TOPlist

Aktuality

Věcný záměr nového přestupního řádu FAČR
17. prosinec 2015
Informace předsedům a statutárním zástupcům fotbalových klubů Olomouckého KFS, právní pomoc - zápis a stanovy spolku
15. prosinec 2015

Někteří z Vás se obraceli na Legislativní komisi OKFS, kde je předsedou Mgr. Jiří Kubíček se žádostí o pomoc spojenou se stanovami a zápisem spolku podle zákona č. 89/2012 (nový Občanský zákoník. Výkonný výbor OKFS ve snaze nabídnout tuto možnost všem zájemcům, požádal Mgr. Kubíčka o pomoc v této záležitosti. Je na Vás, jestli této možnosti využijet. Zveřejňujeme Vám ucelené informace ,kontakt a odkazy ,kde vše naleznete.Soubory si můžete stáhnou v sekci dokumenty ke stažení - legislativa

Za VV OKFS

Mgr. Stanislav Kaláb, předseda

 

Halový turnaj výběrů rozhodčích OFS v Postřelmově 5.12.2015
8. prosinec 2015
KR při OFS v Šumperku uspořádala v sobotu 5.12. 2015 ve sportovní hale v Postřelmově halový turnaj výběrů rozhodčích OFS v kopané.Letošního ročníku se zúčastnily výběry rozhodčích :
OFS Přerov,Prostějov,Olomouc,Bruntál a pořádající Šumperk.V příjemném prostředí potvrdil svoje kvality a prvenství obhájil výběr rozhodčích z OFS Olomouc,který v rozhodujícím utkání porazil výběr rozhodčích z Přerova.Rozhodující pro vítězství Olomouce stejně jako pro 2. místo Přerova bylo zařazení mladých rozhodčích do jejich výběrů.Celá tato akce probíhala ve sportovním pojetí a hlavně v přátelské předvánoční náladě.Tomuto fotbalovému zápolení přihlíželi předseda O-KFS Mgr.Stanislav Kaláb, členové VV O-KFS Mgr. Roman Páral,Bohuslav Charvát,Josef Mrnka,místopředseda KR ŘKM  Jaroslav Kubíček ,starosta Postřelmova Jaroslav Nimrichter a další nejmenovaní funkcionáři všech stupňů řízení kopané FAČR.Celá tato akce byla velice kladně hodnocena všemi přítomnými.Hlavním cílem tohoto turnaje bylo vzájemné poznání a spřátelení kolektivů jednotlivých výběrů rozhodčích a funkcionářů v rámci O-KFS - což se zcela určitě zdařilo.
Klasifikační halový turnaj U15 a U13 21. a 22.11.2015
23. listopad 2015
Hlasování o nejlepší gól 17.kola KP
22. listopad 2015

Hlasujte o nejlepší gól 17.kola KP na stránkách deníku.cz

Webdesign Ladislav Streck, 123 DESIGN