Aktuality

AKTUALIZOVANÁ PRAVIDLA PRO REGIONÁLNÍ FOTBAL K 13/10/2020
13. říjen 2020

Vážení,

v návaznosti na mimořádná opatření Vlády ČR upřesňujeme pravidla konání fotbalových utkání a fotbalových aktivit vůbec v období ode dne 

14. října 2020 od 00:00 hod. do dne 3. listopadu 2020 do 23:59 hod

V těchto dnech platí, že:

  1. se nekonají žádná soutěžní utkání;
  2. je zakázáno používat:
  1. vnitřní prostory venkovních sportovišť (včetně šaten, umýváren apod.),
  2. vnitřní sportoviště;
  1. tréninky ve venkovních prostorách je možné uskutečnit v počtu nejvýše 6 osob při dodržení hygienických opatření;
  2. v rámci tréninků na venkovních sportovištích je možné hřiště rozdělit fyzickými překážkami s nejméně dvoumetrovými koridory na jednotlivé sektory se samostatnými vstupy; v každém z nich může trénovat nejvýše 6 osob s tím, že musí být zamezeno kontaktu mezi jednotlivými skupinami navzájem, a to nejen při sportování, ale i při příchodu a odchodu.

 

JUDr. Jan Pauly

generální sekretář

Výzva MŮJ KLUB 2021
24. září 2020

Národní sportovní agentura zveřejnila Výzvu MŮJ KLUB 2021. 

Výzva je zaměřena na podporu sportovních klubů, tělovýchovných a tělocvičných jednot, které se věnují sportování dětí a mládeže od 3 do 23 let. Lhůta pro podání žádostí je stanovena od 15. října do 9. listopadu 2020.

Více informací naleznete na odkazu níže.

/podpora-sportu/

Pravidla pro konáni sportovních soutězí v době pandemie-onemocnění-covid-19
18. září 2020
VI ROČNÍK MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY VETERÁNSKÉHO FOTBALU
28. srpen 2020

Olomoucký kraj budou reprezentovat týmy Sokol Plumlov, který se v r.2017 stal MČR a FC Hněvotín,který se v r.2018 umístil na třetím místě.Věříme,že se jim bude dařit jako v předešlých letech.Přijďte naše týmy povzbudit. 

Oslavy 80-ti let založení fotbalového klubu FC Beňov
24. srpen 2020

V sobotu 22. 8. 2020 se uskutečnily v FC Beňov oslavy 80-ti let založení fotbalového klubu. Krásné počasí provázelo program, který již od 9 hodin ráno zahájil turnaj starších přípravek za účasti 6 týmů. Z vítězství se radovalo mužstvo SK Hranice, domácí borci obsadili 4. příčku. Odpolední program začal od 14.30 hodin mistrovským utkáním mužů krajské soutěže 1.A třídy mezi FC Beňov a FC Kostelec na Hané, ve kterém byli úspěšnější domácí hráči a zvítězili poměrem 5:2. Vyvrcholením slavnostního dne bylo předání čestných uznání a pamětních medailí zasloužilým činovníkům FC Beňov z rukou prezidenta klubu Michala Zavadila, sekretáře Ondřeje Hudíka, předsedy Olomouckého krajského fotbalového svazu Stanislava Kalába a předsedy Okresního fotbalového svazu Přerov Romana Párala. Tento akt byl pro většinu oceněných velmi emotivní a příjemný. Milým překvapením pro výbor oddílu bylo předání čestného uznání  a dárkového koše od starosty obce Beňov Ivo Pitnera a místostarostky Lenky Pavlíkové. Rovněž potěšila krátká zdravice zástupců fotbalových orgánů, kdy vzpomněli i dvou, dnes již nežijících, významných osobností historie fotbalu v Beňově, pánů Ladislava Dvořáka a Ladislava Cigánka a předali zástupcům klubu dva fotbalové míče pro štěstí. Posledním bodem celodenního programu bylo přátelské utkání starých gard FC Beňov a výběru okresu Přerov. V tomto utkání o výsledek až tak moc nešlo, důležité je, že ho všichni aktéři přežili ve zdraví J. Celý den byly k dispozici atrakce pro děti, bohatá tombola a výborné občerstvení. Poděkování  za velmi dobře zorganizovanou akci patří všem pořadatelům a samozřejmě sponzorům, bez kterých by nebylo možné oslavy uspořádat.

Za výbor FC Beňov Michal Zavadil, prezident

Webdesign Ladislav Streck, 123 DESIGN