TOPlist

Aktuality

Odkaz na video z turnaje U14 o „POHÁR PŘEDSEDY ŘK FAČR PRO MORAVU“
3. únor 2016

https://www.youtube.com/watch?v=NlP9vPfGBe8&feature=youtu.be

21.ročník halového turnaje krajských výběrů starších žáků U -14 o „ POHÁR PŘEDSEDY ŘK FAČR PRO MORAVU“ vyhrál Jihomoravský kraj
30. leden 2016

Vítězný tým Jihomoravského kraje 21.ročníku halového turnaje krajských výběrů starších žáků U -14  o „  POHÁR PŘEDSEDY ŘK FAČR PRO MORAVU“ 

Další blok trenérské licence "B"
18. leden 2016

O víkendu 15-17. ledna proběhl další blok školení trenérů licence „B“ ,kde vedl jednu z přednášek uznávaný trenér ,nyní v roli konzultanta A týmu reprezentace ČR pan Karel Brückner. Přítomným frekventantům zejména přednášel postřehy ze své dlouhodobé činnosti trenéra v návaznosti na nové trendy trénování a pojetí hry.Neopomněl přidat zážitky a postřehy z nynější funkce konzultanta A týmu reprezentace ČR. Tato přednáška byla pro mnohé poučná.Více foto ve fotogalerii .

Krajské dotace a příspěvky - 2016
4. leden 2016

Dotace z krajského rozpočtu jsou poskytovány v souladu s Programovým prohlášením Rady Olomouckého kraje a dalšími rozvojovými dokumenty Olomouckého kraje. Cílem poskytování dotací je rozvoj našeho kraje a uspokojování všestranných potřeb jeho obyvatel.

V roce 2016 je většina krajských dotačních programů vyhlašována na základě obecných vzorových dokumentů, které uvádíme v obecné části těchto stránek.  Žadatel zde najde rovněž postup pro případ, že v seznamu dotací nenalezne program, ve kterém může v roce 2016 požádat o dotaci – Stručně a jednoduše – jak si žádat o krajskou dotaci v roce 2016. V průběžně aktualizovaném seznamu dotačních programů jsou uvedeny předpokládané termíny vyhlašování dotačních programů, z nichž některé jsou dále členěny na dotační tituly. U každého dotačního programu je uvedena kontaktní osoba, na kterou se může žadatel obrátit se svým dotazem. Každý dotační program je zveřejněn nejméně 30 dnů před termínem spuštění sběru žádostí o dotaci z krajského rozpočtu, žadatel má tedy dostatek času nastudovat podmínky dotačních programů a seznámit se s technikou podávání žádostí.

V sekci Software602 Form Filler, manuály dotací, cvičná žádost o dotaci naleznete pokyny k otevření a vyplnění žádosti o dotaci, včetně odkazu na program Software602 Form Filler, který je nutný pro vyplnění žádosti. Dále příručku pro správné vyplnění žádosti a další technické informace. Až do termínu spuštění příjmu žádostí v konkrétních dotačních programech jsme pro vás navíc připravili cvičnou žádost o dotaci, na které si můžete vyzkoušet podání žádosti, a to bez obavy zápisu cvičných údajů do databáze žádostí.

Program na podporu sportu v Olomouckém kraji

 

 

Věcný záměr nového přestupního řádu FAČR
17. prosinec 2015
Webdesign Ladislav Streck, 123 DESIGN