TOPlist

Aktuality

Krajské soutěže mládeže v Olomouckém KFS v SR 2019/20
1. červen 2019

Schválená struktura mládežnických soutěží KFS pro SR 2019/20.Soutěže budou otevřeny  za předpokladu přihlášení dostatečného počtu družstev v dané kategorii.

IV. ročník turnaje fotbalových veteránů „ O pohár předsedy Ol-KFS“
12. květen 2019

Dne  10.5.2019 proběhl ve sportovním areálu Sokola Prosenice  IV. ročník turnaje fotbalových veteránů „ O pohár předsedy Ol-KFS“. Na poslední chvíli se odhlásilo družstvo FC Jesenicko. Turnaje se zúčastnili zbylý čtyři zástupci OFS. Celý turnaj měl výbornou úroveň.Hrálo se  na velmi dobře připravených  hracích plochách  sportovního areálu Sokola Prosenice. Všem  pořadatelům patří dík za skvěle zajištěné zázemí pro  zúčastněné družstva. Poděkování patří také Haně Řezníčkové,fotografce ,která celý turnaj zdokumentovala.Kompletní fotky z celého turnaje jsou vloženy ve fotogalerie na webu KFS.

Celkovým vítězem IV. ročníku turnaje fotbalových veteránů „ O pohár předsedy Ol-KFS“se stalo družstvo TJ Sokol Plumlov,které si zajistilo účast v Republikovém finále 7. června 2019.Pořadatelem  bude  oddíl SK Slaný .
 
V
ítězné družstvo TJ Sokol Plumlov:

Nejlepší hráč Petr Gottwald , střelec Jiří Judas, brankář Petr Malinka

kompletní fotogalerie z turnaje 

 

 
Závěrečný turnaj okresních výběrů U 11 , U 12 "O Pohár předsedy O-KFS"-výsledky
6. květen 2019

Dne 24. 4. 2019 se ve sportovním areálu KMK  Přerov konal závěrečný turnaj okresních výběrů U11 a U12 "O Pohár předsedy O-KFS"

Vítězem turnaje a postupujícím na Memoriál V. Betky v kategorii U12 se stal výběr OFS Olomouc.

Vítězem turnaje kategorie U11 se stal výběr OFS Šumperk.

VÍTĚZ TURNAJE „O POHÁR PŘEDSEDY OLOMOUCKÉHO KFS“ – OLOMOUCKÝ OFS U12

 

Předání plakety za nejhezčí gól podzimu v Krajském přeboru SR 2018/2019
16. duben 2019

V neděli dopoledne na mistrovském utkání TJ Sokol Opatovice – TJ Sigma  Lutín byla předána plaketa hráči TJ Sokol Opatovice  Janu Hostašovi za nejhezčí  gól  Krajského přeboru  v podzimní  části SR 2018/2019.

Toto ocenění  věnuje Krajský fotbalový svaz ve spolupráci s mediálním partnerem Olomoucký deník.cz.

 

Olomoucká RFA má nový tréninkový areál. Klukům závidím, řekl Poborský
15. duben 2019

Členové olomoucké Regionální fotbalové Akademie (RFA) se dočkali nového zázemí. Tréninkové prostory ve čtvrtek 28. března slavnostně otevřel společně s předsedou Fotbalové asociace České republiky (FAČR) Martinem Malíkem a generálním sekretářem Janem Paulym vedoucí Úseku talentované mládeže (ÚTM) Karel Poborský

Tréninkové centrum olomoucké RFA zahrnuje kromě nových šaten také tři travnatá hřiště.

Karel Poborský, který na práci v Akademiích dohlíží společně s Petrem Koubou a Václavem Mrázkem, si nové prostory pochvaloval. „Areál je krásný. Tihle kluci už naštěstí ani nevědí, co je to škvára, na které jsem začínal já. V tichosti jim závidím,“hodnotil Karel Poborský zázemí krátce poté, co slavnostně přestřihl symbolickou pásku.

Mezinárodní turnaj akademií

Od 17. do 19. června se v Olomouci bude konat mezinárodní turnaj akademií s účastí hráčů do 15 let.

„Bude to velká akce pro stovky dětí. Věříme, že i město se bude chtít ukázat a půjde do toho s námi,“ přiblížil Karel Poborský turnaj, kterého se vedle českých akademií zúčastní například také skotští Glasgow Rangers.

 

Webdesign Ladislav Streck, 123 DESIGN