TOPlist

Aktuality

Turnaj okresních výběrů „U11“ a „U12“ v rámci Olomouckého KFS o „Pohár předsedy Olomouckého krajského fotbalového svazu“.
17. říjen 2019

Ve sportovním areálu 1.HFK Olomouc proběhl 15.10.2019 první turnaj okresních výběrů „U11“ a  „U12“ v rámci Olomouckého KFS o „Pohár předsedy  Olomouckého krajského fotbalového svazu“.Další turnaj se uskuteční v hale FK Jeseník ve  středu 20.11.2019 .

fotogalerie zde:

Výsledky turnaje:

 

 

Aktuální dotační programy Olomouckého kraje
8. říjen 2019

Program na podporu sportovní činnosti v Olomouckém kraji v roce 2020

 Podpora celoroční sportovní činnosti je možné žádat o finanční podporu zejména na celoroční sportovní činnost oddílů nebo klubů sídlících v Olomouckém kraji. Dotace je zaměřena zejména do oblasti zabezpečení účasti členů klubu (oddílu) na sportovních akcích (doprava, cestovné, stravné, ubytování), údržby a provozu sportovního areálu, nákupu sportovního materiálu a zabezpečení sportovních, výcvikových a náborových akcí a zajištění služeb souvisejících se sportovní činností členů klubu.

 Podpora přípravy dětí a mládeže na vrcholový sport ve vrcholových sportovních klubech je možné žádat o finanční podporu zejména na systematickou přípravu dětí a mládeže na vrcholový sport ve vrcholových mládežnických sportovních klubech v Olomouckém kraji. Dotace je zaměřena zejména do oblasti zabezpečení účasti členů klubu (oddílu) na sportovních akcích (doprava, cestovné, stravné, ubytování), údržby a provozu sportovního areálu, nákupu sportovního materiálu, zabezpečení sportovních, výcvikových a náborových akcí a zajištění služeb souvisejících se sportovní činností mládežnických členů klubu.

aktualni dotační programy podmínky ,žádosti

2. Krajská Grassroots konference - pozvánka
17. září 2019

2. Krajská Grassroots konference se uskuteční 1.10.2019 od 17 hod. v BEA centru v Olomouci. Jejími hlavními tématy bude rozvoj neprofesionálního fotbalu v ČR, informace o vzdělávání trenérů, aktuální projekty FAČR, ale také informace a novinky přímo z prostředí našeho krajského a okresního fotbalu, viz program v pozvánce níže.

Vaší případné účasti si budeme velmi vážit a doufáme, že společnými silami přispějeme k dalšímu rozvoji fotbalu na krajské a okresní úrovni, který je nepostradatelným základem celého našeho fotbalového prostředí.

 

Přihlášení na konferenci je možné v pozvánce.

 

2. Krajská Grassroots konference - přihlášení

GÓL JARA v Krajském přeboru Ol KFS
31. červenec 2019

V patnácti jarních  kolech krajského přeboru probíhala hlasování o nejlepší gól týdne. Vítězné akce se staly součástí velké ankety o gól jara, jehož autora ocení v úvodu podzimní části nové sezony olomoucký Krajský fotbalový svaz.

Umístění :

1.Tomáš Los  - TJ Sigma Lutín  - 1848 hlasů

2.Tomáš Čech –  FC Želatovice – 1829  hlasů

3.Jan Pešek – Tatran Všechovice – 210 hlasů

Gól jara v Krajské přeboru Ol KFS

Poskytnutí neinvestičního finančního příspěvku na „Krajská SpSM“v Olomouckém kraji pro SR 2019/2020.
16. červenec 2019

Na zasedání Správní rady Nadačního fondu O-KFS (SRNF)  dne 27.6.2019 byly schváleny  PRAVIDLA ŽÁDOSTI o poskytnutí neinvestičního finančního příspěvku na „Krajská SpSm“v Olomouckém kraji pro SR 2019/2020.Neinvestiční finanční příspěvky mohou být poskytnuty žadatelům, kteří mají ucelenou strukturu mládeže (přípravky (KFS,OFS), MŽ, SŽ, SD(ŘKM)) v krajských soutěžích a nejsou zařazeny do systému SpSM FAČR nebo SCM FAČR. Podají řádně vyplněnou žádost. Žádosti se podávají na vlastním formuláři v písemné podobě (fyzicky nebo poštou). Místem podání žádostí je sekretariát OKFS který je následně předá k projednání komisi mládeže a připraví na nejbližší zasedání Nadačního fondu, které se uskuteční 6.8.2019

V případě nedostatečně vyplněné nebo neúplné žádosti se tato vyřadí z dalšího posuzování.

Pravidla žádosti a čestné prohlášeni o nezměněné identifikaci žadatele pro rok 2019 jsou zveřejněny na webu kfsol.cz v sekci „Nadační fond“

Webdesign Ladislav Streck, 123 DESIGN