Aktuality

Dočasný výpadek aktualizace výsledků soutěží
10. březen 2017

Během těchto dnů provádíme testy, jak  zprovoznit aktualizaci stránek. Bohužel FAČR nasadili bezpečnostní věci právě proti zneužití stránek. Budeme zkoušet ještě nějaké  věci jak  by se daly výsledky aktualizovat . Pokud to ale nepůjde, budeme muset najít jiný zdroj, ze kterého by se výsledky  daly aktualizovat. Tímto se všem   omlouváme za dočasný výpadek a věříme v co nejkratší znovu obnovení aktuálního režimu.Veškeré výsledky,tabulky najdete na https://www.fotbal.cz/v sekci soutěže. Najdete si Olomoucký kraj na který kviknete .Zobrazí se vám krajské soutěže a pod tím patřičné okresy,kde veškeré výsledky naleznete

Děkujeme za pochopení                                                            Pavel Peřina

                                                                                                    sekretář Ol KFS

Valná hromada Ol KFS zvolila nové vedení
9. březen 2017

V pátek 9.3.2017  se konala Valná hromada Ol KFS, která na další volební období 2017-2021 zvolila nové vedení.

Předsedou Ol KFS byl zvolen pan Mgr. Stanislav Kaláb

Členy Výkonného výboru Ol-KFS:

za komoru OFS: pp.Charvát Bohuslav, Páral Roman,Mgr.,Rác Milan,Ing.

za komoru klubů: pp.Elfmark Milan,RNDr.,Kubíček Radek,MBA.,Ondroušek Josef,Mgr.

 

Členy ORK Ol KFS:

pp.Faltýnek Vlastimil,Kubalák Jan,Svozil Jiří,Rulíšek Vladislav,Ing. a paní Rácová Jana,Ing

 

 

 

Manuál pro uspořádání akce Měsíc nábor - Můj první gól.
8. březen 2017

V příloze naleznete manuál pro uspořádání akce Měsíc nábor - Můj první gól.V každém OFS by se měla  akce uskutečnit 1x na jaře v měsíci květnu a 1x na podzim v měsíci září. Akce se nemůže konat v místě , kde se už v posledních třech letech konala.Akce není primárně založena na kvantitě, předpokládaný počet dětí  se pohybuje od  cca 90ti a více .Bližší informace je možno konzultovat s panem Vitonským tel. 777 190 853, který je garantem celé akce .

 

Nové úrazové pojištění členů ČUS od 1.1.2017 u pojišťovny Kooperativa, a.s.
8. únor 2017

Český olympijský výbor uzavřel pro rok 2017 pro celé sportovní prostředí ČR novou úrazovou pojistku s pojišťovnou Kooperativa, a.s.

Všechny subjekty sdružené v České unii sportu, tedy národní sportovní svazy, sportovní kluby a tělovýchovné jednoty, okresní sdružení a krajské organizace ČUS jsou od 1.1.2017 pojištěny úrazovým pojištěním prostřednictvím této pojišťovny. Pojištění se vztahuje na všechny účastníky akcí pořádaných subjekty sdruženými v ČUS.

Příkladem akcí jsou: sportovní utkání, tréninky, náborové a propagační akce. Pojistitel plní i za úrazy při provozování: horolezectví, jezdeckých závodů, skoků na lyžích, jízdy na saních, bobech nebo ske-letonu v ledovém korytě, adrenalinových/free stylových disciplín nebo plně kontaktního sportu, ale i bě-hem dopravy na tyto akce. Pojištěni jsou všichni trenéři, rozhodčí a dokonce i průvodci (např. rodič, který je delegovaný klubem jako osoba, která zajišťuje odvoz dětí), pokud se úraz stane během organi-zovaných nebo delegovaných společných cest z místa bydliště nebo pracoviště na sportoviště nebo na jiné obdobné místo a zpět. Podrobné informace naleznete na stránkách:

http://www.cuscz.cz/sluzby-servis/kooperativa.html

 

Formuláře jsou uloženy v sekci dokumenty ke stažení.

 

Létající trenéři v roce 2017
27. leden 2017

Tyto akce jsou hlavně zaměřeny na kategorie přípravek a mladších žáků.

      Tato akce je připravena hlavně pro menší kluby, hráče a jejich trenéry, kteří v nich působí a mají základní licenci „C“ nebo dokonce nemají žádnou licenci a přesto se starají o nastupující fotbalové generace našich nejmenších dětí, které za 12 až 15 let se mohou stát i reprezentanty naší země.

      Projekt hlavně navazuje na změny, které se udály v posledních dvou letech. Hlavně se jedná o přechod na malé formy fotbalu se vším co k tomu patří, oslovování rodičů  a informace o zaměření jednotlivých trenérských licencí a další potřebné informace.

      Trenéři létajících týmů  v průběhu tréninkové jednotky ukazují  zásadní směry, kterými by se měli trenéři v klubech ubírat přičemž v průběhu  i po skončení tréninkové jednotky mohou vznášet různé dotazy.

Je velice vhodné a přínosné, aby se akce zúčastnili i rodiče dětí a trenéři okolních klubů.

      Hodně důležitá je informace, že akce nepřináší klubům žádné finanční náklady s jejím konáním a jejich povinností je jen nachystat hráče na tréninkovou jednotku včetně travnaté plochy, případně sportovní hal nebo tělocvičny (co je v možnostech klubu). V průběhu diskuse po skončení tréninkové jednotky přítomní trenéři obdrží metodické materiály zaměřené na práci s nejmenšími a začínajícími fotbalisty.

      Naši trenéři se těší na sportovní setkání s Vašimi trenéry a hlavně s nejmenšími adepty fotbalu.

Trenéři, kteří se účastní těchto akcí:  Hrubý Michal, Staroba Lukáš, Strnad Petr, Vitonský Oldřich a tým bude doplněn ještě o dva až tři trenéry se špičkovými licencemi a to do konce března 2017.

      Všechny informace o průběhu i obsahu akce Vám sdělí Grassroots trenér mládeže Olomouckého KFS Oldřich Vitonský, u kterého je nutno v případě zájmu vašeho klubu o uspořádání této akce, dohodnout konkrétní termíny  a časy  jednotlivých akcí.   

Spojení:                   MOB      777 190 853

                                 e-mail     vitonsky.oldrich@seznam.cz 

Webdesign Ladislav Streck, 123 DESIGN