TOPlist

Aktuality

Pojištění odpovědnosti trenérů a cvičitelů ČUS na rok 2019
31. leden 2019

Stávající pojištění trenérů a cvičitelů, sjednané 31.12. 2016 pro celé sportovní prostředí České republiky mezi Českým olympijským výborem a pojišťovnou Kooperativa pojišťovna, a. s., zůstává pro rok 2019 nadále v platnosti.

Pojištěním je tak nově kryta práce drtivé většiny trenérů tělovýchovných jednot a sportovních klubů na celém území Evropy. Podle uzavřené pojistné smlouvy s č. 7721008020 se za pojištěného považuje trenér (cvičitel) vykonávající tuto činnost v oblasti sportu, tělovýchovy a turistiky pro subjekty sdružené v ČUS, tj. tělovýchovné jednoty, sportovní kluby a sportovní svazy, a to na základě jednoho z následujících vztahů: pracovně právního (pracovní poměr, DPP, DPČ), členského nebo jako OSVČ v souladu se svým živnostenským oprávněním. Za pojištěného se dále považuje i osoba, kterou trenér (cvičitel) použije při výkonu své pojištěné činnosti dle této pojistné smlouvy. Pojištění se nově vztahuje i na usmrcení, zranění nebo ztrátu zvířete a poškození věci.

Pojistná smlouva se vztahuje na celé organizované sportovní hnutí – tedy i na všechny členské subjekty ČUS. Vice informací  zde:

Výběr Olomouckého KFS na turnaji o „Pohár předsedy ŘK FAČR PRO MORAVU“
31. leden 2019

Ve dnech 25. – 26. 1. se uskutečnil v Hluku halový turnaj starších žáků kategorie U14.

Výběr Olomouckého KFS obsadil na turnaji 3. místo, když prohrál jen se Zlínským KFS.

Nominováni byli: Pavel Mazur, Adam Uriča, Vítězslav Pavlíček, Marek Táborský, Radovan Novotný, Martin Chudoba, David Šembera, Tomáš Knebl, Adam Špangr, Jakub Páleník, Pavel Šubrt

Nejlepší hráč: Tomáš Knebl – Olomoucký KFS  

Nejlepší střelec : Martin Černý  - Jihomoravský KFS

Nejlepší Brankář : Adam Dvořáček  - Královehradecký KFS

Společná fotka výběru U 14

 

Ukázkový trénink dívek v Hranicích
7. prosinec 2018

"Létající trenéři" v Hranicích.

Dne 6. 12. 2018 proběhl v Hranicích další ukázkový trénink "Létajících trenérů", který byl zaměřen na fotbal dívek.V tréninku byla provedena ukázka cvičení na rozvoj herních činností jednotlivce, atletická a silová průprava s následnou hrou trojic až pětic.

Následně proběhla diskuze s trenéry na téma specifika fotbalu dívek a žen.

Ukázkový trénink dívek - fotogalerie

Nadační fond na podporu fotbalové mládeže Olomouckého kraje
6. prosinec 2018

Správní rada  Nadačního fondu na svém řádném zasedání rozhodla, že vzhledem k změně systému financování FAČR, dochází k nenaplňování Nadačního fondu. Dnem 31. 12. 2018 nebudou příspěvky na pořádání mládežnických turnajů a dopravu spojenou s účasti na mezinárodních turnajích poskytovány. Pokud dojde v tomto směru ke změně, SRNF se k tomuto projektu vrátí.

 

Mgr.Stanislav Kaláb

     předseda SRNF

Webdesign Ladislav Streck, 123 DESIGN