TOPlist

Aktuality

Přeložení mistrovských utkání o víkendu 24-25.3.2018
22. březen 2018

Z důvodu předpovědi špatných klimatických podmínek o víkendu (údaje ze servru yr.no), STK odkládá mistrovská utkání KP mužů 14.kola a dohrávku I.B tř. sk. A 14.kola následovně :

KP muži 14. kolo :

- Rapotín – Černovír : ÚT 1.5.2018, 16,30 hod,

- Kralice – Medlov : ÚT 1.5.2018, 16,30 hod,

- 1.HFK “B” – Viktorie Přerov : ÚT 1.5.2018, 10,00 hod,

- Dolany – Všechovice : ÚT 1.5.2018, 16,30 hod,

I.B tř. sk. A :

- Újezdec – Vrchoslavice : ÚT 1.5.2018, 16,30 hod,

Utkání lze po dohodě fotbalových klubů předehrát.

 

předseda STK Kalina  Josef

Nové nařízení EU k problematice ochrany osobních údajů
14. březen 2018

Vážení fotbalový funkcionáři a zástupci fotbalových klubů, 

dovolujeme si Vás upozornit na nové nařízení EU k problematice ochrany osobních údajů, které se bude dotýkat i fotbalových klubů. Toto nařízení je závazné a neměnné, a určitě bychom chtěli, abyste tomuto tématu věnovali pozornost. Níže naleznete ke stažení prezentaci k tématu GDPR, kde máte podány některé informace a stanoviska, které budete muset jako statutární zástupci klubů dodržovat. 

UČFT ve spolupráci s Olomouckým KFS a ČOV pořádá Workshop Trenéři společně“
6. únor 2018

UČFT ve spolupráci s Olomouckým KFS a ČOV pořádá Workshop Trenéři společně“

Kdy: 26. 2. 2018 v 15:00

Kde: Olomouc 

dochází již ke druhé změně místa konání pondělního semináře v Olomouci!!!! Nově na adrese:

Divadlo na Šantovce, Polská 1

Hosté:

Michal Prokeš ,Antonín Barák ,Jiří Vorlický, Michal Ježdík ,Jan Suchopárek, Radek Bejbl

Cena: 100,- Kč členové UČFT; 200,- Kč nečlenové

Přihlášky: Členové UČFT se přihlašují přes svůj profil na www.ucft.eu. Nečlenové se přihlašují mailem a uvedením jména, příjmení, rodného čísla a licence na adresu info@ucft.eu.

 

podrobný program Workshopu :

Byl vybrán GÓL PODZIMU! Třináct střelců krajského přeboru bojovalo o titul
16. leden 2018

Ve třinácti podzimních kolech krajského přeboru probíhala hlasování o nejlepší gól týdne. Vítězné akce se staly součástí velké ankety o gól podzimu.

Vítězem ankety se stal Lukáš Dlouhý  z oddílu FC Želatovice,  jehož  ocení v úvodu jarní části soutěže olomoucký Krajský fotbalový svaz.

Kompletní sestřihy všech gólů a výsledky hlasování naleznete zde:

Gól podzimu v krajském přeboru

Vyhlášení krajský dotačních programů na podporu sportu v Olomouckém kraji v roce 2018
10. leden 2018

Pro žadatele je v r. 2018 připraveno nové, jednodušší prostředí pro elektronické podání žádostí, včetně podrobného manuálu pro podání žádosti a praktické možnosti vyzkoušet si podání žádosti cvičně - bez zápisu do databáze žádostí o dotace 

Portál komunikace pro občany + cvičná elektronická žádost + manuál pro vyplnění žádosti o dotaci.

Podpora sportovních akcí (příjem žádostí 19.1. - 2.2)

Z dotačního titulu 1 Podpora sportovních akcí je možné žádat o finanční podporu zejména na organizaci sportovních akcí v regionu Olomouckého kraje. Příspěvek je zaměřen zejména na organizační zabezpečení akce, zahrnující mimo jiné přípravu sportovního areálu, nákup sportovního materiálu, nákup pohárů, medailí a cen pro účastníky a materiální a technické zabezpečení akce. Pravidla dotačního titulu je možné nalézt na odkazu:

Podpora sportovních akcí

Program na podporu výstavby a rekonstrukcí sportovních zařízení v obcích Olomouckého kraje v roce 2018 (příjem žádostí 19.1. - 18.5.)

Z dotačního Programu na podporu výstavby a rekonstrukcí sportovních zařízení v obcích Olomouckého kraje v roce 2018 je možné žádat o finanční podporu na investiční dotace do oblasti výstavby a rekonstrukcí tělovýchovných a sportovních zařízení, zaměřenou cíleně na zkvalitnění podmínek pro sportovní činnost v obcích a městech Olomouckého kraje. Pravidla dotačního titulu je možné nalézt na odkazu:

podpora výstavby a rekonstrukce sportovních zařízení

Dotace na získání trenérské licence (příjem žádostí 1.3. - 18.5.)

Z dotačního titulu 2 Dotace na získání trenérské licence je možné žádat o finanční podporu na zvýšení vzdělání u trenérů mládeže v regionu Olomouckého kraje formou snížení nákladů na získání trenérského vzdělání. Cílem je zkvalitnění sportovní přípravy dětí a mládeže ve sportovních oddílech v regionu Olomouckého kraje. Je určen k částečnému pokrytí účastnického poplatku pro trenéry mládeže k získání trenérské licence A, B, C. Pravidla dotačního titulu je možné nalézt na odkazu:

Dotace na získání trenérské licence 

Podpora reprezentantů ČR z Olomouckého kraje (příjem žádostí 19.1. - 27.4.)

Z dotačního titulu 3 Podpora reprezentantů ČR z Olomouckého kraje mohou o finanční podporu na sportovní činnost žádat mládežničtí reprezentanti ČR, fyzické osoby, kteří mají bydliště v regionu Olomouckého kraje a zároveň reprezentují klub se sídlem v regionu Olomouckého kraje. Cílem je zkvalitnění sportovní přípravy mládežnických reprezentantů ČR působících ve sportovních oddílech v regionu Olomouckého kraje. Pravidla dotačního titulu je možné nalézt na odkazu:

Podpora reprezentantů ČR z Olomouckého kraje 

Program na podporu sportovní činnosti dětí a mládeže v Olomouckém kraji v roce 2018 (příjem žádostí 1.6. - 27.6.)

Z dotačního Programu na podporu sportovní činnosti dětí a mládeže v Olomouckém kraji v roce 2018 je možné žádat o finanční podporu na sportovní činnost dětí a mládeže pro oddíly nebo kluby sídlící v Olomouckém kraji. Dotace je zaměřena zejména do oblasti zabezpečení účasti mládežnických členů klubu (oddílu) na sportovních akcích (doprava, cestovné, stravné, ubytování), údržby a provozu sportovního areálu, nákupu sportovního materiálu a pořádání sportovních, výcvikových a náborových akcí. Pravidla dotačního titulu je možné nalézt na odkazu:

Podpora sportovní činnosti dětí a mládeže

Webdesign Ladislav Streck, 123 DESIGN