TOPlist

Aktuality

Adventní večer Olomouckého krajského fotbalového svazu
27. listopad 2018

Tradiční Adventní večer Olomouckého krajského fotbalového svazu proběhl 23.11.2018 v prostorách BEA centra Olomouc, kde byli ocenění fotbalový funkcionáři za dlouholetou práci ve fotbalovém hnutí na všech úrovních Olomouckého kraje.

fotogalerie - Adventni večer Olomouckeho krajskeho fotbaloveho svazu-23-11-2018

Výsledky Turnajů okresních výběrů „U11“ a „U12“ v rámci Olomouckého KFS o „Pohár předsedy Olomouckého krajského fotbalového svazu“.
20. listopad 2018

Poslední podzimní turnaj okresních výběrů U11,U12 se uskutečnil v Olomouci.

Hala UP (U Sportovní haly 2) v pátek 16.11. 2018 

      Lukáš Staroba   

GTM  Olomouckého KFS

Turnaj okresních výběrů „U11“ a „U12“ v rámci Olomouckého KFS o „Pohár předsedy Olomouckého krajského fotbalového svazu“.
9. listopad 2018

Turnaj se uskuteční v Olomouci.

Hala UP (U Sportovní haly 2) v pátek 16.11. 2018 od 8,00 hod.

Startují:  kategorie „U11“ – hráči narození 1. 1. 2008 a mladší.

              kategorie „U12“ – hráči narození 1. 1. 2007 a mladší.

 

      Lukáš Staroba   

GTM  Olomouckého KFS

Podpora celoroční sportovní činnosti klubů sídlících v Olomouckém kraji
31. říjen 2018

Podpora celoroční sportovní činnosti klubů sídlících v Olomouckém kraji

(příjem žádostí 22.10.2018 - 9.11.2018)

Z dotačního Titulu 1 Podpora celoroční sportovní činnosti je možné žádat o finanční podporu zejména na celoroční sportovní činnost oddílů nebo klubů sídlících v Olomouckém kraji. Dotace je zaměřena zejména do oblasti zabezpečení účasti členů klubu (oddílu) na sportovních akcích (doprava, cestovné, stravné, ubytování), údržby a provozu sportovního areálu, nákupu sportovního materiálu a zabezpečení sportovních, výcvikových a náborových akcí a zajištění služeb souvisejících se sportovní činností členů klubu.

Žádost o dotaci bude v portálu Komunikace pro občany přístupná v termínu přijímání žádostí.

Pravidla dotačního titulu a příjem žádosti níže:

podpora-celorocni-sportovni-cinnosti-prijem-zadostí

 

V září proběhlo 64 náborových akcí s podporou FAČR
5. říjen 2018

Září bylo tradičně měsícem, kdy se fotbalové kluby snažily nalákat nové malé fotbalisty a fotbalistky na zelené trávníky. Fotbalová asociace České republiky v rámci svého projektu Měsíc náborů podpořila 64 akcí, na kterých se opět objevily tisíce nadšených dětí ze základních a mateřských škol.

V Olomouckém kraji se náborové akce konaly na čtyřech místech – v Uničově, Postřelmově, Čechovicích a Všechovicích.Výsledkem bylo spoustu rozzářených dětských očí a otevřených srdcí, které milují pohyb a sport.

Akce v rámci Měsíce náborů každoročně ve spolupráci s fotbalovými kluby organizuje úsek Grassroots fotbalu FAČR, za které akce zhodnotil člen tohoto úseku Michal Blažej.

"Naši krajští Grassroots trenéři FAČR, ale samozřejmě především kluby opět odvedly skvělou práci, protože na akcích Měsíc náborů byly opět k vidění tisíce dětí, na kterých byla vidět obrovská radost ze sportu a pohybu. Teď už je jen strašně důležitý ten druhý krok, tu spoustu dětí u sportu udržet a pracovat s nimi tak, aby sport milovaly a místo všech možných lákadel dnešní doby se chtěly vracet na hřiště za svými kamarády. To je největší úkol nás všech funkcionářů, trenérů a rodičů, kteří se okolo sportující mládeže pohybujeme."

 

Více informací naleznete na webu projektu MŮJ PRVNÍ GÓL

Webdesign Ladislav Streck, 123 DESIGN