronislav, Rus Aleš, Růžička Pavel, Řezáč Matěj, Směták Pavel, Smítal David, Smrček Jakub, Steiger Zdeněk, Štěpán Michal, Šulák Robert, Švestka Martin, Tomanec Michael, Turek Patrik, Valenta Bronislav

 

ÚRAZOVÉ POJIŠTĚNÍ 2019
1. únor 2019

POJISTNÉ UDÁLOSTI (ÚRAZY) VZNIKLÉ OD 1. 2. 2019 VYŘIZUJE POJIŠŤOVNA VZP, a. s.

Český olympijský výbor uzavřel od 1. 2. 2019 pro celé sportovní prostředí ČR úrazovou pojistku s Pojišťovnou VZP, a.s.

Všechny subjekty sdružené v České unii sportu, tedy národní sportovní svazysportovní kluby a tělovýchovné jednotyokresní sdružení a krajské organizace ČUS jsou pojištěny úrazovým pojištěním prostřednictvím této pojišťovny.

Pojištěnými osobami jsou všechny subjekty sdružené v České unii sportu a to po dobu veškerých akcí a aktivit pořádaných nebo organizovaných těmito subjekty, včetně organizovaných cest na tyto akce (příkladem aktivit jsou sportovní utkání, tréninky, náborové a propagační akce). Pojištění je platné po celém světě.

 

Více informací k pojištění včetně příslušné smlouvy a formulářů naleznete ZDE.

Pojištění odpovědnosti trenérů a cvičitelů ČUS na rok 2019
31. leden 2019

Stávající pojištění trenérů a cvičitelů, sjednané 31.12. 2016 pro celé sportovní prostředí České republiky mezi Českým olympijským výborem a pojišťovnou Kooperativa pojišťovna, a. s., zůstává pro rok 2019 nadále v platnosti.

Pojištěním je tak nově kryta práce drtivé většiny trenérů tělovýchovných jednot a sportovních klubů na celém území Evropy. Podle uzavřené pojistné smlouvy s č. 7721008020 se za pojištěného považuje trenér (cvičitel) vykonávající tuto činnost v oblasti sportu, tělovýchovy a turistiky pro subjekty sdružené v ČUS, tj. tělovýchovné jednoty, sportovní kluby a sportovní svazy, a to na základě jednoho z následujících vztahů: pracovně právního (pracovní poměr, DPP, DPČ), členského nebo jako OSVČ v souladu se svým živnostenským oprávněním. Za pojištěného se dále považuje i osoba, kterou trenér (cvičitel) použije při výkonu své pojištěné činnosti dle této pojistné smlouvy. Pojištění se nově vztahuje i na usmrcení, zranění nebo ztrátu zvířete a poškození věci.

Pojistná smlouva se vztahuje na celé organizované sportovní hnutí – tedy i na všechny členské subjekty ČUS. Vice informací  zde:

Webdesign Ladislav Streck, 123 DESIGN